Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 09:09   #1
Sredstva za samotamnjenje kože tijela

Stara tema Sredstva za zaštitu od Sunca i za samotamnjenje, njega kože nakon sunčanja razdvaja se na tri nove - ovu o sredstvima za samotamnjenje, te druge dvije o sredstvima za zaštitu od Sunca i njezi kože nakon sunčanja.

Dakle, odsad ovdje možete pisati o sredstvima i svemu ostalom vezanom uz samotamnjenje kože .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:21   #2
Evo ja ću prva

Razmišljam u kupnji kreme st.tropez koja je očito jedna među hvaljenijima ..
Kako je nema kod nas u HR odlučih kupiti preko ibeja.E sad, neznam koju boju bih trebala uzeti ..Inače put mi je onako srednje tamna, znači ni bijela a ni tamna.Tak da nebi htjela uzimati neku presvijetlu a opet ne pretamnu ..mislim, neznam ni koliko nijansa postoji ..Od ovih iz dm-a koristila sam gotovo sve, uvijek sam uzimala tamniju nijansu i ona mi je super ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 02:05   #3
E i sad baš gledam ovaj "fake bake", kakav je on?vidim da je dosta jeftiniji od st.tropeza pa me sam zanima jeli bar bolji od ovih jeftinjaka tipa dove, balea, nivea itd ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 11:11   #4
Pa neam pojma ...čini mi se u redu.... makar sam gledala da bolje preporučuju kao XEN-TAN .... da se proba prvo da je odlican i nitko nije rekao da je bio narančast od njega i da smrdi gadno... a za fake bake ono...kao super je al nekima je bilo narancasto kao ...neznam i ja se premišljam
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 12:27   #5
Ma muče me te njihove cijene ..inače jednom sam kupila od vichya kremu za samotamnjenje i bila je oko 130kn, i ok, bila je solidna, ali niš puno bolja od dm-ovih dova, nivee i ostalih, a probala sam skoro sve!Inače st.tropez je preko ibeja negdje 150kn, a preko njihove stranice još duplo skuplja.Ono što se ja pitam je, jel ta boja ispadne drugačije od ovih jeftinjaka?Ja osobno nikad nisam ispala narančasta, al sam vukla na žučkasto ..al malo, jer sam ja to primjećivala ..inače išla sam jednom na špricanje tamo u onaj neki salon iza suncokreta i boja mi je bila super pa me zanima koju marku koriste takvi saloni?
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 15:49   #6
ko će ih znat...ja jaaaaako dugo nisam bila u solariju...nikad nisam bila pobornica toga,i takvih stvari,al sad me nes puklo i mos ga j...at haha

no ja i dalje mislim da je xen-tan super,odmah se prijeti razlika...imas na youtubeu ... ja bum još razmislil
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 02:44   #7
Quote:
patkicaSlatkica kaže: Pogledaj post
ko će ih znat...ja jaaaaako dugo nisam bila u solariju...nikad nisam bila pobornica toga,i takvih stvari,al sad me nes puklo i mos ga j...at haha

no ja i dalje mislim da je xen-tan super,odmah se prijeti razlika...imas na youtubeu ... ja bum još razmislil
slažem se, baš sam i ja sad pogledala i definitivno ću uzet xen-tan!baš me briga koliko dođe ..bitno da se bum ja natrackala jednom u tjedan dana i mir, a i mogu mazat facu s njim bez problema..eh da sam znala za to prije di' bi mi bio kraj ..a ne da se trackam svaki dan sa ovim jeftinjačama ..uglavnom, naručit ću za koji dan ...Bilo bi super kad bi to bilo za kupit bilo gdje kod nas..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 20:49   #8
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
slažem se, baš sam i ja sad pogledala i definitivno ću uzet xen-tan!baš me briga koliko dođe ..bitno da se bum ja natrackala jednom u tjedan dana i mir, a i mogu mazat facu s njim bez problema..eh da sam znala za to prije di' bi mi bio kraj ..a ne da se trackam svaki dan sa ovim jeftinjačama ..uglavnom, naručit ću za koji dan ...Bilo bi super kad bi to bilo za kupit bilo gdje kod nas..
Koji ćeš točno uzeti, jer vidim u ponudi masu proizvoda. Ona na youtube ima dark lotion na pumpicu, znači cijelo tijelo i lice se mogu mazati, što je sa stopalima i rukama, koje sam morala izbjegavati sa dove-om.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 21:51   #9
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Koji ćeš točno uzeti, jer vidim u ponudi masu proizvoda. Ona na youtube ima dark lotion na pumpicu, znači cijelo tijelo i lice se mogu mazati, što je sa stopalima i rukama, koje sam morala izbjegavati sa dove-om.
Pa uzet ću baš taj jer sam onako srednje puti ..više tamnije nego svijetlije.Inače mislim da možeš sve mazati ..Ja sam i prije mazala isto i sa jeftinjacima sve osim lica ..i ruke i stopala..sve sve sve ..i nikad flekava nisam bila
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:05   #10
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Pa uzet ću baš taj jer sam onako srednje puti ..više tamnije nego svijetlije.Inače mislim da možeš sve mazati ..Ja sam i prije mazala isto i sa jeftinjacima sve osim lica ..i ruke i stopala..sve sve sve ..i nikad flekava nisam bila
I ja ću isto taj uzeti, stvarno sve o njemu najbolje piše. Probala sam i fake bake, mada ga osobno nisam imala,mislim da je to slično, prijateljici je naboji od svega.
Meni jeftini dove nije bio loš kad bih dobila malo boje, ali isto mi je bacao na narančasto i izbjegavala sam mazati stopala i ruke.
Ovo mi se više sviđa i na uk ebayu je jeftiniji nego usa.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:50   #11
Evo naručila sam sa ebaya (uk kako si rekla) i platila sam oko 170 i neš sitno ..Čim dobijem i čim se natrackam javljam prve dojmove!!!

Nego, pročitala sam i vidjela na jutjubu da curke kažu da je jedna bočica za 6-10 mazanja ..kaj nije to onak, malo?!mislim ja jednu bočicu od 200 ml bilo koje druge kreme imam barem mjesec, dva ..da se vratim na jutjub .Jedna cura je tamo koristi u kombinaciji sa garnierom summer body dark i navodno da je i ona dobra i jako fino miriši za razliku od ovih uobičajenih..ali ja to nisam nigdje vidjela kod nas (barem ne u zg-u).Pa me zanima jel vidio netko drugi?jer malo mi je to much kupovati još jedan xen-tan ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 11:10   #12
e cure jel ima te xen-tan kreme ili tih nekih drugih dobrih kod nas za kupit??

a ako nema koja je najbolja koja se moze kod nas kupit??
hvala
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 15:21   #13
Quote:
tea4patd kaže: Pogledaj post
e cure jel ima te xen-tan kreme kod nas za kupit
nema , zato sam ja i naručila s ibeja
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 09:17   #14
ah :/

a jel bolja ta il ona fake bake?
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:08   #15
Quote:
tea4patd kaže: Pogledaj post
ah :/

a jel bolja ta il ona fake bake?
pa njuškala sam po netu da nema bolje od te, a i rekla je jedna curka tu, zove se afrodita, kao da je i njoj ta najbolja ..Kao fake bake je ok, ali oće povuć na narančasto ..Sad, to je opet individualno, al ja sam se za ovu prvenstveno odlučila zato kaj s ovom mogu mazati i lice, a i namažem se jednom u tjedan dana i mir.Ono, nemoram se trackat svaki dan ..A mislim da ove druge to nemogu ..Malo si pogledaj na jubitou, tam sam vidjela najviše iskustava i mišljenja ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:44   #16
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
nema , zato sam ja i naručila s ibeja
jel ti dosla kremica?
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 14:52   #17
Quote:
patkicaSlatkica kaže: Pogledaj post
jel ti dosla kremica?
ma nije još, iskreno se nadam da će ovaj tjedan ..obično im iz uk-a treba barem tjedan i pol do dva da dođe kaj ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 09:39   #18
Evo stigla kremica ..Dobila sam losion, rukavice i malu kremicu od 2ml za lice.Uglavnom, jučer sam napravila piling i namazala se ..Najprije sam krenula bez rukavica jer sam mislila da neću imat osjećaja a i da nebi bilo flekavo, al kad sam vidla da mi ruke počinju crnit reko zajebi .Za čudo rukavice su bile baš od nekog finog materijala i bilo je puno lakše s njima mazat ..ja isto bedak, ono, pa nisu ih bezeveze uz tak dobru kremu dali..ja inače i nisam baš ful bijela al razlika se vidjela već kad sam se namazala, a drugo jutro već malo jače al ne opet kak sam ja mislila da ću bit.Al ok, moja očekivanja su nerealna, stavljala sam fakat ful ful malo a mislila sam da ću se probuditi ko' crnac .A bilo me strah stavljati više prvi puta.Tak da budem sad za koji dan stavila ponovo.Sve u svemu krema mi se zasad čini super, fino miriši, lako se nanosi i boja se vidi odmah ..Nemogu reći da nema uopće onog mirisa kao ostale kreme, ali to se tek osjeti drugi dan i to jaaaaako malo..zasad sam zadovoljna, vidjet ćemo još koji drugi dan kad se namažem jel ću bit ko crnac il ne , al mislim da budem s obzirom da je i jedno nanošenje čist dost primilo
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 17:47   #19
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Evo stigla kremica ..Dobila sam losion, rukavice i malu kremicu od 2ml za lice.Uglavnom, jučer sam napravila piling i namazala se ..Najprije sam krenula bez rukavica jer sam mislila da neću imat osjećaja a i da nebi bilo flekavo, al kad sam vidla da mi ruke počinju crnit reko zajebi .Za čudo rukavice su bile baš od nekog finog materijala i bilo je puno lakše s njima mazat ..ja isto bedak, ono, pa nisu ih bezeveze uz tak dobru kremu dali..ja inače i nisam baš ful bijela al razlika se vidjela već kad sam se namazala, a drugo jutro već malo jače al ne opet kak sam ja mislila da ću bit.Al ok, moja očekivanja su nerealna, stavljala sam fakat ful ful malo a mislila sam da ću se probuditi ko' crnac .A bilo me strah stavljati više prvi puta.Tak da budem sad za koji dan stavila ponovo.Sve u svemu krema mi se zasad čini super, fino miriši, lako se nanosi i boja se vidi odmah ..Nemogu reći da nema uopće onog mirisa kao ostale kreme, ali to se tek osjeti drugi dan i to jaaaaako malo..zasad sam zadovoljna, vidjet ćemo još koji drugi dan kad se namažem jel ću bit ko crnac il ne , al mislim da budem s obzirom da je i jedno nanošenje čist dost primilo

odlično,baš mi je drago zbog tebe...nema narancastih tonova?
ajde pa javi ak budes jos tamnija,da znamo dokle mozemo racunat na tamnoću...
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 19:20   #20
Jel probao netko St. Moriz? Kažu da je jednako dobra kao i St. Tropez, a puno je jeftinija vaijanta.
__________________
frrrrrrrrrrrrr
kitty katty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.