Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 19:52   #781
Bok, jel zna netko gdje se mora otici u Zagrebu kako bi se izvadio pokaz prvi put i sto mi sve treba kako bi ga napravila? Stvarno nista ne znam o tome pa mi treba pomoc. ☺
thelastofme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:35   #782
Quote:
thelastofme kaže: Pogledaj post
Bok, jel zna netko gdje se mora otici u Zagrebu kako bi se izvadio pokaz prvi put i sto mi sve treba kako bi ga napravila? Stvarno nista ne znam o tome pa mi treba pomoc. ☺
Evo sa zetovih stranica (link)

Quote:
Za izradu pretplatne karte korisnik treba priložiti ispunjen Zahtjev za izdavanje, jednu fotografiju dimenzija 3x3,5 cm te ostalo prema uputi na poleđini zahtjeva, ovisno o vrsti karte koju želi izraditi.
Cijena izrade je 30 kuna i plaća se pri podnošenju Zahtjeva za izdavanje.
Uglavnom ako si učenik ili student (vjerojatno si student), pričekaš kad izbace taj formular za iduću akademsku godinu, ispuniš ga, odneseš ga na ovjeravanje u referadu i odeš s njim i svojim indeksom do najbliže poslovnice ZET-a (imaš tipa Holding na Vukovarskoj kod FER-a, ima kod Cvjetnog trga, ima na Remizi...) s 30 kn i daš si izraditi pokaz. Mjesečni pokaz za učenike i studente je 100kn. Te formulare također imaju besplatno u poslovnicama, ako ne možeš printati.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 16:51   #783
Hvala puno! Znači, iako radim pokaz prvi put ne moram nužno ići na Remizu? Mogu otići na ZET blizu Cvjetnog trga?
thelastofme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:47   #784
Tako je, možeš kod Cvjetnog. Njima je bitno samo da ti doneseš taj formular sa slikom i 30kn, ionako ti ne izrađuju iskaznicu na mjestu. Čini mi se da se čeka 2-3 tjedna, a do tada ti daju potvrdu da ti je pokaz u izradi. Znam da možeš tražiti da ti ga pošalju poštom ili da ga dođeš podići osobno.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:50   #785
Hvala na informacijama, sve sam obavila. pokaz bi trebao doc kroz osam dana
thelastofme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:15   #786
Zna li netko vrijedi li onih 50 % sa studentskom iskaznicom za HŽ i na ove gradske relacije, tipa 3 stanice u Zagrebu? I znate li vrijedi li za neke međunarodne relacije, tipa ZG- Beograd? (pretpostavljam da ovo drugo nema šanse, ali app, pitam)
And1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:18   #787
Quote:
And1 kaže: Pogledaj post
Zna li netko vrijedi li onih 50 % sa studentskom iskaznicom za HŽ i na ove gradske relacije, tipa 3 stanice u Zagrebu? I znate li vrijedi li za neke međunarodne relacije, tipa ZG- Beograd? (pretpostavljam da ovo drugo nema šanse, ali app, pitam)
Prvo da 100%. Drugo ne znam

via Tapatalk
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:58   #788
Koliko je meni poznato, studentski popust za HŽ vrijedi samo za promet unutar Hrvatske. Mislim da im to i piše na webu.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.