Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 18:48   #1221
Quote:
Z4_M kaže: Pogledaj post
Evo pogledao u mail history, cijena za 4-ero za 2 noći je bila 70 € + 1,10 € boravišne pristojbe po noći / po osobi.
Hvala! Izgleda da su zauzeti. Vec sam na putu, trazit cu na licu mjesta nesto.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:41   #1222
Kakvo je stanje s gužvama ovih dana? sljedeći vikend krećemo pa da znam što nas čeka po pitanju cesta, granica, parkinga u gradu i slično.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:01   #1223
Velike su guzve na granici bile i ovaj vikend. Mozda malo smanjuju guzve po gradovima, ali vikendi sigurno jos problematicni. Ako mozete birati vrijeme, najbolje kasno navecer za povratak (tako je granicar predlozio). Ima jedna obliznica ako idete magistralom prema dole, moze se preskociti sat i pol cekanja (ako je velika kolona).

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:11   #1224
granicu ćemo prelazit u ponedjeljak, ne za vikend. to bi onda trebalo bit ok. a nazad se vraćamo tek kad škola počne pa očekujem da će se do tad već smanjit gužve.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:28   #1225
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
granicu ćemo prelazit u ponedjeljak, ne za vikend. to bi onda trebalo bit ok. a nazad se vraćamo tek kad škola počne pa očekujem da će se do tad već smanjit gužve.
Imate dvije granice, druga manja je Vitaljina i tamo se manje čeka. Dobro, sljedeći vikend to je već kraj sezone pa možda prema dolje i ne budete dugo čekali (ja sam isto išla dolje u tjednu ali bila je sredina srpnja i čekali smo 1,15 sati, išli smo autobusom).
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:09   #1226
Meni je bio ponedjeljak i cekanje od 45 min prema dolje, ali tko nije isao okolnim putem cekao je 2 i pol sata. Prije 2 tjedna.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 23:35   #1227
Ko ide za CG nek dobro pazi na stanje brojcanika na benzinskama. U gliser utočiš 450L a deklariran je na 400L. Kaj se cijene tiče, 50lipa je dizel povoljniji
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:47   #1228
Crna gora je daleko i nije obala kao naša. Dosta je skupo odnosno preskupo za ono što nudi.
Preorao sam ovu državu, pa pročitajte:

https://www.forum.hr/showthread.php?p...1#post65836261
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:58   #1229
Procitala sam putopis, pa mi malo para usi ovo "preoprao drzavu". Jeste mala, ali nije zar da je sva stala u Adu Bojanu? Iskljucujem put, jer pod "preoravanjem" ne smatram voznju od ne znam ni ja koliko kilometara i pauzu za rucak/kafu, i opet nazad za volan.
ela405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:42   #1230
PAULA, ja nazalost tek sada vidim poruke pa cu ti ubrzo odgovoriti, samo da procitam sve sto si mi napisala u vezi boravka u Crnoj Gori.
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:14   #1231
Quote:
ela405 kaže: Pogledaj post
Procitala sam putopis, pa mi malo para usi ovo "preoprao drzavu". Jeste mala, ali nije zar da je sva stala u Adu Bojanu? Iskljucujem put, jer pod "preoravanjem" ne smatram voznju od ne znam ni ja koliko kilometara i pauzu za rucak/kafu, i opet nazad za volan.
Možda je izraz krivi, povratak nije opisan,vozili smo uz obalu.
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:03   #1232
Pozdrav,ove godine razmišljamo o ljetovanju u Herceg-novom,ima li netko kakav savjet? Dosta sam citala,nekome se svida,nekome ne...kakve su plaže sto se tice cistoce i svega. Vrijedi li otici?
sanja31121991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:12   #1233
Quote:
sanja31121991 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,ove godine razmišljamo o ljetovanju u Herceg-novom,ima li netko kakav savjet? Dosta sam citala,nekome se svida,nekome ne...kakve su plaže sto se tice cistoce i svega. Vrijedi li otici?
Ja sam ti prosle godune 16 dana bila uCG od toga 2 i pol u Herceg Novom,. HN ti je ipak dosta jeftiniji od nlr Budve ili Kotora. Npr. imas grill restoran u nekoj basti 35 kn cevapi i pomfri sto je za nas super jeftino. Vidjela sam i neke konobe,tu su bile cijene kso u npr. Budvi koja jr skuoa. Isto tako u sklopu vaterpolo kluba Jadran ima super cocktail bar gdje zaista ima jeftinih a do rih koktela od 35 kn. Uglavnom ono na brzinu sto sam vidjela ipak moze proci dosta povoljno.
Plaza u samo gradu imas, one su uz setnicu, sljuncane i cine mi se ok.
Za vidjeti imas 2 trdjave, imas taj centar na vrhu sa kanli kulom, trg, neke crkce, brzo to prodjes. Ujutro mozes kavu piti u Gradskoj kavani, fora je, rade konobari u mornarskim uniformama. Imas setnicu koja vodi od Igala do Tivta, tamo je poznata marina.
HN treba vidjeti ali ja se vise tamo ne bi vratila. Mozes u nekim stvarima zaista proci jeftino, onako na brzinu koliko sam uspjela vidjeti, plaze imas, motes setati tom setnicom, imas taj manji centar, toti je to.
Meni odobno puno vise se svidja Budva.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 08:08   #1234
Pozdrav,
Trazim prijedlog za neko manje mjesto u Boki sa simpaticnom plazom/plazicom. Hvala
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 11:42   #1235
Pozdrav svima, ove godine moja ekipa planira ići u Budvu pa me zanimaju dojmovi ako ima tko za podijeliti.
OhPavao is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 14:30   #1236
Quote:
OhPavao kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, ove godine moja ekipa planira ići u Budvu pa me zanimaju dojmovi ako ima tko za podijeliti.
Ja sam bila prosle godine 14 dana u Budvi. Budva ti je prekrasna. Ima jako lijepi stari grad sa dvije glavne ulice i bezbroj malih ulicica u njemu. Tu su ti restorani, konobe, suvenirnice i sl. U sklopu starog grada ti jeCitadela i Zidine. Odite obavezno tamo, pogled je prekrasan.

Zatim imas setnicu od starog grada do plaze Mogren. Tu se nalati simbol Budve - plesacica.

Ispred ulaza u stari grad ispred zidina ti je isto kao neki veci prostor, tu su koktel barovi, restorani.

U samoj Budvi imas 3 plaze.
Slovenska plaza, dugacka je, tu su restorani, barovi. Moja preporuka nemojte se smjestiti na pocetku od grada, voda nije cista, odite malo dalje.
Ricardova glava, odmah do zidina, pored jednog restorana i jedne konobe, nekada zna biti i ziva muzika, meni je tu bilo najbolje.
Plaza Mogren, nekih 10 min id starog grada, 2 plaze odvojene stijenom, isto ima restorana kafica.

Na svim tim plazama je guzva,nema hlada i morate iznajmiti suncobrane. Gledajte da dodjete oko 10 do plaze jer poslije je malo teze sa suncobranima pogotovo na Ricardovoj glavi, tamo su lezaljke i suncobrani najskuplji. Ako idete na Ricardovu glavu uzmite sunco rane od konobe Stari grad ovi dtugi od drugog kafica su poprilicno skupi.

Sve plaze izvan Budve odlicno su po ezane sa gradskim busom, karta je 5 k u jednom smjeru.
Imate Jaz, ogromna plaza i tamo kada udjete na olazu sa lijeve strae suncobrani i lezaljke su besplatni, tako je bilo kad sam ja tamo bila.
Imate Becice, ogromna plaza.iI tamo imate hrpu restorana.

U CG se odlicno jede. Inace Budva je skupa, nesto kao kod nas Trogir, Makarska. Hrana u restoranima i konobama u Starom gradu, na Slovenskoj obali je skupa. Ne znam kako je dalje od centra, ima hrpa tih restorana i izvan centra. Smhestaj je isto skup, isto kao i kod nad tipa Makarska i sl. Naravno ako zelis zaj kupaonu sa drugim sobama imas nesto jeftinije. Kokteli isto skupi.
Jedino sto je jeftinije su organizirani izleti preko agencija iz Budve. Npr jedan izlet 200 kn kod nas je 600 kn. To je troduplo jeftinije.

Preporuka restoran Kralj na Sloenskoj obali, nije skupo, odlicna vjesalica, probati limunadu od nare(ima na pocetku Slocenske plaze neki kafic).

Za jutarnju kavu dobar je hotel Mogren preko puta ulaza u stari grad, meni super kafic Babaluu, za izaci navecer ugodan Casper u starom gradu.

Budva jako puno nudi, pa imate turske restoran, irske engleske pubove, odlicna hrana, lijepe plaze ali jeftino nije. Rang recimo kao kod nas npr Makarska Trogir, mozda hrana u restoranima mr icu i skuplja.

Ako vas sto zanima pitajte.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 09:05   #1237
Pozdrav,
dečko i ja razmišljamo o ovome: https://www.putolovac.hr/putovanja/l...gora-8-dana-2/ jel mi može netko tko ima iskustva reći svoje mišljenje o ponudi? Nisam nikad bila u CG i ne znam jel ovo isplativo.
Inače, nas dvoje nismo tipovi za izlaske i opijanja, ali niti za beskrajna ležanja na plaži, više volimo aktivno iskoristiti dan pa obilaziti okolo. Nije nam bitan luksuz uopće, više nam je bitno da je čisto i da imamo "svoj mir". Čini mi se da je ova ponuda dosta dobra po tom pitanju, samo čitam svašta pa se ne bih htjela zaletjeti s uplatom...
__________________
Potpisujem.
Sister_Of_Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 17:27   #1238
Quote:
Sister_Of_Mercy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dečko i ja razmišljamo o ovome: https://www.putolovac.hr/putovanja/l...gora-8-dana-2/ jel mi može netko tko ima iskustva reći svoje mišljenje o ponudi? Nisam nikad bila u CG i ne znam jel ovo isplativo.
Inače, nas dvoje nismo tipovi za izlaske i opijanja, ali niti za beskrajna ležanja na plaži, više volimo aktivno iskoristiti dan pa obilaziti okolo. Nije nam bitan luksuz uopće, više nam je bitno da je čisto i da imamo "svoj mir". Čini mi se da je ova ponuda dosta dobra po tom pitanju, samo čitam svašta pa se ne bih htjela zaletjeti s uplatom...

Ako ne volite ležanja na plaži ovo vam je super. Ovo vam više dođe kao putovanje, nego klasično ljetovanje, jer skoro svaki dan idete na neki izlet. Obavezno uzmite sve izlete. To jedino ako ne bi išli na izlete, već bi se samo orijentirali na Budvu i klasično ljetovanje, onda mislim da je 7 dana ipak premalo, jer put je dugačak (pogotovo zbog čekanja na granici). Ja sam isto gledala tu ponudu, no neće biti ništa od toga, bila sam u Crnoj Gori tako i tako prošle godine.
Još vam i Svijet putovanja ima isto jako sličnu ponudu za Crnu goru, isto 7 dana, samo što oni imaju samo 2 izleta, ali je njihov hotel Loza puno bliže centru nego ovaj hotel od Putolovca, u Budvi je ali skroz na kraju grada.

Nemoj uopće razmišljati, odite, Crna Gora je prekrasna zemlja i budući niste za izlažavanje to bi bilo baš za vas. I obavezno uzmite sve izlete. Ja sam sve osim Albanije prošla u izletima preko agencija u Budvi.

Zadnje uređivanje PAULA123 : 06.06.2018. at 17:34. Reason: xxxxx
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2018., 09:34   #1239
Puno hvala, Paula!

Nismo za ležanje, da, i to nas je i privuklo u ovoj ponudi. Uglavnom nam nakon jednog dana već bude dosta pa gledamo kud bi mogli prošvrljati dalje.
Pogledat ću baš tu od Svijeta putovanja pa ćemo odlučiti nešto!
__________________
Potpisujem.
Sister_Of_Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 09:23   #1240
Pozdrav, ovo ljeto idem u CG, nisam nikad do sada bila, 5 dana Kotor i 2 dana Budva, zanima me postoji li neka plaža u mjestu Kotor, ili je to baš samo zaljev i nije za kupanje?
Ima li neka dobra plaža u Perastu jer mi se čini blizu? Može li se doći busom, taxi brodom?
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.