Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 14:09   #2201
Jel bio tko u Fun Parku Mirnovec? Iskustva?
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:58   #2202
Quote:
IgorVG kaže: Pogledaj post
Jel bio tko u Fun Parku Mirnovec? Iskustva?
Bio ja sa drustvom i svojim djetetom.
S obzirom da nam je to bio 21 odlazak u neki od zabavnih parova nama je to bilo vise kao izlazak na kavu.
Nase drustvo .......kojem je to bio prvi put posjet nekom parku ....odusevljeno je.
Uglavnom dosta para a voznje su za djecu do 12 godina...

Kad se spojim na pc stavim playlistu sa Yt sa hrpom svojih snimki


Poslano sa mog PMP5297C_QUAD koristeći Tapatalk
marijo-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:01   #2203
Quote:
marijo-m kaže: Pogledaj post
Bio ja sa drustvom i svojim djetetom.
S obzirom da nam je to bio 21 odlazak u neki od zabavnih parova nama je to bilo vise kao izlazak na kavu.
Nase drustvo .......kojem je to bio prvi put posjet nekom parku ....odusevljeno je.
Uglavnom dosta para a voznje su za djecu do 12 godina...

Kad se spojim na pc stavim playlistu sa Yt sa hrpom svojih snimki


Poslano sa mog PMP5297C_QUAD koristeći Tapatalk
Fun Park Mirnovec: http://www.youtube.com/playlist?list...dMd-y9gyfBB6gX



Poslano sa mog PMP5297C_QUAD koristeći Tapatalk
marijo-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:12   #2204
Tnx

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
Bez potpisa
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:28   #2205
Ima li koja agencija iz Zagreba za Gardaland, a da je dva dana?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 14:53   #2206
Elisa tours

Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:12   #2207
Bili smo na Lago di Garda prošli tjedan,subotu smo iskoristili u Gardalandu i pogodili dan jer se na sve odlazilo direktno 1 minuta,najduža za Mamut 10minuta,po par puta smo iskoristili najatraktivnije vožnje,dva puta je bila kiša i tada smo unutarnje atrakcije prošli.Do 19 navečer smo sve po više puta prošli i nismo ostali do 23 kada se zatvara.Preporuka za pizzeriu saloon za ručak.
ssdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 22:57   #2208
Pozdrav svima!
Vidim da se dugo nije pisalo na ovoj temi pa da ju malo podignem.

Planiramo u Gardaland u travnju, odnosno 7. i 8.4. (to je vikend), preko neke agencije. Išli bi žena, kćer od 7 godina i ja.
Zanimaju me sljedeće stvari:

1. Je li netko bio baš u travnju u Gardalandu? Kakva je situacija što se tiče gužvi? Pogotovo zato što bi ovaj aranžman bio za vikend i u Gardalandu bi se boravilo u nedjelju. Dakle, travanj, vikend, gužva?

2. Pregledom agencija sam našao dvije ponude: u jednoj se prvi dan obilazi onaj safari park, a drugoj se umjesto njega prvi dan obilazi onaj movieland(Gardaland je drugi dan, nedjelja).
Što bi po vama bilo zanimljivije djetetu od 7 godina? Znam da se radi o potpuno drugačijim parkovima, ali ipak. Ima li u Movielandu nešto više atrakcija za djecu ili je više prilagođeniji odraslima?
I s obzirom da se u jednom od ta 2 parka provodi samo popodne, mogu li se i jedan i drugi park obići za to vrijeme?

3. Postoji opcija da se uz Gardaland posjeti i Sea world. Da li se on nalazi u sklopu Gardalanda? Koliko vremena treba da se obiđe i kakva su vaša iskustva, ima li se puno toga za vidjeti, isplati li se i to ubaciti u itinerar?

4. U prošlim postovima sam čitao da je na pakiranjima nekih Keloggs žitarica i nekim pakiranjima sokova bilo kupona za popust na kupnju karata za Gardaland i još neke parkove. Je li netko možda ove godine vidio tako nešto?

Hvala svima na bilo kakvim korisnim informacijama!
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 08:55   #2209
Quote:
lostboy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Vidim da se dugo nije pisalo na ovoj temi pa da ju malo podignem.

Planiramo u Gardaland u travnju, odnosno 7. i 8.4. (to je vikend), preko neke agencije. Išli bi žena, kćer od 7 godina i ja.
Zanimaju me sljedeće stvari:

1. Je li netko bio baš u travnju u Gardalandu? Kakva je situacija što se tiče gužvi? Pogotovo zato što bi ovaj aranžman bio za vikend i u Gardalandu bi se boravilo u nedjelju. Dakle, travanj, vikend, gužva?

2. Pregledom agencija sam našao dvije ponude: u jednoj se prvi dan obilazi onaj safari park, a drugoj se umjesto njega prvi dan obilazi onaj movieland(Gardaland je drugi dan, nedjelja).
Što bi po vama bilo zanimljivije djetetu od 7 godina? Znam da se radi o potpuno drugačijim parkovima, ali ipak. Ima li u Movielandu nešto više atrakcija za djecu ili je više prilagođeniji odraslima?
I s obzirom da se u jednom od ta 2 parka provodi samo popodne, mogu li se i jedan i drugi park obići za to vrijeme?

3. Postoji opcija da se uz Gardaland posjeti i Sea world. Da li se on nalazi u sklopu Gardalanda? Koliko vremena treba da se obiđe i kakva su vaša iskustva, ima li se puno toga za vidjeti, isplati li se i to ubaciti u itinerar?

4. U prošlim postovima sam čitao da je na pakiranjima nekih Keloggs žitarica i nekim pakiranjima sokova bilo kupona za popust na kupnju karata za Gardaland i još neke parkove. Je li netko možda ove godine vidio tako nešto?

Hvala svima na bilo kakvim korisnim informacijama!
1. nebi trebalo biti gužve, ali opet, pravila nema
2. po meni je bolja opcija safari park (prvo ideš busom na safari-životinje su puštene, a zatim zoo vrt) to nije zabavni park
3. see world je uz gardaland (1 minuta pješice od izlaza iz parka), traži vodiča da ti odma uzme combo kartu, treba ti nekih sat-sat i pol za obilazak
4. ionako plačaš grupnu cijenu karte 26-28 €
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 14:39   #2210
Definitivno safari park.
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 12:08   #2211
Hvala na odgovorima!
I ja sam tako nekako razmišljao i odabran je aranžman sa Safari parkom i Gardalandom.
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 07:15   #2212
Pozdrav,
Imam par pitanja,da li je komplicirano ići autom i zapravo da li je isplativije(ide 2 odraslih i 2 djece)?Postoji li Vip pass za obitelj i da li uopće ima smisla to kupovati ako idemo krajem 6.mjeseca?
Hvala!
t-nka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 08:39   #2213
Quote:
t-nka kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Imam par pitanja,da li je komplicirano ići autom i zapravo da li je isplativije(ide 2 odraslih i 2 djece)?Postoji li Vip pass za obitelj i da li uopće ima smisla to kupovati ako idemo krajem 6.mjeseca?
Hvala!
Fali kljucni podatak - za koji zabavni park pitas

Ako je Gardaland - nije uopce komplicirano za doc jer je samo par kilometara od autoceste i postoje putokazi (kako na samoj autocesti, tako i nakon nje, samo treba dobro gledati). Na autocesti postoji dovoljan broj odmorista s hranom i wc-ima i vise-manje su sva uredna i ok. Tako da je, barem meni, auto puno bolja, brza i komotnija opcija za ici s djecom.

Podaci za guzvu za lipanj prosle godine: https://queue-times.com/parks/12/calendar/2017/06
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 13:22   #2214
Najprije da pridonesem temi (imam puno pitanja pa da se iskupim ): na Kelloggs pahuljicama su aktualni popusti za Gardaland (50% popusta za do 5 osoba po kuponu). Slučajno naletila u Sparu, tako da vjerujem da ih ima posvuda, ne samo u Mulleru.

Nama će svakako dobro doći, jer ćemo ovaj produženi vikend iskoristiti za izlet u Gardaland sa 3,5-godišnjakom. Tamo smo od petka navečer do ponedjeljka, uz Gardaland u subotu, planiramo obići i jezero idućih dana. Pročešljala sam ovu temu i svašta korisno saznala. Bila sam u Gardalandu pred jedno 4-5 god, ali onda su me zanimale druge stvari, pa ove za klince nisam doživila.

Klinac nam voli adrenalin, tako da vjerujem da će mu vlakići biti super, ali je i plašljiv što se čudovišta i sl tiče. Što da preskočimo? Znam da ga neću voditi na Corsare i u Prezzemolovu kućicu, trebamo li još što izbjeći?

S obzirom na temperature, možemo li očekivati da će i taj dio s vodenim toboganima biti otvoren?

Je li tko unajmljivao kišobran kolica tamo? Naš mališan ima svoj popodnevni sanak, vjerujem da će ga adrenalin prati, ali čisto da imamo back-up u slučaju nužde. Ne koristimo kolica već dugo vremena, pa ne planiramo nositi svoja.

Koliko vidim, hrana u Gardalandu se i dalje svodi na loš fast food? Jel uspio itko nešto normalno pojesti tamo? (na stranicama djeluje kao i da ima ok hrane u nekim restoranima).

Ima li kakvih fora i sigurnih biciklističkih staza uz jezero?
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 14:35   #2215
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Najprije da pridonesem temi (imam puno pitanja pa da se iskupim ): na Kelloggs pahuljicama su aktualni popusti za Gardaland (50% popusta za do 5 osoba po kuponu). Slučajno naletila u Sparu, tako da vjerujem da ih ima posvuda, ne samo u Mulleru.
Mozes pliz provjeriti dvije stvari na kuponu, ako ti je pri ruci. Da li negdje malim (vrlo vrlo malim) slovima pise da vrijedi samo za drzavljane Njemacke, Austrije, Italije itd (Hrvatske naravno ne). Proteklih godina su imali na tim kutijama to ogranicenje.

Mi imamo vec spreman kuponom iz Lego kataloga za besplatnu djecju ulaznicu (vrijedi i za Hrvate ), ali ovo sa Kelloggsa bi bilo povoljnije

Inace, na netu pise i da ti Kelloggs kuponi vrijede do 30.6. ?

Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Klinac nam voli adrenalin, tako da vjerujem da će mu vlakići biti super, ali je i plašljiv što se čudovišta i sl tiče. Što da preskočimo? Znam da ga neću voditi na Corsare i u Prezzemolovu kućicu, trebamo li još što izbjeći?
izbjegnite i faraone onda, tamo je isto mracno i ima kostura.

Inace, imas na roditeljskom podforumu temu bas o Gardalandu (i ostalim zabavnim parkovima) i djeci. Procitaj i tamo savjete.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 14:54   #2216
Pregledala sam ga sad uzduž i popreko i nikakvih ograničenja nisam vidjela! Vrijedi do 31.12.2018
Inače, osim za Gardaland, popusti su za puno drugih atrakcija tipa Legoland, madame Tussauds, London Eye i sl.
Stvarno super za uštediti, 50% nije malo.

Hvala na preporuci, bacit ću oko i na tu temu
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 15:13   #2217
E super, znaci pravac Spar. Ili Muller? Prosle godine sam vrebala Muller (u Rijeci tad jos nije bilo velikog Spara) i niti jedne Kelloggs nisu dosle s tim kuponima
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 13:01   #2218
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
E super, znaci pravac Spar. Ili Muller? Prosle godine sam vrebala Muller (u Rijeci tad jos nije bilo velikog Spara) i niti jedne Kelloggs nisu dosle s tim kuponima
Jel tih kupona ima još ?
I slijedece pitanje za sve... neogu se odlucit dali da idemo na ponudu agecija gardaland sa movielanfom i aqvaparkom ili gardaland sa safari parkom? Sta je bolje
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 17:11   #2219
Pozdrav svima, zainteresiran sam za koristenje kupona s kellogs pahuljica od 50%.
Na koji nacin se kupon moze iskoristiti? Moze li se kupiti preko interneta ili se mora dati na kasi na licu mjesta prilikom kupnje karte?
Hvala unaprijed na odgovoru.
adrian0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 22:50   #2220
Za te kupone se karte obavezno moraju kupovati na blagajni. I ne mogu se kombinirati popusti.

U Ri u Intersparu ih imaju za sad.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.