Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 10:50   #61
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
?

na autoricu teme se odnosilo.
Sova, sjenica...
Oprosti, mislila sam da odgovaraš Daphne.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:57   #62
Za početak, BRAVO! Napravila si najbitniju stvar, prekinula si.
Sad slijedi gadni dio. Mozgu treba vremena da se navikne na promjenu, mozak je jedno jako lijeno stvorenje koje jako jako voli poznato. I zato ćeš se htjeti vratiti bivšem kad bude teško bez obzira na sve što ti je napravio. To ti je maltene kao da se odvikavaš od heroina, ista stvar.

Zato uvijek imaj nekoga kome se možeš obratiti kad te to ulovi. Frendicu, obitelj, terapeta ili dođi na forum i tu izrigaj sve što te muči.

Sad slijedi ostatak tvog života.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:14   #63
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Sova, sjenica...
Oprosti, mislila sam da odgovaraš Daphne.
Nerviraju me ti izgovori muskih koji zive momackim zivotom u inozemstvo, a lazu zenama doma da jadni se muce i pate, nikad nije bilo lakse organizirati zajednicki zivot u inozemstvu nego danas, a onda muski lazu i izmisljaju price i ostavljaju zene (i djecu) u Hrv, fuuuj.. nezreli muskarci, ne gledaju dobrobit djece i tu zenu, nego svoj komfor.

Ma gade mi se takvi muski.

Dobro Pjegavi Poriluk govori, forumasice daj sebi vremena, sok ti je jer si otvorila oci, slutila si i znala svo vrijeme da on nije za tebe, nemoj upadat u negativne misli, nisi sama, to sta si ti dozivila, dozivilo je puno ljudi i ljudi produ takve debile dok ne nadu normalnu osobu.
Ti mozes puno boljeg lika imati od nekog tamo klosara alkosa, koji je otisa u inozemstvo a ne zna si zivot sredit nego zivi poput 16godisnjaka bez brige i pameti, nemoj opce imat empatije prema njemu, vridi manje od crnila ispod nokta.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:33   #64
A muški koji žive momačkim životom se promoviraju u današnje vrijeme.
Pogledaj samo filmove, pogotovo američke komedije. Kao sve je to smiješno, ali zapravo se iza toga krije jedan cijeli koncept.

Živi ludo, puno jebi, zarađuj, konzumiraj, loči, napijaj se, kupuj krpice, kupuj aute, impresioniraj društvo, ne ostaj dugo s nekim, pumpaj ego, ne odgajaj djecu (šta će ti djeca?!), ne budi vjeran, živiš samo jednom, probaj što više, priušti si lijepe stvari...

ne kažem i da se među ženama ne promovira ovakav stil života, ali budući da je odgoj curica uvijek bio malo rigorozniji, njih se većinom učilo vjernosti i savijanju kičme da muškarcu bude dobro
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:49   #65
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Nerviraju me ti izgovori muskih koji zive momackim zivotom u inozemstvo, a lazu zenama doma da jadni se muce i pate, nikad nije bilo lakse organizirati zajednicki zivot u inozemstvu nego danas, a onda muski lazu i izmisljaju price i ostavljaju zene (i djecu) u Hrv, fuuuj.. nezreli muskarci, ne gledaju dobrobit djece i tu zenu, nego svoj komfor.

Ma gade mi se takvi muski.

Dobro Pjegavi Poriluk govori, forumasice daj sebi vremena, sok ti je jer si otvorila oci, slutila si i znala svo vrijeme da on nije za tebe, nemoj upadat u negativne misli, nisi sama, to sta si ti dozivila, dozivilo je puno ljudi i ljudi produ takve debile dok ne nadu normalnu osobu.
Ti mozes puno boljeg lika imati od nekog tamo klosara alkosa, koji je otisa u inozemstvo a ne zna si zivot sredit nego zivi poput 16godisnjaka bez brige i pameti, nemoj opce imat empatije prema njemu, vridi manje od crnila ispod nokta.

Hvala na komentaru
On je radio po cijeloj europi dakle ne samo na jednom mjestu ili jednoj drzavi. Npr 2 tj negdje pa mj dana drugdje takav mu je posao terenski. Doduse na moj prijedlog da potrazi posao drugdje gdje bi se zajedno mogli odseliti i zivjeti skupa sam dobila klasicni odjeb... tipa to je neizvedljivo skupo i nemoguce.
Pred kraj veze mi je rekao da zeli uzivati i vidjeti svijeta dakle zabolilo ga je za mene... sad sam cula od poznanice da vec drugu curu u hrv obradiva i izjavljuje joj ljubav hahahaha.
Samo zato da ima nekoga za vezu a nastavit ce istim putem.
Bogu hvala sta sam se spasila na vrijeme tesko mi je jako ali naci cu snage i prezivjeti.
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:52   #66
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Za početak, BRAVO! Napravila si najbitniju stvar, prekinula si.
Sad slijedi gadni dio. Mozgu treba vremena da se navikne na promjenu, mozak je jedno jako lijeno stvorenje koje jako jako voli poznato. I zato ćeš se htjeti vratiti bivšem kad bude teško bez obzira na sve što ti je napravio. To ti je maltene kao da se odvikavaš od heroina, ista stvar.

Zato uvijek imaj nekoga kome se možeš obratiti kad te to ulovi. Frendicu, obitelj, terapeta ili dođi na forum i tu izrigaj sve što te muči.

Sad slijedi ostatak tvog života.
Hvala puno na komentaru slazem se tesko je ali ima u meni snage nakon godina gazenja i pakla sad cu se dici i prezivjeti.
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:03   #67
Autorice, pa ti imaš razlog za slavlje. Mlada si, zdrava, imaš dobar posao, riješila si se kretena.
Uplati si neko egzotičo putovanje i odi uživaj. Mnogi bi se s tobom mijenjali, ali ne mogu jer su se zajebali s brakom, djecom, kreditima i bla bla.
Jesam li u pravu ili će sad skočiti nadobudni?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:57   #68
Quote:
Kockic kaže: Pogledaj post
sad sam cula od poznanice da vec drugu curu u hrv obradiva i izjavljuje joj ljubav hahahaha.
bori se za vasu ljubav, znas da on to njoj govori iz zajebancije, nista mu ne znaci
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 10:24   #69
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Nerviraju me ti izgovori muskih koji zive momackim zivotom u inozemstvo, a lazu zenama doma da jadni se muce i pate, nikad nije bilo lakse organizirati zajednicki zivot u inozemstvu nego danas, a onda muski lazu i izmisljaju price i ostavljaju zene (i djecu) u Hrv, fuuuj.. nezreli muskarci, ne gledaju dobrobit djece i tu zenu, nego svoj komfor.

Ma gade mi se takvi muski.

Dobro Pjegavi Poriluk govori, forumasice daj sebi vremena, sok ti je jer si otvorila oci, slutila si i znala svo vrijeme da on nije za tebe, nemoj upadat u negativne misli, nisi sama, to sta si ti dozivila, dozivilo je puno ljudi i ljudi produ takve debile dok ne nadu normalnu osobu.
Ti mozes puno boljeg lika imati od nekog tamo klosara alkosa, koji je otisa u inozemstvo a ne zna si zivot sredit nego zivi poput 16godisnjaka bez brige i pameti, nemoj opce imat empatije prema njemu, vridi manje od crnila ispod nokta.
onda i ti pomaknes guzicu i odes skupa s njim u taj lagani zajednicki zivot
i primis se posla i zajedno nesto stvorite, umjesto da doma uzgajas dupe i rezis kako se on negdje sigurno ludo provodi dok ti jadna cekas da zaradi za sve kaj VAMA treba
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:39   #70
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
onda i ti pomaknes guzicu i odes skupa s njim u taj lagani zajednicki zivot
i primis se posla i zajedno nesto stvorite, umjesto da doma uzgajas dupe i rezis kako se on negdje sigurno ludo provodi dok ti jadna cekas da zaradi za sve kaj VAMA treba

Ja sam guzicu makla i sama radim u inozemstvu, imas dosta njih koji su doveli zene i djecu, ali imas i onih koji su umjesto rastave braka, ostavili zene i djecu i status quo, zive u "braku", s tim da je zena u Hrv, nisu ispali losi tatice, ne placaju alimentaciju, jeftinije ih ispadne poslat nesto love, a u inozemstvu zive momackim zivotima, a zeni prodaju pricu da im je grozno, tesko, zive podvojenim zivotom.

Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 19:16   #71
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
a u inozemstvu zive momackim zivotima, a zeni prodaju pricu da im je grozno, tesko, zive podvojenim zivotom.

Muškarac sam, ali ovo je živa istina, osobno se uvjerio. Nakon srednje sam se zaposlio, poslala nas firma na teren, od nas šestorice su četvorica bila oženjena, sva 4 su imala 30+ godina. Sva četvorica redovno posjećivala puf

A da nije slučajnost, uvjerile su me priče i drugih kolega. Tako da se apsolutno slažem s tobom. Čast izuzetcima naravno, ne želim generalizirat.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:00   #72
Vrlo je velika vjerojatno da će se netko bambusat sa strane kod takvih razdvojenosti. Što prije to čovjek skuži, to bolje.

Godine idu, cilj polako izmiče i gubi smisao, a mladenačka zanesenost jenjava.
Jedino vas eventualno mogu spajati djeca zbog kojih onda zažmiriš na jedno oko jer šalje pare, a dijete ti ima novi mobitel kojeg je ćaćko omogućio.

Ako ide na brod - idemo zajedno.
Ako ide u inozemstvo - idemo zajedno.
I to je to.

Ne osuđujem ničiju priču, samo kažem kakva sam ja i kakva za mene pravila vrijede. Naravno da ima i drugačijih ljubavi, ljudi i sudbina.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 08:14   #73
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Ja sam guzicu makla i sama radim u inozemstvu, imas dosta njih koji su doveli zene i djecu, ali imas i onih koji su umjesto rastave braka, ostavili zene i djecu i status quo, zive u "braku", s tim da je zena u Hrv, nisu ispali losi tatice, ne placaju alimentaciju, jeftinije ih ispadne poslat nesto love, a u inozemstvu zive momackim zivotima, a zeni prodaju pricu da im je grozno, tesko, zive podvojenim zivotom.

i jednako tako imas i onih koji zive doma, a jebu kaj god im naide
da ne velim da sasvim uredno funkcioniraju i zene kojima muzic negdje crnci, a njih redovno obilaze i servisiraju majstori i postari
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 12:12   #74
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i jednako tako imas i onih koji zive doma, a jebu kaj god im naide
da ne velim da sasvim uredno funkcioniraju i zene kojima muzic negdje crnci, a njih redovno obilaze i servisiraju majstori i postari
can u blame them? i žene imaju potrebe.To što su pametnije pa šute...
osobno imm dvije prije,muževi na brodu,a one imaju dečke...a lova sjeda svaki mj. za welnesse i spa treatmente
Klonusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 16:06   #75
Meni se to sve gadi.
ima li opce postenih i vjernih ljudi?

Muz pomorac radi ka pas, dok ona siri noge okolo, a kad dode kuci ulizuje mu se. Pa kako ti ljudi pogledaju sebe u ogledalo?
Krivi su i ti muski, da sam pomorac ne bi ona moje pare trosila niti bi joj da pare i sla đeparac. Nego izvoli radit u Konzuma dok mene nema doma, a kad dodem skupa cemp na wellness.. ali da ona zivi zivot princeze i trosi dzeparac
Jel su ti likovi toliko iskompleksirani da te zene drze jedino na taj nacin uza sebe? S novcima?
slazem se s porilukom, odlazak u inozemstvo obavezno unutar godinu dana pridruzit se i spojit obitelj..
Susjedin muz 20god radio u inozemstvu, slao pare, dolazio samo 2x godisnje doma? U tih 20god ta zena nije mogla raditi jer je prakticki zivila ko samohrana mama, sama, bez baka servisa, sa dvoje skolaraca, zena nema radni staz, financijski ovisi o njemu, tek sad e prica da ce se doselit k njemu, ali jos nije ?????
Iz godine u godinu se odvadao njen dolazak s djecom k njemu? Kakav je to zivot?
Imas dvoje male djece, odes u inozemstvo i toj zeni godinama obecavat, umjesto da joj je odma rekao kako stvari stoje.

Da je barem ona isla na wellness i zezala se, nego je po kuci uvijek sredivala i sama djecu vodila. Bez icije pomoci. Samo je on pare sla.
Sad ce neko gledat materijalno, al vise bi toj zeni znacilo da je zivija s njima i da su manje para imali, sta njoj znaci odlazak u restoran jednom godisnje i pare sta salje kad ne zive skupa kad su stranci,

Zadnje uređivanje Splićankaa : 19.08.2017. at 16:20.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 16:34   #76
Ok, ali sta ocekujes kad se udas za pomorca, ne kuzim?
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 16:39   #77
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Ok, ali sta ocekujes kad se udas za pomorca, ne kuzim?
Meni nije normlano da pomorac curi daje dzeparac, ok kad ima dicu pa ne mpze mrdnit iz kuce, ali curi od 20godina koja nece da radi poslove ispod svog nivoa "a glupa je ka tenk" i on joj daje dzeparac mjesecni?
Glup i gluplji.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 16:43   #78
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Meni nije normlano da pomorac curi daje dzeparac, ok kad ima dicu pa ne mpze mrdnit iz kuce, ali curi od 20godina koja nece da radi poslove ispod svog nivoa "a glupa je ka tenk" i on joj daje dzeparac mjesecni?
Glup i gluplji.
A pa valjda je znao da je glupa ka tenk i da nece radit i kad ju je zenio. A ako nije i ne zeli joj davat dzeparac da bude lipa, tja pa tko mu brani da se rastane.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:40   #79
Quote:
Klonusha kaže: Pogledaj post
can u blame them? i žene imaju potrebe.To što su pametnije pa šute...
osobno imm dvije prije,muževi na brodu,a one imaju dečke...a lova sjeda svaki mj. za welnesse i spa treatmente
am not blaming anybody
samo je smijesno za vidjeti kako si ljudi utuve ideale i onda pate kad ih ni sami nisu u stanju postici (naravno)
poznato jos i kao catholic guilt
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:44   #80
Prioritet ti je testirati se na spolne bolesti i HIV/hepC.

Nakon toga ti je prioritet razmislit zašto dopuštaš bivat u nasilnom odnosu i zašto si privučena tipom zlostavljača.

Sve ostalo u ovoj situaciji je manje bitno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.