Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 14:20   #6841
jel' to znači da nisi zainteresirana za seks kao prije ili da uopće nije bilo seksa 5 mjeseci od poroda? velika je razlika...
imali smo i mi perioda nakon mojih spontanih i sl. kad mi je par tjedana libido bio u banani, ali uvijek sam imala potrebe za bliskošću s mužem i nije falilo seksa. možda ga nije bilo svaki dan, niti svaki drugi, ali 2x tjedno je neki minimum i kad smo fizički/psihički izvan forme. imamo potrebu za zagrljajem, maženjem i jednostavno jedna stvar vodi drugoj...
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:50   #6842
Quote:
King8 kaže: Pogledaj post
Dok postoji i najmanji postotak sumnje (a po ovoj priči taj postotak i nije baš mali) u ovako ozbiljnim i bitnim životnim situacijama treba ga što prije otkloniti i mislim da mu je test očinstva trenutno nešto najpametnije što može napraviti jer tek onda može znati na čemu je i kako dalje rješavati problem. I totalno sam ozbiljan da nebi netko nešto pomislio.

I nikakvi filmovi, bajke ovo ono. To su potpuno realne i svakodnevne životne situacije. Tko misli drugačije nema veze sa stvarnošću. I neće biti ni prvi ni zadnji kojemu je žena uvalila tuđe dijete.
To me također brine i često dovodi u neka razmišljanja koja baš nisu dobra.

Pošto je ispalo tako kako jest uz tu situaciju kasnije sam saznao da se njen bivši ženi tjedan iza nas a ona je to znala sigurno odmah nakon što je objavio. Znam da je htjela biti sa njim ali on nju nije doživljavao ozbiljno.

Koliko su pouzdani ti DNK testovi i koliko otprilike kostaju?
USB-stick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:09   #6843
Kostaju oko 2000 kn,ako su sam o za tebe i informativni,a nesto vise ako telis da imaju sudsku tezinu
Podsjecam da u rcackoj mozes osporavati sudski ocinstvo do 7.godine zivota djeteta
Laboratorij Gordana Lauca mi se cini ok
Googlaj
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:57   #6844
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Čestitam na bebi! Bila si trudnica kad sam se pojavila na forumu.

Je li kroz tih 5 mjeseci izbjegavaš muža poljubiti, zagrliti?
Ne izbjegavam.
No nije ni da baš to činim često..
On nije od ljudi koji trebaju neka maženja, ljubakanja..
Od početka nije to činio,meni je to isprva smetalo i falilo,a kada on ni na moj prigovor nije ništa učinio,odustala sam i počela izbjegavati da to i ja činim..
Postane zaista ono-s kim si takav si..
Kada mi je prigovorio kako sam hladna i nezainteresirana baš mi je to bilo i smiješno..
Ironično sam odgovorila "ti si me takvom oblikovao"
Jer realno ako od nekoga ne osjećaš toplinu,zagrljaj ili maženje, kako bi mogao istim i uzvratiti?
Definitivno su to sitnice ,ali sitnice koje imaju veličinu jer upravo one vide ja bliskosti, pažnji..
Izostanak istih vodi u razilaženje,zid..
Donekle se to lijepo popravilo kroz dvije zadnje godine,bilo je više bliskosti,spontanosti,no trudnoća je izgleda sve vratila unazad..

Jojo,moj libido je općenito los.
Oduvijek više manje..
Naletavale su faze kada bi bio normalan ili iznimno naglašen,ali je sve to kratkog daha iskreno..
Prije trudnoće znali smo se grlio,maziti no s mojom trudnoćom on se sve više odaljavai,sve manje prilazio..
Ja sam bila ta koja sve inicira,no onda sam i ja izgubila volju..
Sada on kuka o mojoj nezainteresiranosti,no ja ne mogu sama vratiti u tu fazu kad je bilo dobro.
Ko u svemu,dvoje čini odnos.
Meni djeluje ko da više ne znamo jedno drugome prići i zbližiti se..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:24   #6845
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne izbjegavam.
No nije ni da baš to činim često..
On nije od ljudi koji trebaju neka maženja, ljubakanja..
Od početka nije to činio,meni je to isprva smetalo i falilo,a kada on ni na moj prigovor nije ništa učinio,odustala sam i počela izbjegavati da to i ja činim..
Postane zaista ono-s kim si takav si..
Kada mi je prigovorio kako sam hladna i nezainteresirana baš mi je to bilo i smiješno..
Ironično sam odgovorila "ti si me takvom oblikovao"
Jer realno ako od nekoga ne osjećaš toplinu,zagrljaj ili maženje, kako bi mogao istim i uzvratiti?
Definitivno su to sitnice ,ali sitnice koje imaju veličinu jer upravo one vide ja bliskosti, pažnji..
Izostanak istih vodi u razilaženje,zid..
Donekle se to lijepo popravilo kroz dvije zadnje godine,bilo je više bliskosti,spontanosti,no trudnoća je izgleda sve vratila unazad..

Jojo,moj libido je općenito los.
Oduvijek više manje..
Naletavale su faze kada bi bio normalan ili iznimno naglašen,ali je sve to kratkog daha iskreno..
Prije trudnoće znali smo se grlio,maziti no s mojom trudnoćom on se sve više odaljavai,sve manje prilazio..
Ja sam bila ta koja sve inicira,no onda sam i ja izgubila volju..
Sada on kuka o mojoj nezainteresiranosti,no ja ne mogu sama vratiti u tu fazu kad je bilo dobro.
Ko u svemu,dvoje čini odnos.
Meni djeluje ko da više ne znamo jedno drugome prići i zbližiti se..
Mislim da samo ne smiješ dići ruke od onoga što želiš, što ti je važno. To vrijedi malo truda, pa i ženske lukavosti. Inat i dizanje ruku može donijeti trenutačno zadovoljstvo, ali nevrijedno je za život. Ne vodi nikamo. Nisu oni tako komplicirani i stameni, dapače, i sama znaš, daš li si truda, za čas će ti "jesti iz ruke". Na obostrano zadovoljstvo! Ne danas ili sutra, ali kroz dogledno vrijeme .... Ljudi imaju razum da ga koriste u svoju korist i za postizanje sebi važnih ciljeva. Filozofirati, inatiti se i sve slično, zapravo radiš na svoju štetu, koliko god bila u pravu. Zadovoljan muškarac je dobitak za čitavu obitelj. Ne mislim time na išta što podhranjuje njihovu bahatost i nekorektnost, dapače, ali svejedno, ponavljam, nisu baš tako tajnoviti i nedohvatni, zar ne?!?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:10   #6846
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne izbjegavam.
No nije ni da baš to činim često..
On nije od ljudi koji trebaju neka maženja, ljubakanja..
Od početka nije to činio,meni je to isprva smetalo i falilo,a kada on ni na moj prigovor nije ništa učinio,odustala sam i počela izbjegavati da to i ja činim..
...
Jojo,moj libido je općenito los.
Oduvijek više manje..
Naletavale su faze kada bi bio normalan ili iznimno naglašen,ali je sve to kratkog daha iskreno...
Ove dvije stavke su ono što ste vas dvoje bili i prije veze. On bez prevelike potrebe za nježnosti, a ti sa slabijim libidom. Nekako olako prelazimo preko tih činjenica kad se upoznamo (kao i autor), a onda se u braku žalimo na takvo stanje.
Tebi trudnoća i rođenje bebe nisu razlog za manjak želje za partnerom ako je takvo stanje bilo i prije. To sam i autoru nastojala ukazati.

S Violetinim stavom da je zadovoljni muškarac dobrobit za cijelu obitelj se ne slažem. Dobrobit je kad su oba partnera zadovoljna. Da bi bili zadovoljni potreban je rad oba partnera, ne samo jednoga. Uostalom, koji partner može biti zadovoljan ako je njegova druga polovica ne zadovoljna? Sebičan, egocentričan. To onda nema veze s ljubavlju i istinskim partnerstvom.

Plavi - safir, za neke stvari te razumijem i shvaćam da čovjek izgubi volju sam gurati i pokretati neke stvari. I sama sam to prošla. Treba naći način koji će uspjeti djelovati na tvog partnera. U mom slučaju nije pomagalo ništa osim kad sam ga dovela u situaciju gdje je na mom ponašanju vidio ono što on radi. Bila sam zrcalna slika njega. Tek tada je osvjestio svoje ponašanje.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:38   #6847
Ni ja se ne slažem da je zadovoljan muškarac dobrobit čitave obitelji .
A ženu ko sisa?
Ne bi išlo..
Dobrobit je ako su oboje zadovoljni..
Ali vjerujem da se Violeta samo nezgodno izrazila i da vjerojatno želi nešto drugo reći?

Violeta,mislim da tu nije u pitanju inat i tvrdoglavost..
Nema od toga ništa dobro slažem se.
Više mi se čini to kao nemar s obje strane,moje i njegove da se nešto poduzme..
Stajanje u mjestu..
I guranje glave ko nije u zemlju..
Znam da je sve to pogrešno.
No nakon zadnjeg razgovara o tome,kada mi je rekao da je umoran da "popravlja"nas odnos,na neki način ni je vezao ruke i podvuko crtu
On je umoran da pokušava,a šta onda trebam ja?
Ne mogu sama bez njega kad dvoje smo u tome jbg .
Dok se on drži tog stava,tjedan ustvari neće sa čini ništa, moji pokušaji bi takodje bili uzaludni..
Voljela bih s njim opet pokrenuti razgovor o tome,no on izbjegava

Kokicha
Pojasni mi malo taj sistem zrcala!?
Jel to u smislu ponašala si se kao on?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."

Zadnje uređivanje plavi-safir : 23.08.2017. at 13:51.
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:11   #6848
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Kokicha
Pojasni mi malo taj sistem zrcala!?
Jel to u smislu ponašala si se kao on?
Da. Oponašala sam ga u pojedinim situacijama. Prvo sam pokušavala razgovorima, ali kako nije shvaćao bit, prešla sam na vizualno . Ne možeš vjerovati kako je tada shvaćao o čemu pričam. Ili sam ja slabo objašnjavala ili je on u svim područjima vizualna tip, ne znam. Bito je da smo našli način kojim se možemo razumjeti. Onako sam ja pričala, on mislio da razumije pa bi se nakon nekog vremena opet našli u istoj situaciji. Ovako sam ja njega dovela u situaciju u koju bi on mene doveo i njegova bi reakcija bila kao i moja. Tada je shvatio kako sam se ja osjećala.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:19   #6849
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ni ja se ne slažem da je zadovoljan muškarac dobrobit čitave obitelji .
A ženu ko sisa?
Ne bi išlo..
Dobrobit je ako su oboje zadovoljni..
Ali vjerujem da se Violeta samo nezgodno izrazila i da vjerojatno želi nešto drugo reći?

Violeta,mislim da tu nije u pitanju inat i tvrdoglavost..
Nema od toga ništa dobro slažem se.
Više mi se čini to kao nemar s obje strane,moje i njegove da se nešto poduzme..
Stajanje u mjestu..
I guranje glave ko nije u zemlju..
Znam da je sve to pogrešno.
No nakon zadnjeg razgovara o tome,kada mi je rekao da je umoran da "popravlja"nas odnos,na neki način ni je vezao ruke i podvuko crtu
On je umoran da pokušava,a šta onda trebam ja
?
Ne mogu sama bez njega kad dvoje smo u tome jbg .
Dok se on drži tog stava,tjedan ustvari neće sa čini ništa, moji pokušaji bi takodje bili uzaludni..
Voljela bih s njim opet pokrenuti razgovor o tome,no on izbjegava

Kokicha
Pojasni mi malo taj sistem zrcala!?
Jel to u smislu ponašala si se kao on?
Možeš li mu zamjeriti nakon svega što si mu priuštila??
Da ne idemo u detalje za ove novopridošle.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:23   #6850
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Možeš li mu zamjeriti nakon svega što si mu priuštila??
Da ne idemo u detalje za ove novopridošle.
Sabotaža novopridošlih?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:42   #6851
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
nisu baš tako tajnoviti i nedohvatni, zar ne?!?
Slažem se s tobom u potpunosti...s nama je po pitanju "probuđivanja" libida mnogo lakše nego s vama ženama. Ako je odnos iole zdrav, odvući ćete nas u krevet s ponekom aluzijom na seks.

Iako moram priznati da s godinama i stažom u braku osobno postajem osjetljiviji na neke stvari...primjerice neriješene svađice, tipična ženska kvocanja i jebuckanja u zdrav mozak (nisu muškarci cvijeće, da se razumijemo, ali ni približno nismo u stanju prcat kolko su to u stanju žene...to je činjenica). Ubojice libida samo takve...

Recimo nekada me to nije smetalo...mogli smo se klati cijeli dan, pa se navečer pohvatati u krevetu.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:54   #6852
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ni ja se ne slažem da je zadovoljan muškarac dobrobit čitave obitelji .
A ženu ko sisa?
Ne bi išlo..
Dobrobit je ako su oboje zadovoljni..
Ali vjerujem da se Violeta samo nezgodno izrazila i da vjerojatno želi nešto drugo reći?

Violeta,mislim da tu nije u pitanju inat i tvrdoglavost..
Nema od toga ništa dobro slažem se.
Više mi se čini to kao nemar s obje strane,moje i njegove da se nešto poduzme..
Stajanje u mjestu..
I guranje glave ko nije u zemlju..
Znam da je sve to pogrešno.
No nakon zadnjeg razgovara o tome,kada mi je rekao da je umoran da "popravlja"nas odnos,na neki način ni je vezao ruke i podvuko crtu
On je umoran da pokušava,a šta onda trebam ja?
Ne mogu sama bez njega kad dvoje smo u tome jbg .
Dok se on drži tog stava,tjedan ustvari neće sa čini ništa, moji pokušaji bi takodje bili uzaludni..
Voljela bih s njim opet pokrenuti razgovor o tome,no on izbjegava

Kokicha
Pojasni mi malo taj sistem zrcala!?
Jel to u smislu ponašala si se kao on?
Plava, nemoj zamjerit, ali citala sam te po raznim temama i kod vas maltene pa nista u braku nije stimalo, da bi ti preko noci uz sve probleme i zdravstvena sranja odlucila rodit jos jedno dijete, pa sad, zamisli cuda, nakon pet mjeseci, nis nije postalo bolje.
I ok. Ako je tebi to dijete trebalo da se samoj sebi pozicioniras negdje u glavi ili na ovom svijetu i mozes to i bez njega ako ne bude islo i dijagnoza ti se tako drasticno popravila da za prvu ruku imas sve u ruzicnjaku - superiska.
No dopusti sa su neki i citali tvoje prilicno upecatljive upise pa onak, hm, nisi bas u kategoriji "do braka je bio divan, sad je bas nakon dvoje djece odlucio prolupat"
Sorry
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:45   #6853
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Možeš li mu zamjeriti nakon svega što si mu priuštila??
Da ne idemo u detalje za ove novopridošle.
Priuštio je i on meni svega..
Dokle bi stigli da sve vrtimo unazad ko pokvarenu ploču..


Harpy
Nigdje i ne tvrdim da je sve bilo niti lijepo niti divno u braku..
Dapače, bilo je prljavog veša ko i u svakom..
Nisam rodila dijete da mi ono služi da njime kao gumicom popravljanje greške..
Nijedno dijete to ne bi trebalo biti
Nije ni grijeh htjeti djetet,stoga ne vidim zašto ga se umeće u ovu priču,dobro da nisi rekla što se uopće moralo roditi Bože pomozi
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:51   #6854
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Priuštio je i on meni svega..
Dokle bi stigli da sve vrtimo unazad ko pokvarenu ploču..


Harry
Nigdje i ne tvrdim da je sve bilo niti lijepo niti divno u braku..
Pa nisam ni rekla da to tvrdis, samo mi je ostalo u sjecanju da si pisala da vam je brak koma, da si bolesna i hodas po pretragama, da nalazi nisu dobri, ali da radite na djetetu pa mi nije bas nis vise jasno, kao sto mi nije bilo ni tad.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:03   #6855
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Pa nisam ni rekla da to tvrdis, samo mi je ostalo u sjecanju da si pisala da vam je brak koma, da si bolesna i hodas po pretragama, da nalazi nisu dobri, ali da radite na djetetu pa mi nije bas nis vise jasno, kao sto mi nije bilo ni tad.
Dijagnoze nisu nestale..
Prijavile su se još dvije tri F kad sam završila na psihijatriji zbog pokušaja samoubojstva..
Ne,nije čudno što je umoran od nas.
Na njegovom mjestu ja bih možda davno dala petama vjetra

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:08   #6856
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne izbjegavam.
No nije ni da baš to činim često..
On nije od ljudi koji trebaju neka maženja, ljubakanja..
Od početka nije to činio,meni je to isprva smetalo i falilo,a kada on ni na moj prigovor nije ništa učinio,odustala sam i počela izbjegavati da to i ja činim..
Postane zaista ono-s kim si takav si..
Iskreno ne slazem se sa ovim, recimo u mom slucaju ja sam touchy feely tip a zena nije bila, ali nikad nisam prestao sa tim ... a ona nikad nije pocela to radit nego je "trpila" moje (iako je znala koliko to meni znaci).

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Jer realno ako od nekoga ne osjećaš toplinu,zagrljaj ili maženje, kako bi mogao istim i uzvratiti?
Ajmo protupitanje, sta ako pruzas toplinu, zagrljaj i mazenje a drugoj strani to nis ne znaci ?
maliburek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:10   #6857
Quote:
plavi-safir kaže:
No nakon zadnjeg razgovara o tome,kada mi je rekao da je umoran da "popravlja"nas odnos,na neki način ni je vezao ruke i podvuko crtu
On je umoran da pokušava,a šta onda trebam ja?
oces bolju soluciju ?

"ajmo popravit odnos", ali ne radit na tome uopce....
maliburek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 20:24   #6858
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Nema nista ocajnije od muskarca koji cmolji kod zene zbog seksa.
Nema ništa gore od muškarca koji od jutra do sutra dignutog ku** prati ženu u stopu i cmolji i moli za sex, a u drugu ruku nema ništa gore od žene kojoj sex sa voljenim mužem nije napet i predstavlja joj tlaku ili oruđe da dobije što želi. Jedno je izgubit libido privremeno radi diteta ili da joj se ne sexa baš svako malo, ali ova glumi kraljicu iz frozena i ja to ne bi trpila dugo. Mislim, ako neće, uvijek ima ko hoće..

Quote:
USB-stick kaže: Pogledaj post
Znači odkad smo u braku ona NIKADA nije prišla k meni niti je ijednom započela situaciju.
Znači, prije braka je nisi poznavao kako spada, viđao si je rijetko, napravio joj dite ko budalaš u tinejdžerskim godinama i sad ti nešto nije jasno? Pa sam pao, sam se ubio..jbg, ne bi ja tu puno s njom cile, mile, latice i svijeće. Nego razgovor ili ti jesam napet i poželjan ili nisam. Ako jesam, potrudi se malo, a ako nisam ko te jebe..

Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
a ti si muškarac i imaš nagon da seksaš.
A žene nemaju??

Quote:
USB-stick kaže: Pogledaj post
Završila je fakultet ali nije bila zaposlena još nikada.
Možda nisi oženio bogatu i ambicioznu, al oženio si nadasve mudru ženu. Vidiš kako je lipo unovčila svoju maternicu...bože, kako muškarci nekad znaju bit naivni. Da kako je mogla zatrudnit isprve bez kondoma

Quote:
USB-stick kaže: Pogledaj post
..gdje joj je doktor rekao da je ovulacija prosla. Da bi kasnije u odnosu rekla da mozemo ici do kraja. Mene zanima da li je doktor tu mogao pogrijesiti ili je ona Slagala?
Ili ti imaš brze spermiće. Teoretski je trudnoća moguća i dva dana nakon ovulacije. Informiraj se malo kad drugi put poželiš metnuti ga bez gumice. I promisli prije nego je optužiš da dite nije tvoje. Da ne bi natovario dodatne probleme na ionako problematičan brak..

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Priuštio je i on meni svega..
Dokle bi stigli da sve vrtimo unazad ko pokvarenu ploču..
Hm, dokle bi stigli? Pa vidim da ste se dobro zalaufali..ko je prvi počeo sa izvanbračnim avanturama?
Nisi li ti ono nakon što si na forumu komentirala svoju izvanbračnu aferu, jer si kronično gladna muževe pozornosti, našla na razumijevanje oženjenog Hrge kojemu je falilo sexa doma pa si imala novu avanturu? Kad je ta avantura prošla redovito si nas svih informirala kako si ti "bolesna žena" i imaš neke suicidalne misli, a pokušavaš zatrudnit, pa je zaključak da je za tvoje zdravlje i brak najbolje napravit drugo dite s mužem?
I ti dijeliš drugima savjete? Pogotovo ovima novima koji nisu upućeni pa misle da imaš nešto pametno za savjetovati..
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:44   #6859
TotallyAria, ni ja ne bih bolje napisao.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:55   #6860
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom u potpunosti...s nama je po pitanju "probuđivanja" libida mnogo lakše nego s vama ženama. Ako je odnos iole zdrav, odvući ćete nas u krevet s ponekom aluzijom na seks..
Pogresno stereotipno uvjerenje.
Kod nas je musko nezainteresirano tj.aseksualan je on
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.