Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2011., 23:45   #1201
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post

I baj d vej..nisam mogla vjerovat danas, u Bipi kod SV.Frane - limitirana Pirati s kariba kolekcija Opića. To je novost
aaa
jesi možda zapazila cijenu?
edit,vidjela
5rich is offline  
Old 17.05.2011., 23:48   #1202
90+ kn, tako nešto
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 17.05.2011., 23:50   #1203
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Znam, tako sam i ja danas izgledala ->

devedeset i nešto kuna

mislila sam da haluciniram :

al uh miša mu, i dalje ebay ce bit prioritet za naručivanje .. al nema veze, past cu oci u bipi na njima
Good evil is offline  
Old 17.05.2011., 23:52   #1204
ima ih i u mulleru
charlizeos is offline  
Old 17.05.2011., 23:54   #1205
znam, al za bipu mi je to baš nekako novost. i tigijeve stvarčice su dobili.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 18.05.2011., 01:10   #1206
Nek ih samo ima, nema šanse da ih kupim. Ne dam 97kn za lak koji na netu platim duplo manje.
TheEmpress is offline  
Old 22.05.2011., 16:27   #1207
kupila sam jučer nivea hidratantnu maskicu za 6.90 kn.
sve su na akciji, ne znam do kad. bipa rules , sve više i više dolazim do zaključka da nitko nije jeftin kao oni
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 22.05.2011., 16:36   #1208
I ja mislim da je Bipa ok, uvijek dobijem i neki mali popust jer imam njihovu karticu.
madeira is offline  
Old 22.05.2011., 20:40   #1209
kolko ste dugo čekale rođendanski popust? prošlo skoro pol godine od mog rođendana al popusta nema
nxa is offline  
Old 22.05.2011., 23:36   #1210
nazovi besplatni telefon . meni uvijek uredno stižu, no ja često i kupujem
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 22.05.2011., 23:38   #1211
hm, ja ne kupujem precesto, ali svaki put sam rodendanski popust dobila par tjedana prije rodendana.
svakako nazovi info telefon, mozda je neka zabuna s adresom ili s postom...
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 22.05.2011., 23:41   #1212
ne sjećam se dobro, ali mislim da je moja sestra zvala, i onda su joj poslali..također je bio nekakav zastoj.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 23.05.2011., 10:50   #1213
u Bipi vikend akcija od 26.05. - 29.05.2011. -30% na proizvode za njegu zubi

http://www.bipa.hr/Layouts/bp_Defaul...pageId=1146822
__________________
Moj ormarić
martynchyca is offline  
Old 23.05.2011., 12:02   #1214
Quote:
martynchyca kaže: Pogledaj post
u Bipi vikend akcija od 26.05. - 29.05.2011. -30% na proizvode za njegu zubi

http://www.bipa.hr/Layouts/bp_Defaul...pageId=1146822
konačno, to sam čekala
Good evil is offline  
Old 23.05.2011., 12:18   #1215
hm..šta preporučate? koja je sensodyne najbolja? ja imam jednu ljekarničku pasticu koja je skupa ko vrag, 44 kune za nekih 40 grama, arthrodont se zove, nisam koristila sensodyne do sad.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 23.05.2011., 12:35   #1216
Zašto koristis tu ljekarničku - osjetljivi zubi, problemi sa desnima..? Jel ti valja šta?
Ja koristim sensodyne rapid, mada cini mi se da su u bipi max 3 vrste (ne znam inace koliko ih uopce ima vrsta). Mislim da ova rapid ima manje fluorida od ostalih sensodyne koje sam imala u ruci, ali nisam sigurna, to obično pregledavam na ambalazi i po tome se odlučujem za pastu pa mislim da sam se vjerojatno zato odlucila i za ovu vrstu ''rapid''.
Good evil is offline  
Old 23.05.2011., 12:43   #1217
Ma prije mjesec dana imala sam neki fantomski problem da me dva dana bolio zub kojem je izvađen živac . Uopće ne znam do čega je to bilo, možda se čak bio upalio korjen ili ne znam ni ja. Nasreću, prošlo je, a ovu kremicu mi je preporučila žena kojoj se isto to desilo. Jako je blaga i učinkovita, a ako te baš mjestimično boli, nanošenjem veće količine na to mjesto možeš ublažiti bol. ja sam je bila uzela za prvu ruku, pa ako ne prođe, trk snimiti to i u zubara, no prošlo je srećom . Sada je koristim povremeno za pranje, super je, al je mala količina i dosta dođe.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 23.05.2011., 18:01   #1218
Ja koristim sensodyne pronamel, on je kao najbolji za caklinu, štiti od erozije koju uzrokuju kiseline u ustima, prije su me strašno boljeli zubi na hladno/toplo, desni su bile preosjetljive, krvarile bi mi non stop, pogotovo kod zubara kad mi nešto radi po njima, otkad koristim pronamel stvarno, zubi su mi se preporodili. Ne boli čak ni na ekstra hladno (prije mi je bilo nezamislivo "promućkati" npr hladnu vodu po svim zubima, sad to mogu bez ikakvih problema), i desni mi ne krvare. Preporučujem svima sa sličnim problemima. E da, i napredak se vidi jako brzo, meni su svi navedeni problemi nestali već kod prve tubice.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 23.05.2011., 19:23   #1219
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
nazovi besplatni telefon . meni uvijek uredno stižu, no ja često i kupujem
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
hm, ja ne kupujem precesto, ali svaki put sam rodendanski popust dobila par tjedana prije rodendana.
svakako nazovi info telefon, mozda je neka zabuna s adresom ili s postom...
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ne sjećam se dobro, ali mislim da je moja sestra zvala, i onda su joj poslali..također je bio nekakav zastoj.
ma i mislila sam zvat telefon il na facebooku ih pitat.. budem sad jedan dan se raspitala..
ma kupujem dosta u bipi al uvijek potrefim neke popuste baš mi je čudno jer npr. frendice, jedna koja skoro nikad ne kupuje i jedna koja valjda nikad ne kupuje u bipi, dobile te rođendanske popuste prije ili oko rođendana, tak da ono i ja bi svoj rođendanski popust pa da znam da ga imam pa kad se skupi svega za kupit da ga iskoristim

edit: jedna frendica tvrdi da njoj su doma došli neki kuponi za bipu prvi put čujem za to, jel kojoj od vas to došlo
nxa is offline  
Old 23.05.2011., 20:20   #1220
Ja kupujem u Bipi tu i tam....rekla bih 2x mjesečno po neku sitnicu. Pristupnicu za karticu sam tražila u siječnju, rođendan imam u ožujku, a popust sam dobila mjesec dana prije na kućnu adresu.

Ovo za kupone za popust - e, vidiš, dobro pitanje. Meni je prodavačica rekla nešto tipa: čim više trošite imate više popusta....doduše, nikad ništa nisam dobila doma, valjda ne trošim dovoljno. A na njihovim stranicama ne mogu naći ništa vezano uz to. Pa ako netko zna....
Sigurna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.