Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2009., 22:19   #21
Quote:
lampa09 kaže: Pogledaj post
Molio bih one koji su ovo prošli ili znaju nešto o tome da mi pomognu,naime dobio sam danas rješenje o vodnom doprinosu i za kućicu od 65m2 osnovica za vodni doprinos je 413,30m3.Radi se o teritoriju od posebne državne skrbi i nema kanalizacije već septička jama.Kako su došli do tih 413,30m3?
Hvala
Tako nešto i mene očekuje isto na području PDS, pa bih lijepo molio da napišeš koliko su računali po m3?
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:59   #22
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Pa pomnožili površinu kućice sa visinom soba i dobili volumen.
Volumen nemože biti 413 m3 za kućicu 65m2!,ako je površina 8x9 (vanjska..a nije ni toliko) i visina,neznam točno ali nije više od 3m pa je 216m3.Ako računaju i potkrovlje nije duplo.Zato i pitam dali netko zna točno i pouzdano da nedižem frku bezveze ali ako me hoće preveslat onda budem sigurno digao frku...
lampa09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 23:01   #23
Quote:
brzi66 kaže: Pogledaj post
Tako nešto i mene očekuje isto na području PDS, pa bih lijepo molio da napišeš koliko su računali po m3?
7,5 kn po m3
lampa09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 01:26   #24
A ne znam onda što su oni sebi zabrijali. Valjda u rješenju ima neko obrazloženje.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 06:59   #25
Quote:
lampa09 kaže: Pogledaj post
Volumen nemože biti 413 m3 za kućicu 65m2!,ako je površina 8x9 (vanjska..a nije ni toliko) i visina,neznam točno ali nije više od 3m pa je 216m3.Ako računaju i potkrovlje nije duplo.Zato i pitam dali netko zna točno i pouzdano da nedižem frku bezveze ali ako me hoće preveslat onda budem sigurno digao frku...
Ja koliko se sjecam mog rjesenja, bili su izracuni po etazama, vanjskim terasama i sl. Znaci, prema tome bi trebao vidjeti kako su dosli do tog izracuna. Ako su samo napisali volumen bez objasnjenja, onda ocito ne rade isto kao ovdje u ZG.
dxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 09:11   #26
Quote:
dxer kaže: Pogledaj post
Ja koliko se sjecam mog rjesenja, bili su izracuni po etazama, vanjskim terasama i sl. Znaci, prema tome bi trebao vidjeti kako su dosli do tog izracuna. Ako su samo napisali volumen bez objasnjenja, onda ocito ne rade isto kao ovdje u ZG.
Da,napisali su samo volumen bez objašnjenja,pa neznam kako su došli do tog izračuna
lampa09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 21:16   #27
Quote:
lampa09 kaže: Pogledaj post
7,5 kn po m3

Hvala!

A za obračun mislim da bi ti morali dati obješnjenje jer na 65 m2 bi bila ta kubikaža ako je kučica visoka 6,35 m a to vjerujem da nije
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.