Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2010., 16:38   #21
http://www.novilist.hr/Vijesti/Kroni...oju-plazu.aspx

eeeeeeeeeeee.............Bravo za Crikvenicu.....
__________________
Dok joj je na vjetru viorila kosa, curila joj je slina iz nosa
Ajd-u-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 01:32   #22
Quote:
enchee17 kaže: Pogledaj post
mozete li tocno mi objasniti gdje tocno se nalazi ta plaza za pse u crikvenici i gdje tocno ta druga u krku?
Crikvenica... plaža se nalazi na samom lukobranu u smijeru Novog V.
Dakle, ako od autobusnog kolodvora gledaš u smijeru mora, ideš na lijevo, preko mostića do barki... na samoj "špici" koja izlazi u more (poslije kafića) nalazi ti se plaža i označena je.
Sekhmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 01:36   #23
Quote:
Luxy kaže: Pogledaj post
Eh da je svijet fer kakav bi trebao biti mogli bi mi sa psima prigovarati kupacima bez pasa da nam zauzimaju mjesto koje je NAPOKON napravljeno za nase pse a oni neka se fino odu kupati na plaze na koje mi ne smijemo i sa kojih su oni nas toliko puta, vise ili manje lijepo, zamolili da odemo....
Ja bih rekla- max 4 osobe po psu! Svaka osoba koja nije u pratnji psa moli se da napusti podrucje!
istina..meni je to isto zasmetalo...hrpetina baba, hrpa vrišteće djece sa 500 luftića...a svi kao u čudu gledaju u cucka..Ma samo sam čekala da vidim hoće li mi netko nešto reći..
Nije fer jer je plaža sama po sebi premalena za hrpu ljudi...I onda se moraš s pesom provlačiti pored ručnika, slušati kako djeca vrište itd...
Sekhmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 12:52   #24
Quote:
Sekhmet kaže: Pogledaj post
Crikvenica... plaža se nalazi na samom lukobranu u smijeru Novog V.
Dakle, ako od autobusnog kolodvora gledaš u smijeru mora, ideš na lijevo, preko mostića do barki... na samoj "špici" koja izlazi u more (poslije kafića) nalazi ti se plaža i označena je.
super, hvala puno! budem potrazila obadvije.
a zna li mozda netko dali ima plaza za pse u smjeru rijeka - opatija- moscenicka na tu stranu?

Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
nismo jos, ove godine cemo se mi i cupavac izgleda tamo buckati tek za 2-3 tjedna... nije do sad bio na moru koje je "pogodno za kupanje"... pa jedva cekam da to vidim... do sad se ponasao ko da mu je to velika zdjelica iz koje se pije neukusna vodurina valjda ceka da mi prvi udjemo
velim, kad smo mi bili, nije bilo guzve... trebalo bi biti fajn ujutro.. nas iako osisan je mrtvo tijelo vec na +27
super mozda se vidimo. samo sto ni mi ni minnie nismo "morning people" u 8 smo svi jos u dubokom snu, radje popodne cemo provjerit situaciju, iako je minnie iz australije pa joj ne smeta ni 35+

Zadnje uređivanje enchee17 : 04.08.2010. at 12:58.
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:15   #25
Quote:
enchee17 kaže: Pogledaj post
super, hvala puno! budem potrazila obadvije.
a zna li mozda netko dali ima plaza za pse u smjeru rijeka - opatija- moscenicka na tu stranu?



super mozda se vidimo. samo sto ni mi ni minnie nismo "morning people" u 8 smo svi jos u dubokom snu, radje popodne cemo provjerit situaciju, iako je minnie iz australije pa joj ne smeta ni 35+
Ja sam iz Rijeke ali frka mi je sto nemam auto a svi dobro znamo da psi u Rijecke autobuse... i ne bas. Na kraju krajeva ne bih je ja zeljela u bus voditi jer bi joj sirotici bilo previse zagusljivo.
Cini se da cemo moja maza i ja sto se tice nekog redovitijeg brckanja sacekati da se napravi neka pseca plazica na Pecinama, iako planiram (vrlo podmuklo) prokrijumcariti moju malu da se brcne na plazi na Slatini (ispod hotela, nakon Colosseuma, ona plaza gdje je bazencic za djecu- ne ona velika plaza na Slatini). Hehe, pa ja nisam vidjela igdje na toj plazi znak da je psima zabranjen pristup a sto bih ja sirota turistica (idem undercover) mogla zakljuciti ako nema znaka?
Planiram to ici u subotu ili nedjelju predvecer da malena ipak vidi mora. Lijepo cemo se zajedno kupati u malom bazencicu pa ako netko nesto kaze praviti cu se blesava i pojasniti da nisam imala pojma s obzirom da nema znaka a na ostalim plazama ima... Ionako tamo nema nikoga nakon 18:30 jer na toj plazi jako brzo zadje sunce... Zadnji put kad smo decko i ja isli na kupanje u 18:30 na plazi su bili muz i zena sa malenom bebom a i oni su se pokupili kroz 15 min. Samo mi sa djecicom raznih vrsta ocito volimo brckanje kada sunce zadje... A ako i bude ljudi sjesti cemo fino u kafic i popiti kavicu dok se plaza ne isprazni, ako to bude u 22:00 onda neka bude!
Naravno ne pada mi na pamet ulaziti u bazencic ako ikoga bude na plazi tako da se svijet ne mora zabrinuti da ce moje maleno zagaditi vodu svojom prisutnoscu... U konkretno more ne mozemo jer se tamo mora spustiti stepenicama ili skociti a tko bi onda nju izvukao iz vode... Tako da cu morati moliti Boga da se ne zaleti za deckom...
Ili ce se moj decko smilovati i ici se kupati u Crikvu.

Ali katastrofa je sto u Opatiji nema plaze za pse. Ljudi su jako fino platili svoje kuce i apartmane da bi bili sto blize moru (a mozda se i ja preselim u Opatiju sa deckom kroz par mjeseci cisto da mi ova mala ima bar mali vrt za igranje), i znaci- zivs UZ more, pokraj nepreglednog niza plaza i onda moras sjedati u auto i voziti preko pola sata da bi se isao legalno okupati u drustvu svog psa!
Tko zna da li bi se dala pokrenuti nekakva inicijativa sa gradom Opatijom da izdvoje neku plazu za nas?
Luxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:56   #26
Otišla bi sa pesom na kupanje u Crikvenicu, na tu novu plažu za pse..pa me zanima ak koja dobra duša zna koliko ima vremenski od ZG do Crikve?
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 11:05   #27
Starom cestom oko tri i po sata, autocestom oko dva,možda malo više,ovisno kolika je gužva jer se zna otegnuti kad se skineš jer je to jedini pravac spajanja na magistralu i Krk.
Naravno sve to ovisi i o tvojoj vožnji tako da je teško odrediti.
taraa24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 18:30   #28
ok hvala Tara Malo mi je to daleko za ići s pesom pa ćemo vidjet..
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 01:53   #29
evo još plaža:)

http://newsletter.kvarner.hr/en/Home...=17&newsId=105

... napišite dojmove ko je bio!
Madda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 10:30   #30
mi se kupamo u dugoj uvali na divljaku i jednostavno je prekrasno i nama i psu. ove godine se kupali i na izlazi iz pule, prema fažani, tamo pored kama puntižela mislim. i bili su ljudi sa pesekima, pa vjerujem da ih od tamo nitko ne tjera.
iako je pesica proplivala u jadranovu, tamo gdje se parkiraju barke, nitko se nije bunio da usred sezone plivam sa psom. ali na plažu nam sigurno ne bi dali. kupali smo se i u dramlju, na nekoj polu divljoj blizu nekog hotela, ali je njegova plaža bila totalno zarasla šikarom i nisu nas vidjeli.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 15:50   #31
imate u puli na verudeli plazu za pse..nema na njoj ljudi a i ako ima vole zivotinje ili imaju psa sa sobom...nas mali pinc je uzivao i mi s njim...lijepo je za uci u more i stijene su s plocastim dijelovima pa imate privatnost i lijepo je za smjestit se...

u puli mozete i na verudeli sici na plazu ambrela i po putu ici desno do kraja, i tamo su stijene i ima ljudi s psima ali tamo nije tako lijepi ulaz u more ako vam je to bitno.
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 20:22   #32
Puno vam hvala ljudi na svim informacijama!!!
Madda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 21:09   #33
inace na cijelu verudelu smijete s psom-u setnju...a na plazu na 1,2 mjesta...iako stranci idu svugdje osim tam di je plava zastava bas guzva....
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 13:06   #34
bila sam na toj plazi za pse u krku nekidan pa evo izvjestaj.
iskreno nije mi se bas svijdjela. jako je malena, mozda duga 10-15m dugacka i nekih 3-4 m siroka. kad se skupi 5 muzjaka xl velicine na tako malom prostoru postane jako zanimljivo, sto se i desilo. a more jako jako prljavo osim smeca i stapova i neznam cega nema- ima toliko psece dlake u vodi da je stvarno nehigijesnko za ljude da se tamo kupaju. lijepo izgleda ovako na prvi pogled ta uvala, ali problem je bas u tome sto je uvala, prljavstina se samo skuplja tu, plaza za pse trebala je biti na otvorenome moru da se rascisti. dobro ja mozda previse ocekujem, jer sam navikla na pjescane plaze duge kilometrima gdje mi se pas moze bas i istrcati i bas uzivati pa mi je ovo malo i shock bio. pozitivna stvar je da vec u 16h na toj plazi zadje sunce pa se vec tad moze sa psima ici. tad i guzva krene vecinom su svi stranci-talijani-sa svojim psima. evo slikala sam kak izgleda pa da vidite.



enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 15:06   #35
Quote:
enchee17 kaže: Pogledaj post
bila sam na toj plazi za pse u krku nekidan pa evo izvjestaj.
iskreno nije mi se bas svijdjela. jako je malena, mozda duga 10-15m dugacka i nekih 3-4 m siroka. kad se skupi 5 muzjaka xl velicine na tako malom prostoru postane jako zanimljivo, sto se i desilo. a more jako jako prljavo osim smeca i stapova i neznam cega nema- ima toliko psece dlake u vodi da je stvarno nehigijesnko za ljude da se tamo kupaju. lijepo izgleda ovako na prvi pogled ta uvala, ali problem je bas u tome sto je uvala, prljavstina se samo skuplja tu, plaza za pse trebala je biti na otvorenome moru da se rascisti. dobro ja mozda previse ocekujem, jer sam navikla na pjescane plaze duge kilometrima gdje mi se pas moze bas i istrcati i bas uzivati pa mi je ovo malo i shock bio. pozitivna stvar je da vec u 16h na toj plazi zadje sunce pa se vec tad moze sa psima ici. tad i guzva krene vecinom su svi stranci-talijani-sa svojim psima. evo slikala sam kak izgleda pa da vidite.
Ja sam bila pred cca mjesec dana na toj plaži i moram priznati da uopće nije bilo prljavo. Dobro, ruku na srce, mi smo došli oko 8 i pol ujutro i bili do negdje 10 i pol, tako da smo sreli samo par pasa. Plaža je praktički bila prazna cijelo vrijeme. I ja sam se normalno kupala sa svojom prasicom, nije mi uopće bilo gadljivo kupati se.
Ne znam da li je već netko spomenuo, ali sada ima i u Njivicama neka plaža za pse. Nisam bila niti sam vidjela, ali kažu ljudi koji su bili da je prekrasna.

Zadnje uređivanje atlantis : 26.08.2010. at 23:36. Reason: ajmo ne quotat slike bespotrebno :) fala
nali77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 23:18   #36
Quote:
nali77 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila pred cca mjesec dana na toj plaži i moram priznati da uopće nije bilo prljavo. Dobro, ruku na srce, mi smo došli oko 8 i pol ujutro i bili do negdje 10 i pol, tako da smo sreli samo par pasa. Plaža je praktički bila prazna cijelo vrijeme. I ja sam se normalno kupala sa svojom prasicom, nije mi uopće bilo gadljivo kupati se.
Ne znam da li je već netko spomenuo, ali sada ima i u Njivicama neka plaža za pse. Nisam bila niti sam vidjela, ali kažu ljudi koji su bili da je prekrasna.
neznam meni je takva voda bila, izasla sam iz vode sva obljepljena stvarima razno raznim fuj, srecom ima tus tamo da se odmah isperes. mozda je tako samo u peak sezoni. neznam. ja sam bila popodne i bilo je dosta ljudi no vecina ih samo dodje na jedno kupanje pa odmah odu, ne sjede tamo jer kako rekoh, nema mjesta, posebno sa muskim psima tamo na plazi sjediti je zeznuto, srecom nemam taj dodatni problem
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:02   #37
Ima plaža za pse u Tkonu na Pašmanu, skroz na južnoj strani otoka, tocno nasuprot Biograda. Puno ljudi dolazi brodicama sa psima iz Biograda. inace je lijepo uredena, a ima i beach bar odma uz.
ceeky_m@nkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 13:00   #38
Ima li tko informaciju o ovom topicu za Split? Gdje mi u ST možemo voditi svoje pse na kupanje? Dok nije bilo ljudi koristila sam Bene i Žnjan, ali sada je to već nemoguće jer su ljudi izmigoljili na plaže.....
slomljena71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 14:08   #39
Plaža na koju mogu peseki oko Opatije

Pozdrav,
za zadnji vikend u 6. mjesecu idem u Opatiju. Imam westija i interesira me da li znate na koju plažu mogu peseki na potezu od Opatije do Lovrana.
Hvala.
vanda31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:07   #40
na tom potezu nemaš ni plaža
bar kak većina zamišlja plaže
tam su ili uređene (betonirane) plaže ili grote i mjestimično mjesta za kupanje ali ljudi ne pasa
no, možda sam nešto propustila
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.