Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 23:41   #6581
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
A zato ti blatis NN i zasto iznosis interne stvari tu sada? I s obzirom da se to inace apsolutno NE radi ili je dozvoljeno da se radi. ili je praksa. i s obziorm da nisi zaduzen za pdf Turizam ili ikad bio. I pogotovo s obzirom sto NN se nece tu doci pravdati ili odgovarati na ovakvo nesto.


Koji je razlog?
Mozda mi je i izmaklo nesto sa mod-foruma (ne i adminskog, njemu nemam pristup), tesko je bit siguran, ali nastojim da sve sto spominjem bude dovojno bazirano vec i na onome sto je moglo biti vidjeno na otvorenom djelu foruma poput podforuma za zalbe.

Razlog sam vec sto puta rekao, u svrhu agitiranja svi moderatori su u mailove dobili svakakvog smeca. Prilicno kontraproduktivno morma rec, onakva razina vrijedjanja sigurno ne ide u prilog "pro NN" strani. Normalno da sam bio znatizeljan vidjet u cemu je stvar.

NN se nema cime opravdati, a to sto ovdje ne dolazi je puno manji problem od oga sto nije dolazila tamo gdje joj je duznost dolaziti i objasniti.

Takodjer - napadanje "postara" jer ti se pismo ne svidja bas i nije najoriginalniji i najkorisniji postupak, prakticki zvuci kao "neka je tocno, ali nemoj o tome jer nam ne pase".
Sto je opet nesto sto administracija nema privilegiju ciniti, mora se nositi sa problemima, zabijanje glave u pjesak nije opcija.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 23:45   #6582
Quote:
marko_31 kaže: Pogledaj post
-dobro je, London već 2 dana nije pao, a kad će ne zna se

-hajmo dalje, nemam pojma ekipa od 234987 postova, ima neki novi ??

Čemu toliko truda?
Ovi gore neće mijenjati stvari.
Prihvatimo da NN više nikad neće biti mod.
Nukac se sigurno neće vratiti. To znam iz prve ruke.
Pitanje je želimo li živjeti u takvom svijetu PDFa.
Imamo li želju sudjelovati?
Svoje znanje ću zadržati za sebe, tu i tamo baciti neku informaciju iz suosjećanja prema jadnicima koji žive u tami.
Koliko odgovora dobijem toliko ću vratiti nazad.
Više od toga xxxxx neće vidjeti.
Sretno svima.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 23:53   #6583
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Mozda mi je i izmaklo nesto sa mod-foruma (ne i adminskog, njemu nemam pristup), tesko je bit siguran, ali nastojim da sve sto spominjem bude dovojno bazirano vec i na onome sto je moglo biti vidjeno na otvorenom djelu foruma poput podforuma za zalbe.

Ma kojoj temi zalbi jer koliko svi tu znamo, bila je samo jedna tema mjesicama unazad na PZK o pdf Turizam i bas nista se nije pisalo na temi o ovome o cemu ti sada pises...

I lako je provjetiti opet to sve..dake nista o tome o cemu ti sad pises i objasnjavas nadugacko i nasiroko...Ili bi mislim modovi dolje to iti dozvolili jer izgleda sasvim protivno pravilima podforuma prenositi stvari sa moderatorskog. O bilo kom moderatoru ili bilo kom problemu. Jel tako?
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:08   #6584
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
- NN ima mjesecima konstatne probleme i prigovore na moderiranje (znam da se vama ovdje ocito svidja, ali niste jedini na forumu) i zloupotrebu moderatorskih alata za osobne obracune, koji su dosta objektivno podkrepljeni, a uz to izbjegava vrsit osnovne duznosti, ne izjasnjava se o tome, skrece teme, mulja, pravi budele od forumske adinistracije neodgovarajuci na upite i pokusaje razrjesavanja ili koristeci providne "sleight of hand" izvlakuse itd - uza sve to pokusava se ocito maksimalno izbjeci skidanje da se ne bi *ljuta desnica* nasla uvrijedjenom na ideoloskoj osnovi. Vise puta se progledavalo kroz prste dok se nije napokon odlucilo nesto poduzet.
Kao prvo, hvala ti na napokon konkretnom objašnjenju. Nije da većina nas ovdje ne razumije da je nespominjanje razloga u ovakvim situacijama uobičajeno i ne služi samo za zaštitu menadžmenta od ljutnje plebejaca nego i štićenju digniteta otpiljene osobe, no ovdje je za obje ove stvari debelo prekasno, a suha vrtnja pokvarenih ploča tvojih troje kolega postalo je degutantno još puno stranica unazad.

Pa ipak, većina ostaloga što si napisao (a napisao si dosta toga, dao si si truda), napisao si nepotrebno. To su sve stvari koje su ovdje već raspravljene.

Recimo ...

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
A sad zamisli da ta ekipa vrhunskih medicinskih djelatnika ima svg vrhunskog sefa koji je usput pravomocno osudjen za silovanje, kradju, ubojstvo i prodaju organa, trebalo bi nista ne dirat zbog srucnog znanja?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5919

Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Micanje nekog s Turizma zbog grijeha/"grijeha" na Povijesti, čak i ako jesu grijesi, a ne "grijesi" (osobno ne znam koje je od toga), to je kao da filmove Romana Polanskog proglasite lošima samo zato jer je on pedofil ili kao da literarna djela Knuta Hamsuna proglasite šundom samo zato jer im je autor simpatizirao naciste.
Dakle, ukratko, boli nas kurac je li na Povijesti NN nekoga silovala, pokrala, ubila i prodala mu organe ili je tamo počinila termonuklearni genocid čeličnim dildom.

Mi takvo ponašanje na Turizmu nismo primijetili.

Nije da smo jako iznenađeni tvojim opisom njezinih "grijeha", iz ono malo dostupnih "kockica" koje su "procurile", dalo se sastaviti "mozaik" blizak ovome što si naveo. Pa ipak...

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ima vas vise kojima je jako zao sto odlazi, ali ima i onih koji su se stalno zalili. Ti koji su se zalili su pruzili vise nego dobre argumente.
Mmdahh, .... Vidjeli smo na PŽK temu s kraja prošle godine (jedna od "kockica" koje sam spomenuo).

I vidjeli smo te "više nego dobre argumente".

Od strane trollova.

Nismo impresionirani.

Već smo to raspravili (npr. na str. 297, ali i drugdje).
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:20   #6585
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ima veze zloupotreba moderatorske funkcije i ovlasti za osobne obracune sa forumasima i pravljenje blesavim potom uz izbjegavanje rjesavanja tako nastalih situacija sa administracijom. To sasvim logicno vodi u generalno skidanje sa moderature buduci je problem generalan i nevezan uz neki specifican pdf., tj neophodno je ukinuti same moderatorske ovlasti kao takve. Ne moze po prirodi problema biti selektivno, cak i ako je na nekom pdf-u radjen dobar posao.
Poanta je mozda....kako ustvari potvrditi ili znati da je bilo tocno tako kako ti navodis da je bilo? Pa ispada da je to sto pises na razini klevete, ne? Ili je vrsta ogovaranja, tim vise weird i zacudjujuce jer ex-modica je jos uvijek tu i cita podforum.


.
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:23   #6586
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
Poanta je mozda....kako ustvari potvrditi ili znati da je bilo tocno tako kako ti navodis da je bilo? Pa ispada da je to sto pises na razini klevete, ne? Ili je vrsta ogovaranja, tim more weird i zacudjujuce jer ex-modica je jos uvijek tu i cita podforum.


.
Jebiga, sad vise ne znam jel bilo na pzk ili oderatorskom pa necu vise nastavljat sa detaljima, ali prilicno je sigurno utvrdjeno da je tako, nije bas svjetska filozofija provjeriti neke tvrdnje.

I nije mi jasno sto sad zelis. Ako se ne objasnjava ne valja. Ako netko objasni ne valja

MIslim, znam sto bi zelio, od crnog napravit bijelo. Nece se desit. 100% administracije je iza te odluke.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:24   #6587
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post




Mmdahh, .... Vidjeli smo na PŽK temu s kraja prošle godine (jedna od "kockica" koje sam spomenuo).

I vidjeli smo te "više nego dobre argumente".

Od strane trollova.

Nismo impresionirani.

Već smo to raspravili (npr. na str. 297, ali i drugdje).
Nemoj tak nvnk... To su glavni kandidati za buduce moderatore.
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:27   #6588
Quote:
marko_31 kaže: Pogledaj post
-dobro je, London već 2 dana nije pao, a kad će ne zna se

-hajmo dalje, nemam pojma ekipa od 234987 postova, ima neki novi ??

Ako odlaze ljudi koji bilo koji podforum cini onim sto jeste...ne znam bas. Jer nije da se novi clanovi uclanjuju svaki dan ili cekaju u redu.


(A sudeci po indikacijama, promet na svim pdf-ima je pao i opada vec neko vrijeme, ne da se digao...)

Zadnje uređivanje Gigi G. : 18.02.2017. at 00:46.
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:29   #6589
Quote:
trotter kaže: Pogledaj post
Kaj je s temama na PDF žalbe koje si zatvorila nakon svog upisa?
Ne znam o kojoj temi govoriš, ali ovaj topic nije produžena ruka PŽKa i ne bih o tome ovdje raspravljala. Ako te baš nešto točno zanima, pošalji mi link u poruci pa ću vidjeti o čemu se radi.


Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
I sad želite da ovaj forum živi od nekih amatera/putnika?
Ne, mi smo jasno i glasno u više navrata rekli kako želimo da ista ekipa i nastavi pisati. To što se promijenila moderatorska garnitura nije razlog da se mijenjaju i forumaši.

Quote:
gileg kaže: Pogledaj post
Ja i dalje želim samo putovati i dobiti odgovore kada me nešto zanima oko putovanja ili dati odgovore drugima iz vlastitog iskustva a bojim se da to više nije moguće.
Moguće je i nadam se da hoćeš. Možda vam se na prvu tako ne čini, ali nije se puno promijenilo ovdje, barem ne za vas forumaše.

I molim vas prestanite s prepucavanjem, nema smisla i ne donosi ništa dobro. Dakle, pametni i dobri savjeti za budućnost pdf-a i ono što možemo svi zajedno napraviti?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:31   #6590
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Jebiga, sad vise ne znam jel bilo na pzk ili oderatorskom pa necu vise nastavljat sa detaljima, ali prilicno je sigurno utvrdjeno da je tako, nije bas svjetska filozofija provjeriti neke tvrdnje.

Ti si se izgleda pogubio malo

Mah whatever..
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:34   #6591
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
Ako odlaze ljudi koji bilo koji podforim cini onim sto jeste...ne znam bas. Jer nije bas se novi clanovi uclanjuju svaki dan ili cekaju u redu.


(A sudeci po indikacijama, promet na svim pdf-ima je pao i opada vec neko vrijeme, ne da se digao...)
.
Nemas ti pojma Gigi.
Slusaj kaj vlast veli. 100% administracije i 80% forumasa je za novi kurs. 8 forumasa (ica) i svi modovi s politike su za to.
Tko drugacije kaze klevece i laze.
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:35   #6592
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
Ako odlaze ljudi koji bilo koji podforim cini onim sto jeste...ne znam bas. Jer nije bas se novi clanovi uclanjuju svaki dan ili cekaju u redu.


(A sudeci po indikacijama, promet na svim pdf-ima je pao i opada vec neko vrijeme, ne da se digao...)
.
Ako promet pada ne znači da profit ne raste.
Ako želiš dokaz: za vrijeme svjecke krize bogatih je više nego prije, a ovi najbogatiji skupili su još veću zalihu bogatstva tako da nije sve u prometu. Ima nešto i u kolektivnom naspram individualnom i zdravom naspram nezdravom. Nije da moraju svi to shvatiti. Ne sumnjam da će forum biti zdravija i bolja sredina kada zaista otpočne davno obečani bojkot pobunjenika. Svakome je na izbor. Ali umjesto da birate slobodu izbora bilo bi bolje birati izbor slobode.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:51   #6593
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post

NN se nema cime opravdati...
Naravno da nema. Niti cime, niti zasto, niti kome.
Nije nista kriva, niti duzna ikome ovdje, a ponajmanje likovima poput tebe...

Ipak mogla bi stosta napisati, a mozda i bude. It's up to her...
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:52   #6594
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Ako promet pada ne znači da profit ne raste.
Ako želiš dokaz: za vrijeme svjecke krize bogatih je više nego prije, a ovi najbogatiji skupili su još veću zalihu bogatstva tako da nije sve u prometu. Ima nešto i u kolektivnom naspram individualnom i zdravom naspram nezdravom. Nije da moraju svi to shvatiti. Ne sumnjam da će forum biti zdravija i bolja sredina kada zaista otpočne davno obečani bojkot pobunjenika. Svakome je na izbor. Ali umjesto da birate slobodu izbora bilo bi bolje birati izbor slobode.
Vrijeme ce pokazati valjda.

Ja bi nekako rekla da ako ili kada kvalitetni forumashi odu, (pogotovo ako odu kolektivno), ostaje praznina koju nije bas tako lako ispuniti.

Ovo, kako dosta nijh kaze, je bio jedan od boljih podforuma u smilsu da je bilo poprilican broj ljudi koji su davali prvorazredne savjete. I pdf je imao dobru atmosferu...
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:59   #6595
Quote:
trotter kaže: Pogledaj post
Nemas ti pojma Gigi.
Slusaj kaj vlast veli. 100% administracije i 80% forumasa je za novi kurs. 8 forumasa (ica) i svi modovi s politike su za to.
Tko drugacije kaze klevece i laze.
silly me nisam znala da su statistike tako visoke
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 01:23   #6596
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ne znam o kojoj temi govoriš, ali ovaj topic nije produžena ruka PŽKa i ne bih o tome ovdje raspravljala. Ako te baš nešto točno zanima, pošalji mi link u poruci pa ću vidjeti o čemu se radi.


Moguće je i nadam se da hoćeš. Možda vam se na prvu tako ne čini, ali nije se puno promijenilo ovdje, barem ne za vas forumaše.

I molim vasDakle, pametni i dobri savjeti za budućnost pdf-a i ono što možemo svi zajedno napraviti?
Svjestan sam da ovo nije produzena ruka PZK, medjutim stvar se tice turizma i javna je. Mi smo na turizmu nauceni raspravljati javno. Predlazem da to ukratko raspravimo ovdje jer ce neke stvari demistificirati i uzmi to kao "pametan i dobar savjet za buducnost pdf-a".
Takodjer predlazem da to "odradimo" iducih dana obzirom da su sitni sati a i vikend pred nama.
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 02:34   #6597
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
...

Ne znam zamjecujes li kako na ovoj temi dopustaju sto na forumu u pravilu (i doslovno uostalom) nije dopusteno i sto obicno rezultira kartonirnjima, brisanjima i inim? Ocito zele smirit situaciju i minimalizirati stetu po pdf. Ne vidim u stvari sto bi se jos uopce moglo napraviti

...
Na ovoj temi, a i na nekim drugima i na ovom pdf-u, a i na drugim pdf-ovima već danima se kartonira i već danima se brišu nebrojeni postovi podrške NN.
Dok se za razliku niti jedan post protiv NN ne briše niti kartonira niti sankcionira.

Stoga nije točna tvoja tvrdnja da žele smiriti situaciju, nego "bacaju smeće pod tepih" u nadi da nitko neće to smeće vidjeti.
Kao što naravno ni ne vidi, kad se pobriše.

I sad, dok se za postove podrške izmišljaju razna pravila da se "to ne smije", da to nije po pravilima foruma, ne može se komentirati moderatura, ne može se ovo, ne može se ono, za to isto vrijeme ni tvoj, a ni ostali postovi koji su protiv NN se ne brišu.
Oni su nekim magičnim načinom svi u skladu s pravilima iako se i u njima "komentira moderatura" i sve ostalo što je nepoželjno u postovima podrške.

I onda ispada da ima jako puno onih koji se žale na NN, ali eto nema skoro nikog ko je podržava.
Eto nema, sve pobrisano.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 02:36   #6598
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Pa nije ništa rekao što se već ne zna ili ne smije iznositi.
Ali da ne budem njegov portparol najbolje da ti on sam odgovori...
Što je to portparol? Ne znam tu riječ.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 02:43   #6599
Quote:
trotter kaže: Pogledaj post
Naravno da nema. Niti cime, niti zasto, niti kome.
Nije nista kriva, niti duzna ikome ovdje, a ponajmanje likovima poput tebe...

Ipak mogla bi stosta napisati, a mozda i bude. It's up to her...
Pitanje je koliko to ima smisla jer će post biti obrisan, naravno.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:27   #6600
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post

Ne, mi smo jasno i glasno u više navrata rekli kako želimo da ista ekipa i nastavi pisati. To što se promijenila moderatorska garnitura nije razlog da se mijenjaju i forumaši.

Logika ti je ispravna, ali krivo zaključuješ.
Disidenti čine 50% svih upisa i 80% svih informacija ovdje na PDFu. Od toga 70% najboljih informacija prve klase dolaze od njih.
Disidenti traže ultimativno NN za moda. Bez disidenata ovaj topic umire na upisima amatera od kojih su donekle prolazni na Londonu, ali sve je to jad i bijeda.
Nukca ste zauvijek izgubili. To je gubitak od kojeg se ovaj PDF nikad neće oporaviti. Vjeruj mi. Ne lažem.
U opasnosti ste da vam i drugi uskraćuju informacije od putničke važnosti. Bez njih ovaj forum je običan ofttopic, spam i ubijanje vremena.
Ovo je opcija take it or leave it bez ružne grubosti.

Glede NN.
1. Moj prijedlog je da ju vratite za moda.
2. Za suradnika i kolegu koji će paziti da forum funkcionira ispravno i bez ikakvih gluposti za koje ju se optužuje postavite nekog od razumnih kolega starosjedioca i vjerujete forum će funkcionirati, a vi nećete imati prigovora na njen rad. Ako ne bude radila kako treba sami ćemo ju smijeniti.
3. Predlažem NVNK ili nekog sličnog. Vjerujem da bi se našao netko tko bi surađivao s NN i kojeg bi forum prihvatio.


P.S. Kao znak dobre volje i želje za suradnjom objavljujem vijest koja je od velike važnosti za posjetite ovog PDFa. Letovi unutar Hrvatske nikad povoljniji: https://www.crnojaje.hr/Deals/Details/13152
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.