Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 11:10   #81
Meni se AdBlock znao rušiti dok sam koristio Chrome, otkako koristim Chromium sve
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 19:06   #82
Meni u zadnje vrijeme zašteka Chrome kada ga upalim. I onda moram gasiti komp. Ne znam šta mu je. Do nedavno je super radio... :/
sweetdreamsxoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 19:24   #83
Otkad sam shvatio razliku između Chrome i Chromium, koristim ovog potonjeg i do danas mi nije "krahirao" (tab odnosno kartica s određenom stranicom jest "pala" nekoliko puta, no sam Chromium ili OS još ne)

Koji verziju Chrome-a koristiš?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 20:43   #84
ja bi vam svima, koji ne volite chrome previše ili vam radi probleme, preporučio Comodo Dragon, koji je rađen na istom engineu kao Chrome. radi se o svojevrsnom chrome kloonu, sličnog sučelja, jako dobre brzine, i u njemu rade sve extenzije koje koristi i chrome... a razlika je, čini se, samo u tome što nema straha od onoga kako chrome prati vaše surfanje i podatke šalje u centralu (tj. kako vas chrome špijunira). upravo je stoga i jedna konkurentska tvrtka napravila Comodo Dragona, zahvaljujući cinjenici da je chrome open source browser, čime je omogućeno drugima da se njime koriste u svrhu nadogradnje i reprogramiranja.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 17:13   #85
Question

Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Otkad sam shvatio razliku između Chrome i Chromium, koristim ovog potonjeg i do danas mi nije "krahirao" (tab odnosno kartica s određenom stranicom jest "pala" nekoliko puta, no sam Chromium ili OS još ne)

Koji verziju Chrome-a koristiš?

12.0.742.122
sweetdreamsxoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 21:07   #86
Jel postoji kakav add on za download muzike, treba mi nešto kao download helper za firefox.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 10:06   #87
@ sweetdreamsxoxo

Koristiš stabilnu verziju Chrome-a, no teško je ovako odrediti uzrok "pada" browsera i Windowsa.
Ako ti se da, pogledaj ovdje, možda si nađeš rješenje problema.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:23   #88
obrisan history surfanja gdje naci

ovako imam pitanje.. obrisala sam slucajno history surfanja..a treba mi nesto sto sam gledala.. koristim google chrome.. pa me sad zanima da li se to moze naci negdje u nekom folderu da li sacuva to bez obzira sto sam ja ovo obrisala.. hvala
marinap1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 11:50   #89
Jel tko zna kako stavit hrvatski jezik, jer mi je default engleski.
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 20:32   #90
meni je kad sam ga download-o mi je bia na hrv

skini ga opet odavde i probaj Link
tCloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:01   #91
Evo vec neko vrijeme doma i na poslu kad ulazim na neku stranicu preko chrome pise mi da stranica nije pronadjena.. moram 10 puta kliknuti da bi se stranica otvorila...mislila sam da je do mreze,ali nije...jer ista situacija mi se desava i na poslu... koji mu je vrag?

Imam i moozzilu,a ona mi se ne svidja bas... chrome me je super sluzio do nedavno..sad skroz poludio
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 13:07   #92
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Evo vec neko vrijeme doma i na poslu kad ulazim na neku stranicu preko chrome pise mi da stranica nije pronadjena.. moram 10 puta kliknuti da bi se stranica otvorila...mislila sam da je do mreze,ali nije...jer ista situacija mi se desava i na poslu... koji mu je vrag?

Imam i moozzilu,a ona mi se ne svidja bas... chrome me je super sluzio do nedavno..sad skroz poludio
jesi probao deinstalirati i ponovo instalirati?
Obrisati cache?

http://www.google.com/support/chrome...r&answer=95582
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:33   #93
Doma sam deinstalirala,pa ponovo instalirala i nije pomoglo...
A sad sam ovdje na poslu obrisala cache... vidjet cemo kak ce ici ... budem i doma to uradila

Hvala na pomoci
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 16:13   #94
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Doma sam deinstalirala,pa ponovo instalirala i nije pomoglo...
A sad sam ovdje na poslu obrisala cache... vidjet cemo kak ce ici ... budem i doma to uradila

Hvala na pomoci
Molim! Isprika što sam te prekrstio u muško , slika avatara me zbunila
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 01:20   #95
Sve OK
Evo i doma sam sad obrisala...
Na poslu mi nije vise stekao od kad sam obrisala cache

Jos jednom big thanks
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 08:28   #96
U zadnjih jedno 2-3 tjedna svaki put kada upalim laptop i pokrenem Chrome u adresnoj liniji mi je namješten yahoo pretraživač (uvijek je bio google, mislim, k vragu, zove se google chrome) i svaki put onda moram ići namjestiti google pod opcijama.

Deinstalirala sam ga, ponovno instalirala - problem je ostao.
Obrisala sam sve cookie i sl. - problem je ostao.

Zna li netko što da napravim? Stvarno mi je postalo jako iritantno da to moram prebacivati .
Marlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 08:52   #97
Jesi li probala u Options, Basics, Search, Manage search engines, pobrisati sve ostalo i ostaviti Google (Default) u polju Default search options?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 12:26   #98
Quote:
Marlis kaže: Pogledaj post
U zadnjih jedno 2-3 tjedna svaki put kada upalim laptop i pokrenem Chrome u adresnoj liniji mi je namješten yahoo pretraživač (uvijek je bio google, mislim, k vragu, zove se google chrome) i svaki put onda moram ići namjestiti google pod opcijama.

Deinstalirala sam ga, ponovno instalirala - problem je ostao.
Obrisala sam sve cookie i sl. - problem je ostao.

Zna li netko što da napravim? Stvarno mi je postalo jako iritantno da to moram prebacivati .
probaj sa ovim postavkama
da ti bude google zadani kliknes na upravitelj trazilicama i tamo postavi google kao zadano


Zadnje uređivanje touch brain : 28.10.2011. at 12:41.
touch brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 19:32   #99
Jesam, to sve radim, ali SVAKI put kad ponovno upalim komp, odmah se nalazi taj vražji yahoo iako sam ga zadnji put brisala i jedino ostavila google kao default (i uopće jedan jedini tamo navedeni).
Marlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 19:57   #100
Na skoro svim stranicam koje otvaram sa Chromeom mi pri vrhu javljda da treba instalirati neki dodatak da ispravno prikazao stranice. I kad kliknem na gumb INSTALL ta trakica sa obavjesti nestane, a niš se ne instalira. I kad opet otvrim neke druge stranice, opet ista priča. Mislim da imam instalrane sve te stvari, i Flash, i Javu i PDF viewer i ostalo, tak da mi fakat nije jasno.
Jel' zna netko šta bi to moglo biti?
thomascat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.