Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 17:57   #81
Quote:
mikhael kaže: Pogledaj post
Narode, jeli neko bio na Gran Canariji, i kakva su iskustva?
Čujem da je totalna špica.
Možda je problem naći povoljnu kartu ali budem se potrudio.

Mnogi mi kažu da su Tenerife isfurane, prepune pijanih engleza a da
se svakako isplati otići na Gran Canaria otok...
Tu je Las Palmas, pustinja na jugu, kanjoni..

Jel neko skoro bio?
Ja ne volim spicu pa sam dva puta za redom isla tamo gdje nije spica , nisam vidjela ni jednog pijanog gosta ali mozda zato sto sam zaista odsjela u hotelu sa pet zvjezdica i tamo nisam vidjala nikog pijanog

Mozda pripitog ali to se ne vidi. Javni prijevoz nula bodova tako da se izleti trebaju pausalno dogovoriti inace je skupo. Ja nisam nigdje isla i samo sam gustala.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 10:58   #82
ja sam tamo bila prije nekih 7 godina i kolko se sjećam nije me se ništa posebno dojmilo osim pješčanih dina na Maspalomas - unutrašnjost otoka je vrlo zanimljiva preporučam što više izleta....mi nismo stigli sve obići...ali pijanih Engleza je bilo i kad sam ja bila
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 14:29   #83
Quote:
*katarina* kaže: Pogledaj post
ej,jel možda netko čuo za agenciju luna tours koja dijeli nekakva nagradna putovanja na tenerife!
nas su nedavno nazvali i postavili nam par pitanja (kao nekakva anketa) da bi nas opet nazvali nakon dva dana i
rekli nam da smo dobili putovanje na tenerife,i da ga moramo iskoristit u roku 6 mjeseci!
nisu tražili nikakvu lovu da uplatimo unaprijed....osim što mi moramo platit avio karte!!!!
pa sad neznam jel to nekakva prevara i li ne....
Katarina odite na stranice foruma 2 stranica, nagradno putovanje Tenerifi, zatim odite na 12,13,14 stranicu, sve cete saznati o tome. Taj su forum zakljucali, a vidjeti cete zbog cega. Pozdrav.
marija1960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 17:43   #84
Quote:
marija1960 kaže: Pogledaj post
Katarina odite na stranice foruma 2 stranica, nagradno putovanje Tenerifi, zatim odite na 12,13,14 stranicu, sve cete saznati o tome. Taj su forum zakljucali, a vidjeti cete zbog cega. Pozdrav.
Otkačite sa tom glupom temom na ovom forumu....

Moj vam je savijet da otvoriti istu temu na triadu prevare i gospodarski kriminal...
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:04   #85
Question TENERIFE klima i temperature????

Pozdrav ekipa. Zanimaju me temperature i vrijeme u playa del america na tenerifama u 12 mjesecu? dal se moze uhvatit sunca? surfanje? kupanje?
i sta preporucate??? Hvala vam unaprijed.
prs4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:10   #86
Ja sam bila prošle godine s klincima i mm u 12 mj. Klinci su se kupali (a oni su zimogrožljivi), ja sam lagano izgorila po licu. Po danu je super - toplo, a ne znojiš se. Za večer su potrebne jakne ili majice dugih rukava.
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 16:45   #87
tamo je manje više cijelu godinu slična temperatura, samo je vjerovatno u ljetnim mjesecima po noći malo toplije...

ja sam prilično razmažena malim slatkim skrivenim plažicama po jadranskom moru pa me tenerife nisu baš oduševili... tim više što volim razgledavati znamenitosti tipa muzeji i crkve i tak, pa mi je toscana bila sto put ljepša od tenerifa...
na tenerifima se ne možeš ni kupati baš u moru, nego samo u bazenu, pa čemu onda ići tamo...

ali ukusi su različiti...

možda bih otišla tamo da mi je cilj putovanja ležati na suncu uz bazen i tulumariti po noći... ali nije
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 18:37   #88
Quote:
prs4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa. Zanimaju me temperature i vrijeme u playa del america na tenerifama u 12 mjesecu?
U blizini sam se prije par godina kupao na staru godinu (tj. više bacao u valove) - bilo je skroz toplo! Čak me i na dočeku nove godine zalio val na plaži...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 13:29   #89
Question TENERIFE 12 MJESEC???

BOK. ZANIMA ME DALI NETKO ZNA KAKVA JE TAMO KLIMA I TEMPERATURE U 12 MJ I DALI SE MOZE UHVATIT SUNCA........? LANI SAM BIO U SHARM EL SHEIKU I BILO JE SUPER. ??????
prs4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 14:42   #90
oBIČNO U 12 MJESECU PADA SNIJEG.... I ZIMA JE
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 07:46   #91
Ne pada tamo nikada snijeg. Koliko sam ja čula u 12 mjesecu je oko 22 do 24 stupnja.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:33   #92
Ono je bila šsala, trebalo je samo otvoriti temu Tenerifi, i pročitati par postova unazad. Prije neki dan smo diskutirali o tome. Treba malo i čitati, ne samo postavljati pitanja...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:30   #93
Gran canaria vs Tenerife

Moze li mi netko reći da li je Tenerife bolji izbor od Gran canaria? ...s obzirom da su aranžmani za Tenerife malo skuplji (koliko sam uspjela vidjeti).

U oba slučaja je zanimljiv jug jer je topliji, a ima li i na jugu sto za vidjet osim ogromnih hotela, gužvi i zabave? (npr. lijepe plaze, neke stijene za pogledat, zelenilo, šume, plantaža banana, amusment parks, restorani na plazi s autentičnom hranom) i ako da gdje je najbolje izabrati smještaj po tom pitanju?
Siennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 10:52   #94
Quote:
Siennna kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reći da li je Tenerife bolji izbor od Gran canaria? ...s obzirom da su aranžmani za Tenerife malo skuplji (koliko sam uspjela vidjeti).

U oba slučaja je zanimljiv jug jer je topliji, a ima li i na jugu sto za vidjet osim ogromnih hotela, gužvi i zabave? (npr. lijepe plaze, neke stijene za pogledat, zelenilo, šume, plantaža banana, amusment parks, restorani na plazi s autentičnom hranom) i ako da gdje je najbolje izabrati smještaj po tom pitanju?
Dobar sam poznavatelj jedne i druge destinacije jer sam tamo dugo dugo boravio.Tenerife (south) ti je zimi topliji od GC za 2-3 stupnja što je dosta i ima dosta više sunca . Oba otoka su meni vrlo interesantna ali ipak Tenerife pruža daleko više za viditi od tematskih parkova , do plaža , noćnog života itd...itd...
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:07   #95
Hvala ekipo.

Hvala ekipo
prs4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:52   #96
Jel ima kaj konkretno za vidit' u Santa Cruz ili mi je najbolje tamo samo"pristati"?
mihmih is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 21:44   #97
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
na tenerifima se ne možeš ni kupati baš u moru, nego samo u bazenu, pa čemu onda ići tamo...
Ovo je glupost, svake godine se kupam na Tenerifama u moru na super plažama, LAS VISTAS mi je recimo omiljena plaža.. http://webcams.arona.org/webcams/Web...istas1&lang=en Nisam ni znala za ovu kameru do danas

Ima plaža na kojima je jako valovito i na kojima je idealno za bacanje po valovima ili surfanje (ali iz mog iskustva na Gran Canariji je nemirnije more nego na Tenerifi) ali ima i onih na kojima se skroz normalno kupaš, plivaš. Obzirom da je to otvoreni ocean nije ni čudo da su valovi.

Ne znam kako je na sjeveru jer sam bila mala kad sam gore išla, i sjećam se samo onog ogromnog bazena koji se puni morskom vodom, a u sredini je kao neki vulkan iz kojeg izlazi ta voda, predivno nešto.. ali na jugu je za kupanje odlično.

Na otoku ima puno toga za vidjeti. Izleta imaš koliko ti srce želi i za svakoga se nađe nešto. Obavezno treba posjetiti Teide i Loro Parque. A navečer.. VAN CIJEeeEeeEEeLU NOĆ!
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 12:45   #98
Pozdrav, procitah temu od pocetka i nekako si kontam da bi mogao zapaliti tamo u negdje u 6 mjesecu, nije li onda prevruce dolje? Da li se mogu sporazumjevati samo s engleskim na Tenerifima?
Viagps is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 08:12   #99
Ja bi radije išla na Tenerife nego na Gran Canariu. Koliko sam čula ljepše je na Tenerife. Obavezno bi posjetila onaj Loro park i kupila bi nešto tehničke robe: fotić, mp3 player jer je to tamo puno jeftinije zbog posebnog poreznog režima u odnosu na Španjolsku. Jel bio netko u Loro parku? Tamo ima puno različitih životinjia i neke predstave sa životinjama.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 10:08   #100
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Ja bi radije išla na Tenerife nego na Gran Canariu. Koliko sam čula ljepše je na Tenerife. Obavezno bi posjetila onaj Loro park i kupila bi nešto tehničke robe: fotić, mp3 player jer je to tamo puno jeftinije zbog posebnog poreznog režima u odnosu na Španjolsku. Jel bio netko u Loro parku? Tamo ima puno različitih životinjia i neke predstave sa životinjama.
Bio sam 4 puta u Loro Parku i svaki put kad se vratim na Tenerife jednostavno ne mogu s otoka a da ga opet ne posjetim.....Toliko o Loro Parku.....
conan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.