Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2012., 22:15   #1521
Quote:
Askić kaže: Pogledaj post
Pa toliko koliko jih je stvarna Hurrem i rodila kad je zivjela.
Dobro, ali su trebali onda napisati par godina kasnije ša već, a ne ovako da se sve desi odjednom.
MorningSun is offline  
Old 23.09.2012., 22:18   #1522
Meni je Hurem predobra... Jako mi se sviđa. Baš mi je fantastična, odvažna, PAMETNA definitivno je - treba sve te spletke popratiti i u gotovo svakoj dobiti i izvući najbolje za sebe. Njezin sam ogroman fan. Dosta me podsjeća na mene, ali s razlikom u tome da ja ne idem preko leševa do onoga što želim, no ipak sam izuzetno odvažna na putu prema željenom.

Krupnija? Loš prikriven podbradak? Hurem JEST opisana kao žena s OBLINAMA, a meni je umnogome ljepša od bilo koje druge žene u seriji. Istina da nekad radi glupe face i tome slično, ali baš zbog toga je POSEBNA. Druga je stvar što je cijelom svijetu ugravirano u glavu da svaka glumica mora biti daska.

EDIT: Muzika je prekrasna - pogotovo ona njezina pjesma što ju pjeva djeci - najljepši glazbeni broj ako se mene pita. Jedino što bi Ibro trebao bolje glumiti da svira violinu - violina se tako ne svira.
__________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return. - Christian Moulin Rouge.
terpsihora7 is offline  
Old 23.09.2012., 22:31   #1523
Quote:
MorningSun kaže: Pogledaj post
Dobro, ali su trebali onda napisati par godina kasnije ša već, a ne ovako da se sve desi odjednom.
Nije bila tu neka velika razlika u godinama pri djeci od nje i Sultana
Askić is offline  
Old 23.09.2012., 22:48   #1524
Meni je Leo baš sladak
Aurora :) is offline  
Old 23.09.2012., 22:51   #1525
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Hurem dolazak na zabavu i glazba

Moram priznati da je ta cijela scena izgledala premoćno i predobro.
Ona glazba i Hurem

Premotao sam par puta
Dyma is offline  
Old 23.09.2012., 22:55   #1526
Danas se mali Meho tusio u onoj bari i kada ga je Mehi izvadila sav suh. Jos mu i kapa na glavi.

Hurma, masala, plodna. A sto je sva fina i mudra. Konacno je skontala da ono divljastvo nigdje ne pali. Sva je krasna. Kako je samo srdacno Mahici cetitala trudnocu.

Ibro sve gori i gori, totalni antipatikus.

A zavrsetak epizode... isti kao i one u petak.
Solna Kiselina is offline  
Old 23.09.2012., 22:56   #1527
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Moram priznati da je ta cijela scena izgledala premoćno i predobro.
Ona glazba i Hurem

Premotao sam par puta
Kad je to bilo?
Aurora :) is offline  
Old 23.09.2012., 22:57   #1528
U petak na početku samom, kad se Hurem vratila u Topkapi i poljubila svima skute.
Dyma is offline  
Old 23.09.2012., 23:02   #1529
ovo mi je bila odlična epizoda danas
radnja se lagano opet zahuktava, svašta bude još Mahidevran smislila da napakosti Hurem, očito.
jedva čekam naredne epizode
exodus175 is offline  
Old 24.09.2012., 00:44   #1530
Imam link(sa prijevodom) na kojem pratim seriju već neko vrijeme.
Ne znam da li se smije tu staviti taj link?
Ana Milano is offline  
Old 24.09.2012., 03:53   #1531
Quote:
Ana Milano kaže: Pogledaj post
Imam link(sa prijevodom) na kojem pratim seriju već neko vrijeme.
Ne znam da li se smije tu staviti taj link?
Link se smije staviti dok god ne vodi na torrente, druge forume ili profitne stranice tj. reklame.
Štrikalica is offline  
Old 24.09.2012., 03:55   #1532
Sulejman je povijesna ličnost i očito je da je internet pun podataka o njegovom i životu ostalih likova. Onaj koga zanima, nek se informira, ali vas molim da informacije koje se odnose na buduće događaje ne prenosite ovdje. To što je izvor wikipedia, a ne npr. već odgledana serija, ne znači da takve informacije nisu spoiler. Hvala.
Štrikalica is offline  
Old 24.09.2012., 07:21   #1533
Question

Mislim da ovo nije to što ste nabrojali,gledam normalno preko neta. Jednom mi je samo jedna epizoda preskočila,nije se dala gledati nikako.
http://izaogledala.com/velicanstveno-stoljece-

Zadnje uređivanje Ana Milano : 24.09.2012. at 07:28.
Ana Milano is offline  
Old 24.09.2012., 07:49   #1534
ne mora se kliknuti "like" na stranicu,kad iskoči za "like",klikne se na crveni kružić i ide se dalje. I ima mogućnost otvaranja dva prozora,obično,nakon što otvorim prvi i zaustavim da ne ide dalje, otvorim ovaj donji "fileswap",jer mi je bolji.
Ana Milano is offline  
Old 24.09.2012., 08:03   #1535


Sultanija Mahidevran je pokazala da je majčinski nagon iznad ljubomore i rivaliteta.Bravo za nju.
Matrakči efendija i Ibrahim paša - ponovo !

Po mom skromnom sudu odvala epizode je savet Nigar kalfe dat Hurem:"Ti zadrži svoje manire!" ???? Koje crne manire .

Kad već pominjem Nigar kalfu,iako se većini vas ona dopada,meni je ona prilično antipatična a da ne znam zašto .

Zadnje uređivanje hasret : 24.09.2012. at 08:13.
hasret is offline  
Old 24.09.2012., 09:03   #1536
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Danas se mali Meho tusio u onoj bari i kada ga je Mehi izvadila sav suh. Jos mu i kapa na glavi.
Ovo nisam gledala. Tušio.

Suljo stalno sjedi ako da se ubo na nešto - dignuta ombrva i hmmm moment.

Ako se Mahica ne trgne, Hurem će patos njome obrisati.
Jebate, ima prvorođenca i kenja naveliko.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 24.09.2012., 10:56   #1537
Ova ljubomora od Mahridevan ide više na nerve, totalno kenjaju sa ovim, zar nije znala da Sultani imaju žena koliko hoće. Jeste, sigurno.
Sad akakva je frka što je sada sa Hurem. Pa i Hurem strahuje da će biti zamjenjena. Serija sve gora i gora
Zar nije Hurem rekla da je naučila i da je odrasla. Ja ne bi rekla da je tako . Opet ista priča. Zar je moralqa otići do Mahr...da joj čestita. Totalno djetinjasto i još gore , brže bolje da se hvali da je trudna. Ma iskreno ovo postaje dosadno
Dovedu onu babicu , pa ona nahjprije složi facu kao nešto nije u redu , pa onda kes , mašala, čestitam , trudni ste
Bitaka is offline  
Old 24.09.2012., 11:46   #1538
iskreno, serija mi se u početku jako sviđala, ali sad mi sve postaje dosadnija...stalno se ponavljaju iste stvari..kao da gledam reprizu..mahidevran stalno slaze face ljubomore, pa imas sina prvorođenog, tko ti sta moze, nigar kafla stalno iste face,suljo iste face, valide ko vostana figura.....hurem će roditi 10 djece u vremenskom razdoblju u kojem ce hatidže jedno vjencanje organizirati, ona babica bas si dobro primjetila uvijek na istu shemu..
Leo ubacen da zahukta stvari..a od njega nista..bas kao i od one Sadike..
Ako se ovako nastavi, trazim neke nove napete serije, i izbjegavat cu sapunjare kao i do sad u sirokom luku
amandablond is offline  
Old 24.09.2012., 12:18   #1539
Ibrahim; Šta veliš Suljo da te okačim na zid, kad si lip ka slika..
Suljo; zagonetnije od monalize nabaci ..pa pomisli lijep, ljepši, viđe mene....i objeručke prihvati ideju..
defnne is offline  
Old 24.09.2012., 14:09   #1540
ja se samo nadam da ce onaj Leo imati neku vazniju ulogu jer mi je pre pre

a ona Gulsah, uzas! stvarno mi je najantipaticniji lik u seriji...ona njena faca, njezin glas, ona obrva lol...i svo to spletkarenje i njene glupe ideje, vec polako pretjeruju s tim...ok, Mahidevranina je sluskinja, al bas da se toliko zrtvuje radi nje i riskira vlastiti zivot, preglupo mi je to...uostalom, kaj nju briga? obicna sluzavka

ona mala djeca, Mustafa i Mehmet, kako su to slatka stvorenja!
seamisai is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.