Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 21:24   #81
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 10:20   #82
Da li ste gledali onu epizodu kad je ona vidovnjakinja našla masovnu grobnicu u mjestu Pecki (a tamo nikad nije bila).Neka ženska joj se je obratila da trazi ja mislim svog muža nisam baš sigurna.I ta vidovnjakinja je reka da kad budu dolazili do tog mjesta da ce naic na raskrizje,most,mali potok, a da je ta grobnica ispod kamena nepravilnog romba.I kad su došli snimat na to mjesto reporterka je nazvala vidovnjakinju i pitala da li je danas iskopavat ona je rekla ne tek za cetri dana i jos ju je pitala koliko ljudi stoji tamo ona je rekala cetri i stvarno je bila u pravu.

Ja mislim da ju nebi stavili na televiziju da melje lazi, a i to bi im sigurno spustilo gledanost.To je samo moje misljenje, a Robert je OK.
*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 13:10   #83
ne pišem namjerno 2 puta nego previše stišćem brzi odgovor

a za tu grobnicu ćemo vidjeti

mogli su dobit informaciju od nekog pasad šatro ona našla
isto su se njoj obratili za onog dečka kaj je pobjego od kuće ona rekla da je kod dugog sela ili na sljemenu a on umro od overdoza dva bloka od kuće mislim u nzg
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 18:24   #84
Exclamation

Evo samo da nesto kazem: "Mislim da se ratne teme i osvrtaji u krvavu proslost ne trebaju tako cesto otvarati.To izaziva burne reakcije i bijes u glavi branitelja,a najgore od svega,u glavi zločinaca koji su jos uvijek na slobodi i zive mirnim zivotom.Eto,samo to.Zaista mi se to cini opasnim i riskantnim....
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa- Vezica
† suicide goth † is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 18:31   #85
Angry

Quote:
KILLERDOG kaže:
mislim kaj vi ljudi stvarno vjerujete u onu gataru
mislim postoje ljudi s takvim moćima al ono mi je smješno

e da i opet po malim ljudima mislim kak cura u kladionici može znati kolko neko godina ima i onaj komentar "klađenje maloljetnicima je kazneno djelo i vi im pomažete dal bi pomogli da nekog ubiju" kakve su to gluposti
normalno da ak me neko zamoli da bi mu uplatio listić jer mislim da to loše utječe na mlade pa će svi čekat da navrše 18 samo da mogu u kladionicu uostalom ti klinci se klade ono 10-50 kn najviše

emisija mi postaje sve lošija u cjelini (ima super priloga i vidi se da su novinari talentirani)

nadam se da ovo shvaćate kao konstruktivnu kritiku nije mi namjera nikoga uvrijediti

pustite te zakone što smiju ili ne do 18 ima kod nas većih problema npr. policajci koji spavaju na dužnosti (redovita pojava),mobing,itd.
ako vas zanima imam još prijedloga pa se javite na pm

Hej! Branka rulz!!! I kako mozes ne vjerovat u nju nakon svih onih stvari koje je predvidjela i istrazila i otkrila i pogodila??!!!!!!
† suicide goth † is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 00:37   #86
Quote:
† suicide goth † kaže:
Hej! Branka rulz!!! I kako mozes ne vjerovat u nju nakon svih onih stvari koje je predvidjela i istrazila i otkrila i pogodila??!!!!!!
a koje to točno "sve stvari"?
Loli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 09:40   #87
daj jedan primjer gdi je rekla nešto i to se dokazalo (ja samti dao primjer gdi je pogriješila)
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 09:46   #88
Kad je ona reporterka bila u mjestu Pecki tamo gdje je Branka otkrila onu masovnu grobnicu.Ženska je nazvala Branku i pitala koliko ih tamo stoji ona je rekla 4.Kako je znala da ih tamo toliko stoji.Očito ženska ima neke vizije.
*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 11:39   #89
ajmo racunat 2 (žena i brat) , voditeljica (zove) i kamerman (snima se za emisiju)
uostalom takve se stvari mogu dogovorit
šarlatani (ne tvrdim da ona to je) te navode na odgovore(pročitaj malo knjige iz psihologije)
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 14:12   #90
o da, ne znam sad kak se to zove, al postoji naziv za to, time se koriste Poirot i Sherlock
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 08:07   #91
misliš INTUICIJA
šesto žensko ćulo
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 09:08   #92
ma neeee, postoji tehnika kojom se čak koriste i pravi detektivi, pomoću koje se može iz naoko nebitnih podataka izvući mnogo više. bemti nemrem se sjetiti kak se zove.
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2006., 15:45   #93
Pa kad se sjetiš onda nam javi.Pozdrav svima
*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 00:48   #94
Emisija je za svaku pohvalu i samo tako treba dalje nastaviti.
Croatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 22:48   #95
ma emisija je odlična....jedino VALDEC hoće da pomogne običnom hrvatskom čovjeku....VALDEC JE TOTALNO IN...
...VALDECA za predsjednika...
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 03:14   #96
Stana jel ovo zahebancija? Jednostavno ne znam kako da to shvatim.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 19:34   #97
pa shvati ovako : VALDECA ZA PREDSJEDNIKA
 
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 00:32   #98
Pitam zato jer mi je to bratić,pa da ne krenem kako on kaže u križarske pohode.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 01:40   #99
a ja ti ozbiljno odgovaram, bez preuveličavanja i sl. sranja : VALDECA ZA PREDSJEDNIKA

kada sam pogledao onaj prilog o čovjeku kojem su uzeli kuću i kako je čekao Valdeca pred zgradom NoveTV i VAldec je došao i odlučio pomoći, ma ja bih mu ,da imam, odmah dao milijun kuna
 
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 06:31   #100
Ah reći ću mu da vidi taj tvoj zadnji post.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.