Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2006., 16:45   #1
Final Cut TV / Posljednji pozdrav

Jucer...

Sitni lopov i prevarant, uvijek zamotan u kožnjak, Crni Jack više neće “operirati”! Slavko Brankov, za prijatelje Cigo, generacijama i generacijma tv-gledatelja poznat po ulozi Crnog Jacka u kultnim “Smogovcima” izgubio je najvažniju bitku, bitku sa životom. Umro je jučer u 55. godini od metastazirajućega raka pluća.

Gotovo do posljednjeg trenutka Cigo je bio pun optimizma i vjere u oporavak, pogotovo nakon posljednje lipanjske kure kemoterapije. Pa još prije dva tjedna bio je spreman o planovima za budućnost, što ih je kovao u bolesničkoj postelji, razgovarati za Ekran Večernjega lista. Zapravo, čak je bio i pomalo ljut što ga je bolest oslabila i poremetila mu brojne poslovne planove što ih je imao za prošlu sezonu pa je bio odučan u namjeri da sve propušteno nadoknadi ujesen.
Iako ga je uloga Crnog Jacka obilježila, pa su još donedavno (neki novi) trešnjevački klinci za njim izvikivali ulicom “Ide Crni Jack!”, Slavko je odigrao gotovo bezbroj uloga u svim hrvatskim kazalištima, a najviše u rodnom Varaždinu i zagrebačkoj Gavelli čiji je bio i stipendist dok je studirao glumu na ADU i diplomirao u klasi Božidara Violića. Gavelli je ostao vjeran tijekom cijele karijere. Brankov je bio i Histrion, pa je baš u Vitezovoj Glumačkoj družini po prvi put obukao i žensku haljinu glumeći Steklu u predstavi “Vesele ženske s Griča”. Snimio je i 400 radijskih drama.

Za sebe je govorio da ima “tisuće predstava u nogama, a od toga strada kičma”. Kičma mu je, ipak, do kraja života ostala čvrsta i uspravna i nema ničega čega bi se u svom poslu morao sramiti. Iako nije igrao Hamleta zaslužuje da ga se pozdravi Horacijevim riječima: Laku noć, prinče! Čuvali te anđeli!



R.I.P. Slavko
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 17:14   #2
car i kao glumac i kao osoba...R.I.P.
volej_iz_lakta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 18:39   #3
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 18:45   #4
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 18:55   #5
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 19:16   #6
Legenda!!! Nevjerojatno mi je da vodeci web portali u lijepoj nasoj ne misle da je to bitna vijest koju bi trebalo objaviti. T
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 19:21   #7
objavili su i vecernji i jutarnji i 24 sata... u cemu je problem?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 19:26   #8
evo i u explozivu... šteta, legenda...
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 19:42   #9
Poslije Nosonje, odlazi i Dzek.

E jebiga.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 19:44   #10
Bio je izvrstan glumac, karizmaticna osoba...srela sam ga na ulici prije nekih godinu dana : vedar, besprijekorno sredjen (kao i uvijek u crnom), namirisan...govorio je na mobitel - puno se smijao, dogovarao se nesto s nekim...Ne znam zasto ali pomislila sam "Ovaj covjek zna zivjeti i uzivati u zivotu"...
Pamtim ga iz Gavelle - uvijek upecatljiv. Profesionalac .

Zao mi je... Slava mu !
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:09   #11
čovjek je bio car
R.I.P.

sjećam se jedne scene iz smogovaca
đekice, đekice kupi mi sladoled...
bum ti kupil drek na šibici žohare jedan!

na to smo umirali danima
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:21   #12
Bio je zakon
R.I.P.
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:23   #13
ma meni je bilo najlegendarnije njegovo vrištanje u kinu: doktoreee, trebam doktora!!!..
nakon što su se upalila svjetla, kaže neki lik: ja sam doktor. što se dogodilo?
crni džek:doktore, kako vam se svidio film?

LEGENDA!
RIP
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:31   #14
auu, posljednji pozdrav asu
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:32   #15
Quote:
Self-portrait kaže:
Slava mu !
Slava!












Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:34   #16


Šteta za njega, bio je izvrstan glumac sa svojom osobnošću i karizmatičnošču.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:38   #17
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 21:08   #18


glumac i pol
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 21:36   #19
prije kojih 7-8 godina dok sam bio još pubertetlija naletili ja i burazer na njega na jednoj plaži na moru i naravno slikali se s čovjekom - legenda - sunce pići 100 na sat a on u crnim hlačama i crnoj potkošulji ,... i da netko je već spomenio, imao je intenzivni miris, još uvjek ga se sječam, neznam zašto al bio mi je simpa lik


laka mu bila zemlja
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 21:39   #20
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.