Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 11:11   #41
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nece, dozivotno ce ti zamjeriti
kao ja svojoj majci!
odrasla sam u diskunkcionalnoj "familiji" i imam posljedice toga (da ne ulazim u detalje)

NAJNAJNAJveci ZLOCIN sto majke ucine svojoj djeci je da ih drze u takvom bolesnom braku "za dobrobit djeteta"
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ali ona se ni sad ne odgaja normalno.
U takvoj zajednici ni jedno dijete se ne može odgojiti normalno.



Žao mi je, ali nije.
I kad smo posvađani maksimalno se trudimo njoj pružiti pažnju bez obzira na naš odnos....i ja se maksimalno trudim da ako i svađa započne kad je ona tu, da se ne nastavi radi nje,, ili da se nju makne iz kuće, odvede do baka i djedova ,da ona to ne sluša....

Znam da ona sve osjeća, jer ako je mala nije glupa...
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:12   #42
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
jer ona je jedno sretno dijete, kojemu nastojim pružit maksimum od svega, a to što ja nisam sretna je sasvim druga stvar...
nije draga, nije druga stvar. to je ista stvar, ne mzoe ona biti sretna ako ti nisi, tvoj bijes, nezadovoljstvo tuga i patnja se i te kako prenose na tvoju i njenu svakiodnevnicu.
sad je ona mala, 3 godine pa ne razumje jos, za 2-5-10g ce biti svjesna svega.

ja sam postala svjesna nesrece mojih roditelja sa 7-8 godina... prosla sam osjetljivi pubertet strepeci od njihovih svadja i placuci utanjajuci u san mrzeci sebe svoj zivot i goropadnog oca, moleci boga da se jedno od nas dvoje ne probudi ujutro. nije on bio fizicki nasilan prema meni, ali psihicki, galame, svadje i konstantno ratno stanje u kuci su me ubili.

majku sam tad percepirala kao jadnu zrtvu tad, al sad sa ove perspektive (ja sam 40+ i samohrana majka sad) je krivim i ne mogu joj to NIKAD oprositi

nedavno smo opet pricale o tome
kaze ona : "meni je bilo dobro, prestao me tuci i pustao da idem kud hocu"
ah uspjeh, nakon godina i godina torture

pa rekoH, jesi li ti svjesna sta sam JA trpila, sto nisi mene zastitila?
kaze: pa tebe nisam dala tuci, sta ti je falilo

NIJE SVJESNA TJ NE ZELI DA BUDE SVJESNA JEL TO ZNACI NJENA KRIVICA I NESPOSOBNOST, LAKSE JE KRIVITI NJEGA ZA SVE!

ne radjaj drugo dijete i ne odgajaj curicu u nasilnickoj kuci bez paznje i ljubavi!!! to je najgore sto joj mozes

kazes zaposlena si, a on ionako ne placa nista za malu ni sad u braku. idi trazi razvod oi ovrhu place za alimentaciju i bori se za svoje dijete!!!
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:14   #43
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
I kad smo posvađani maksimalno se trudimo njoj pružiti pažnju bez obzira na naš odnos....i ja se maksimalno trudim da ako i svađa započne kad je ona tu, da se ne nastavi radi nje,, ili da se nju makne iz kuće, odvede do baka i djedova ,da ona to ne sluša....

Znam da ona sve osjeća, jer ako je mala nije glupa...
E pa vjeruj mi- osjeća.
Ni moji se nisu svađali preda mnom, ali sam UVIJEK, baš uvijek znala i kužila.
Razveli su se kad sam imala 8 i ja sam im izuzetno zahvalna na tome jer sam zahvaljujući njihovoj rastavi imala sretno djetinjstvo, puno smijeha i mira, što u suprotnom ne bih imala ni pod razno.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:17   #44
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
jer tako je doma naučen....

On nije loš...promijenio se dosta u zadnjih godinu dana....ali još ima te svoje ispade....ja nekako sve ga žalim i želim mu pomoć radi istraumatiziranog dijetinjstva kojeg je imao...
a sutra ce i tvoja kci ili eventualni sin isto tako u nekom svom braku biti "jadno djete traumatiziranog djetinstva"
i kci biti jadna ropkinja, ili sin tiranin???

ti svom muzu ne mozes pomoci! ALI SVOM DJETETU MOZES SAD DOK JE VRIJEME!
plus sto si djetetu to duzna napraviti njemu ne dugujes nista jer nista nije ni zasluzio
nek ga mati dvori i dalje, zasto ti da si mu sluskinja? jeli tvoja mati bila tvom ocu?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:18   #45
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Razveli su se kad sam imala 8 i ja sam im izuzetno zahvalna na tome jer sam zahvaljujući njihovoj rastavi imala sretno djetinjstvo, puno smijeha i mira, što u suprotnom ne bih imala ni pod razno.
blago tebi
zasto moj bog nije moje zelje uslisio... a toliko sam mu se molila
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:21   #46
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nece, dozivotno ce ti zamjeriti
kao ja svojoj majci!
odrasla sam u diskunkcionalnoj "familiji" i imam posljedice toga (da ne ulazim u detalje)

NAJNAJNAJveci ZLOCIN sto majke ucine svojoj djeci je da ih drze u takvom bolesnom braku "za dobrobit djeteta"

hmmmmm....


ova tema mi se činila super kad se otvorila ....
sad više nisam toliko sigurna koliko je super i koliko kontraproduktivnog može napraviti ...
prvo se kreće sa "ne krivi sebe,nisi ti kriva "
a nastavlja se u tonu "kako to možeš durati,reći,koji je tebi,što si djeci radiš "

nasilje u obitelji je kao karcinom koji polako ,godinama ždere naše tijelo ...
i da nada u ozdravljenje ipak postoji,jer se svi volimo nadati ...

sam početak pisanja nekih žena ovdje je dobar znak (za njih ,jel )
što više to izbacuju iz sebe ,što to više verbaliziraju sve su svjesnije što im se događa i kako žive ...i mogu realnije gledati na situaciju ....
naši "napadi" ih mogu vratiti u natrag,mogu jednostavno prestati pisati i više se nikad ne pojaviti tu ...
njima je potrebna realnost,samo što je ponekad ta realnost toliko teška i iz njihovog stajališta za njih pogubna da bi se moglo desiti baš to da se povuku u svoj svijet ,kriveći sebe jer su ovakve i onakve ,opravdavajući svog nasilnika jer eto,nije znao bolje ...
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:25   #47
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
a sutra ce i tvoja kci ili eventualni sin isto tako u nekom svom braku biti "jadno djete traumatiziranog djetinstva"

njemu ne mozes pomoci! SVOM DJETETU MOZES SAD DOK JE VRIJEME!
plus sto si djetetu to duzna napraviti njemu ne dugujes nista jer nista nije ni zasluzio
nek ga mati dvori i dalje, zasto ti da si mu sluskinja? jeli tvoja mati bila tvom ocu?
Eto to i je još najveći problem, što je moja mama stalno mučala i trpila živčane ispade moga oca ,vrijeđanja i slično...i rekla sam njoj nedavno, zato je meni teško i otić radi tvog ponašanja u braku i jer si mi govorila da treba mučati i trpiti....


I ja kad bi ga i ostavila morala bi se vratiti mojima jer ne bih mogla u podstanare, a ne želim da mi malena sluša ono što može i doma, izderavanje i vrijeđanje....

Da mi je malo pamet...
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:27   #48
medenany

zato prizivam psihologe , psihijatre i bračne savjetnike. prvi korak je priznati da brak ne štima, a ovo je otvaranje očiju, pa ako većina ovdje tvrdi da to nije normalno, možda zlostavljane ponuka na daljnji korak, potražiti pomoć.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:31   #49
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
zato prizivam psihologe , psihijatre i bračne savjetnike. prvi korak je priznati da brak ne štima, a ovo je otvaranje očiju, pa ako većina ovdje tvrdi da to nije normalno, možda zlostavljane ponuka na daljnji korak, potražiti pomoć.

ma apsolutno ,ja se slažem ...
ja bi (mada nije bitno kaj bi ja ,jel ) voljela da se javi još žena koje prolaze slično i da kroz razna iskustva i razgovore ovdje vide da to što se njima dešava ima svoje rješenje ...
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:35   #50
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Eto to i je još najveći problem, što je moja mama stalno mučala i trpila živčane ispade moga oca ,vrijeđanja i slično...i rekla sam njoj nedavno, zato je meni teško i otić radi tvog ponašanja u braku i jer si mi govorila da treba mučati i trpiti....


I ja kad bi ga i ostavila morala bi se vratiti mojima jer ne bih mogla u podstanare, a ne želim da mi malena sluša ono što može i doma, izderavanje i vrijeđanje....

Da mi je malo pamet...
Tvoji se još uvijek svađaju i vrijeđaju, u njihovoj kući još uvijek nema mira?

Ali čak i ako jest tako, zapamti da se djedove i bake ne doživljava na isti način kao roditelje, ni približno.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:37   #51
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Eto to i je još najveći problem, što je moja mama stalno mučala i trpila živčane ispade moga oca ,vrijeđanja i slično...i rekla sam njoj nedavno, zato je meni teško i otić radi tvog ponašanja u braku i jer si mi govorila da treba mučati i trpiti....


I ja kad bi ga i ostavila morala bi se vratiti mojima jer ne bih mogla u podstanare, a ne želim da mi malena sluša ono što može i doma, izderavanje i vrijeđanje....

Da mi je malo pamet...
Sad si svjesna, kopaj rukama i nogama da nešto promijeniš na bolje. Jer gore može biti, a to ne smiješ dozvoliti.

Prije si kazala da mu želiš pomoći jer je imao istraumatizirano djetinjstvo - ne možeš to učiniti, jer tebe tlači tim istim traumama, a ti moraš naći svoj put iz svega toga van, uz njega to ne možeš.

Svjesna si da ti vlastiti odgoj u tom nimalo ne pomaže (tako sam i sama odgajana da šutim i svakog POŠTIVAM ), u biti najmanje nas uče da se treba brinuti za sebe. Osvijesti to, i kreni svojim slobodnim putem kad se nećeš sklanjati nikome.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 12:02   #52
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Eto to i je još najveći problem, što je moja mama stalno mučala i trpila živčane ispade moga oca ,vrijeđanja i slično...i rekla sam njoj nedavno, zato je meni teško i otić radi tvog ponašanja u braku i jer si mi govorila da treba mučati i trpiti....
pa da li zelis da tvoja kci jednog dana bude u takvom braku???
da od tebe nauci da treba trpiti?
sta bi joj rekla da ti ona jednog dana dodje sa modricama i kaze: pa i ti si ih trpila, moram i ja

ja sam susta suprotnost odrastanja u disfunkcionalnoj familiji, imala sam dovoljno pameti da se naucim na njihovim greskama, a ne da i sama budem zrtva lose veze/braka

nikad nikad nikad pa ni tad me nijedno moje musko nije ni jako povuklo za ruku ili nesto, a kamoli sta drugo
alergicna sam i na najblazi oblik tlacenja i potcinjavanja i sjecem u korijenu i pomisao.
a i imam goropadni stav da nikom ne pada na pamet da me se moze tiranisati
i nikad nikad ne bih krivila sebe "da sam sutila to se nebi dogodilo"

i shvati oN se nece popraviti, sve ce biti samo gore
sad se kao ustrucavate svadjati pred malom, za neko vrijeme ce ti svadje i uvrede biti nesto na sta se vise ni ne obazires i neces vise ni znati koliko ste i ti i mala u govnima
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 12:50   #53
Ček ,ček...da rezimiramo .Onako otprilike:
1.ne daje za malu ni kune kao da je od stranca a ne njegovo dijete pa koji je tebi ženo vrag da tako nešto razumiješ?
2.ne mazi te,nije nježan ,ne pokazuje ljubav.jer .glavno da je zdrav???Bože moj...ccc
Znaš i drugi muškarci rade i to puno teže i odgovornije poslove.Daj mu da ovo pročita..ako zna uopće čitati.
3.smatra da je normalno da mu žena služi?.đizzs toga još samo u Afganistanu ima..
4.ne želi pričuvati svoje dijete,igrati se s njom...ni malo...e toga ni u Afganistanu nema
5.ne želi sam Srolja kraljević ni juhu staviti u pijat ili tanjur...kaj je invalid ili umno retardiran?
6.ponižava te riječima stalno i opet
7.vrijeđa te i smatra sluškinjom bez mozga
8.sexualno je
9.psuje i urla na tebe
Pa koji je njemu ..kakvo nesretno djetinstvo kao izlika.Čovjek te svjesno iskorištava i radi budalu od tebe i kćeri.Na tak nekaj ne vrijedi ni truli bicikl nasloniti.Meni bi davno dobio vritnjak...kaj si ta budaletina zamišlja da je?
Pa ti sutra nađeš deset normalnih frajera za zamijeniti ga.Mislim da on to zna zato se i boji i zato galami.Da te drži ustrašenu kraj sebe.
Ako nije retardiran,invalid bez ruku,ne živi u pećini ili u Kabulu u plemenu..koje vražje opravdanje imaš kao izgovor kaj trpiš niškoristi za brak ..tipa?Pa odkuda si ti?Koji nesretni kamenjar?
Da je bar dobar,drag i vrijedan ali ni to.Ni na dobar seks se ne možeš izvući...
Ma daj ženo....tjeraj to od sebe.
Kak te mulja sa djetinjstvom oooh šmrc .
Neće se tu ništa samo od sebe popraviti jer se njemu ne isplati biti normalno muško...pa zakaj i bi?
Inače daj ga pitaj kaj ga nije sram da si sam ne zna ni gulaš podgrijati.Ti mu stavljaš jelo u tanjur?Hahhahahahah...Kaj ga ti i sa žlicom hraniš ili kupaš?
Onda ti čekaj da se stvari same poprave i da bezveznjak odraste.Jer ćeš se načekati...To bu nikada .Nije on glup nego se izvlači na tvoju slijepu bedastoću.Al i ti gutaš svašta..pa nema on 10 i ne živi u srednjem vijeku.
Ne vjerujem da nemaš
pameti da ne vidiš da to nikamo ne vodi.Ni za tebe ni za to dijete.Što dalje od toga bezveznjaka to bolje.Sutra će tako urlati na tvoju kćer.
Uvijek možeš u sigurnu kuću,pa nađeš posao ,dijete u vrtić ,neku sobicu u velikom gradu i imaš mira.Onda polako do pravoga posla,pa kredita ,pa nađeš nekoga dobrog i mirnog čovjeka pa stančić voila!!.A luzeru neka mama pere gaće i hrani ga žličicom dok joj on izvoljeva i prijeti.To je neprocijenjivo.
To kaj te je jednom davio ne znači da neće opet.Hoće.Uz sve njegove mane ,nedostatke još si uzima za pravo na tebe urlati?
Zaboravi svoju mamu žrtvu..ti nisi svoja mama.Ti fala Bogu vidim imaš hrabrosti(jer već dugo trpiš parazita)izbora i mozga.
Neće te se obitelj odreći a i kad bi te se odrekla mislim da to onda i nije obitelj.Naći ćeš ti već svoju obitelj jer se šmizla ne želi mijenjati..pa i ne mora.Neka kupi kalendar i neka pogleda koja je godina.I koje stoljeće.Nema žene koja će ga takvoga lijenog trpjeti i on to zna.
Srce nije brak jad,čemer,trpljenje i služenje..prošla su ta vremena.Iskoristi emancipaciju .

Zadnje uređivanje pozitivax : 03.05.2010. at 13:03.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 13:42   #54
Srce nije brak jad,čemer,trpljenje i služenje..


mnoge žene to ne znaju....a čini se da neke neće nikad ni saznati

nemam uopće komentara sve je već rečeno odi bar zbog djeteta ako ne zbog sebe
novaizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 13:58   #55
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
zato prizivam psihologe , psihijatre i bračne savjetnike. prvi korak je priznati da brak ne štima, a ovo je otvaranje očiju, pa ako većina ovdje tvrdi da to nije normalno, možda zlostavljane ponuka na daljnji korak, potražiti pomoć.
draga Ženo,
po svemu što si napisala mislila bih da si moja šogorica, jedino me napomena da vas je svekrva pozvala na ručak razuvjerila (mojoj ne pada na pamet kuhati za druge), nekoliko stručnih savjeta stvarno ne bi bilo naodmet
Anne Elliot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 14:21   #56
jedan slučaj

dakle, radi se o sljedećem:

bračni par, oko 40 godina oba dvoje, imaju dijece...

muž pije, eto pomalo je ovisan o alkoholu,ali nikad nasilan, zloban...normalno radi, kad se napije ne traži nered nego se povuče u kuću...

žena ga maltletira zbog alkohola, konstano podjebava, zadirkava, izaziva na dvoboj i svađu...

ona prva udara njega iz čistog mira, on njoj vrati, ona zove murju, on ode sa murjom zbog alkohola..ima i par svjedoka koji dokazuju da je ona prva počela...

tko je sad tu lud?on kaj pije, ili oni oba dvoje zajedno?
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 14:22   #57
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
dakle, radi se o sljedećem:

bračni par, oko 40 godina oba dvoje, imaju dijece...

muž pije, eto pomalo je ovisan o alkoholu,ali nikad nasilan, zloban...normalno radi, kad se napije ne traži nered nego se povuče u kuću...

žena ga maltletira zbog alkohola, konstano podjebava, zadirkava, izaziva na dvoboj i svađu...

ona prva udara njega iz čistog mira, on njoj vrati, ona zove murju, on ode sa murjom zbog alkohola..ima i par svjedoka koji dokazuju da je ona prva počela...

tko je sad tu lud?on kaj pije, ili oni oba dvoje zajedno?
Zafrkavaš se?
Oboje su za psihijatriju.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 14:40   #58
Draga Ženo ti si cijeli život žrtva i ne znaš za drugačiji život.Jer život koji imaš misliš da je dobar ali nažalost nije.....Opravdavaš muža,govoriš malo ovako pa onako..dijete sve zna i osjeća i ako je ti kao majka sada ne zaštitiš nitko drugi neće.Zar želiš da i ona krene tvojim stopama,djeca uče od nas roditelja..Znam o čemu ti govorim,ja sam imala teško djetinjstvo i težak život..i bila sam žrtva cijeli svoj život.Sutra će ona naći muža koji je sličan ocu,to je tako nažalost..kćeri biraju muževe koji su slični očevima,a sinovi majkama...Ja sam znala da moram nešto promijeniti,moja baka, i mama su bile zlostavljane i rekla sam:dosta ne želim da ja i moja djeca budu u tom paklu..morala sam prekinuti taj krug pakla,bila sam pala na samo dno očaja,boli i tuge ali nekako sam smogla snage se dići i prkositi svima i svemu..Uspjela sam promijeniti nešto,sada smo mirniji,jači...Bježi iz tog braka,nećeš biti nikada sretna,ti imaš ovaj sindrom..Stockholmski sindrom je sindrom emocionalne veze i indentifikacije s agresorom. Nazvan je po pljački banke u Stockholmu 1973. kada su se žrtve emocionalno vezale za pljačkaše.Nažaloet ali to je istina.Toliko ti je isprao mozak da uopće ne razmišljaš svojom glavom,upravlja tobom kao da si marioneta..Pa pogledaj šta ti je rekao:da si mu dala večeru ne bi to napravio.Vječita klasika nasilnika koji svoje nasilje prebacuje na svoju žrtvu..kao ti si za sve kriva a ne on..On je BOG I BATINA.molim te nemoj dozvoliti da ti malena pati,i ona nije sretna.Da bi dijete bilo sretno prvo mama mora biti sretna.Potraži pomoć roditelja,prijatelja,imaš mogućnosti i rješenja.Samo moraš tu odluku donijeti u sebi i držati je se..Kad je doneseš vjeruj mi bit ćeš mirnija,i sam znaš da on nije dobar inaće ne bi otvarla ovaj topicJa te ne osuđujem jer znam kako ti je,znam kako se osjećaš,kako razmišljaš ..sve znam i znam da je teško doprijeti do istine..koja je jako bolna i koje se bojiš.TI si nažalost zlostavljana žena a samim time je i tvoje dijete...Bježi molim te,on se neće promijeniti,možda hoće kada odete kada ga to i ako ga trgne ..kad shvati da vas je izgubio možda se u njemu nešto pokrene i odluči se promijeniti..Do tada misli sada na sebe i dijete.VI ste sada najvažniji.Želim ti sreću..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:03   #59
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
dakle, radi se o sljedećem:

bračni par, oko 40 godina oba dvoje, imaju dijece...

muž pije, eto pomalo je ovisan o alkoholu,ali nikad nasilan, zloban...normalno radi, kad se napije ne traži nered nego se povuče u kuću...

žena ga maltletira zbog alkohola, konstano podjebava, zadirkava, izaziva na dvoboj i svađu...

ona prva udara njega iz čistog mira, on njoj vrati, ona zove murju, on ode sa murjom zbog alkohola..ima i par svjedoka koji dokazuju da je ona prva počela...

tko je sad tu lud?on kaj pije, ili oni oba dvoje zajedno?
Pomalo ovisan?Hm....
Oboje snose odgovornost.
On jer ima očitih problema sa alkoholom koje ne rješava iako štete njemu i obitelji.Ona jer joj takva situacija sa ispičuturom ne odgovara a ipak ne postavlja uvjete,ultimatume nego samo prigovara i nervira čovjeka kvocanjem bez namjere da išta ozbiljno učini da se to pijenje smanji ili prestane.
Zatim tako frustrirana vidjevši da muža to ne dira pet posto(čovjek je tih i slab jer da je jak ne bi pio..rješio bi se takvog braka nebraka ili alkohola)
udara čovjeka.Puna je bijesa ,ogorčenosti i želje za osvetom.
On vraća udarac kaj je još veća budaleština..i eto murje.
To je dvoje nezrelih isfrustriranih ljudi između kojih vlada mržnja.Ne ljubav nego čista ogorčenost i mržnja.Na tih ili glasan način koju oni ispoljavaju.
Djeca su tu jedine i očite žrtve.
Treba oboje poslati psihologu kao i cijelu tu disfunkcionalnu obitelj.On ima izbor..piti ili ne piti.Ona ima izbor...otići ili trpjeti.
On je inertan i prkosan jer radi baš ono što je muči a ona ljuta.
Zašto je sa njim ako joj to smeta..zašto on trpi predbacivanja ako uživaaaa u pijenju?Nema tu pobjednika.
Jezivo.
In the back is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:28   #60
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
nikako da smognem snagr otići, čini mi se da bih malenoj srce puklo kada bih otišla....jer ona uživa kad smo skupa..
Daj, ne izvlači se na dijete. Da, ona je malena, voli vas oboje i koliki god kreteni bili, vi ste njeni roditelji i voljet će vas i dalje. TI si ta koja je DUŽNA zaštititi svoje dijete od odrastanja u poremećenoj obitelji i gledanja nasilja. TI. I da, možeš to napraviti. Možeš donositi odluke o svom životu.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.