Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2009., 18:29   #461
samo jedan odgovor ........ za njega je možda to vrhunsko ?????????? !!
nema svatko love za vrh a i čemu ?
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 18:29   #462
Svatko ti može podvalit pod vrhunsko,prvo pogledaj jer mu roditelji imaju papire...
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 18:39   #463
nitko ti ne može garantirati da ako i uzmeš psa iz vrhunskog legla da ćeš imati psa koji je oslobođen bolesti i nedaj bože displazije
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 19:30   #464
nemojte opet pocinjat pricu o papirima i bolestima.
cinjenica je da je manji rizik za sve negativne strane ako roditelji imaju papire ( i mladi naravno) i ako imaju dozvolu za uzgoj.( sve to vrijedi pod pretpostavkom da papiri nisu kupljeni).
ali nemora znacit da ovi bez papira nece bit zdravi i savrseni goldeni.
sve je to lutrija u drzavi Hrvatskoj.
Zato ko zeli papire nek gleda te sa papirama, a ko zeli uzet bez papira nek kupuje na preporuku ili poznanstvo.
ja sam uzeo bez papira, ali cinim s njom sve ko da ima papire. evo, upravo je kastrirana, za mjesec dana idemo pogledat kukove i latkove, zivi u super uvjetima( to je moje misljenje), probat cu nekak doc do nekog da mi tocno objasni kaj sve treba za ipo ispit, pa cu to probat sam napravit
uglavnom, sve je lutrija.

i opet preporucam svima, pogotovo ovima kaj nemaju papire. odite napravite kontrolu kukova i laktova sto prije. to vas dode nekih 300-400 kn, a mozete si puno olaksati zivot( zbog kasnijih posjeta vetu) i naravno psu bude lakse jer cete na vrijeme poceti raditi vjezbe ak ce nedaj boze imat displaziju.

ajmo sad na ovaj oglas.
Covjek je kad sam ja bio kod njega imao par sa papirima, komplet sve polozeno kaj treba. znam da je tada prodaval pse po 500€ i ti su imali papire. neznam zbog cega je sad takva situacija kod njega.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 19:46   #465
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 19:52   #466
e, ali nemojte mislit da ja podrzavam ovog prodavatelja.
ja samo velim kakvo je bilo stanje prije godinu i pol. znaci nista ne preporucam i ne savjetujem.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 00:22   #467
Quote:
Ice Coffe kaže: Pogledaj post
evo malena 256,krapina ti nije daleko http://www.njuskalo.hr/psi/zlatni-re...i-oglas-533504 a cijena je tu negdje...
hvala ti...
pokusat cu...

Quote:
libera kaže: Pogledaj post
malena, ako ti toliko želiš svog psa onda stvarno možeš nači štenca po 'normalnim' (šta je danas više normalno) cijenama ali drugo je ako ti želiš psa sa svim papirima e onda ti je tu druga priča , tu su cijene puno više e sada zašto je takva razlika e
želim ti da si pronađeš svog štenca i da se volite jakooooo
ma nisu niti bitni papiri...
samo zelim tog psa...
ja se iskreno nadam da cu ga pronaci...i da cemo se stvarno voljeti...

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 19.08.2009. at 10:03. Reason: Molim nauciti koristiti opciju "edit"
malena256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 06:37   #468
Quote:
hvala ti...
pokusat cu...
np.....a što se tiče slaganja siguran sam da čete se dobro slagati...

ee ljudi imam i ja pitanje...zanima koliko je recimo normalna kilaža zlatnog retrivera od 6 i pol tjedana....
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 19.08.2009. at 10:02. Reason: Molim nauciti koristiti opciju "edit"
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:46   #469
Ja sam svog uzeo sa 2mj i 2 tjedna, i imao je cca 7kg, koliko sam mogao procjeniti ovako odokativno. Bili smo na vaganju sad kad je navršio 3 mj i ima 11,5 kg i veli veterinarka da je to sasvim u redu, mozda malo i previse... ali uglavnom u granicama.

Netko je spomenuo cijene cijepljenja i cipiranja, cca 80kn, ne znam gdje? Jer ja sam platio po cijepljenju 120kn a cipiranje i bjesnocu 240kn.

Ovo sto pricate za papire i sigurnost, da to bi mozda bilo tako da ne zivimo u Hr. gdje je korupcija i disi rođo, normalna stvar, naime bratic mi može srediti papire od psa... eto toliko o papirima i sigurnosti, a moj pas nema papire.
Necu vaditi papire jer ne mislim ici na nikakve izložbe a i ne mislim kasnije varati ljude ako ce se pariti sa ženkom pa da ispadne da mali ima papire a u biti nije imao.
The Stig is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 21:30   #470
Moj je težak oko 3.2 kg....u subotu ima 7 tjedana...
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 23:02   #471
Quote:
Ice Coffe kaže: Pogledaj post
Moj je težak oko 3.2 kg....u subotu ima 7 tjedana...
Teško je reći je li premršav kada nemamo sliku, štenci mogu biti nježnije ili krupnije građe tako da neke određene kilaže po mjesecima starosti nema.
Ako mu možeš lako napipati rebra, a kad ga gledaš rebra se ne vide onda je o.k. - barem je tako meni vet. rekao
Iako, tvoj je mala bebica pa bi trebao biti bucmast !
Najbolje da staviš sliku pa da vidimo - i divimo se malom slatkišu!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:18   #472
[QUOTE=The Stig;22102614]
Netko je spomenuo cijene cijepljenja i cipiranja, cca 80kn, ne znam gdje? Jer ja sam platio po cijepljenju 120kn a cipiranje i bjesnocu 240kn.

Sisak
la chupacabra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 01:54   #473
a zasto kupovati,kad ima i za udomiti???danas sam vidjela jednog divnog ,ma predivnog,a samog.........
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 16:11   #474
pa da ja vec dugo trazim da udomim jednog...
sunce_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 17:13   #475
mislim..ako su vam novci problem...imate malo ušteđevine malo dobijete od staraca malo za uskrs božič malo za rođendan...i evo...
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 02:34   #476
Quote:
sunce_malo kaže: Pogledaj post
pa da ja vec dugo trazim da udomim jednog...
eto ti prilike.........divan je,vidim da si citala.....
i mazan,klinci ga maze,cim je vidio konzervu,isao je za mnom i mislim da je mladi.........javi se,ja cu probati saznati vise
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:05   #477
koliko je preporuceno da retriver od 7 mjeseci i 25 kg jede suhe hrane dnevno u gramima?
zanima me pa ako netko zna okvirno
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:33   #478
heej...
samo da se javim...uspjela sam nabaviti psica...
imam malu zenkicu...stara je 2 mjeseca, al svi mi kazu da izgleda premalo za tu dob..
malena256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 20:01   #479
Čestitam
i slikice hoćemo
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 22:01   #480
malena, baš mi je drago da si našla svog psića a naročito mi je drago šta si uzela ženskicu, ja sam uvijek za ženske pase
želim ti puno lijepih trenutaka sa .......? kako si je nazvala ?
libera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.