Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 18:50   #1
Canon Pixma MP210

Pozdrav,
Imam jedan problem s ovim printerom. Tinte su mi bile skoro pa prazne, nisu bile do kraja jer je još printao al lošije. Naime, titne punim sam i sve je bilo dobro do sada. Sad kad ih stavim unutra javlja mi se greška E5 i neče ništa raditi. Probao sam resetirati al i dalje ništa. Zna li možda tko kakvo riješenje?
sinka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 22:15   #2
Quote:
sinka3 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Imam jedan problem s ovim printerom. Tinte su mi bile skoro pa prazne, nisu bile do kraja jer je još printao al lošije. Naime, titne punim sam i sve je bilo dobro do sada. Sad kad ih stavim unutra javlja mi se greška E5 i neče ništa raditi. Probao sam resetirati al i dalje ništa. Zna li možda tko kakvo riješenje?

Jedino trajno rješenjeje je kupnja novih kazeta + CISS sistem.

== 150 + 180 kn + (360 kn + PDV) Sistem morate si ugraditi sami. Nije jednostavno ali se može. Potražite neki primjer na Youtubu

Međutim kad sve skupa to stavite na papir onda vam se više isplati uzeti jednu takvu gotovu provjerenu i tesitanu instalaciju == 600 - 700 kn koja sigurno radi. A ovoga možete jedino staviti pred vrata.
Adriatix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 10:39   #3
može pomoć imam Canon MP140 i izbacuje mi grešku E 22, probao sam resetirati printer ali ne uspijevam ili nisam našao dobar postupak ili ja ne kužim
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 11:01   #4
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
može pomoć imam Canon MP140 i izbacuje mi grešku E 22, probao sam resetirati printer ali ne uspijevam ili nisam našao dobar postupak ili ja ne kužim

A što kaže draiver?

Znači ideš

Print >> Properties >> Maintanance >> Printer Status
Adriatix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.