Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2004., 11:25   #21
Gledala čisto tako da vidim o čemu se radi, ali mislim da neću više. Dvije glavne zamjerke:

1. Zašto se pobogu priča gotovo isključivo o politici???!
Ajde dobro neka jedna od tema bude politička ako baš mora, ali ostalo neka daju nešto drugo... čisto da bude interesantno i nama koji ne gledamo dnevnik (kao npr. i Bagarićka koja je sirota tamo stajala i gledala i nije znala što da kaže, a inače je simpa i čini mi se ne glupa žena, samo ne prati dnevnopolitička zbivanja). Politika je dosadna, definitivno ne za nedjelju navečer.

2. Zašto pokazuju međurezultate glasanja poslije svakog kruga?
Pravilo je da nagradu mogu dobiti samo glasači koji glasaju za onoga tko dobije najviše glasova. Naravno da će, nakon što prvi put vide tko vodi, svi glasati za tog istog. Zašto bi trošili impulse ako znaju da neće ući u "bubanj" za nagradu?
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 16:50   #22
Onak, emisija im je totalno "spontana". Toliko spontana da se gosti moraju kao u školi ustajati kad odgovaraju. I da, moraju ispasti pametni jer glupi gledatelji glasaju za njih.

Sandra Bagarić, Dragutin Lucić i Primorac neznamkaksezove razgovaraju o problemima kamiondžija.

Ne razgovaraju, nego odgovaraju profesorici Ogresti.

Uspio sam odgledati prvu temu, možda čak i prve dvije prije nego što sam prebacio.

Prebaciti Sabor na teve ekrane. A Sabor je gledan 2%. Fak, treba imati pameti za takvo što. Ali stvarno.

Pa zar ona misli da se Sabor ne gleda zato što ... Mislim, Sabor se ne gleda jer u njemu sjede idioti Zrinka Ogresta, a ne zato što nema akcije ili golih sisa unutra.

Glupa emisija.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 19:24   #23
Exclamation

Quote:
walter kaže:
....

Glupa emisija.
da skratiš dugu priču
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2004., 22:38   #24
Uz Vlatku Pokos je uvijek zanimljivo!
 
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 01:33   #25
Meni Vlatka Pokos uopce nije bila losa. Ako nista drugo, barem zna mljeti (citaj:elokventna je) i cini mi se da ima neko misljenje o dosta toga.
Mislim da je mogla dobiti i veci postotak glasova nego sto je dobila. To je zato sto ona bas i nije popularna (ljudi je mrze iz razlicitih razloga). Samo me malo zivcira sto uvijek pobijedi neki politicar. Tako da ce se u sljedecoj emisiji sukobiti tri politicara. Da mi je znati kako ce jedni s drugima na kraj.

Ocito ste mogli zakljuciti da mi je emisija dosta dobra i da je bez problema mogu gledati. Ali to nista ne znaci, mogu izdrzati i Joska Lokasa.
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 11:15   #26
Vlatka Pokos - jadno

Rijec je o emisiji Piramida u kojoj je gostovala Vlatka Pokos zajedno s Cacicem i Vitezom. Jedna od tema bio je protest Prijatelja zivotinja protiv Vlatke u vezi s njenim nosenjem bundi od risa, zivotinje koja je na CITES-ovom popisu zasticenih zivotinja, sto znaci da nije dozvoljena nikakva trgovina.

Evo Vlatkinih "argumenata" u zavrsnoj rijeci.

Rekla je da jedan od slogana PETA-e (najvece svjetske organizacije za prava zivotinja) slogan (otprilike): "Stakor je svinja je beba, svi su oni sisavci".

To je drastican primjer bezocnog iskrivljavanja tudjih izjava i izvlacenja stvari iz konteksta u kojemu su izrecene. Prava izjava Ingrid Newkirk, predsjednice PETA-e, glasi:

"When it comes to having a central nervous system, and the ability to feel pain, hunger, and thirst, a rat is a pig is a dog is a boy."

(Kad je rijec o posjedovanju centralnog zivcanog sistema i sposobnosti da se osjeca bol, glad i zedj, stakor je svinja je djecak.

http://en.thinkexist.com/quotes/ingrid_newkirk/

Dakle, prvi dio konteksta je posve odbacen, i ostavljeno je samo ono sto bi trebalo diskreditirati PETA-u.

Jadno i bijedno.

Moze li bilo tko reci da izjava Ingrid Newkirk nije tocna? Pa to su naprosto gole cinjenice, svima poznate.

Drugo sto je Vlatka izjavila (ne mogu prenijeti njene rijeci doslovce, ali otprilike), jest da Brigit Bardot predstavlja jednu od istaknutih i najvaznijih licnosti u pokretu za prava zivotinja, a njeni stavovi su rasisticki i anti-homoseksualni, odnosno krajnje desnicarski.

Stvari stoje ovako.
1) Brigit Bardot uopce nije znacajna osoba u pokretu za prava zivotinja, niti je to njena udruga. Jedino je mediji takvom nastoje prikazati (kao da su prava zivotinja nekakav hir ostarjele zvijezde). Vazne udruge u pokretu su primjerice PETA i VIVA. Svjetski poznati i utjecajni filozofi poput Petera Singera i Toma Regana, te pravnici poput Garrya Francionea su neusporedivo vazniji za pokret nego sto je Brigit Bardot.

2) Brigit Bardot ima stavove protiv homoseksualaca, to je istina. Ali da li rasist, to je sasvim drugo pitanje. Objavila je knjigu u kojoj se zalaze za zaustavljanje islamizacije Francuske. Da li je to rasizam? Muslimana ima u Francuskoj 5 miliona, i s obzirom da se mnoze 3 do 4 puta brze nego Francuzi, ocito je da postoji opasnost da Francuzi postanu manjina u vlastitoj zemlji. Reci da je to rasizam i desnicarenje je cista glupost. Cuvena novinarka Oriana Fallaci objavila je nekoliko knjiga koje govore o sasvim istim stvarima, a nju tesko da bi netko mogao optuziti da je desnicarka.

3) Izmedu redaka sugerira se da je pokret za prava zivotinja desnicarski i rasisticki, a to je velika neistina. Dok vjerojatno ima ljudi u pokretu sa konzervativnim, desnim vrijednostima, oni su u velikoj manjini, rekao bih da je njihov broj zanemariv. U cjelini, pokret za prava zivotinja je na debeloj ljevici. I to je posve normalno i logicno. I bilo bi cudno da je obrnuto.
__________________
We are the Regressive Left. We hate misogyny, homophobia & other bigotry. Unless you're non-white of course. Yes, we're that patronising. -- Richard Dawkins
child in time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 11:39   #27
Onak, to je Vlatka Pokos. Mislim da je ona sama sebi najgori najgori protuargument. Zakaj se uopce uzrujavat oko bilo cega kaj ona kaze?
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 11:46   #28
Pa ja mogu reći da sam ostao ugodno iznenađen, budući sam nju smatrao za izuzetno glupu i samoživu osobu, a pokazala je da itekako zna misliti. Vjerojatno se dobro pripremila i o takvim stvarima inače nema pojma, ali ispala je čisto ok. I ne kužim u čemu je problem - ja mrzim krzno, ali ako zakon dopušta nošenje istog - šta ovi seru? Neka seru po državi koja to dopušta! Ako je meni nešto zakonom dopušteno, tko mi onda može to braniti??? A i inače mi ti Peta-people idu na živce. Ja volim životinje i jest ću ih dok sam živ

Pustite ženu na miru - ak vam se ne nosi, ne nosite. Ak vam smeta, žalite se državi
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 11:51   #29
Quote:
LAMA kaže:
Meni Vlatka Pokos uopce nije bila losa. Ako nista drugo, barem zna mljeti (citaj:elokventna je) i cini mi se da ima neko misljenje o dosta toga.
Misljenje je poput dreka: svi ga imaju i svi misle da tudje smrdi.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 12:46   #30
Vlatka Pokos, šta drugo!!!
Riba ima ne glavu,nego GLAVURDU!!!

Da nosi šubare, trebalo bi odrati 6 leoparda da ju pokrije.....
u.t.p.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 13:54   #31
Emisija je glupa, preglupa, jedino valjda sto uspjeva zadrzati gledatelje pred ekranom jest cinjenica da se nude primamljive novcane i materijalne nagrade. A sto vise treba jednom prosjecnom do grla zaduzenom hrvatskom gradjaninu, za tolike kune pretrpio bi on i puno vise od Zeljke Ogreste.
Palle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 14:03   #32
child in time, ne branim pokosicu ni najmanje, ali mislim da ovo sto
pises pod
2) mislim da je to rasizam jer - sto su muslimani losiji od francuza i manje vrijedni kao ljudi? ne bi ni meni bilo drago da u hrvatskoj ima vise kineza nego hrvata, ali to nije ljudski. francuzi su im bili kolonizatori, nek sad zanju sto su posijali
3) ne stoji, jer mislim da ona nije htjela reci da su prijatelji zivotinja desnicari, nego da su cesto licemjeri. Offtopic, Brigit Bardot je inace, cudna: In 1993, Bardot met with Pope John Paul II and offered to donate money to save starving animals in Africa. When officials suggested spending money on the starving Africans themselves, Bardot lost interest, and that her husband was refusing to let her go to Bosnia (during the Serbian conflict) to rescue starving cats and dogs (she threatened to kill herself).] ali poslala je pomoc u obliku hrane za pse i macke, ljudi koji su gladovali i jeli te pse i macke se nije sjetila.

inace, pisala sam o tome na zenskom kutku ali prosvjed prijatelja zivotinja je bezveze, s toliko drugih gorucih pitanja, oni se okomili na jadnu zenturacu, valjda ne znaju sto bi drugo radili
kako bi bilo dobro da u hrvatskoj konacno zapocne s radom nekakava normalna udruga za zastitu zivotinja.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 19:22   #33
Quote:
glupinickname kaže:
Onak, to je Vlatka Pokos. Mislim da je ona sama sebi najgori najgori protuargument. Zakaj se uopce uzrujavat oko bilo cega kaj ona kaze?
Trebaš ju vidjeti uživo na ulici. Toliko je odbojna i antipatična da se osjeti u zraku.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 19:56   #34
Quote:
robybaggio kaže:
Trebaš ju vidjeti uživo na ulici. Toliko je odbojna i antipatična da se osjeti u zraku.
Potpisujem
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 01:03   #35
Ah, da, sjetila sam se sto mi je jedino smetalo u emisiji.
Kad je bila tema s onom ukrajinkom koja je umrla, svi su pricali koji je to problem oko sverca ljudi i tog ropstva. I u redu je da jesu, ALI...
Samo je Vlatka jednom recenicom rekla kako su se svi ti posteni hercegovci s njom sevili i to vjerojatno bez ikakve zastite.
Meni je sve to puno veci problem sto je sad izaslo u javnost kako se ljudi seve bez kondoma i s kurvama, a s ostalima da i ne govorim. Glavno da se seksualni odgoj prepusta Crkvi i da je ljude sram ici u trafiku po kondome...
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 01:56   #36
Ona je samo potvrdila onu staru da je bolje šutjet i izgledati glupo nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

A to da mi se od nje lagano i da mijenjam program kad je vidim..... mislim da ne moram ni spominjati.

Zapravo mi nije jasno što taj tip Radeljak vidi u njoj osim sredstva za pražnjenje bankovnih računa.... (mislim, bunda joj sigurno nije pala s neba, a nisam siguran da ona bilo što korisno i produktivno radi u životu). Nekako je brzo prebolio Enu..... ali neću sad o tome, da sad ne skrećem u off-topic.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 07:52   #37
Quote:
Toco1980 kaže:
(mislim, bunda joj sigurno nije pala s neba, a nisam siguran da ona bilo što korisno i produktivno radi u životu
Kokos i Alka su majke svih hrvatskih sponzoruša i zbog svog imagea, nebi ni smjele raditi bilo što osim "zaljubljivati" se u bogatune ili kojekakve "zvijezde".
Ali možda nisam u pravu. Možda bi Vlatka isto tako voljela svog mlađahnog partnera da je on kojim slučajem autolimar ili dimnjačar. Pa bi onda ona njemu kupovala bunde od leopardovog krzna ili marabuovo perje.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 20:55   #38
ajooooj...

nit je lijepa, nit je pametna...

ne mogu vjerovati da ste stvarno slušali emisiju.

čačić, pokos, vitez.

trinamični trio.

ne znam tko mi jače ide na jetra. (ok, vjerojatno vitez... ali konkurencija je bijesna.)
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 21:55   #39
Quote:
glupinickname kaže:
Onak, to je Vlatka Pokos. Mislim da je ona sama sebi najgori najgori protuargument. Zakaj se uopce uzrujavat oko bilo cega kaj ona kaze?
Slažem se.



Jedino su me živcirali PETA prosvjedi i natpisi da je ona sramota za Hrvatsku. Blago nama onda ako nam je ona najveća sramota. Onda nam je super!

Inače nisam baš slušala emisiju al ono šta sam malo čula od nje čak i nije bilo toliko strašno ko šta san očekivala.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 23:10   #40
Ko šta sam već fanj puta pročitao o ovoj temi na forumu a ide na račun aktivista razno raznih
''dokon pop i jariće krsti''

Žena je antipatična i sponzoruša, al nije napravila ništa protuzakonito i nemaju šta protestirat protiv Vlatke Pokos.
Nek odu na Markov trg il nekamo pa nek protestiraju za promjenom zakona

Al ja ne volim ''aktiviste'' razno razne po defaultu
Meni to sve uvijek sliči na skup besposličara kojima najčešće imaju interesantna dvostruka mjerila
Najčešće je OK nosit npr. marte jer jel su jedine udobne i ubercool i ta koža nije patila dok su ju ubijali
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.