Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2015., 02:06   #1
[Nova] Moja mama kuha najbolje

Uskoro kreće novi zabavni kulinarski show koji će se emitirati na Novoj TV pod nazivom "Moja mama kuha najbolje".



U svakoj od epizoda sućelit će se dva tima. Kćerke ili sinovi, uvjereni da je recept njihove majke najbolji, morat će pripremiti jelo po kojemu su njihove majke poznate, naravno slijedeći majčine upute. Ekipa koja pobjedi osvaja novčanu nagradu i priliku obrane titule u sljedećoj epizodi.

Kratke upute o showu
Quote:
Oba tima prilikom natjecanja sjajno će se zabaviti, a pobjednički će osvojit novčanu nagradu i priliku da obrani titulu u sljedećoj epizodi.

Oba tima na raspolaganju imaju 60 sekundi kako bi prema majčinom naputku iz smočnice prikupili sve potrebne namirnice, te ovisno o težini recepta - 20 do 40 minuta za kuhanje.
U prvom dijelu kuhanja majka daje isključivo usmene naredbe sa strane, a potom svakim pritiskom „gumba za paniku” može neograničeno puta ući u kuhinju i ‘pomoći’, dok se vrijeme odbrojava duplom brzinom.

Ako je nešto zaboravljeno u smočnici, majka može samo jednom iskoristiti džoker, otići među police i donijeti namirnice koje im nedostaju. Dok jedan tim kuha, drugi je u Špijunskoj sobi odakle komentira suparnički tim. To je mjesto gdje ćemo čuti sve komentare konkurenata. Svaki tim mora pripremiti 2 tanjura - jedan za suparnike i jedan za žiri.
Pobjednika će odlučiti Branko Ognjenović koji na slijepo kuša jela i ocjenjuje ih. Show je koncipiran kako bi prikazao vrijednosti tradicionalne kuhinje.

Do sada, show je prikazan u više od 10 zemalja, od Srbije, Španjolske, Grčke, Češke, Kanade i ostalih.

Voditeljica: Ana Begić Tahiri
Žiri: Branko Ognjenović

Više detalja o showu kao i samu reklamu s prvim kadrovima emisije pogledajte ovdje.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 08:45   #2
Biba
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:44   #3
[Nova] Moja mama kuha najbolje

Sluzbeno je i objavljeno, 7. prosinca 2015. započinje emitiranje na Novoj TV, u terminu od 18:15 do 19:15h. Emitirat ce se od ponedjeljka do četvrtka.

Nazalost, svega 15 epizoda, za sada!
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 21:58   #4
Ovo je isto što je u Srbiji na Prvoj TV emisija Moja mama kuva bolje od tvoje.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 22:44   #5
A u kom terminu idu Najbolje godine?
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 22:46   #6
[Nova] Moja mama kuha najbolje

Quote:
PeterGriffin kaže: Pogledaj post
A u kom terminu idu Najbolje godine?

Ukida se ili ide privremeno na pauzu. Nazalost iovako je samo 15 epizoda (do 30.12.)
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 23:17   #7
Kolko sam cula Crna ruza krece 4.1. u 18.15 a ovo prebacuju u 20h iza 4.1. ako bude dobra gledanost. Ako bude losa prikazat ce se samo tih 15 epizoda
macarena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 20:40   #8
Jedva čekam. Čini mi se da će biti fora
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 15:43   #9
Quote:
PeterGriffin kaže: Pogledaj post
A u kom terminu idu Najbolje godine?
nek odu i nikad se ne vracaju
macarena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 18:22   #10
Kuhanje za početnike.

Uzmi posudu....

Nisam gledala od početka, ali valjda bi taj sin trebao znati kako mu mama radi polpete iz pećnice.

Ana Begić je odlična kao voditeljica, barem ovaj početak koji sam vidjela. Tako ležerno i prirodno to odrađuje.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 18:29   #11
Zabavno. Vristim kak su zbunili sina . Begicka smeta malo mamu, malo sina

Jesi oprao ruke
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 18:36   #12
Koji k bi ova emisija trebala biti? Ovo je užas! Deru se ko idioti, Begicki nista nejde osim biti blagajnica, a najveći problem je koliko soli ide za kuhanje riže. Daj prelose!
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 18:38   #13
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Koji k bi ova emisija trebala biti? Ovo je užas! Deru se ko idioti, Begicki nista nejde osim biti blagajnica, a najveći problem je koliko soli ide za kuhanje riže. Daj prelose!
Pa kaj si ti ocekivao? Kulinarski show? Ovo je zajebancija. Begicka je tu da smeta.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 19:00   #14
Meni Begicka ok
macarena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 19:01   #15
Riza i krumpir u istom loncu??? Wtf...
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 19:03   #16
Ma izgubit ce ove. Ova zenska je sva nesposobna
macarena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 19:10   #17
Ona soljenka nesto nije valjala. I jedni i drugi su solili njom, ali nisam vidio da je nesto izlazilo ispod....
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 20:06   #18
Meni je emisija odlična. Pratim i srpsku verziju i naša mi je nekako zabavnija.
Sveisvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 18:39   #19
koji smijeh danasnja emisija
macarena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 18:31   #20
Jebote koje je ovo sranje od emisije.
Jedino kaj se čuje je lavež sa svih strana
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.