Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2004., 16:25   #21
Sigurna sam sto posto. Sigurno je bio plavokos. I zato Colin (iako je silno zgodan a i faca) ne pase u njegove cipele.

Kad se uopce predvidja izlazak tog filma?
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 17:24   #22


Eto što sam našo (bila je i jedna u postovima iznad, ali je nestala)
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 18:51   #23
Quote:
tatiana kaže:
Znam da je ova tema vec napola ugasena ali ipak moram pitati:
Kaj nikom nije cudno da Aleksandra Makedonskog poznatog kao izrazito PLAVOKOSOG tipa s PLAVIM ocima glumi Colin Farrel, koji je izrazito TAMNOKOS s TAMNIM ocima i tome pripadajucim tamnim obrvama? Nekako mi to ne ide skupa.
Da, bas sam neki dan gledao nase fotografije iz srednje skole kadli vidim fotku Aleksandra Makedonskog (on je inace bio izabran za "najvjerojatniji kandidat da stvori najvece svjetsko carstvo u povijesti i umre prije 30 godine). I gledam ja kak Aleksandar zgleda u smokingu i odem na IMDB da potrazim slike Colina Farrela u smokingu i ono: totalno si NE LICE! Svasta!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:21   #24
Question

Cuj ljiga, sad si me pokopao.
Kak je on (Aco) sad najednom crnokos???? Jel to bas njegova slika? Neeeeee!!!!!

Inace sam vidjela sliku sa snimanja A. Makedonskog gdje lijepi Colin jase konja, i sav je onako lijepo zblajhan, al mu malo viri crni korijen kose. Malo nezgodno.

Zna li netko kad ce se film poceti prikazivati?
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 00:51   #25
Quote:
tatiana kaže:
Inace sam vidjela sliku sa snimanja A. Makedonskog gdje lijepi Colin jase konja, i sav je onako lijepo zblajhan, al mu malo viri crni korijen kose. Malo nezgodno.
meni to više liči na detalj koji nam govori "vidite, u ta davna vremena aleksandar imaše pametnijeg posla i većih briga od FARBANJA JEBENOG IZRASTA PAR DANA PRIJE nego kaj NAPADNE JEBENE PERZIJANCE NA NJIHOVOJ ZEMLJI!!!11 ..stands to reason, it does.

sad je samo pitanje da li ženska logika može prihvatiti tako jednostavno objašnjenje?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 00:58   #26
Možda bi bio dobar onaj Bloom, leže mu te geypederske uloge (Legolas)
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 01:40   #27
Quote:
Musatom kaže:
Možda bi bio dobar onaj Bloom, leže mu te geypederske uloge (Legolas)
ti ocito nisi gledao Troju, eh? Trebas ga tek *tamo* vidjeti kad se kao Paris treba ici borit protiv Menelaja. Menelaj totalno razara Parisa, a ovaj, koji je -podsjecam za svaki slucaj - fukken trojanski *princ* i covjek koji je odgovoran za pocetak doticnog rata, se pred citavim gradom i vojskom baci pod noge Hektoru i pocne cviliti da ga ovaj zastiti.

God damn elven pussy od Legolasa. Reko sam ja uvijek da nema kod vilenjaka razlike izmedju muskaraca i zena. fukken bagra se vjerojatno razmnozava pupanjem.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 02:00   #28
Paris je i u Ilijadi predstavljen kao kukavica, nije Orlando kriv što igra ulogu švace,ali ne i borca. Nigde nećeš naći da je Paris bio dobar fighter, čuvao je ovce dok nije maznuo Helenu, nije čovek ni imao gde da nauči da se bije.
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 11:46   #29
Je, zato je Parisa morao zastititi veliki brat Hektor, i to dosta uspjesno, sve dok ga Brad Pitt nije razvalio....
Jaoooo Eric Bana/Hektor! Glasam za njega za uloge bilo kakvih heroja s bradom, dugom kosom i po mogucnosti u kratkim suknjicama.
Oh, pardon! Nismo na topicu Troje.

Nitko mi dakle ne zna odgovoriti kad izlazi film s Colinom Farrelom?

P.S. Izrast nije seksi. Cak ni na Colinu Farrelu, vjerovali ili ne. U takvim filmovima nema mjesta greskama.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 11:52   #30
Quote:
tatiana kaže:
P.S. Izrast nije seksi. Cak ni na Colinu Farrelu, vjerovali ili ne. U takvim filmovima nema mjesta greskama.
da li je itko rekao da je izrast seksi?
pliz, daj mjesta činjenici da možda i nije greška.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 12:11   #31
OK moguce je da je slika snimljena u probama, izmedju snimanja i farbanja. Dozvoljavam tu mogucnost. Ali ne i da je to tako stvarno na filmu.
Ja bi rekla da ti slafko mene malo zaj.....? A?
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 12:19   #32
Question zaj... kaj?

ček malo, ti si uvjerena da su, prije ulaska u nemilosrdnu borbu s još nemilosrdnijim neprijateljem koji ne uzima zarobljenike - GRCI FARBALI IZRAST??!!!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 14:12   #33
Ova rasprava je otisla u krivom smjeru.
Samo sam rekla da mi je glupo sto su uzeli Colina da glumi Aleksandra, i spomenula da sam vidjela fotografiju gdje je lose pofarban na plavo. Necu kalkulirati o izrastima i njihovim uzrocima.

Peace brothers
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 14:40   #34
oh, you won't get away THAT easily! upravo sam razgovarao sa svojom frizerkom koja šišanjem ljudi plaća studij antičke povijesti. i kaže ona meni da je u vrijeme aleksandra velikog nepofarbani izrast bio modni hit u helenskim državama (osim u sparti - oni su si radili neku vrst pletenica). taj trend je, po jednima, započeo sam aleksandar u sjećanje na svog oca filipa koji je imao svjetlije vrhove kose. po drugima, nefarbanje izrasta je postalo popularno jer je aleksandrov konj bukefal imao grivu koja je pri korijenu bila tamna, a prema vrhovima svjetlija. bilo kako bilo, mislim da ne možemo gledati antičke običaje urešavanja kose kroz prizmu sadašnjih modnih trendova koje nam nameću gejpederski jebivjetri i hohštapleri iz takozvanih centara mode.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 15:10   #35
padam u nesvijest!!!!!!!

pa ti si si stvarno dao truda.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 15:30   #36
Voices. They speak to me in Times of Great Need.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 16:42   #37
Quote:
tatiana kaže:
...Kak je on (Aco) sad najednom crnokos???? Jel to bas njegova slika?...
Ne znam, tako se kunu na njenom izvoru.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 21:16   #38
Svi snovi o plavokosom princu mi padaju u vodu. E moj Aleksandar Makedonski!
A kaj vi muski velite na to sto u filmu glumi i Angelina fucking Jolie?
Iako ne znam koju ulogu glumi.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 21:58   #39
angelina je zakon.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 22:57   #40
Quote:
tatiana kaže: Svi snovi o plavokosom princu mi padaju u vodu. E moj Aleksandar Makedonski!
A kaj vi muski velite na to sto u filmu glumi i Angelina fucking Jolie?
Iako ne znam koju ulogu glumi.
Glumi mamu od Alexa. Ali Alexova mama nije imala tako velike sise i zbog takvog blatatntnog negiranja povijesnih činjenica ja iz protesta neću gledat ovaj film.
To će naravno upotpunit moje 4 godine bojkotiranja Hollywooda, još od '98 kada Danny DeVito nije dobio ulogu Froda u Gospodaru Prstenova.
Đubrad.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.