Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2006., 11:04   #1
krv u urinu

Jutros samo sto iz koze nisam iskocio kad sam se probudio, otisao u toalet i to vidio. Zna li sada tko sa cime je to povezano? Da se idem lijeciti, kastrirati ili objesiti?
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:25   #2
prvo, jesi li jeo ciklu jucer?

ako nisi, moze biti upala moze biti kamencic...

u svakom, slucaju, ako nije cikla, kod lijecnika obavezno jerbo se dijagnoze ne mogu davat preko foruma
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:34   #3
Nisam jeo ciklu ne pamtim od kada.
Znam da se dijagnoze ne daju tek tako, ali meni to nije nikako poznato pa zato pitam. Hoce li mi otpasti?
Ma ne... Salim se.
Upalu jajnika, nadam se, nemam. Mada gol i spavam i hodam po stanu i svasta nesto... A bubreg me isto nesto u zadnje vrijeme zajebava.
Znaci da je kamenac ili?
Da se nekako odstrani ili prirodnim putem? Jer ne bih bas da provjerim koliko to boli kada izlazi.
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:20   #4
Quote:
sentinel kaže:
Mada gol i spavam i hodam po stanu i svasta nesto... A bubreg me isto nesto u zadnje vrijeme zajebava.
Eto to odgovora - il je malo žešća upala il kamenac..al kamenac bi treba bit popraćen (užasnim) bolovima ako je počeo izlazit, stoga pravac kod doktora
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:27   #5
Uzasni bolovi nisu. Onako... Nesto kao da sam se nazuljao ili koji vrag, samo jednom me uhvatilo da boli ono zestoko. Ali bas u predijelu bubrega i slijepog crijeva (nisam znao sta da mislim koji me vrag muci), ne na putu van.
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:24   #6
Quote:
sentinel kaže:
Jutros samo sto iz koze nisam iskocio kad sam se probudio, otisao u toalet i to vidio. Zna li sada tko sa cime je to povezano? Da se idem lijeciti, kastrirati ili objesiti?
i jos pitas kaj da radis.idi ljecniku covjece...
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:28   #7
Quote:
sentinel kaže:
Uzasni bolovi nisu. Onako... Nesto kao da sam se nazuljao ili koji vrag, samo jednom me uhvatilo da boli ono zestoko. Ali bas u predijelu bubrega i slijepog crijeva (nisam znao sta da mislim koji me vrag muci), ne na putu van.
kamenac
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:29   #8
posto pretpostavljam da ne uriniras bas cistu krv (jer bi u tom slucaju vec bio mrtav), nego da ti se u urinu nalazi nesto krvi, promijenila sam ti naslov...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:57   #9
Quote:
sentinel kaže:
ne na putu van.
meni pretpostavljaju da je izašao a da nisam osjetila. al sam osjetila prije.

odi doktoru.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 17:45   #10
Ma tko zna sta si ti osjetila.
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 18:24   #11
bolove radi kojih sam završila na hitnoj, koji su prvi put reagirali tek nakon 2 spasmexa, voltarena i, kad to nije djelovalo, dolantin. drugi put je djelovao i ovaj prvi koktel al sam svejedno urlala još pol sata nakon što su ubrizgali sve to u mene. ja se ne bih zajebavala na tvom mjestu, a ti kako oćeš.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 18:35   #12
Vjerojatno su bubrezi. Idi obavezno liječniku. Ja sam dva mjeseca svakodnevno krvarila u urin, no trudnica sam pa je to bio razlog. Liječnici su me isto slali na pretrage urina, ali kao što rekoh, kod mene je razlog bila trunoća.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:27   #13
A kako se ovaj moj kamenac rjesava?
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:29   #14


popišaj se na tipkovnicu, bez toga je daljnja dijagnostika nemoguća.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:35   #15

Ma ne bih!
Namjeravam jos malo tipkati, a ne prepoloviti ju.
Jebiga, nikada nisam imao ni priblizan problem... Kamenac, slijepo crijevo, krajnici... Nista nije ni vadeno, ni sivano, popravljano ili sta vec. Pa moram pitati.
Operacija? Prirodan put? I tako dalje. Proces?
Vidis da sutra moram ici da se zajebavam sa tim doktorima, a bolnice volim koliko i mis macku.
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:39   #16
Quote:
alexxx kaže:
bolove radi kojih sam završila na hitnoj, koji su prvi put reagirali tek nakon 2 spasmexa, voltarena i, kad to nije djelovalo, dolantin. drugi put je djelovao i ovaj prvi koktel al sam svejedno urlala još pol sata nakon što su ubrizgali sve to u mene. ja se ne bih zajebavala na tvom mjestu, a ti kako oćeš.
Meni nije pomoglo 300mg tramala kaj sam doma popil, 2 spasmexa i onda su mi na hitnoj sprašili na igrlu tramal, ketonal, spasmex i torekan
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:41   #17
Quote:
sentinel kaže:

Ma ne bih!
Namjeravam jos malo tipkati, a ne prepoloviti ju.
Jebiga, nikada nisam imao ni priblizan problem... Kamenac, slijepo crijevo, krajnici... Nista nije ni vadeno, ni sivano, popravljano ili sta vec. Pa moram pitati.
Operacija? Prirodan put? I tako dalje. Proces?
Vidis da sutra moram ici da se zajebavam sa tim doktorima, a bolnice volim koliko i mis macku.
kupi si rowatinex. ja sam prije 4 mjeseca imal 2x6mm 1x4mm kamena i ovaj mjesec sam išel na slikanje i jedan kamen uopće više nemam a ova dva su se duplo smanjila.

prije par godina kad sam imal probleme, nisam niš pil i 3 godine sam se jebal dok ih nisam popišal. već su me na hitnoj znali kaj mi treba kad sam dolazil.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:44   #18
OK! Hvala!
Budem se savjetovao sutra sa lijecnikom.
A ide samo tako? Tabletama? Operativno kako bi islo? Mislim... Ne da sam zeljan oziljaka. Nego cisto informativno.
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:50   #19
odi ti kod doktora da te pošalje na slikanje, možeš i na ultrazvuk, al se na slikanju bolje odredi pozicija i veličina. E sad dal ti rowatinex pomaže, nemre se reć jer bi trebal ispišat kamen i odnest na analizu da se vidi od čega je nastal. ja nisam nijedan kamen uspel ulovit.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:52   #20
Prvo da mi oci iskoce, a onda ce mi dat' da nesto pijem? Koji ce mi onda vrag i to?!
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.