Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2003., 14:32   #41
Quote:
mirrorball kaže:
...da, da NINA ...

E, da... Nina ti je u prvoj sezoni (inače je radila sa Jackom u CTU) ubila Jackovu suprugu...
Puno hvala na info!

Jedva čekam ponedjeljak i nastavak .....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 20:56   #42
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Molim još jednog trekkera da potvrdi. Je li ono bila Ro Laren? Nije je bilo dugo u ST pa sam i zaboravio kako izgleda, ali ja sam 99% siguran da je.
je je pogodio si.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 21:03   #43
Meni su rulala imena koja su dali Srbima u prosloj sezoni.
Prezime im je bilo Drazen (izgovara se Drejzen ), a imena s stvarnoscu veze nisu imala.
Nina je recimo zapravo Yelena. (yup, s Y).

Eh da, Lynn Kresge je Ensign Ro. Whee. Ali opet isfuravaju ono da Palmer ima nekoga tko ga potkopava uz sebe... ajde, ovaj put se brze rjesio Erica nego one kuje od zene u prosloj sezoni.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 01:46   #44
Question

Quote:
Nephrite kaže:
Bauerova kći je radila kod onog tipa kao dailja.
Tip je nekakav psihopat koji tuče ženu, pa je na ženinu zamolbu, Kim pobjegla s kćerkom.
Bauer radi za CTU, ali udercover.
Ne znam u kakvoj su vezi
Ne znam. Mislimda imaju neki arapi, a da su ovi ameri samo hired guns. No to se često zna mjenjat u ovoj seriji. Preobrati, preobrati
Tnx na odgovorima, može se reći da sam sad u toku

Btw. još jedno pitanje... Oni nemaju pojma tko ima tu nuklearku, e a kako su uopće u početku saznali da je ona u LA? Mora da je to bio neki jako pouzdan i uvjerljiv izvor da su skužili da je prijetnja 100% ozbiljna...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 02:45   #45
...pa koliko sam ja skužio neki američanski obavješćajci su neđe uvatili nekog tipa i nakon mučenja (bar mi se čini da su ga mučili) ovaj propjevao....
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 19:35   #46
Question

E... jel to bio onaj tip kojeg je Bauer ubio na ispitivanju pa mu je otpilio glavu ()? To je bilo u prvoj epizodi a tu nisam gledao, vidio sam samo na početku druge kratki sadržaj... P.s. kak to da ga je tak drastično brutalno sredio na ispitivanju? Kaj to oni kao tak smiju kad je national security compromised?
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 09:10   #47
ma to samo jacko smije tako piliti glave,a otpilio mu je glavu jer je taj bio glavni svjedok protiv nekog tamo Walda do kojeg je Jacko mogao doci jedino ako donese dokaz da je sredio tog tipusa,tj. da se dokaze.
A sta njega briga jel ubije kojeg kriminalca,uglavnom to mi djeluje realnije od svih drugih serija koje velicaju ciste besprijekorne americanske policajce/agente/vladine duznosnike
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 12:27   #48
Quote:
Grejp kaže:
ma to samo jacko smije tako piliti
...Đek, the dekapiter
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 12:33   #49
Prvu sezonu sam gledala cijelu, ali drugu cekam reprize po ljeti. Gledam epizode, ali tesko je kad propustis jednu. Dobro mi je bilo kad je neki dan Palmer rekao Jacku: Samo da nekako prezivimo ovaj dan pa cemo vidjet. Trebao mu je Jack rec: Zadnji put to nije upalilo.
__________________
"Dear Starfleet, hate you, hate the Federation, taking Voyager" -- Janeway
DanaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 14:38   #50
Sinoć nisam gledao i jedva čekam da dođem doma i da se video zavrti!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 18:40   #51
Zač Palmer i supruga mu (bivša) više nisu skupa?

Trebo sam gledat tu 1. sezonu.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 21:43   #52
basically nisu zajedno jer mu je spletkarila iza ledja,,a puna mu je veza zena nema sta.
palmer je isto dobar,,zatvorio je lijepo novinara,izgleda da na njega lose utjece bauer
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 09:19   #53
Čini se da mu niti sada ne pomaže previše - bojim se da će se opet ustanoviti da ona radi protiv muža!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 16:36   #54
Question

E, nisam gledao ovu zadnju epizodu, može kratki sadržaj? Baš me zanima kaj je murjak napravio Bauerovoj kćeri kad je našao mrtvu žensku u autu...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 17:03   #55
Quote:
Aux1 kaže:
E, nisam gledao ovu zadnju epizodu, može kratki sadržaj? Baš me zanima kaj je murjak napravio Bauerovoj kćeri kad je našao mrtvu žensku u autu...
E, ovako. Murjak uhiti njih dvoje i kažu kako otac tuče malu, da je ubio majku i da su mu ukrali auto da bi pobjegli od njega. Kim stalno ponavlja kako ne smiju malu vratit natrag u LA jer će se nešto gadno dogodit dok njezin dečko spominje bombu. Policijot pokušava nazvat FBI al ne može dobit vezu jer je zagušena, pa je i njenu bilo jasno da se nešto događa. Kim kaže neka zovu Jacka Bauera u PTP te da će im on sve objasniti. Jack je naravno avionu s Ninom i Faheedom (onaj terorist, jebi ga zaboravljam im imena ). Nina ga pokušava uvjeriti da kaže gdje je bomba a ovaj neće. I dok je Jack na liniji s Kim, Arap nešto šapće Nini i onda ona vadi onu polomljenu kartici što je pobrala prije na podu i prereže mu vrat i ovaj umre. Nina kaže kako sad samo ona zna gdje je bomba te da je odvedu na aerodrom u San Diego i rezerviraju let u Sao Paolo pa će im tamo reć gdje je bomba. Okreću avion prema San Diegu. U međuvremenu policajac pita Kim što nije u redu, i ona nakon nekoliko odbijanja priznaje da je u LA atomska ali nikom ne smije reći da ne bi nastala panika.

U međuvremenu se ispostavlja da otac od one što se treba vjenčati s Rezom radi prinudno za CIA-u. Trojici Arapina koji prevoze nešto (bombu?) u bijelom kombiju pukne guma te im neki Amer pomogne a vozač se očito koleba. Kaže drugima da ne može sudjelovati u planu i da odustaje dočim drugi vadi pištolj i puca u njega s par metaka. Izlazi van da ga ukloni s mjesta, no ovaj je još živ i puca u njega tako da su obojica sad mrtva. Ostao je samo još jedan.

A onaj novinar kojeg je Palmer zatvorio je izašao van održava intervju nakon što je Palmerova exica razgovarala s njim u 4 oka.

I to je ukratko to.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 20:40   #56
Legendarna serija. Samo me smeta kaj ju moram snimati jer nemrem gledati i nju i ST. Osim petkom. Petkom je samo ST:TNG.
__________________
"Reaching for his saddlebag
He takes a battered book into his hand
Standing like a prophet bold
He shouts across the ocean to the shore
Till he can shout no more..."
Gordon Lightfoot, Don Quixote
Kierlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 23:09   #57
Cool

ma serija je mutava, prva sezona mi je bilo kolko tolko ok. jedino kaj valja jest jackova kćer. sisata plavuša uvijek je dobro došla. :-)
__________________
civilizacija je kad dva majmuna prebiju trećega zato što se majmuniše.
dabrovo_mlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 11:07   #58
Baš se pitam da li će Nina napucati Jacka?
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 12:29   #59
ej, sta je bilo sinoc u epizodi (ponedjeljak)?
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 12:39   #60
Epizoda je završila tako da Nina drži jacka na nišanu i dobila je predsjednički oprost da ga ubije (Jacka) kada kaže gdje je bomba i oni je pronađu! Rekla je gdje je bomba i sada će ju valjda pronaći .....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.