Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2016., 13:21   #841
Jel ovaj philips napravi kovrce kao one od Zhute?
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:12   #842
Ima li neko Moser figaro promjera 3.8mm?
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 08:38   #843
Prije nekog vremena sam kupila remington od 38mm i nekako nikak da se odlucim koristiti ga...u biti me poljuljala regulacija temperature koja je bzvz....ne znas na koliko je, nekako su to neprecizno napravili....neki dan sam se okurazila...predobre kovrce radi!!!! Ja sam odusevljena. I kovrce traju, divno se svjetlost lomi u njima i kosa izgleda sjajno i lijepo....ma prezadovoljna sam!
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:19   #844
Quote:
vg1983 kaže: Pogledaj post
Prije nekog vremena sam kupila remington od 38mm i nekako nikak da se odlucim koristiti ga...u biti me poljuljala regulacija temperature koja je bzvz....ne znas na koliko je, nekako su to neprecizno napravili....neki dan sam se okurazila...predobre kovrce radi!!!! Ja sam odusevljena. I kovrce traju, divno se svjetlost lomi u njima i kosa izgleda sjajno i lijepo....ma prezadovoljna sam!
Ja imam od 25mm i sad bi voljela veci i bez one klipse/hvataljke. Ionako mi treba 2h dok se nakvrcam,mozda sa vecim bude brze
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 15:47   #845
Quote:
amrica27 kaže: Pogledaj post
Ja imam od 25mm i sad bi voljela veci i bez one klipse/hvataljke. Ionako mi treba 2h dok se nakvrcam,mozda sa vecim bude brze
Ja imam taj od 38 mm i meni uopće ne radi kovrče. Samo se malo zafrkne i otpusti za sat, 2 a inače s ovim manjim mi je super i drži cijeli tjedan. Tak da ti ne preporučam taj najveći.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 17:15   #846
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Ja imam taj od 38 mm i meni uopće ne radi kovrče. Samo se malo zafrkne i otpusti za sat, 2 a inače s ovim manjim mi je super i drži cijeli tjedan. Tak da ti ne preporučam taj najveći.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Da, meni je bas zato super, jer ne dobijem sitne kovrce....nego blage velike...al perem kosu svaka dva dana i drze izmedu pranja...
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 02:43   #847
Probao netko Babyliss Pro
Titanium Expression Waving Wand 34mm
?

Ovaj http://www.beautybay.com/electrical/...vingwand/34mm/
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 10:17   #848
Quote:
Find.out kaže: Pogledaj post
Jel ovaj philips napravi kovrce kao one od Zhute?
Da, ako imaš valovitu kosu. Meni kovrče stoje do idućeg pranja
Monoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 00:48   #849
Cure, koliko cesto koristite figaro? Nakon svakog pranja? U posebnim prigodama? Koliko kuri kosu?
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 10:13   #850
babyliss

definitivno nisam tip za figaro. Imam dugu kosu i namučim se poprilično dok cijelu kosu nakovrčam...
najbolja opcija su mi bile spužve ali mi je kosa nekad djelovala neuredno

vidjela sam nove uvijače od babylissa...
zanima me da li je netko od vas probao BABYLISS C1100E i babyliss pro perfect curl? Da li postoji razlika u njima?
vidim da se c1100e nudi u dućanima a pro perfect samo po njuškalu
amvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 17:39   #851
Ošišala sam se na bob i htjela bih postići otprilike ovakav messy, beach wave bob S obzirom na to da sam potpuni amater što se tiče frizura i da nisam nikad koristila figaro u životu, a planiram ga kupiti, molim savjete kakav figaro da kupim i kojim karakteristikama. Vidim da ih ima hrpa po trgovinama, ali ne znam koji odabrati.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 23:03   #852
Cure, prodajem Philips professional auto curler Pro care.... vrlo kratko koristem, svega dva-tri puta jer sam se sa jaaako duge kose osisala pa mi sada vise nije potreban. Super nafrcka jako dugu kosu i bas budu lijepe kovrce i dugo drze. Saljem slike koga interesira. Placen je 900 kn, a prodajem ga za 500kn.
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:10   #853
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
Ošišala sam se na bob i htjela bih postići otprilike ovakav messy, beach wave bob S obzirom na to da sam potpuni amater što se tiče frizura i da nisam nikad koristila figaro u životu, a planiram ga kupiti, molim savjete kakav figaro da kupim i kojim karakteristikama. Vidim da ih ima hrpa po trgovinama, ali ne znam koji odabrati.
pikey, koji figaro si na kraju kupila? Ja isto slinim za takvom frizurom, a moja kosa nije ljubitelj kovrči. Odmah se izravna
Ja bi htjela figaro od 25mm i zanima me koji su trenutno najbolji, na što moram obratiti pažnju?
Sviđa mi se Remingtom CI8725, ali mi je 450kn (sad je na akciji), možda malo previše za nešto što neće učiniti čuda mojoj kosi

Može li netko pomoći savjetom?
tikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:02   #854
Ima li netko ermilia curlissima figaro? Gledam na stranica s frizerskom opremom a ne mogu naci recenzije.

Trebam preporuku - kosa mi je do ramena, bob frizura, svidjaju mi se mekane opuštene lokne - link u prilogu.

Koju veličinu figara da uzmem - manji pa ih rascesljam, ili deblji?

https://www.google.hr/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:19   #855
Cini se da figaro Remington ci9532 kod nas vise nije dostupan, ima li neki slican njemu s promjerom cca 3 cm? On se najvise hvalio na temi.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:26   #856
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Cini se da figaro Remington ci9532 kod nas vise nije dostupan, ima li neki slican njemu s promjerom cca 3 cm? On se najvise hvalio na temi.
Ja imam taj i savršen mi je baš sam ga maloprije koristila. Kupila sam ga na krpicama, pogledaj tamo možda netko prodaje i vidim ovdje: https://www.harveynorman.hr/odjeli/m...ro.109658.html
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:00   #857
Harvey Norman nema zvala sam neki dan, naci cu neku zamjenu htjela sam taj jer je po svim recenzijama to sto mi treba. A mozda se pojavi na krpicama nisam gledala, hvala na ideji.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:55   #858
Kupila sam na kraju ovaj Remington https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...INGTON-CI91X1/
Jako sam zadovoljna prvim korištenjem, točno je ono što sam htjela. Šta koristite od preparata da se ti valovi što dulje zadrže?
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:11   #859
Da li postoji dobar wand od 25cm? Ali da je cijeli 25cm, da ne ide na uze prema vrhu?

Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 15:54   #860
A da kupiš figaro pa da skineš klipsu? Mislim da sam vidjela remington figaro od 2.5cm u konzumu.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.