Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 17:02   #301
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Inače, istina je i ovo da je nižim ljudima puno lakši plank i općenito sve te vjezbe za abdomen, kao što je niskim ljudima i čučanj lakši jer imaju puno kraći ROM (range of motion).
Baš, imam dugačak Femur i čucnjevi su mi katastrofa iako mi je to najdraža vježba.

Sa AbRollerom je isto dobro istegnuti se poslije bilo kojeg treninga, ne znam jeste ikad probali ali definitivno fino istegne cijelo tijelo i to ima utjecaja na oporavak.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:21   #302
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Baš, imam dugačak Femur i čucnjevi su mi katastrofa iako mi je to najdraža vježba.

Sa AbRollerom je isto dobro istegnuti se poslije bilo kojeg treninga, ne znam jeste ikad probali ali definitivno fino istegne cijelo tijelo i to ima utjecaja na oporavak.
Jesam da, fino core i ramena istegne, ja doduše još više volim istegnut se s karikama, objesim ih u dvoristu preko pull up bara, uhvatim ih iza ledja i lagano se spuštam u poziciju kao i za back lever samo što su mi noge na podu i baš fino istegne i "vrati sve u normalu"
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:05   #303
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Jesam da, fino core i ramena istegne, ja doduše još više volim istegnut se s karikama, objesim ih u dvoristu preko pull up bara, uhvatim ih iza ledja i lagano se spuštam u poziciju kao i za back lever samo što su mi noge na podu i baš fino istegne i "vrati sve u normalu"
ovo zvuči dobro, morat ću da probam. Vjerojatno i istegne kralježnicu lijepo i vrati sve na mjesto.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 15:31   #304
skin the cat...

https://www.youtube.com/watch?v=NFZ6LnAoyug
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 01:25   #305
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
mrzim izdrzaje, plank mogu dva minuta max, a taj sedeci uz zid sam pre 10 dana izdrzala 5 minuta. telo je cak moglo jos, al psihicki nisam bila spremna.
trbusnjaka gornjih mogu koliko oces, a onih za donje trbusnjake boli me posle 20 nepravilnih.
nek te ne zavede naslov,pogledaj vid:
https://www.youtube.com/watch?v=UIDaXSXjuGc&t=218s
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.