Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 15:02   #1161
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Dakle, da cijena kriptovaluta ovisi dominantno o tehnologiji koja stoji iza nje, cijena IOTA-e bi rasla putanjom oštrijom od Muskovih raketa
teško s obzirom na supply i market cap. iota nije zamisljena da joj cijena raste jer je za micropaymente. znaci frizider narucuje paradajz iz ducana, cijena toga je niska, auto narucuje zaruljicu kad rikne, par kn... za razliku od bitcoina koji je namijenjen za placanje visokih svota i tako je zamisljen.
exxo is offline  
Old 17.10.2017., 15:41   #1162
Bittrex vjerovatno rješava svoja interna sr4nja koja su im se nakupila svih ovih godina. Prvo se moraju usaglasiti sa SEC, mjesecima nisu dodavali nove tokene i počeli su tek prije par dana, plus moraju odraditi KYC, a po svemu sudeći nemaju kapacitet da manuelno obrade sve naloge, zato bi moglo potrajati.

Svi oni koji nisu unijeli pravo ime i prezime prilikom registracije bi se trebali zabrinuti.

Posljednji info sa slacka,

Virtu4l is offline  
Old 17.10.2017., 15:51   #1163
ne kuzim zasto bi neko iso kriva imena unosit. totalna nebuloza.
ja nisam. i nije mi problem ni poslat verifikaciju, ali vidio sam da mnogi pisu da su ovih dana to isto isli napravit i da su onda naletili na problem i blokadu tako da ne krecem u to ak nemoram.
poceo sam vadit valute, al nemam kako sve poslat, a i spusit cu nesto na fee-eve.

zar nitko ovdje od vas nije koristio exodus pa skuzio ono gore sa adresama?
geronimo666 is offline  
Old 17.10.2017., 15:55   #1164
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
ne kuzim zasto bi neko iso kriva imena unosit. totalna nebuloza.
Kriminalci, oni koji rade mutne radnje, peru novac i ne žele tragove. Valjda je poenta ove kompletne priče da se tome stane u kraj.

Zbog te manjine će ogromna većina biti kolateralna šteta, to je najtužnije.
Virtu4l is offline  
Old 17.10.2017., 15:59   #1165
Ja sam jućer htio uplatiti nešto € na Kraken za shopping. Inaće to je jedini exchange (koliko ja znam) gdje se može uplatiti neka lova a da ne moraš biti verificiran sa slikom/računom/osobnom ili putovnicom. I to mi je baš super zato.

Čekam ja čekam i nikako da dođe, pa reko idem vidjet stanje na tekućem deviznome i opaaa € su vraćeni nazad. E sada da li je to do exchange-a ili banke

Jel imao još netko takvu situaciju? Nisam inaće našao nikakvu obavijest od Krakena niti išta dobio na mail.. hmm
smrc is offline  
Old 17.10.2017., 16:06   #1166
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
ne kuzim zasto bi neko iso kriva imena unosit. totalna nebuloza.
ja nisam. i nije mi problem ni poslat verifikaciju, ali vidio sam da mnogi pisu da su ovih dana to isto isli napravit i da su onda naletili na problem i blokadu tako da ne krecem u to ak nemoram.
poceo sam vadit valute, al nemam kako sve poslat, a i spusit cu nesto na fee-eve.

zar nitko ovdje od vas nije koristio exodus pa skuzio ono gore sa adresama?
Ja imam i nisam imao taj problem...pokusaj ponovno instalirati
dalmato86 is offline  
Old 17.10.2017., 16:09   #1167
ovo mi sad smrdi totalno.
nema instalacije, bar koliko ja kuzim.
odem na njihov sajt https://www.exodus.io/releases
skinem za linux. unpack i pokrenem sa exodus execom.
geronimo666 is offline  
Old 17.10.2017., 16:14   #1168
trojan za krast eth:

http://ethereumworldnews.com/careful...allet-address/
geronimo666 is offline  
Old 17.10.2017., 16:18   #1169
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
ovo mi sad smrdi totalno.
nema instalacije, bar koliko ja kuzim.
odem na njihov sajt https://www.exodus.io/releases
skinem za linux. unpack i pokrenem sa exodus execom.
offtopic.. je li istina da je komp. mnogo brži s linuxom? planiram se prebacit
Kaidos is offline  
Old 17.10.2017., 16:27   #1170
neznam. ja vrtim linuxe u virtuali za potrebe kripta i jos nekih stvari zbog sigurnosti, jer vec i pticice znaju da je MS poluprodukt koma koja leak-a na sve strane, pogotov ono gofno od 10tke.
ak ti nije bitno za igre i ak ti linux ima sve programe koji ti trebaju neznam sta cekas...
znam za 10tku da ce ti zdrobit performanse, ak nemas dovoljno jaku masinu, a svi oni najeftiniji laptopici koje prodaju stim def IMO nisu za to. onda jos uzmi neiskusne usere koji neznaju postelat i eto ti katastrofe...

nego palo mi na pamet sad. mozda oni (shittrex) nedaju nikakvu izjavu jos jer su dobili onaj gag order. SEC, porezna i sta ti ja znam ko uleti i dobijes taj papir i nema pricanja ni nis dok ne prode istraga, a firma ti se pocne raspadat zbog glasina, paranoje itd. najs.
geronimo666 is offline  
Old 17.10.2017., 16:34   #1171
Jamie Dimon revenge
Kaidos is offline  
Old 17.10.2017., 16:56   #1172
@kaidos

evo objasnjenja za adrese u exodusu:

http://support.exodus.io/article/108...an-erc20-token

"By now, you may have noticed that within your Exodus wallet, your ANT, GNT, REP, EOS, and other ERC20 assets share the same receiving address as your Ethereum address."

totalni BS. meni se to uopce ne svida.


edit:
link na kratko objasnjenje exodus-a od kreatora za njubove ko ja.
P.S. molim vas nemojte koristiti gmail za ovo ili za bilo kakve radnje u vezi crypta. ne mogu shvatit da on to pokazuje i koristi.

https://www.youtube.com/watch?v=98xeDpl-TXY

Zadnje uređivanje geronimo666 : 17.10.2017. at 17:37.
geronimo666 is offline  
Old 17.10.2017., 17:15   #1173
Gdje kupovati ostale kriptovalute?

Pozdrav forumasi,

Zanima me koji su neki od reputabilnijih servisa gdje se mogu kupiti kriptovalute (vise njih, a ne samo btc, eth, ltc)?

Imam account na coinbase-u, ali oni u ponudi imaju samo ove tri navedene valute. Ima li tko kakvu preporuku za servis, gdje bi se moglo kupiti više njih na jednom mjestu.

Zadnje uređivanje Mackomir : 17.10.2017. at 17:28.
Mackomir is offline  
Old 17.10.2017., 18:04   #1174
Bittrex i Poloniex su dvije najveće burze. Onda Bitfinex i Binance.
marijanooo is offline  
Old 17.10.2017., 18:24   #1175
https://pbs.twimg.com/media/DMU4pPxW4AAQj0-.jpg

Mala šala s Twittera
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 17.10.2017., 18:53   #1176
Quote:
marijanooo kaže: Pogledaj post
Bittrex i Poloniex su dvije najveće burze. Onda Bitfinex i Binance.
Puno hvala, kakva su iskustva ako si koristio? Ima li kakvih caka (skrivenih troskova i/ili limitacija accounta) na spomenutima?
Mackomir is offline  
Old 17.10.2017., 19:01   #1177
https://support.bittrex.com/hc/en-us...abled-accounts
exxo is offline  
Old 17.10.2017., 19:10   #1178
Question

Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Imaš praf.
Izguglao sam ovo

Ako je istina (?)
Bittrex Will Disable Accounts Which have more than 1000$ in their accounts & their accounts are not verified...


Slažem se. Sad će im hrpa ljudi otići negdje drugdje.
Meni onda nije jasno kako mene nisu blokirali, tokom dana dok trejdam imam uvijek preko 1K USD na racunu ali doduse preko noci povlacim sredstva zbog sigurnosti. Danas sam sve povukao i ne znam dali je pametno da saljem na bittrex dok se ovo ne rijesi, ali stvarno ja nemam nikakvih problema iako imam samo basic verifikaciju?
dalmato86 is offline  
Old 17.10.2017., 19:12   #1179
Koji je razlog da bch ovako raste , a ether i ostala ekipa padaju?
gusar75 is offline  
Old 17.10.2017., 19:15   #1180
napokon

edit: pitanje u vezi verifikacije na shittrex-u. oni traze na slici putovnicu ili osobnu?
geronimo666 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.