Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 21:50   #4761
Cicala je vec djevojcica i sad je zaspala mrvica mala slatka
__________________
marolinić
maroline is offline  
Old 20.10.2017., 21:56   #4762
Quote:
maroline kaže: Pogledaj post
Cicala je vec djevojcica i sad je zaspala mrvica mala slatka
kako se ti osjecas?
5Eveline5 is offline  
Old 20.10.2017., 22:01   #4763
Maroline, krasno, čestitam!
For My Pain is offline  
Old 20.10.2017., 23:03   #4764
Quote:
maroline kaže: Pogledaj post
Rodila danas

Cura 4250g i 53cm
Preduhitrila si me...pa cestitam od srca na velikoj curici
leptir7 is offline  
Old 20.10.2017., 23:06   #4765
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Moja ce onda imati 5 kila
Ja danas na pregledu...4cm otvorena,mali procjenjen na 3800gr...e sad me bas strah...ja se sve nadam da bude manje i da su se zeznuli...
leptir7 is offline  
Old 20.10.2017., 23:14   #4766
Ja jos imam 2 tjedna fore a do tad ce ona nabiti kilu
Iduci tjedan imam prvi CTG

Sad sam legla i opako me “šarafi” donji dio trbuha kako god da se namjestim. Cak se i sva zatresem

Leptir u kojoj ces bolnici roditi?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Old 20.10.2017., 23:31   #4767
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Ja jos imam 2 tjedna fore a do tad ce ona nabiti kilu
Iduci tjedan imam prvi CTG

Sad sam legla i opako me “šarafi” donji dio trbuha kako god da se namjestim. Cak se i sva zatresem

Leptir u kojoj ces bolnici roditi?
U Splitu cu roditi,u nedilju idem na ctg i plodnu...danas mi je pipao trbuh i kaze jos je on gore,nije se spustio...nema.mi druge nago cekat trudove...i mene stomak i leda bole,ali nije to to...imam osjecaj ponekad da me igle bodu dole i cak jauknem koliko me zaboli...nadam se sad da ce to kroz koji dan...
leptir7 is offline  
Old 21.10.2017., 00:21   #4768
U zadnjim tjednima dobiju po cca 200gr. A fulanje procene može da ide i u plus i u minus.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Old 21.10.2017., 02:19   #4769
Fala cure!

Ja sam su u u uper. Boli me malo dole al mora i bolit.
__________________
marolinić
maroline is offline  
Old 21.10.2017., 02:21   #4770
Kaj se tice onog wca u predradaoni, sve pohvale za cistocu. I tus kabina je cista ko suza, moze se prati u njoj.
__________________
marolinić
maroline is offline  
Old 21.10.2017., 06:50   #4771
Quote:
5Eveline5 kaže: Pogledaj post
koi ducan u king crossu?
Već su napisale cure, uglavnom bio je baš službeni Chicco dućan u King Crossu, mislim da je sad tamo ljekarna. U knjižnici iz dm kaj dobiješ kao trudnica je tamo bio neki popust pa sam si jeftinije kupila kamion tih uložaka. Inače su imali sve, kolica, bočice... Chicco se u jednom trenutku povukao iz Hrvatske, čitala sam da im općenito servis i dan danas šteka itd.

Iskreno, dućan mi nije bio nešto. Ionako je u KC Bubamara koji ima bolji izbor.
Quote:
maroline kaže: Pogledaj post
Fala cure!

Ja sam su u u uper. Boli me malo dole al mora i bolit.
Odlično, i jako lajkam što je odmah cicala!
BitterSweet is offline  
Old 21.10.2017., 08:25   #4772
Sanjala sam da sam rodila sina koji izgleda identično k'o ćaća mu.
Skupa s bradurinom i sunčanim cvikama ali u dimenzijama novorođenčeta.
Čov'kova glava na tijelu bebe. Pala mu je noćna lampa koja nam stoji poviše kreveta na glavu pa je nešto mrgudo takav mali i bradat.

I tak,
kako ste vi provele noć?
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Old 21.10.2017., 08:35   #4773
Noćas sam sanjala da su nas opljačkali tj. provalili u stan (opet). Sad za vrijeme uskrsnjih "praznika" u stanu di smo bili podstanari nas opljačkali itako, uspomene valjda.
Živčana sam odkad sam oči otvorila, sad sam oprala wc, nahranila pse, pokrenula perilicu suđa i dosta mi je više.

Jel se kome smanjio onak apetit u 8. mj trudnoće? Ja kao da sad zadnjih dana manje jedem, sve nešto brljam..
minipanda is offline  
Old 21.10.2017., 08:45   #4774
Leptir i ja jauknem uvijek mi se to “pikanje” javi kad legnem navecer

Maroline u kojoj si bolnici?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Old 21.10.2017., 08:56   #4775
Ovi dani mi proletili

Stigli nalazi ogtt-a,sve super. Radila sam i kks, hemoglobin je pao od prvog mjerenja, ali nije ni za kakve dodatke.

Danas sam u izradi slastica, prvi put izradjujem i macrone (ne znam jesam dobro napisala) i bas se nadam da ce uspjeti
Jos sam neku tortu od banane,keksa i karamele radila, to mora biti fino
Fejs mi je falio samo zbog takvih stvari,kad sam ga morala napraviti onda bar dobijem svakakve ideje
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Old 21.10.2017., 09:02   #4776
Jel moguce da mi se sirr bokovi kao priprems za porod vec?
Trenirke koje sam prosli tjedan mogla nositi,jedva preko bokova navucem. Ili je samo vrijeme ds ptedtrudnicku odjecu prestanem nositi
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Old 21.10.2017., 09:06   #4777
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post

Danas sam u izradi slastica, prvi put izradjujem i macrone (ne znam jesam dobro napisala) i bas se nadam da ce uspjeti
Jos sam neku tortu od banane,keksa i karamele radila, to mora biti fino
Fejs mi je falio samo zbog takvih stvari,kad sam ga morala napraviti onda bar dobijem svakakve ideje
Uu, macroni, obožavam i kuhat i pravit slastice, ali moram priznat da sam fejlala kad sam njih pokušala pravit, svi mi šuplji ispali
Ajd javi kako su ispali pa recept ak budu ok
minipanda is offline  
Old 21.10.2017., 09:10   #4778
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
Noćas sam sanjala da su nas opljačkali tj. provalili u stan (opet). Sad za vrijeme uskrsnjih "praznika" u stanu di smo bili podstanari nas opljačkali itako, uspomene valjda.
Živčana sam odkad sam oči otvorila, sad sam oprala wc, nahranila pse, pokrenula perilicu suđa i dosta mi je više.

Jel se kome smanjio onak apetit u 8. mj trudnoće? Ja kao da sad zadnjih dana manje jedem, sve nešto brljam..

A ja sam pak non stop gladna
Do sad sam se drzala supwr sa kilama i apetitom ali sad me vec strah pregleda u ponedjeljak.
Kaj je najbolje jede mi se samo i iskljucivo slatkooooo,a bas time sam nabila svih svoji 10kg do 20.tt :-(
Znaci bez obzira kaj imam zgaravicu i kaj mi se zeludac smanjio,ja svejedno mogu jest i onda mi je lose i imam osijecaj da ce mi se trbuh raspuknut :-(
Ima jos koji ovakav poremeceni slucaj ili sam jedina
snelly is offline  
Old 21.10.2017., 09:14   #4779
A ja onak, kao da mi se smanjio dosta apetit, mislim jedem ja.. Al sve manji obroci, jer me toliko gore u zeludcu steze da mi je koma.
A zgaravica ufff, sveprisutna. A da, slatko i meni ak mi se već jede , a ne smijem baš ali sad varam ko' velika. A iduci tj. guk profil.
minipanda is offline  
Old 21.10.2017., 09:18   #4780
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
Uu, macroni, obožavam i kuhat i pravit slastice, ali moram priznat da sam fejlala kad sam njih pokušala pravit, svi mi šuplji ispali
Ajd javi kako su ispali pa recept ak budu ok
Ja ne volim kuhati, ali volim raditi kolače i torte kad imam vremena.
Za danas sam ta dva nova pripremila, inace kad imamo goste volim provjerene raditi,a nadam se da ce ovi uspjeti.
Samo je za macrone duga priprema, bjelanje odvojiti ranije pa izvuci ranije pa kad su gotovi u hladnjaku jedan dan (sutra imamo dio gostiju pa ce oni biti za sutra), pa izvuci ranije...
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.