Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2008., 12:59   #61
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Hm, bio je jedan veeeliki kod Mercatonea. Ne znam radi li to jos uvijek. Ali nikeove proizvode imas gotovo u svim sportskim ducanima, mislim da i u top-sportu i u turbo-sportu.
Točno.. ja sam u topsportu jučer isprobavala... sad se sjetih da to ustvari nije nike nego top sport...
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:04   #62
super, thanks!
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:50   #63
Vendella, Triumph u Rijeci ima katastrofalnu ponudu sportskih grudnjaka. Nemaju cak niti one koji se narucuju u Hr. Zena koja radi tamo je to objasnila rijecima "ljudi nisu zainteresirani za to"

Kad si vec u RK Ri, odi na kat i vidi Schiesser (ako se tako pise). Oni isto imaju sportske grudnjake. Jako cvrsti i glomazni, al meni nisu nikako sjeli... .no nikad ne znas, mozda ce tebi biti ok.

Za Triumphov Powermove koji dobro drzi i velike a koji je meni valjda jedini koji mi valja , treba na zalost u Ljubljanu, jer su ga nasi izbacili iz narudzbi
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 22:12   #64
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Vendella, Triumph u Rijeci ima katastrofalnu ponudu sportskih grudnjaka. Nemaju cak niti one koji se narucuju u Hr. Zena koja radi tamo je to objasnila rijecima "ljudi nisu zainteresirani za to"

Kad si vec u RK Ri, odi na kat i vidi Schiesser (ako se tako pise). Oni isto imaju sportske grudnjake. Jako cvrsti i glomazni, al meni nisu nikako sjeli... .no nikad ne znas, mozda ce tebi biti ok.

Za Triumphov Powermove koji dobro drzi i velike a koji je meni valjda jedini koji mi valja , treba na zalost u Ljubljanu, jer su ga nasi izbacili iz narudzbi
Hm mislim da sam u tom sch... jednom isprobavala neke grudnjake, ali su bili strahovito skupi... znam da sam jednog isprobala koji mi je bio super, ali je koštao preko 400kn! I to ne mislim sportski...! Ić ću vidjet, ali 500kn za grudnjak neću dati Valjda mislim na pravi dućan.

Znači ne mogu se nadat nečem dobrom u triumphu... a dobro.. možda uzmem onaj top od Nikea onda, pa preko grudnjaka klasičnog i bit će ipak čvršće nego samo s grudnjakom...

Hvala na informacijama
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 22:46   #65
Sto i u Top Sportu ima Nikeovih grudnjaka? Pitam jer bih kupila jos jedan, al u Nikeu u Ilici vise nema brojeva
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 23:09   #66
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Sto i u Top Sportu ima Nikeovih grudnjaka? Pitam jer bih kupila jos jedan, al u Nikeu u Ilici vise nema brojeva
Koja ti je velicina grudnjaka? Da znam ima li.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 23:22   #67
Hehehe, M iliti medium. U Ilici vise nema ako nis pogledat cu u Grazu...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 00:38   #68
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Hehehe, M iliti medium. U Ilici vise nema ako nis pogledat cu u Grazu...
Ja sam to probavala u Top sportu u rijecu da... imaju i nike grudnjake baš.. one koji idu po brojevima 2, 3 i oznakom košarice.. ali izbor košarica je ograničen na a i b. A imaju i ove topiće... svih veličina...
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 01:10   #69
Bas cu pogledat u Top Sportu, jer su mi u Nikeu u Ilici rekle prodavacice da nece vise dobivati nove brojeve. Onda sam gledala po jos par Nike ducana, u Importanneu i Avenue, al tamo nema
Evo to je taj, fenomenalan je!! http://store.nike.com/emeastore/#,en,,url;stage,prod_grid-309117-309189-133946//133944//0--0/|3
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 16:07   #70
Nema u Top Sportu, nema u Nikeu, poludit cu!!!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 04:33   #71
Koliko sisatih na jednom mjestu
@Purger@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 22:43   #72
dižem temu iz pepela

Na Triumphovim stranicama ne vidim da imaju više power sport grudnjaka, jeste li ih vidjele možda negdje u RH?

Možda neki drugi provjereni model? Za trčanje trebam, košarice C a ovo sve što nalazim je il debelo il neudobno il ne drži...
__________________
potpis.
flawless is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 22:53   #73
probaj vidjet u skinny-u
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 22:22   #74
Vježbam u orlando fitnessu i neki dan vidim na onom TV-u sa spotovima i reklamama kojeg buljiš dok trčiš se vrti reklama za shock absorber grudnjake. Reklama kaže "40% popusta s iskaznicom fitnes centra, samo u victoria's secret". Na hrvatskom piše, pa pretpostavljam da se stvarno odnosi na nas. Djevojka na recepciji mi nije znala dati više informacija o tome, a ja trenutno nisam u fazi kupnje grudnjaka pa mi se još nije dalo potegnuti do Masarykove vidjeti jel to istina.

Ali javljam ako je netko zainteresiran, čini se da napokon ima shock absorbera u Hrvatskoj?

Pitam se kolko samo cjepaju ... vjerojatno previše... no mislim si, možda se svejedno isplati otići tamo isprobati pa kupiti na ebayu za upola bwahahaha.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 07:19   #75
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Vježbam u orlando fitnessu i neki dan vidim na onom TV-u sa spotovima i reklamama kojeg buljiš dok trčiš se vrti reklama za shock absorber grudnjake. Reklama kaže "40% popusta s iskaznicom fitnes centra, samo u victoria's secret". Na hrvatskom piše, pa pretpostavljam da se stvarno odnosi na nas. Djevojka na recepciji mi nije znala dati više informacija o tome, a ja trenutno nisam u fazi kupnje grudnjaka pa mi se još nije dalo potegnuti do Masarykove vidjeti jel to istina.

Ali javljam ako je netko zainteresiran, čini se da napokon ima shock absorbera u Hrvatskoj?

Pitam se kolko samo cjepaju ... vjerojatno previše... no mislim si, možda se svejedno isplati otići tamo isprobati pa kupiti na ebayu za upola bwahahaha.
Shock Absorberi su mi odlični, imam ih nekih 5-6 komada, naručeni sa ebay.uk.

Uzmi manji broj, razvuku se malo nakon nekog vremena.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 12:07   #76
Quote:
flawless kaže: Pogledaj post
dižem temu iz pepela

Na Triumphovim stranicama ne vidim da imaju više power sport grudnjaka, jeste li ih vidjele možda negdje u RH?

Možda neki drugi provjereni model? Za trčanje trebam, košarice C a ovo sve što nalazim je il debelo il neudobno il ne drži...
Čini mi se da je dućan u Jurišićevoj najopremljeniji po pitanju sportskih grudnjaka. Bio barem. Ne znam dal su se predomislili s ponudom u međuvremenu.
Ovaj je super za sisate sportašice http://www.ckfashion.ca/theloft/file...triaction1.jpg
Zbilja nema trte mrte Mana mu je što je tkanina tanka pa ti bradavičice stoje na gotovs.
Ovaj mi se pokazao super za trčanje jer te stisne ko zavoj i nema ni s njim mrdanja
http://www.flowerbags.co.uk/triumph-...op-10267-p.asp
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 12:58   #77
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Ali javljam ako je netko zainteresiran, čini se da napokon ima shock absorbera u Hrvatskoj?
Sportski grudnjaci su mi inače noćna mora!

Vidim da si tu spomenula neku novu vrstu pa sam, naravno, proguglala i skužim da već imam takva 4 komada .
Ja sam ih kupila prije nekih godinu i pol i tad su bili na nekom sniženju, ali ne znam otkad ih drže u RH.

Nisam znala da je to to.

Imam ovaj model:


Imaš ih u raznim bojama.
Ima tamo dosta modela, a neki drže bolje, neki slabije.
Sve što je bilo u mojoj veličini probala sam i opet čorak.
Ni jedan mi nije bio savršen pa da s njim imam osjećaj da imam oklop i da se ništa ne miče. Nisam se kliknula s ni jednim...

Ovaj model koji sam uzela me je najbolje držao, a i ima nekakvu podstavu pa se ne vide bradavice ( bitno mi je to ).

Sad malo guglam i naletjela sam na ovaj neki shock absorber run bra:



Ima li itko iskustva s njim?

Ma dosta mi je već tih sranja jer sam se toliko novaca već nabacala na to, ali nikako zadovoljna. Nije mi problem dati i 500 kn kad bi mi toliko i vrijedio jer sam već previše puta bacila novac na neke kvazi sportske grudnjake od dvjestotinjak kuna pa ne ispunjavaju svoju svrhu.

Ma nemam više pojma u čemu je stvar. Primijetila sam da je najveći problem u tome da imam uska leđa pa bi mi zapravo trebao opseg 65 ili 70 ispod grudi, a standard je minimalno od 75 pa se onda i ovo sve dalje poremeti i ništa to ne drži kako treba...

Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je dućan u Jurišićevoj najopremljeniji po pitanju sportskih grudnjaka. Bio barem. Ne znam dal su se predomislili s ponudom u međuvremenu.
Ovaj je super za sisate sportašice http://www.ckfashion.ca/theloft/file...triaction1.jpg
Zbilja nema trte mrte Mana mu je što je tkanina tanka pa ti bradavičice stoje na gotovs.
Ovaj mi se pokazao super za trčanje jer te stisne ko zavoj i nema ni s njim mrdanja
http://www.flowerbags.co.uk/triumph-...op-10267-p.asp
Kad sam bila tamo nisu imali veličinu pa ga nisam isprobala. Budem otišla čim uhvatim vremena

Vrijedi pokušati.
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 13:49   #78
Moj najveci problem sa sportskim grudnjacima je bio taj sto oni koji imaju OK support su uglavnom uniboob verzija sto ne volim jer bude sve crveno izmedju grudi kad se oznojim (ja radim plyometrics za cardio pa mi treba high impact a u isto vreme se i zestoko oznojim), a oni sa zicom gde su grudi odvojene mi ne drze dovoljno dobro (C cup). Problem sam resila sto nosim ovaj sa zicom ispod pa preko toga jos jedan sportski ali uniboob verzija ili neki od sports tops sa ugradjenim grudnjakom (i jedno i drugo racerback opcija bolje drzi) i onda nema da mrda a nema ni problema da se slepe i trljaju jedba uz drugu
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 19:37   #79
Quote:
** Tara ** kaže: Pogledaj post

Sad malo guglam i naletjela sam na ovaj neki shock absorber run bra:

Ovaj fakat izgleda ko oklop. Brijem da bi mi trebalo pol sata da ga obućem

Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Moj najveci problem sa sportskim grudnjacima je bio taj sto oni koji imaju OK support su uglavnom uniboob verzija
Uniboob Ja sam mislila da samo ja imam problem s tim.
A čuj, ja sam pristala na taj kompromis - uniboob Probala sam i ja obući uniboob grudnjak na obični, al osjećam se ko vitez. Brijem da padnem, ne bih se više mogla ustat.
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 20:40   #80
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Moj najveci problem sa sportskim grudnjacima je bio taj sto oni koji imaju OK support su uglavnom uniboob verzija sto ne volim jer bude sve crveno izmedju grudi kad se oznojim...
Meni su i inače spojene pa sam se naviknula na to. Ne volim grudnjake koji ih razdvoje jer su onda u nekom neprirodnom položaju.
Neka mi ih stisne i drži - samo to tražim...


Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
Ovaj fakat izgleda ko oklop. Brijem da bi mi trebalo pol sata da ga obućem
E, to tražim! Oklop! I nikako pa nikako pronaći...

Puno sam guglala i išla već probavati i na slici izgleda kao pravo čvrsti grudnjak ma sve pet, a kad dođem tamo, a ono sportski topić, tanki...

Zato se ne usuđujem naručivati preko neta. Previše koštaju i previše sranja oko dostave i carine pa da mi na kraju ne paše.
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.