Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2012., 02:23   #81
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
Uniboob Ja sam mislila da samo ja imam problem s tim.
A čuj, ja sam pristala na taj kompromis - uniboob Probala sam i ja obući uniboob grudnjak na obični, al osjećam se ko vitez. Brijem da padnem, ne bih se više mogla ustat.
Jesi probala neku verziju sportskog koji razdvoji grudi, pa preko toga sportski topic sa ugradjenim shelf bra, ja imam npr ovaj:

Udobnije je od kombinacije dva sportska, a bolje drzi nego sami uniboob. A i inace mi odgovara kad imam nesto racerback preko grudnjaka jer ipak drzi ako se recimo otkaci naramenica dok skacem pa mogu nastaviti skakati dok ne cujem beep na timeru
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 08:36   #82
Ja u gym idem u širokim majicama koje skrivaju dekolte. Tako da bi mi bilo previše onda grudnjak, pa sportski top i onda još majica na sve to. Pristajem 2 sata kolko mi maksimalno traje trening imati uniboob Kažem, ovaj jedan je čvrst ko da te zaviju elastičnim zavojem i još je od materijala u stilu dry fita.
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 20:14   #83
Nikeovi dry fit su mi najbolji.
Bez ikakvih košarica i žica, jednostavno se kopčaju na leđima i čvrsto drže grudi.

Ja sam svoje našla u outletu u Rosesu, izbor je bolji nego u onom dućanu u Ilici, a kakti su 30% sniženi.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 22:10   #84
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Nikeovi dry fit su mi najbolji.
Bez ikakvih košarica i žica, jednostavno se kopčaju na leđima i čvrsto drže grudi.

Ja sam svoje našla u outletu u Rosesu, izbor je bolji nego u onom dućanu u Ilici, a kakti su 30% sniženi.
tanke košarice ili malo deblje/podstavljenije? vidjela sam u hervisu predobar nikeov grudnjak, taman s malo debljim košaricama kakav sam i tražila i onda skužim da nema nikakvo kopčanje nego se samo navlači preko glave
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 14:30   #85
Nema košarice, kao top je, ali stisne grudi jer je materijal čvrst i podebljan na leđima, naramenicama, sa strane i ispod grudi tako da nema mrdanja za grudi. Naravno, dekolte ne izgleda zamamno, ali to nije ni bit sportskog grudnjaka.

Evo i slike tog o kojem pričam: slika je prevelika pa stavljam link -.-'

Ja sam isto malo skeptična prema ovima koji se navlače preko glave. Jer ako se mogu toliko raširiti da ruke i ramena prođu kroz njih, onda sumnjam da su toliko čvrsti i stabilni kao ovi koji se kopčaju.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 19:40   #86
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Nikeovi dry fit su mi najbolji.
Bez ikakvih košarica i žica, jednostavno se kopčaju na leđima i čvrsto drže grudi.

Ja sam svoje našla u outletu u Rosesu, izbor je bolji nego u onom dućanu u Ilici, a kakti su 30% sniženi.
Kolko si ih platila? Možda skoknem do Rosesa ovaj vikend pa da pripremim nofce.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:00   #87
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Nema košarice, kao top je, ali stisne grudi jer je materijal čvrst i podebljan na leđima, naramenicama, sa strane i ispod grudi tako da nema mrdanja za grudi. Naravno, dekolte ne izgleda zamamno, ali to nije ni bit sportskog grudnjaka.

Evo i slike tog o kojem pričam: slika je prevelika pa stavljam link -.-'

Ja sam isto malo skeptična prema ovima koji se navlače preko glave. Jer ako se mogu toliko raširiti da ruke i ramena prođu kroz njih, onda sumnjam da su toliko čvrsti i stabilni kao ovi koji se kopčaju.
mislim da sam vidjela takav u hervisu.. ali kaj nisu i na tome "košarice" tj. taj prednji dio tanak? naime, imam problem s takvima jer mi se vide bradavice ne kužim, kaj ne mogu napravit neki koji će biti pošteno podebljan naprijed...ili bar neke umetke da ima
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:13   #88
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Kolko si ih platila? Možda skoknem do Rosesa ovaj vikend pa da pripremim nofce.
200-tinjak kuna... Ne mogu ti reći preciznije, bilo je to prije skoro godinu dana pa se više ne sjećam točno.

Ali zato sa sigurnošću mogu reći da su fakat kvalitetni, evo, još su kao novi (uzela sam ih odmah dva jer sam dugo bila u potrazi za nekim dobrim sportskim ) i jednako čvrsti kao na početku.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:21   #89
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
ali kaj nisu i na tome "košarice" tj. taj prednji dio tanak? naime, imam problem s takvima jer mi se vide bradavice ne kužim, kaj ne mogu napravit neki koji će biti pošteno podebljan naprijed...ili bar neke umetke da ima
Ne.




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:35   #90
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
mislim da sam vidjela takav u hervisu.. ali kaj nisu i na tome "košarice" tj. taj prednji dio tanak? naime, imam problem s takvima jer mi se vide bradavice ne kužim, kaj ne mogu napravit neki koji će biti pošteno podebljan naprijed...ili bar neke umetke da ima
Na bijelom se kroziraju obrisi, na tamnom se ništa ne kuži.

A ne kuži se ni na bijelom ako na to obućeš majicu, ali ako misliš vježbati samo u njemu, onda uzmi tamni.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 21:32   #91
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
200-tinjak kuna... Ne mogu ti reći preciznije, bilo je to prije skoro godinu dana pa se više ne sjećam točno.

Ali zato sa sigurnošću mogu reći da su fakat kvalitetni, evo, još su kao novi (uzela sam ih odmah dva jer sam dugo bila u potrazi za nekim dobrim sportskim ) i jednako čvrsti kao na početku.
Hvala ti puno.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 21:39   #92
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne.




-Stipe
Znala sam!

Te vražije grudnjake dizajniraju muški!
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 21:53   #93
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Na bijelom se kroziraju obrisi, na tamnom se ništa ne kuži.

A ne kuži se ni na bijelom ako na to obućeš majicu, ali ako misliš vježbati samo u njemu, onda uzmi tamni.
ma nisam mislila na obrise, nego ono kad ti baš strši (jesam opisala ) evo ovako
ja obučem grudnjak (imam schiesserov sportski) i majicu i još se vidi

pa eto, ako tko zna za neki koji ima podebljan prednji dio, da ima kopčanje i da je high impact (i da nije turbo skup) nek piše
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 22:22   #94
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno.
Nema na čemu.
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
ma nisam mislila na obrise, nego ono kad ti baš strši (jesam opisala ) evo ovako
ja obučem grudnjak (imam schiesserov sportski) i majicu i još se vidi

pa eto, ako tko zna za neki koji ima podebljan prednji dio, da ima kopčanje i da je high impact (i da nije turbo skup) nek piše
Aha, kad se naježiš ...
Fakat ne znam, nije mi nikad palo na pamet obraćat neku pažnju na to, to je nešto normalno...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 22:25   #95
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
pa eto, ako tko zna za neki koji ima podebljan prednji dio, da ima kopčanje i da je high impact (i da nije turbo skup) nek piše
Onaj kojeg sam spominjala na prethodnoj stranici ti je takav. Ima kopčanje sa strane ( s obje strane možeš podešavati ) i ima nekakav umetak tanki ( kao što imaju i neki trokutasti badići ), ali dovoljno čvrst da se te dvije male napasti ne ocrtavaju.
Možeš i izvaditi taj neki umetak i izazivati okolo muške jer se tada vide.


Imaš ga u Victoria Secretu, a koštao je 200 kn. Kasnije sam naletila na sniženje ili onu neku ponudu ( kupiš dva pa ti je drugi jeftiniji ili tako nešto - nisam sigurna ) pa sam ih kupila za 150 kn.
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 10:18   #96
mene ova tema neizrecivo veseli :-)
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 12:21   #97
E a što će vam grudnjak? To je izmišljotina napravljena za mlaćenje para, hoću reći to je samo još jedan nepotreban proizvod u paleti nepotrebnih proizvoda.

Hoćete dolaziti na aerobik ako vam napravim dvoranu za vježbanje samo za žene, a da vježbate potpuno gole, da li bi vam to odgovaralo?
Samo nudim alternativu ovom biznisu sa obućenim vježbanjem, jer mislim da je moj nudistički biznis bolji, zdraviji i prirodniji.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 12:58   #98
Quote:
Epic hero kaže: Pogledaj post
E a što će vam grudnjak? To je izmišljotina napravljena za mlaćenje para, hoću reći to je samo još jedan nepotreban proizvod u paleti nepotrebnih proizvoda.
Hm, slikovito ćemo.
Zamisli da ih imaš na jedan dan. Npr. neka su kao od ove tete na mom avataru.
Znam, prvo bi se pipkao, ali dosadile bi ti. Nije to ništa posebno.
Odlučio bi se baviti nekom sportskom aktivnošću koja uključuje skakanje i trčanje.
I vidi vraga, smetale bi ti, a bome bi te i bolile.
Eto razloga zašto ih nosimo. Nije zbog ocrtavanja bradavica. To je nastalo naknadno jer je prevulgarno kad se ocrtavaju.


Quote:
Hoćete dolaziti na aerobik ako vam napravim dvoranu za vježbanje samo za žene, a da vježbate potpuno gole, da li bi vam to odgovaralo?
Samo nudim alternativu ovom biznisu sa obućenim vježbanjem, jer mislim da je moj nudistički biznis bolji, zdraviji i prirodniji.

Pokreni, baci se u poduzetničke vode, a možda ti i uspije.
Osnovna prednost i parola bi ti trebala biti činjenica da tvoje polaznice neće trošiti novac na skupu sportsku odjeću .
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 13:28   #99
ljudsko tijelo nije vulgarno, nismo u srednjem vijeku.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 02:08   #100
Quote:
** Tara ** kaže: Pogledaj post
Hm, slikovito ćemo.
Zamisli da ih imaš na jedan dan. Npr. neka su kao od ove tete na mom avataru.
Znam, prvo bi se pipkao, ali dosadile bi ti. Nije to ništa posebno.
Odlučio bi se baviti nekom sportskom aktivnošću koja uključuje skakanje i trčanje.
I vidi vraga, smetale bi ti, a bome bi te i bolile.
Eto razloga zašto ih nosimo. Nije zbog ocrtavanja bradavica. To je nastalo naknadno jer je prevulgarno kad se ocrtavaju.





Pokreni, baci se u poduzetničke vode, a možda ti i uspije.
Osnovna prednost i parola bi ti trebala biti činjenica da tvoje polaznice neće trošiti novac na skupu sportsku odjeću .
Ma to je stvar navike, kako one ženkse po plemenima nemaju grudnjake i skaču okolo i idu po vodu i svašta rade i sretne su i vesele, i nije tijelo vulgarno i ne treba ništa skrivati. Ja ipak smatram da sise trebaju letit slobodne unaokolo, poskakivati, a ne da budu sputane u grudnjaku.
Taj grudnjak je samo stvar navike, ništa drugo, kao i većina stvari u životu.
u
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.