Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 11:38   #801
Lost-soul, je li ti kosa gusta ili rijetka, koliko je dugačka i želiš li postići kovrče ili valove?
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:14   #802
Imam gustu kosu,dužina je do ispod grudi i želim postići uredne kovrče s tim. Inače mi je kosa prirodno kovrčava no kovrče su nestale i sad samo imam grm na glavi a sad kad se poželim imati kovrče moram ih nakovrčati s nečim da to izgleda na nešto.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:59   #803
Lost-soul, za uredne kovrče preporučam figaro promjera od 25 mm na više. S obzirom na to da ti je kosa dugačka i gusta, odnosno da ćeš je morati kovrčati u puno slojeva i dijelova, možda ne bi bilo loše uzeti figaro s hvataljkom da ti ruke ne otpadnu od držanja u zraku. Ovaj, primjerice, ima promjer 25 mm i hvataljku.

Dosad sam imala dobra iskustva s Remingtonovim uređajima - nisu najjeftiniji, ali mislim da su povoljni s obzirom na kvalitetu. Konkretno koristim CI9532 i iako imamo kosu približno jednake dužine, moja je tanka i prosječne gustoće, stoga mi nije problem to što nema hvataljku, a dobro mi dođe i trening ruku
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:50   #804
Pozdrav cure,
narucila sam figaro jedan iz SAD-a onaj 6 in 1 bellamie, pa me zanima da li an figara ide carina ili je mozda oslobodjen carine? Ako znate
__________________
Ostaje mi to što se volimo
twety is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 20:18   #805
Da li je Remington CI9532 povucen iz prodaje? Nigdje ga ne mogu pronaci,a nema ga ni na njihovoj sluzbenoj stranici.Inace imam dosta dugu,gustu kovrcavu kosu i zeljela bih si nekad praviti krupne njezne kovrce i valovitu kosu.Da li je onda mozda CI6325 nesto slicno ako ne uspijem pronaci CI9532?
aki80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 09:56   #806
Quote:
twety kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,
narucila sam figaro jedan iz SAD-a onaj 6 in 1 bellamie, pa me zanima da li an figara ide carina ili je mozda oslobodjen carine? Ako znate
kako si zadovoljna s njim? jesi platila carinu?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 10:21   #807
cure da li je neka od vas probala CI96S1 Silk Ultimate? jel netko vidio upce kupiti kod nas?koja je cijena?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 00:19   #808
Cure kakvo je ono Babyliss cudo koje samo kovrca?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 06:05   #809
Susjedi je frendica frckala kosu s tim Babylissovim čudom i fkt joj je kosa super izgledala. S tim da joj je ona frckala kosu navecer, a ja sam ju vidjela tek idući dan popodne. Ostala sam paf kak su joj, unatoč cijele noći spavanja i kasnije jurcanja po vani po vjetru, kovrce ostale lijepe. Bas mi je došlo da ga odmah kupim. Jedino je meni osobno cijena skupa trenutno. Možda kasnije bude kakvo sniženje.
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 13:46   #810
Cini mi se da je svako malo neka akcija preko portala grupne kupnje i na njuskalu ih ima. Ali kako razlikovati fejk od pravog? I dosta reviewa sam citala, kazu da se kosa spetlja i onda se sve zblokira, da aparat pokupi kosu i ne pusta
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 18:37   #811
Da li netko ima iskustva sa BaByliss Curling Wand Pro?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 17:21   #812
Evo ovako naišla sam na neki link gdje cura radi predivne kovrče sa ovim figarom ali s obzirom da mi nije dostupno ,zanima me zna li netko gdje bi u HR mogla naći nešto slično ovome? Bilo bi mi drago da je ova marka ali koji bi bio dobar da je na foru ovog?

http://www.alexandar-cosmetics.com/s...figaro-za-kosu

http://www.alexandar-cosmetics.com/s...figaro-za-kosu
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 22:11   #813
Question Koji figaro kupiti curi za rođendan?

Pozdrav cure,

Imam pitanje, ako bi ste mi mogle pomoć malo. Curi mi se bliži rođendan pa je izrazila želju za figarom a ja se ne mogu odlučit (tj bolje reći ne znam) koji bi njoj najviše odgovarao.

Ima dugu i poluvalovitu kosu i želi velike uvojke radit. To su sve informacije koje znam.

Malo sam čitao po netu, i prijašnje postove i suzio sam izbor na sljedeće modele:

HOT TOOLS gold curling iron

REMINGTON CI9532 Pearl Pro Curl

Remington uvijač za kosu CI96S1 Silk

REMINGTON CI6325

Remington uvijač za kosu CI8319 Keratin Pro


cjenovno su svi tu negdje tako da cijena ne predstavlja neki problem, bitno mi je da je proizvod kvalitetan...

Ukoliko postoji neki bolji od ovih navedenih slobodno predložite


Unaprijed zahvaljujem svima
_lost_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 01:44   #814
Quote:
_lost_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,

Imam pitanje, ako bi ste mi mogle pomoć malo. Curi mi se bliži rođendan pa je izrazila želju za figarom a ja se ne mogu odlučit (tj bolje reći ne znam) koji bi njoj najviše odgovarao.

Ima dugu i poluvalovitu kosu i želi velike uvojke radit. To su sve informacije koje znam.

Malo sam čitao po netu, i prijašnje postove i suzio sam izbor na sljedeće modele:

HOT TOOLS gold curling iron

REMINGTON CI9532 Pearl Pro Curl

Remington uvijač za kosu CI96S1 Silk

REMINGTON CI6325

Remington uvijač za kosu CI8319 Keratin Pro


cjenovno su svi tu negdje tako da cijena ne predstavlja neki problem, bitno mi je da je proizvod kvalitetan...

Ukoliko postoji neki bolji od ovih navedenih slobodno predložite


Unaprijed zahvaljujem svima

Ukoliko želi velike kovrče preporučila bih ti remington CI9532 čisto zbog najvećeg promjera, i kao cura koja ima 6 figara odgovorno tvrdim da su od remingtona najbolji
jasmina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 10:42   #815
Ocito ovog nema nigdje za narucit. Ni u elipsu ni na ekupi ni na ostalim stranicama (robot, emezeta itd).

Neka druga preporuka??? Ne mora biti nesto od ovog sto sam ja gore stavio u uzi popis.

Hvala
_lost_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 20:07   #816
http://www.jeftinije.hr/Proizvod/238...za-kosu-ci5338

Baci oko na ovaj
jasmina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 08:55   #817
Podzdrav! Jel zna netko gdje kod nas ima za kupiti ovaj Diva Big Wave Waver?

maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 12:04   #818
da li ima kod nas za kupiti wand ali da ima 3 debljine pa se mijenja nastavak? ovako nesto
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 13:24   #819
ja imam babyliss od 32 mm i odličan je za moju kosu. Uzela sam onaj sa štipaljkom i sad mi je žao, jer mi ona samo smeta. jel se može to otkinuti nekako?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 09:46   #820
Ima li tho ovaj od Philpsa ProCare auto curler? Na foru je kao babybliss,. neznam koji bi bio bolji,.

Ovaj mi izgleda bolji jer nije zatvoren ovaj dio gdje uvlaci kosu
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.