Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2007., 23:59   #21
nemam pojma kak se zove, al kolega ( i ja sam tam na faxu) prolazi onuda kad ide do faxa pa nek pogleda, to je zgrada na juznoj strani parka (tam di su ping pong stolovi)
igla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:58   #22
Universal se zove ta na voltinom...odmah kod ping pong stolova i boćališta u zgradi.

Ali nešto sam čuo da se kao zatvorili...al nek vidi. To je jedna od prve 3 teretane u zg-u, a tako i izgleda
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:24   #23
haha budem mu rekla neka pogleda..ako pomakne guzicu do faxa uopće....
__________________
"Ne osjećamo li trajnu sklonost, usprkos razlozima zdravog razuma, da kršimo ono što je zakon, naprosto zato što poimamo da on to jest?!"---E.A.P
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:25   #24
Quote:
srdalxMI kaže: Pogledaj post
Universal se zove ta na voltinom...odmah kod ping pong stolova i boćališta u zgradi.

Ali nešto sam čuo da se kao zatvorili...al nek vidi. To je jedna od prve 3 teretane u zg-u, a tako i izgleda
Da, ta teretana je zatvorena.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 19:11   #25
ja sad isto idem u Metalac ali fale mi sprave neke... poglavito kablovi, za prsa mi trebaju, inače sve super, puno mjesta... i da ne sječam se jel ima muzike nekakve, to je minus
mmmmdaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 22:05   #26
imas teretana U zmajevom gnijezdu (to joj je ime), ona ti je preko puta onog parka gdje je policija (ak si cura, to ti je tamo kod velikog dm-a)...
prodjes kafic Sobica, skrenes lijevo i eto te...
sam ti bas i nije neka... fale neke sprave... ali koliko kosta, dobra je
eta*ksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 22:40   #27
koliko košta?
jel imaju kablove?
mmmmdaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 01:17   #28
jesam cura sam ali nije za mene nego za dečka...a ak ima malo sprava definitivno nije za njega
__________________
"Ne osjećamo li trajnu sklonost, usprkos razlozima zdravog razuma, da kršimo ono što je zakon, naprosto zato što poimamo da on to jest?!"---E.A.P
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 14:43   #29
ima dosta sprava... sve šta ti treba ima zapravo...
ima i muzike sad sam došao maloprije pa ...
mmmmdaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 19:23   #30
Pitanja oko svega pomalo - pilates/joga

Pozdrav ljudi !

Tražio sam po forumu stare teme i ništa baš nije slično, ako spemam - moje duboke isprike

Ovako stoji moja situacija. Loše se hranim, malo se krećem, fizički sam sjeban kompletno. Vozio sam role (vert i street) prije par godina ful intenzivno i sjebao koljena koja me neizdrživo bole. Neki dan sam ih slikao i radiolog mi je rekao da mi se kalcificira nova kost u koljenu, i da narednih 6 mjeseci nemogu ništa raditi (želio sam upisati capoeiru ili wushu) te mi preporučuje pilates ili yogu.

Ima li tko slično iskustvo ? Što mi preporučujete da skinem kojih 10kg viška, da postanem pokretljiviji i fleksibilniji te da ojačam mišićnu masu (noge, da bi rasteretio koljena) ?

Imam ozbiljnu namjeru zapeti na ovo,no nemam pojma ima li kakav pilates/joga/teretana nešto u okolici britanskog trga u zagrebu gdje stanujem.
Google mi izbacuje navu a nemam 400 kn svaki mjesec.

Unaprijed hvala !
dr.karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 23:12   #31
Quote:
eta*ksi kaže: Pogledaj post
imas teretana U zmajevom gnijezdu (to joj je ime), ona ti je preko puta onog parka gdje je policija (ak si cura, to ti je tamo kod velikog dm-a)...
prodjes kafic Sobica, skrenes lijevo i eto te...
sam ti bas i nije neka... fale neke sprave... ali koliko kosta, dobra je
a koliko kosta

ja bih u teretanu, al di nema hrpa frajera koji se zaljubljeno gledjau u ogledalo, i di ima pokretna traka za trčanje.

ovo mi je skroz blizu..

a jel netko išao u onu u hotel Laguna to je kao "ženska" teretana
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 14:46   #32
Aerofitness, Sveti Duh
Imaju raznih programa, ukljucujuci nekoliko pilatesa. Relativno blizu Britanca

MGM, Palmotićeva
Imaju pilates i fitness yogu
Ljubicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 14:37   #33
hvala ti !
dr.karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:33   #34
Talking

ja također tražim nekakav pilates, yogu ili pilatesyogu.surfala sam po netu i samo sam našla neke turbo skupe tečajeve i sve mi je daleko. zna li netko nešto blizu vrbika, a da je cijena oko 200 kn 2xtjedno.našla sam neku stranicu www.pilatesyoga.hr, ali nemaju cijenu. jel netko zna?
a za tebe koji tražiš nešto blizu britanca, znam jedan super centar. lijepo uređen 250 kn mjesečno. www.mmc-kopriva.com
veslačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:01   #35
Teretana Vita

jel ide tko tamo?kakva je ekipa, jel sve fancy ili?kakve su sprave?kaj sve ima od aerobnih?
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 22:37   #36
Ja ti idem tamo u teretanu.
Preferiram jutarnje termine jer nema gužve (5-10 ljudi) za razliku od večernjih termina. Nije ti fancy ekipa, nego normalni ljudi svjesni svojih nedostataka koje pokušavaju ispraviti. Bila sam u više teretana u zg i u svakoj je bila standardna postava bučnih promatrača. Ovdje nije tako, a ni 380 kn nije malo da bi se samo statiralo. Sprave su savršene. Naj, naj. Od aerobnih: sreperi, bicikla,trake,orbitrek...
A jesam ih nahvalila... (inače sam jako kritčna).
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 08:03   #37
po meni najbolja za sada
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 22:37   #38
A kaj vam se sviđa u Viti od grupnog vježbanja?
meni su leđa u totalnoj banani pa sam krenula na kralješnicu i yogu i bilo mi je odlično dok me nije prije dva tjedna opet uštekalo i sad bi kao trebala mirovati
bila sa i na TNS - jako mi se sviđa, na Fat burning - nisam mogla koreografiju poloviti, ali mi se sviđa, i na cyclingu - isto mi se jako sviđa, samo kaj mi koljena klecaju, al sad je to stvar općeg stanja i (ne)kondicije
danči is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:49   #39
bila sam. teretana mi tak nekak djeluje hladno i sprave su poslagane ko stolci u kinu. ne sviđa mi se
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:55   #40
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
bila sam. teretana mi tak nekak djeluje hladno i sprave su poslagane ko stolci u kinu. ne sviđa mi se
meni je isto tamo ko u kinu i hladno djeluje ali zato mi je super squash tower na zavrtnici, ljudi su normalni, uglavnom preko 25 god. a treneri su sa difa ( moj faks ) cijene su ok... vrlo cisto i uredno sve...
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.