Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2016., 14:19   #101
Quote:
jaks kaže: Pogledaj post
Sve u svemu,dok se skolioza ne sanira ja ne bih opterećivala tijelo.Jer to će prije ili kasnije samo pogoršati stvar.
Ali, Jacks, koliko samo intuitivno i instinktivno shvatio, i to iz nadasve benignog i dobronamjernog razloga, ti se žena jer si se oslovila u ženskom rodu. Istini za volju, moja malenkost i moja skolioza nisi izrazito naglašeni, ali ja u ovom času mislim na opterećenje ne samo svog, već i tvog tijela, iako mi nisi dopustila da budemo intimni. Jedan je Mišo, ali jedna si ti, ako ne i jedina, i nisi li već udata, ja ti stojim na raspolaganju, vitalan, s artritisom, gastritisom i skoliozom.

Moram se ispričati ali gdjekad imitiram Ćiru pa i pretjeram jer se zanesem.
Ararat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 13:24   #102
Quote:
Ararat kaže: Pogledaj post
Ali, Jacks, koliko samo intuitivno i instinktivno shvatio, i to iz nadasve benignog i dobronamjernog razloga, ti se žena jer si se oslovila u ženskom rodu. Istini za volju, moja malenkost i moja skolioza nisi izrazito naglašeni, ali ja u ovom času mislim na opterećenje ne samo svog, već i tvog tijela, iako mi nisi dopustila da budemo intimni. Jedan je Mišo, ali jedna si ti, ako ne i jedina, i nisi li već udata, ja ti stojim na raspolaganju, vitalan, s artritisom,gastritisom i skoliozom.

Moram se ispričati ali gdjekad imitiram Ćiru pa i pretjeram jer se zanesem.
Svakako.Volim cheap thrills
jaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 13:33   #103
Quote:
jaks kaže: Pogledaj post
Svakako.Volim cheap thrills
Nije bitno što ti voliš. Bitno je što ja volim. Ne živimo u matrijarhatu bez obzira na emancipaciju. Gejša i konkubina u Japanu ne smije niti zucnuti osim kad daje komplimente svom dragom. Ali hvala još jednom i primi moje isprike jer sam muškarac.
Ararat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 14:27   #104
Pozdrav,
jučer sam radio goblet squat sa dosta teškom bućicom i kad sam završio seriju, išao sam ju spustiti na pod s jednom rukom i neki vrag mi je kvrcnuo gore u predjelu ključne kosti/trapeznog mišića. Osjetio sam kratku oštru bol koja je trajala 1-2 min, a danas osjećam oštru bol samo kad dižem tu ruku iznad glave (kao da radim overhead press), a u bench položaju nemam nikakvih bolova ali svaki puta na donjem dijelu pokreta dosta jako kvrcne nešto na toj strani.

Zanima me jel netko imao sličan problem i koliko otprilike treba da ta bol prestane. Možda je glupo ovako pitati preko foruma, ali ne da mi se ići liječniku zbog toga, a volio bih što prije nastaviti sa vježbanjem, sutra bi trebao raditi bench.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:30   #105
Plan i program vježbi

Pozdrav svima. Zanima me šta smijem vježbati na kojim spravama sa kojom težinom utega, jer sam imao tešku povredu glave i bio u umjetnoj(induciranoj) komi 3tjedna. Bila mi je oduzeta desna strana tijela ruka noga...i poremecen mi je centar za motoriku od udarca. Pa bih zamolio ako mi ko moze reci jel bi smio raditi sve vjezbe na svim spravama i utezima sa tezinom do 30 40kg. Prometnu sam imao prije 4 godine, sa imam 20.
swaggerr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.