Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 20:46   #301
Quote:
Space Chamber kaže: Pogledaj post
^ Nas je teže hraniti nego oblačiti.
Istina
a ti si ionako stalno bez majice
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:09   #302
Ne znam puno o dijetama i fitnesu, ali rekao bih da je brzina metabolizama kao sadržaj katekizma. Laž i obmana.

Stvar mi se čini jednostavnom. Ako dnevno trošiš 2500 kalorija, a jedeš 3000, razliku ćeš dobivati na masi. Što je otprilike kilogram u dva tjedna.
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:30   #303
Ili ce otici u wc skoljku a ne u masu.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:11   #304
Prilično sam siguran da se sav višak energije naposlijetku skladišti kao masno tkivo. Stolica zdravog čovjeka uglavnom sadržava neprobavljive i neiskoristive dijelove namirnica.
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:41   #305
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Imam 25 godina, ne vježbam uopće.

Danas sam se nakon dosta dugog vremena vagala. Nemam više 45 kila,sad imam 42
Evo da citiram sebe i svoj stari post i moram vam reći- uspjela sam! Nisam došla do željene težine ali sam se uspjela udebljati osam kg. Zbog visine i dalje djelujem isto,mršavo ali napokon vidim da se može kad se trpa na silu.

Jedva čekam da vidim do kuda ću doći i koliko ću napredovati
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2022., 13:48   #306
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Evo ti brzi popis zdrave, a kalorične hrane:

maslinovo, kokosovo, bučino i sva zdrava ulja
domaći maslac, vrhnje, svježi sir
mahunarke svih vrsta
gusti crni kruh s puno sjemenki
orašasti plodovi svi
zobene pahuljice
suho voće svo
domaći pršut, domaća svinjetina, pačetina
domaća majoneza (radi ju s maslinovim uljem)
losos i ostala masnija riba
super popis samo sto mi od ovoga moj želudac tolerira samo maslinovo ulje, kokosovo za pečenje u malim količinama, bademe , zobene minimalnim količinama, i integralni tost
i kako se tada udebljat???
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2022., 14:00   #307
Quote:
ibilic1 kaže: Pogledaj post
super popis samo sto mi od ovoga moj želudac tolerira samo maslinovo ulje, kokosovo za pečenje u malim količinama, bademe , zobene minimalnim količinama, i integralni tost
i kako se tada udebljat???
Jel to sve ili ima i druge hrane (pa i u nezdravoj kategoriji) koju mozes pod normalno jesti ?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2022., 14:17   #308
Quote:
ibilic1 kaže: Pogledaj post
super popis samo sto mi od ovoga moj želudac tolerira samo maslinovo ulje, kokosovo za pečenje u malim količinama, bademe , zobene minimalnim količinama, i integralni tost
i kako se tada udebljat???
u konkretnim obrocima se pozabavi nutritivnim dijelom da ti obroci budu hranjivi u volumenu koji mozes podnijeti, a tokom dana drzi pored sebe neki orasasti maslac koji ti odgovara, nutellu, cokolade, sokove i ostalo i lickaj, pijuckaj tokom dana, griz ko griz i suplementirat ces na taj nacin gomilu kalorija, treba ti doslovno griz/gutljaj svakih sat vremena da uneses vise stotina kalorija dnevno
bLah. is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2022., 12:11   #309
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Jel to sve ili ima i druge hrane (pa i u nezdravoj kategoriji) koju mozes pod normalno jesti ?
naravno da nije ovo sve sto jedem heheh, ugl ne smijem pečeno prženo, preslano, preslatko, od obicnih slatkisa ima pra koje volim jer odvikla sam se od slatkoga skroz i ne volim npr nutellu jer mi je sami secer, al proteinella mi je fina
samo eto voljela bih da mogu odjednom pojest malo veci obrok, i da mi ne smeta toliko hrane, al sto je tu je
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2022., 22:19   #310
Kako se udebljati? Vrlo je jednostavno, Jedeš više nego što trošiš. Većini ljudi to nije nikakav problem nego čak zadovoljstvo.
Ako ne možeš jesti, teško da će ti ljudi na forumu pomoći. Traži se savjet liječnika i nutricionoste. Nisam čitao cijelu temu, ali ako već nisi, porazgovaraj s ljudima koji se time bave.
Znaš i sama da većina ljudi pati od sasvim drugačijeg problema - kako jesti manje uz svu tu finu hranu naokolo. Jedne godine na moru sam se udebljao nekih 5 kilograma za 7 dana. Trčao sam, plivao sam, hodao sam i imao švedski stol za doručak. Inače ne doručkujem, ali tu sam odlučio naplatiti cijenu ulaznice.

Na kraju, zašto bi se debljala? Pa nije to nužno. Mršavi ljudi su uglavnom zdraviji. Ako ne ide, čemu siliti...
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2022., 22:58   #311
Kako je napisala pa i odgovorila na moje pitanje, vecinu toga ne moze jesti.

Za autoricu - si bila kod doktora? Gastroskopija?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2022., 08:33   #312
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Kako je napisala pa i odgovorila na moje pitanje, vecinu toga ne moze jesti.

Za autoricu - si bila kod doktora? Gastroskopija?
dada, kronični gastritis nažalost
najgore mi je kad su ova prijalazna razdoblja (jesen-zima, proljeće-ljeto), jer tad mi se bas "aktivira"gastritis, zimi i ljeti sam ok
zavidim ljudima koji ne znaju sto je to imat problema sa zeludcem, sretnici ste sto mozete jesti sve heheh
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2022., 07:57   #313
jedi ko svinja i udebljat ce se
danko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2022., 15:52   #314
Pravo pitanje ovdje je ustvari:
Zašto ja ne mogu jesti?
A to mi ne možemo znati na žalost...

Isto i na temi za mršavljenje. Kako smršaviti? Jedeš posve malo i kraj priče...
Problem je kako jesti manje (voljni momenat), kakvu hranu i kako funkcionirati na taj način.
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2022., 17:02   #315
bar se zdebljat lako, jedes kaloricniju hranu i to je to .)
danko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 07:46   #316
Quote:
danko10 kaže: Pogledaj post
bar se zdebljat lako, jedes kaloricniju hranu i to je to .)
Mislim da je ovdje prica kako dobiti na masi a da se ne jedu zdrastvena i nutritivna sranja i da je to dakle neka zdrava prica, sport i izgled.

Jer ono uzmi paket saumpita, pol kile cvaraka, dva kruha, sirup ili cedevitu, pohano i jedi to uz telku na kaucu par tjedana (kad usfali kupi ponovno) i kile su gore garant. Malo da uneses raznovrsnost ubaci koji sladoled i svinjsko pecenje s mlincima natopljenih mascu.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 08:13   #317
Jutros vaga pokazuje točno 2 kg. više nego prije 30 dana.
Ovaj mjesec sam jeo čokolade, keksa, kikirikija, grickalica po vlastitom nahođenju skoro svaki dan.
I ide to lijepo gore bez puno muke. Ovim tempom 24 kg. godišnje. I onda ljudima nije jasno kako su od sebe napravili prase. Nisam se ni trudio, ali ni najmanje.
Ovo je planski napravljeno čisto da potvrdim svoje sumnje - rezultat je točno kako sam i očekivao. Višak se zaljepio na trbuh i bokove. Tu prvo dolazi, a zadnje odlazi.
E sada ćemo vidjeti koliko će obrnutim procesom - disciplina, ali opet bez previše truda, sići za 30 dana. Ciljam da ću izgubiti 1 do 1.5 kg. To znači da se prosječnom čovjeku (kakvi smo većina nas) ipak lakše udebljati nego smršaviti.
Pa ćemo vidjeti...
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 10:04   #318
Pa neusporedivo je uopce jel se lakse debljati ili mrsaviti. Otici 3 tisuce kcal u suficit znaci samo pojesti jaci blagdanski rucak i par kolaca, to se moze u jednom obroku. S druge strane vecina ljudi ne moze potrositi 3k kcal u danu uopce, a kamoli stvoriti taj deficit.
Dio ljudi koji su mrsavi su takvi jednostavno jer im hrana nikad ne pada na pamet, nisu gladni nikad i nezainteresirani su, oni se relativno lako debljaju jednom kad pocnu detaljno pratit svoje navike, ne preskakat obroke itd, ali debljanje ljudima poput primjera gore pak nije toliko lagano, ako se netko nakon jedenja 300kcal fizicki osjeca lose i nelagodno to je realan problem koji se tesko rjesava na neki zdrav nacin jer nije bas cilj lizat nutellu po cijele dane.
bLah. is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 17:15   #319
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovdje prica kako dobiti na masi a da se ne jedu zdrastvena i nutritivna sranja i da je to dakle neka zdrava prica, sport i izgled.

Jer ono uzmi paket saumpita, pol kile cvaraka, dva kruha, sirup ili cedevitu, pohano i jedi to uz telku na kaucu par tjedana (kad usfali kupi ponovno) i kile su gore garant. Malo da uneses raznovrsnost ubaci koji sladoled i svinjsko pecenje s mlincima natopljenih mascu.
Inače pol kile čvarki je cca 200g proteina, ostalo masti ali ono...nisu baš ni toliki junk...ne treba jest pol kile ali zdrobit malo čvarki tu i tam nije uopće loša stvar.
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 19:15   #320
Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
Inače pol kile čvarki je cca 200g proteina, ostalo masti ali ono...nisu baš ni toliki junk...ne treba jest pol kile ali zdrobit malo čvarki tu i tam nije uopće loša stvar.
Pa ne jedes tak cvarke. Prvo odes do pekare po svjezi bijeli kruh. Vino si vec prije stavio hladiti. Narezes luka kruha vina i rokas cvarke koje jos dosolis. Moze i bez vina, ak ne pijes ili nemres jer, vozis radis kaj god. Pojedes pol kruha i hrpu cvaraka i glavicu luka. Preseces s nekim sirom, npr a la Dragec, ili ljutim feferonom iz staklenke kao palate cleanser...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.