Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2007., 20:31   #61
mischa, jesi mozda dobila broj od tog covjeka koji montira fixne sipke?
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 23:33   #62
opet seka!
da slažem se sa tobom Mischa! Samo je jedan licencirani i to ana kuharec! ali samo za s-factor! Skidam kapu Sheili ali nije jedina u svijetu koja se tim bavi!
Ima toliko talentiranih instruktora diljem svijeta koji nisu dio s-faktor tima !
Ružno je kada se tako stvara neki kult a sve ostalo se smatra lošim!

nisi mi poslala kako se cura preziva!

Mica maca nemam pojma koliko bi ti to došlo!
Našla sam iz danske stranicu! http://www.dancepoles.net/index%20eng.htm
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 23:59   #63
stvarno ima toliko toga na internetu i toliko se ljudi ..khm, najviše žena, s time bavi, profesionalno ili amaterski..da mi nije jasno čemu tolika fama oko imena..
ja plešem na šipci, ti plešeš na šipci, svi plešemo na šipci
baš lijepo..u Engleskoj koliko sam shvatila većina žena uči plesati preko interneta..i to ne samo od Katie..ili Sheile..na forumu su žene koje uče jedna drugu i međusobno si pomažu..
baš lijepo da i mi u Hrvatskoj pomažemo jedni drugima..ups..izgleda da sam se zabunila jer mi si izgleda ne volimo pomagati nego se svađamo oko gluposti..
koliko sam ja upućena x-pole je profesionalna šipka za pole dance iliti ples na šipci..vjerojatno ju neki proizvođač zove drugačije, sve je to isto..i mislim da je jednako sigurna kao i ona fiksna..ali zapravo ajmo se praviti pametni i priču o šipci pretvoriti iz buhe u slona
 
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:21   #64
Imaš pravo lutko. nečemo više o tome nego bi mogle mjenjat iskustva!
Pusa
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:19   #65
ajme ja se bojim da dok ja nabavim svoju sipku ode ovaj topic u kvasinu
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:24   #66
Quote:
MicaMaca kaže:
ajme ja se bojim da dok ja nabavim svoju sipku ode ovaj topic u kvasinu
seka je! Zašto?
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:28   #67
ma zato jer dok ja izaberem pravo rjesenje za svoj problematicni stro, dok skupim lovu i to montiram proc ce sto godina
evo upravo si skidam word doc koji si mi poslala
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:30   #68
to fakat nebi trebao biti problem napraviti, meni je dida stolar-amater, kad ga ja ugnjavim nece znati sto ga snaslo heheh
samo bojim se da njemu nece biti bas jasno sta je ta sipka, buduci je moj orbitrek nazvao kosilicom
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:54   #69

hahahahaha
smiješno. ma ima vremena, ja sam svoju šipku kupovala godinu dana!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:03   #70
Quote:
MicaMaca kaže:
to fakat nebi trebao biti problem napraviti, meni je dida stolar-amater, kad ga ja ugnjavim nece znati sto ga snaslo heheh
samo bojim se da njemu nece biti bas jasno sta je ta sipka, buduci je moj orbitrek nazvao kosilicom
Javi nam kako napreduje projekt za tvoju šipku!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 18:34   #71
uh, zahvaljujem na mailovima i savjetima i svemu ali sad imam love ili za sipku ili za endlericu i ni sama neznam sto bi mi pruzilo vise zadovoljstva, mislim da cu se ipak morat odlucit za masinu jer s njom mozda nesto i zaradim pa s vreemenom kupim i sipku, a do tada izaberem najadekvatniju
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:18   #72
Pa važnije je mašina normalno! Šipku uvijek možeš kupiti. Nigdje ti se ne žuri! Uvijek postoje stupovi od znakova! Naravno da te svi čudno gledaju, ali to je bit plesa na šipki!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 23:07   #73
S FAKTOR u Splitu????........nekom poznat bilo kakav broj, adresa,, ime zenske??

tirkizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 10:51   #74
"S faktor je licencirani fitness americke glumice Sheile Kelley i kao takav za sada se moze vjezbati samo u sklopu Aeribic i Fitnes centra by Goky na Karting centru Spansko.

Program je koncipiran tako da se vjezba jednom tjedno dva sata u komadu ( 120 min ) u ciklusima koji traju po dva mjeseca ( ukljucuju 8 dolazaka ). Svaki ciklus odgovara jednom stupnju. Stupnjeva ima 7 s time da nikad nema kraja. Normalno se nastavlje s vjezbanjem i nakon 7. stupnja.

Cijena jedno ciklusa, dakle za dva mjeseca iznosi 800 kuna.

Pravilo je da jednom kad ciklus krene, nema upisa dok ciklus ne zavrsi.

Nas sljedeci ciklus krece prvi vikend u cetvrtom mjesecu ali trenutno jos ne znamo da li cemo biti u mogucnosti otvoriti termine za upis prvog stupnja. Naime, kako radimo u sklopu Goky centra imamo ogranicen broj termina i samim time i kapacitet vjezbacica.

Mi vec godinu i pol radimo na otvorenju S faktor studia, no kako imamo odredene uvjete licence tesko nam je pronaci adekvatan prostor te je nam je za sada jedina lokacija Goky centar.


Ukoliko imate jos pitanja slobodno nas kontakirajte.


Isto tako ukoliko se zelite predbiljeziti za nase prve sljedece upise, molimo Vas da nam to potvrdite mailom kako bi evidentirali Vase podatke i tako Vas na vrijeme obavijetili.


Srdacan pozdrav,

S faktor team"

evo ovo ja dobih mailom pa proslijedjujem...
nadam se da ce nekom pomoci
pozdrav
crvenooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 11:38   #75
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
Cibona, 280kn mjesecno
to nije s faktor, nego ass faktor..i nije licenciran..nego je neka izvedenica..

Pravi s faktor je na karting centru spansko..kosta 800 kn..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:45   #76
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
to nije s faktor, nego ass faktor..i nije licenciran..nego je neka izvedenica..

Pravi s faktor je na karting centru spansko..kosta 800 kn..
znam...i mogu reci, da je Visnja, cura koja je to vodila u Ciboni, po mojoj slobodnoj procjeni znatno bolja nego Ana, program je kvalitetniji, jeftiniji, fleksibilniji, dostupniji.....kako god da se zvao! Ovo sto vidim iz gornjeg posta zvuci kao da je s-faktor samo za jako uzak krug ljudi (sto zbog cijene, sto zbog ogranicenog broja polaznica kod samo jedne instruktorice u cijeloj zemlji) kaj je glupo....

no, kolko znam, u ciboni sada "caruje" Renata Sopek, te mi je tesko zamisliti kak sada u ciboni izgleda s/ass faktor, jer je Visnja otisla u samostalnost....
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 13:20   #77
Nosorog, Ana to vodi sa emocijama..i te emocije prenosi dalje..njoj to nije business..cijena je takva radi placanja razno raznih licenci itd..i svaka cast Ani na tome sto je donijela u Hrvatsku..a ove varijacije na temu...tko voli nek izvoli...ja ne bih hvala
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 20:37   #78
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Nosorog, Ana to vodi sa emocijama..i te emocije prenosi dalje..njoj to nije business..cijena je takva radi placanja razno raznih licenci itd..i svaka cast Ani na tome sto je donijela u Hrvatsku..a ove varijacije na temu...tko voli nek izvoli...ja ne bih hvala
Ja sam čula da Ana još nema licencu
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:05   #79
krivo si cula.. ima ju vec negdje godinu i pol ako ne i dvije godine
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:48   #80
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
krivo si cula.. ima ju vec negdje godinu i pol ako ne i dvije godine
Znam ja da ona tvrdi da već godinu ili više ima licencu ali ja sam čula da je ipak još nema
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.