Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2017., 14:51   #5861
Pronašao sam...Funds Transfer, To E-Currency, BTC..Što se tiče valute, može se odabrati Euro? Da li je to bolja opcija ili USD ? Ako odaberemo EURO da li je Slovenija dobra opcija?
zsegovec is offline  
Old 03.06.2017., 14:53   #5862
Quote:
zsegovec kaže: Pogledaj post
Gdje se u advcash-u nalazi opcija transfera BTC-a u USD ???
Ide se na "deposit funds" i odabere bitcoin opcija.

Zatim se dobije btc adresa na koju treba uplatiti.

Ja do sada nisam imao nikakvih problema ali radilo se o manjim iznosima.

Tako da naravno na vlastiti rizik ali nisam čuo još da je netko imao probleme.



Dodatak:
Što se valute tiče ja imam u $. Funds transfer to BTC je obrnuto znači pretvaranje u BTC.
deckozgslavonac is offline  
Old 03.06.2017., 14:59   #5863
Tako je ''Depost Funds'' . Hvala na komentaru.
zsegovec is offline  
Old 03.06.2017., 15:04   #5864
Nema problema tu smo da pomognemo jedni drugima.

Inače ima advcash i referal program pa se može nešto sitno zaraditi ako uključite nekoga kome ovo treba. :-)

Ja nisam ostavljao svoj ref link ali ako netko nema advcash wallet i želi ga otvoriti može mi se javiti na PM.

Ja za taj wallet nisam imao pojma ali sam slučajno naletio na osobu koja je znala sve o njemu i uputila me skroz u detalje što i kako.

Tada je čak bila akcija izrade kartice za samo 0.1 $ ali ni 5 $ nije puno.
deckozgslavonac is offline  
Old 03.06.2017., 15:08   #5865
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Reći ću to još samo jednom, ARK ima potencijal sličan STRATu........i u jako ranoj fazi je, jer je tek nedavno ( dva mjeseca ) došao na burze, bio je već na 30.000 satoshija i od tada se skorigirao na 9-10.000.........trenutno je 15.000 i ekipa ga gleda što više skupiti bez da mu cijena jako naraste, ali do kraja godine može bez problema do 150.000 satoshija ako se bull nastavi.......

Istina to zvuči malo nečuveno, ali to je crypto, tu je svašta moguće........čak i ono što se čini nemoguće.........

Ovo je samo moje osobno ( na glas ) razmišljanje, ne mogu ni sebi ni vama jamčiti da će se to i dogoditi..........

Prestani se ispričavat. Ja sam isto na ARK utrpo čisto na tvoju preporuku i jako malo istraživanja. U sebi te proklinjo zadnjih 10ak dana prije ovog rasta, ali isto kao što ni ja nisam, sumnjam da će te itko ovdje krivit za išta čak i ako krenu stvari u neželjenom smjeru.

Relax i hvala


@mijur, dok je meni friški input danas sjeo džubre poraslo 60%-70% od jučer

edit: po bittrexu točnije 71.2%

Zadnje uređivanje Johnny Quid : 03.06.2017. at 15:39.
Johnny Quid is offline  
Old 03.06.2017., 17:23   #5866
danas mi je sve raslo, u zadnja 24 sata sam u plusu preko 30% sa svime

waves, ubiq, wings win dana zasada
mijur is offline  
Old 03.06.2017., 17:40   #5867
gdje vi ark trejdate?

edit: fala stjepan

Zadnje uređivanje geronimo666 : 03.06.2017. at 18:01.
geronimo666 is offline  
Old 03.06.2017., 17:57   #5868
Bittrex
stjepan21 is offline  
Old 03.06.2017., 18:27   #5869
bokte ovaj vrazji digibyte otiso u nebesa, a ja zakasnio debelo :-(.
@KuciloOro imas neki savjet (nesto sa polota)?
geronimo666 is offline  
Old 03.06.2017., 18:55   #5870
Ja imam DGB-a vise nego trave u dvoristu.

DGB TO THE MOON!


Ako imate viska love savjetujem XMY i BCN, nek se nade, cak se isplati i minirat.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 03.06.2017., 19:31   #5871
Ma dajte ljudi, sve je zeleno.
Pitanje je samo sto je zelenije od cega. Ja sam osobno napravio ludu stvar i neke manje cifre uplatio na radnom na ove jaaaaako jeftine coinove koji su oko 1000 satoshija. Ono skroz na random, bez da sam procitao apsolutno ista o njima.

U roku od 2 dana, return je nevjerojatan.
Sve je dobro dok je BTC zelen. Kad on stane, ili krene ka crvenom, onda ce se pokazati pravo stanje.
stjepan21 is offline  
Old 03.06.2017., 20:04   #5872
Quote:
srletina kaže: Pogledaj post
bili ste upozoreni.

oni koji pogledaju graf malo pozornije, uočiti će da se skoro ništa nije promijenilo tajna je u osnovnom TFu grafa - tjedni.
dakle ova korekcija (zasada) se niti ne vidi na grafu

ostvaren je luđački rast od 10x u zadnjih godinu dana i sada vam slijedi pad. to vam nema nikakve veze s time da li što vrijedi i koliko vrijedi (ima ... ali morate čitati sitna slova nego sa psihologijom temeljnom.
u 'ekonomiji' i sličnim sferama, ovo je čista manifestacija ciklusa pohlepe i straha -onaj koji se ne bavi time ali je kupio - popušiti će.

cijena će vam sada ići gore dole, ali prema dole uglavnom
i to će trajati neko vrijeme.
koliko dugo - ne zna se. može se naslutiti - ali to vam je statistička kategorija.

osnovna opasnost za investitora (na ovom forumu nema takvih ne brinite - ovdje su sami špekulanti je to što vam nakon ovog uzorka na slici postoji opasnost promjene trenda. to su vam sve statističke kategorije - ali bilo bi vam pametno upoznati se s njima
dakle ako tretirate ovo kao korekciju, onda ide do primarnog targeta.
primarni target ovog uzorka je 1300.
a šta ako nije korekcija nego je promjena trenda?
oni koji su ušli ispod 500, mogu hladno držati dugoročno. ostali - ne.

pogledajte grafove - npr. HR burza 2007.
ne postoji vam ništa što će rasti u nedogled.
pogledajte povijest svih poznatih rastova - i razmislite koliki rast na BTCu imate.
34000 x je točan odgovor. to vam je cca 3000000%. 3 miliona postotaka.

još da bude jasno - meni je BTC genijalna stvar

ugodan ostatak vikenda
druze moj uz duzno postovanje nemas pojma i pricas pizdarije
Bruno55555 is offline  
Old 03.06.2017., 22:30   #5873
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Ma dajte ljudi, sve je zeleno.
Pitanje je samo sto je zelenije od cega. Ja sam osobno napravio ludu stvar i neke manje cifre uplatio na radnom na ove jaaaaako jeftine coinove koji su oko 1000 satoshija. Ono skroz na random, bez da sam procitao apsolutno ista o njima.


Ja negdje u trecem mjesecu pokupoval hrpu coinova, svakog po par tisuca.
Neke po 50 satoshija.

Zbog ove navale novca sve raste, skoro pa nebitno di si.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 03.06.2017., 23:01   #5874
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Ja negdje u trecem mjesecu pokupoval hrpu coinova, svakog po par tisuca.
Neke po 50 satoshija.

Zbog ove navale novca sve raste, skoro pa nebitno di si.
Baš sam htio komentirati da je netko ulozio xxx kuna u desetak alt coinova, da bi se dobro opario. Gledajući u kratku prošlost, dosta coina je skočilo i po 100x svoje vrijednosti, a neznam da sam primjetio da je ikoji pao ni za pola.

Pošto nemam pojma da li gledam iskrivljenu statistiku pošto možda gledam na ograničen uzorak coina, kako je prosla statistika kod tebe?
Na koliko coina si ulozio. Koliko ih je otislo u plus, koliko u minus. Prosjek plusa, prosjek minusa? Aj pliz napisi malo ako ti se da.

Drugi, što mislite koliko dugo će se taj trend nastaviti da novac samo ulazi?
bozoou is offline  
Old 04.06.2017., 00:36   #5875
Quote:
Baš sam htio komentirati da je netko ulozio xxx kuna u desetak alt coinova, da bi se dobro opario. Gledajući u kratku prošlost, dosta coina je skočilo i po 100x svoje vrijednosti, a neznam da sam primjetio da je ikoji pao ni za pola.
E sad, skroz nasumicno stavljat lovu nije bas pametno. No dalo se, i jos uvijek se da stavit na valute s malo potencijala / informiranja.

Quote:
Pošto nemam pojma da li gledam iskrivljenu statistiku pošto možda gledam na ograničen uzorak coina, kako je prosla statistika kod tebe?
Na koliko coina si ulozio. Koliko ih je otislo u plus, koliko u minus. Prosjek plusa, prosjek minusa? Aj pliz napisi malo ako ti se da.
Ja te valute vidim kao startup-e. Ulozis na nekolicinu njih i nadas se da bude barem jedan porasel toliko da pokrijes sve ostale i jos malo zaradis.

Stavljal sam po 1000+ na coin na najnizoj cijeni. Oko 50 raznih valuta. neke porasle i do par tisuca %.

Jedino zalim da sam propustil XEM i STRAT. Tj, usao sam ali dosta kasno.

U velikom sam plusu. I puno shortam. Hobi.

Quote:
Drugi, što mislite koliko dugo će se taj trend nastaviti da novac samo ulazi?
Evo cisto jednostavno. Pitaj 10 - 100 ljudi oko sebe koliko njih zna sto su kriptovalute. Priblizno broj koji ti odgovori na to je jako malen. E.. oko toga broja se vrti postotak ljudi koji su usli u to. Po mojem, ima tu jos potencijala.. ohohoho.


Ako si novi i ulazis u to pocni s malom lovom. Cist da se ufuras. Jer da se i izgubit, i to jako brzo.
Realno, najsigurnije je ulagat u "proizvod" koji znas. No s druge strane, nismo na burzi nego na kriptoburzi.
Vecina tih coina je totalno beskorisno in the real world. So far...
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 04.06.2017., 09:47   #5876
Quote:
bozoou kaže: Pogledaj post
Drugi, što mislite koliko dugo će se taj trend nastaviti da novac samo ulazi?

IMHO tek smo krenuli... market cap je $90.564.674.533

za primjer
Apple market cap je 812.72B
Microsoft market cap je 556.09B
itd...


normalno biti će korekcija putem, ali tko gleda dugoročno ovo je šansa kakva se ne pruža često... i kao što je little-big-one natipkao mi smo još uvijek early addopteri
mijur is offline  
Old 04.06.2017., 10:53   #5877
Quote:
mijur kaže: Pogledaj post
.... i kao što je little-big-one natipkao mi smo još uvijek early addopteri
Ja sam misljenja da su u tom stanju ne samo altovi, nego i BTC. Mislim da ce prava lova tek doci u svijet kriptovaluta.
stjepan21 is offline  
Old 04.06.2017., 11:31   #5878
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Ja sam misljenja da su u tom stanju ne samo altovi, nego i BTC. Mislim da ce prava lova tek doci u svijet kriptovaluta.
Naravno.

Osobno ne vjerujem da ce bilo koji ALT "zamijenit" BTC.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 04.06.2017., 11:36   #5879
to je jasna stvar, još uvijek ako netko želi kupiti alt mora krenuti sa bitcoinom... to je kao droga
mijur is offline  
Old 04.06.2017., 11:55   #5880
I tak, krenuli danas BCN i XMY. U svakom imam par milijuna coinova.

BCN & XMY to the moon!!


Sljedeca briga mi je koju kucu da kupim u palmbeachu.

E: BCN shortanje 12:02 :klap:
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.