Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 20:29   #6861
Argentinac, jesi ubacio na Salus prije pumpa?
Johnny Quid is offline  
Old 02.07.2017., 21:40   #6862
Quote:
Johnny Quid kaže: Pogledaj post
Argentinac, jesi ubacio na Salus prije pumpa?
Nisam. Nisam imao nikakav info od te grupe. Isto kao ni BTA koji su pumpstars pumpali u 21:00. Navodno će biti pump EFL i to preko 200% pa sam tu ubacio.
Argentinac is offline  
Old 02.07.2017., 21:53   #6863
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
Još jedan pump danas u 22:00 https://t.me/pumpstars
Nemojte se zaletavati. Vježbajte s vrlo malim iznosima. Dok čekate, malo čitajte:

https://steemit.com/cryptocurrency/@...up-on-telegram
Meni to izgleda poprilicno mutno (od strane organizatora pumpa). Ako se pogleda bitrexov 1min char, vidi se da je pump poceo 1 min prije pustanja infa na telegram kanalu. Nije li to znak da postoji neka grupa koja zna unaprijed koji ce se coin pumpati?
stjepan21 is online now  
Old 02.07.2017., 21:58   #6864
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
Nisam. Nisam imao nikakav info od te grupe. Isto kao ni BTA koji su pumpstars pumpali u 21:00. Navodno će biti pump EFL i to preko 200% pa sam tu ubacio.
https://t.me/quickpumps


znaš li nešto od ove grupe.. Čine mi se najozbiljniji
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 02.07.2017., 22:02   #6865
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
Nisam. Nisam imao nikakav info od te grupe. Isto kao ni BTA koji su pumpstars pumpali u 21:00. Navodno će biti pump EFL i to preko 200% pa sam tu ubacio.
Ja sam sad probal s ovom bata. Sad nakon sat vremena ni v rit ni mimo. GLedal sam zadnjih dana, sve im je prošlo bolje. Pogotovo ovaj salus danas.

Iz koje grupe si vidio EFL?
Johnny Quid is offline  
Old 02.07.2017., 22:02   #6866
uprav to. kao sto i pise gore u onom textu/linku.
moras bit ekstremno brz i sretan da uspijes izletit prije neg zvekne skroz dole IMO.

jel taj pump fenomen eksplodirao zadnjih mjesec dana il je to vec neko vrijeme tak, jer ja sam relativno nov, a vidim da svaki dan neko stvara teme o pump grupi po redditu i bitcointalk-u. najcesce reply bude u smislu da se goni i da su to muljaze.
geronimo666 is offline  
Old 02.07.2017., 22:16   #6867
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda poprilicno mutno (od strane organizatora pumpa). Ako se pogleda bitrexov 1min char, vidi se da je pump poceo 1 min prije pustanja infa na telegram kanalu. Nije li to znak da postoji neka grupa koja zna unaprijed koji ce se coin pumpati?
Naravno, neki ulože par dana prije, neki saznaju minutu ili 15 sekundi prije. Zato pazite. Možda ste stvarno brzi da pratite grupu i stignete uplatiti i isplatiti, ali to provjerite s malim iznosom.

Ako hoćete možemo organizirati mi neki pump da zarada bude sigurna. Grupa je https://t.me/pump99 pa se pridružite
Argentinac is offline  
Old 02.07.2017., 22:18   #6868
I onda ima li itko ikakvog PRAVOG iskustva sa ovim grupama i pumpanjem?
Zlotvor is offline  
Old 02.07.2017., 22:21   #6869
@ argentinac

šta ne bi u grupi trebalo bit da svak može tipkat i pisaat, a ovo je kanal ..
Zlotvor is offline  
Old 02.07.2017., 22:30   #6870
Sada sam pogledao od ovih: https://t.me/quickpumps VRC i to je izgleda bilo "fer"....barem Bittrex ne pokazuje aktivnost prije 22h bas kao sto je navedeno u kanalu. I pump je bio kvalitetan (sto se visine pumpa tice) sa 15800 na 70000.
Njih cu popratiti....najavljuju akciju sutra.
stjepan21 is online now  
Old 02.07.2017., 22:34   #6871
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
I onda ima li itko ikakvog PRAVOG iskustva sa ovim grupama i pumpanjem?
što više pridošlica skupit koji nisu u VIP loži i onda im objavljivat pumpove
... Nezz da li mislimo biti legit ili mislimo zarađivat na onima koji nisu na forumu?
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 02.07.2017., 22:57   #6872
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
Naravno, neki ulože par dana prije, neki saznaju minutu ili 15 sekundi prije. Zato pazite. Možda ste stvarno brzi da pratite grupu i stignete uplatiti i isplatiti, ali to provjerite s malim iznosom.

Ako hoćete možemo organizirati mi neki pump da zarada bude sigurna. Grupa je https://t.me/pump99 pa se pridružite
mogli bi tu grupu si ti org? doletimo onda tamo iako općenito sam malo skeptičan u vezi tih pump ali ima prostora za zaradu koliko vidim iz tih kanala(grupa)
ethalfa is offline  
Old 02.07.2017., 23:08   #6873
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
@ argentinac

šta ne bi u grupi trebalo bit da svak može tipkat i pisaat, a ovo je kanal ..
Evo tipkajte, pišite...
https://t.me/joinchat/FAi_MQ4yDZKLL2LH_zZxBQ
Argentinac is offline  
Old 03.07.2017., 01:36   #6874
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda poprilicno mutno (od strane organizatora pumpa). Ako se pogleda bitrexov 1min char, vidi se da je pump poceo 1 min prije pustanja infa na telegram kanalu. Nije li to znak da postoji neka grupa koja zna unaprijed koji ce se coin pumpati?
Ma svi oni znaju unaprijed i onda dumpaju na korisnike. Recimo onaj salus od danas , ne vidi se nikakva aktivnost prije na grafu po minuti, ali 1.7. ima kupnji i par dana prije. Pretpostavljam da možda i botove koriste da mogu na vrijeme obaviti dump.

Većinom te grupe nakupe toga prije glavni i onda dumpaju na korisnike grupi. Nema teoretske šanse da prodaš i kupiš u ono vrijeme kad objave. Pa čak i da prije kupiš pitanje da li ćeš prodati na vrhuncu tj. na onom rastu koji oni "reklamiraju" u tim grupama.

Stvarno bi najpametnije bilo izbjegavati to ,a organizatore pozatvarati u pm.
Na razini su onih prodaja kladioničarskih dojava na faceu samo što još veće pare ljudima propadnu. Odvratno.
the_bulk is offline  
Old 03.07.2017., 07:41   #6875
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Sada sam pogledao od ovih: https://t.me/quickpumps VRC i to je izgleda bilo "fer"....barem Bittrex ne pokazuje aktivnost prije 22h bas kao sto je navedeno u kanalu. I pump je bio kvalitetan (sto se visine pumpa tice) sa 15800 na 70000.
Njih cu popratiti....najavljuju akciju sutra.
u p&d grupama zarađuje samo organizator. TOČKA.

moj savjet tebi a i svima ostalima: nemoj nećete uspjet izreagirat na vrijeme i popušit ćete pare

ja sam probao sudjelvoat u tom VRC pumpu, od kad je objavljen coin u 10 sec sam ih imao, bittrex chart se zblesira kad je takva navala, sell order koji postaviš par sekundi kasnije ne prođe i sl. i u roku 2 min već ti je ispod ulazne cijene na koju se više ne vrati. Na toj cijeni koju gledaš (70000) bio je par milisekundi i više joj nije ni prismrdio - tu nebudeš prodao sigurno.

Istina je da oni ne kupe coine minutu prije ali ih zato dokupljuju 2-3 tjedna prije malo po malo tako da se to ne vidi na chartu, slože si sellove na orderbook na koji budale nalete i njima naprave profit. Od svih ljudi koji pumpaju zaradi njih možda 5% i naravno organizator koji šiša ovce a kod njih imate i još veće budale koji plate premium cijenu (mislim da je 0,04 btc) pa info o coinu dobiju 30-ak sec prije

ja sam probao sa manjom cifrom i opeko se, vraćam se starom sistemu buy high sell low a vama preporučam bježite od toga i vratite raspravu na pravi smjer, ne promovirajte sranja i prevare
(ne barrex, ne mislim ovdje na ETH ) nego idemo zajedno nešto naučiti i zaraditi
mijur is offline  
Old 03.07.2017., 08:02   #6876
Quote:
mijur kaže: Pogledaj post
vraćam se starom sistemu buy high sell low
to je vrlo profitabilno i u svakom smislu preporučljivo


ostalo što si rekao - potpisujem.

kad smo već kod toga; eth bi imho mogao još dugo i stabilno divljati gore dole, nije li to prekrasno?
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 03.07.2017., 08:02   #6877
Taman da i ne mislim da su te sheme navlacenje ljudi, nebih se s tim bavio, jer, kad pogledas da cijela stvar traje minutu (sto je minimalno vrijeme koje bittrex pokazuje na chartu), jasno mi je da to nije igra za mene. Pa na Bittrexu pre cesto nemogu kupiti ili prodati sve sto zelim u jednom coinu unutar minute i kad nije rush i kad mi ne zavisi zarada o tome
Nope...not my game....
stjepan21 is online now  
Old 03.07.2017., 08:07   #6878
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
kad smo već kod toga; eth bi imho mogao još dugo i stabilno divljati gore dole, nije li to prekrasno?
naravno da je, da se ne dumpa nebi ti cijena nikad došla do buy ordera

ja sam ultrapozitivan za bitcoin i ether i općenito kriptovalute, ali kratkoročno dok se ne riješi skaliranje kod bitcoina svi će trpit. Smart money je sa strane, prati razvoj i čeka da im cijena dođe do buyeva

Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Taman da i ne mislim da su te sheme navlacenje ljudi, nebih se s tim bavio, jer, kad pogledas da cijela stvar traje minutu (sto je minimalno vrijeme koje bittrex pokazuje na chartu), jasno mi je da to nije igra za mene. Pa na Bittrexu pre cesto nemogu kupiti ili prodati sve sto zelim u jednom coinu unutar minute i kad nije rush i kad mi ne zavisi zarada o tome
Nope...not my game....
svi bi mi u penziju preko noći, ali nope... nejde... treba se i ovdje malo pomučit
mijur is offline  
Old 03.07.2017., 08:22   #6879
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda poprilicno mutno (od strane organizatora pumpa).
Zato jer i je.
Velika riba manipulira male ribice.

Ak se ne upadne u coin prije pumpa.. pametnome dosta. Nikakav upad na 150% pumpa uz pohlepu za izvlacenje 1000%. Djeca.

"Ljudi ljudi, ajde uzmite lopate, iza Konzuma se dijeli lova. " ~ yeah right, pokupit cu je sam.

Oh da. Na pumpanju se zaraduje, samo... sretno sa grupama. :klap:

Pamet u glavu djecico, pamet u glavu.

Quote:
the_bulk kaže: Pogledaj post
Na razini su onih prodaja kladioničarskih dojava na faceu samo što još veće pare ljudima propadnu. Odvratno.
To ti je ono kad logika napusti zemlju.
Ima dojavu na koju moze "ALL IN" (i zaradit duplo, svakodnevno, progresivno ulaganje/zarada) ali je on toliko dobra dusa da "dojavu" prodaje za paket zvaka, ovoga.. 50 ojra.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 03.07.2017., 08:31   #6880
Quote:
mijur kaže: Pogledaj post
naravno da je, da se ne dumpa nebi ti cijena nikad došla do buy ordera

ja sam ultrapozitivan za bitcoin i ether i općenito kriptovalute, ali kratkoročno dok se ne riješi skaliranje kod bitcoina svi će trpit. Smart money je sa strane, prati razvoj i čeka da im cijena dođe do buyeva



svi bi mi u penziju preko noći, ali nope... nejde... treba se i ovdje malo pomučit
ja sam ti s tom terminologijom na Vi, pa ak ti se da, objasni onak zdravoseljački.
nekak mi se čini da na nestabilnost cijena utječe puno više faktora od čisto tržišnih.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.