Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 21:26   #7821
Quote:
Freek kaže: Pogledaj post
Pa fiat valute sigurno ne u kontektsu ove dvije zemlje
Ali s obzirom na crypto svijet, "službena" podrška neke država ima sigurno utjecaj. To ne znači naravno da će taj novčić počet korisit i Njemačka
Svaka podrška je dobrodošla, ali bolja bi bila od strane institucionalnih investitora nego od nekih drzava ali nećemo birati...
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 23.08.2017., 21:28   #7822
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Meni počelo sve opet mirisat na bear market.. Usrani Bitcoin i njegovi forkovi. Nek se lijepo odma podjele na 30 coinova svako u svoju stranu i nek puste tržište na miru, gamad prevarantska.
Ne treba paničariti. Opasan za BTC moze biti samo 51% napad, a ovo je, ne znam, 5%. Ako ulazes u nešto jer vjeruješ da ima dobre temelje onda nema panike.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 23.08.2017., 22:16   #7823
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
To je već manje savršeno. Sada već imaš i rizik da ljosne malo. Ulet na 15 je bio očiti bottom, dokle mislim da bi najviše moglo ići prema dole.
ne igram se s velikim iznosima pa je ok...
dugorocno vjerujem u njega, pa cu ih zadrzat i nakon pada...
a evo i sad je vec na 0.25..
Rebbit is offline  
Old 23.08.2017., 22:18   #7824
ode XRP vrit...
geronimo666 is offline  
Old 23.08.2017., 22:37   #7825
zasto ima ovakvih valova u zadnje vrijeme? jel to netko ulazi, pa se iskrcava nakon par dana ili nesto drugo?
Taroth is offline  
Old 24.08.2017., 05:42   #7826
Postoji li ijedan drugi način za šortanje Bitcoina osim šortanja GBTC-a?
__________________
It's a basic fact of life that many things 'everybody knows' turn out to be wrong.
zabotinski is offline  
Old 24.08.2017., 10:02   #7827
Pozdrav ljudi,

Malo istražujem pa ako bi mogli kratko odgovoriti... koji wallet koristite/preporučujete?

Ili ako ostavljate coinove na burzi koju u tom slučaju koristite?

Btw...jedno operativno pitanje...ako imam coinove na walletu i želim ih prodati onda moram ih prvo na account od burze prebaciti tj. ne mogu iz walleta odmah prodati?

Hvala unaprijed!
ask29 is offline  
Old 24.08.2017., 10:09   #7828
Blockchain u naftnoj industriji

Dobra vijest
http://crobitcoin.com/blockchain-naftnoj-industriji/
hevi is offline  
Old 24.08.2017., 10:13   #7829
Quote:
ask29 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

Malo istražujem pa ako bi mogli kratko odgovoriti... koji wallet koristite/preporučujete?

Ili ako ostavljate coinove na burzi koju u tom slučaju koristite?

Btw...jedno operativno pitanje...ako imam coinove na walletu i želim ih prodati onda moram ih prvo na account od burze prebaciti tj. ne mogu iz walleta odmah prodati?

Hvala unaprijed!
Stranica 212 poruka 4235.
hevi is offline  
Old 24.08.2017., 11:08   #7830
Quote:
sendjo kaže: Pogledaj post
imam devizni.. i svejedno kada odaberem plačanje sa njega i dalje stoje HRK..
Malo je i meni bilo zbunjujuće za prvi put. Uglavnom ako kreiraš novi nalog sa deviznog to je to - a to u kunama je trošak transakcije (trošak od 30kn možeš platiti i sa deviznog i sa tekućeg - pa biraš).
abusaef is offline  
Old 24.08.2017., 11:32   #7831
Pozdrav svima,može savjet kako uci u svijet ulaganja.
Pošto čitam o dobrim vijestima o ARK,nešto malo bih uložio...

Koji su koraci,zahvalan sam ako je netko voljan postaviti linkove ili jednostavno napisati kako započeti.
akimaki is offline  
Old 24.08.2017., 11:39   #7832
Quote:
akimaki kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,može savjet kako uci u svijet ulaganja.
Pošto čitam o dobrim vijestima o ARK,nešto malo bih uložio...

Koji su koraci,zahvalan sam ako je netko voljan postaviti linkove ili jednostavno napisati kako započeti.
http://pcchip.hr/internet/vodic-za-k...-kriptovalute/
http://crobitcoin.com/
hevi is offline  
Old 24.08.2017., 11:43   #7833
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
zasto ima ovakvih valova u zadnje vrijeme? jel to netko ulazi, pa se iskrcava nakon par dana ili nesto drugo?
Kolega, trebaš se vratiti malo unazad pa vidjeti po kojim cijenama je ekipa ulazila u sve ove coine u trećem mjesecu, pa će ti sve biti jasno........

PIVX je bio 4 centa sad je 2 usd
Strat je bio 8 centi sad je 6 usd
Dash je bio 36,1 usd sad je 293 usd
Eth je bio 15,83 sad je 319 usd..........to su hebene zarade........

Dakle sva ekipa koja je ulazila tada i ranije je u velikoj zaradi. I sve pet, crypto će i dalje rasti, barem ove funadamentalno utemeljene, ali za daljnji rast je potrebno vrijeme da iziđu svi oni koji ne znaju zašto su ušli, ili su ušli u krivo vrijeme pa ne mogu trpiti minus, ili........itd......

Dakle onaj tko sad kupi npr ARK, može u idućih par mjeseci otići i u minus, međutim na rok od godinu ili dvije će biti u jako lijepom plusu, imho.......

Btw ja ga upravo kupujem........

https://thebitcoinnews.com/standpoin...illion-market/
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 24.08.2017., 11:47   #7834
Quote:
zabotinski kaže: Pogledaj post
Postoji li ijedan drugi način za šortanje Bitcoina osim šortanja GBTC-a?
Nisam zainteresiran za pomaganje shorterima........što zbog njihove dobrobiti, što zbog opće........:klap:
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 24.08.2017., 11:52   #7835
Da li ima tu uopće netko tko je zaradio veće novce na bitcoinu ili vam je to više hobi?
Mr-Whatever is offline  
Old 24.08.2017., 12:03   #7836
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Nisam zainteresiran za pomaganje shorterima........što zbog njihove dobrobiti, što zbog opće........:klap:
Pusti ti moju dobrobit, ona je moj problem.
A što se tiće opće, tu se očito ne slažemo, no nije tema pa neću dalje. Samo ću reći da se u tom slučaju stvari puno lakše i više napuhuju.
__________________
It's a basic fact of life that many things 'everybody knows' turn out to be wrong.
zabotinski is offline  
Old 24.08.2017., 12:10   #7837
koja je razlika između trgovanja kriptovalutama i standardnim valutama, recimo eurusd, usdjpy,... ako je ima??
svjpromatrac is offline  
Old 24.08.2017., 12:15   #7838
Euri i dolari kao ni KM nikad nece propasti.
akimaki is offline  
Old 24.08.2017., 12:27   #7839
Na blockchain-u sam otvorio nočanik.
E sada,buduci da me interesira ARK... Nudi se samo kupovina Bitcoina,postoji li direktan nacin za kupovinu ARK?

Znam da nista ne znam i srljam,ali zelim samo provrtiti cijeli postupak kupovine s beznacajnom svotom novca da bih u praksi vidio i shvatio funkcioniranje.
akimaki is offline  
Old 24.08.2017., 12:30   #7840
Quote:
zabotinski kaže: Pogledaj post
Pusti ti moju dobrobit, ona je moj problem.
A što se tiće opće, tu se očito ne slažemo, no nije tema pa neću dalje. Samo ću reći da se u tom slučaju stvari puno lakše i više napuhuju.
Dok mcap crypto marketa ne dođe do 1 trilijun usd nemamo razloga govoriti o balonu........

Btw sam BTC će za par godina biti na 1 trilijun usd........imho
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............

Zadnje uređivanje KuciloOro : 24.08.2017. at 12:55.
KuciloOro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.