Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2013., 20:24   #101
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
i jedna i druga strana ima putra na glavi, a sada se lagano počinje iznositi prljavi veš

to je tako svugdje gdje se vrti velika lova oduvijek
Ma jbt mogu sve progutat, i ovu našu političku elitu, al ovde se radi o djeci, koja boluju od ozbiljnih i teških bolesti. Kako možeš krast iz njihovih usta?
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?
novaizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 20:54   #102
a zašto nitko ne priča o ovome

https://www.giveforward.com/fundrais...afightleukemia

https://www.giveforward.com/fundrais.../updates/20262
ljube33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 20:59   #103
Ne kužim na što misliš?

Super je što su se ljudi odazvali, naročito iz Amerike, i ja sam zvala. Al, sad je stvar da se nešto muti sa lovom koji je uplaćen maloj Nori. O tome smo pričali.
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?
novaizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 21:03   #104
Quote:
novaizzy kaže: Pogledaj post
Ma jbt mogu sve progutat, i ovu našu političku elitu, al ovde se radi o djeci, koja boluju od ozbiljnih i teških bolesti. Kako možeš krast iz njihovih usta?
stvar perspektive: ti vidis djecu, oni vide lovu

svojevremeno je izasao podatak o unhcr-u, kolicni dio love uopce dode do onih kojima je namijenjena
ali zato oni koji su ukljuceni u tu "humanitarnu organizaciju" jako dobro prosperiraju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 21:06   #105
zar ne piše da je gđa Atanasovska dobila ček na ruke o tom novcu se ne priča nego samo o tome što je udruga mlatnula?
ljube33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 21:10   #106
Quote:
ljube33 kaže: Pogledaj post
pa gospođa Atanasovska je dobila taj novac u Americi na ruke o tome nema niti spomena nego samo da je udruga mlatnula lovu.
Ne, uopće ne stajem na ničiju stranu, nego su danas izašle dvije totalno suprotne stvari: s jedne strane je potvrđeno da je bilo malverzacija u udruzi Hrabro dijete, a s druge strane se govori da gđa Atanasovska nije htjela dati iznos računa za liječenje male Nore u Americi. Pa sam se pitala ko je tu lud? I tko god to bio, da krade novce bolesnoj djeci? Jesu li to mutile obe strane?
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?

Zadnje uređivanje novaizzy : 05.12.2013. at 21:17.
novaizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 21:17   #107
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
stvar perspektive: ti vidis djecu, oni vide lovu

svojevremeno je izasao podatak o unhcr-u, kolicni dio love uopce dode do onih kojima je namijenjena
ali zato oni koji su ukljuceni u tu "humanitarnu organizaciju" jako dobro prosperiraju
Ma, sve mi je jasno, al opet ne mogu "shvatit" kako ti ljudi noću spavaju. Al, ne bi im volila bit u koži.

Da, to sam čitala i ja, čak mi se čini da je pisalo da ponekad tek nekih bijednih 10-15% ide djeci. Strašno.
__________________
Come up on different streets they both were streets of shame/Both dirty both mean yes and the dream was just the same/And I dreamed your dream for you and now your dream is real/How can you look at me as if I was just another one of your deals?
novaizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 22:30   #108
tko god da se ispostavi da je ukrao tu lovu, vjerovatno obe strane, treba ih odmah pohapsit.
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 22:36   #109
a što se čudite, ja se čudim što mi uopče imamo humanitarne akcije za pojedinca.
ali zato imamo Todorićev hotel, Nadanov lovački dom i Markićin ljetnikovac..

Sve na ime firme

Dajte ljudi, molim Vas, probudite se!
ja sam si u osnovnoj školi postavljao pitanje zašto to rade na ime Firme..
sada smo svi odrasli..


i onda kad vam kažu NE, za porez na nekretine, znate koliko bi iznosio za gore navede..
barem miliju kuna
godišnje

Zadnje uređivanje alohae : 05.12.2013. at 22:41.
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 08:05   #110
Quote:
novaizzy kaže: Pogledaj post
Ma jbt mogu sve progutat, i ovu našu političku elitu, al ovde se radi o djeci, koja boluju od ozbiljnih i teških bolesti. Kako možeš krast iz njihovih usta?
Ništa konkretno nije dokazano da je netko mažnjavao novac.

A s druge strane imaš roditelje Šitum koji kažu da oni ne moraju polagati račune za darovani novaca od trećih osoba koji imaju na računu dok je recimo moje svježe iskustvo takvo da kad sam kupovao nekretninu morao sam navesti odakle mi toliki novac, a pošto sam naveo da je darovan od mojih roditelja gastarbajtera onda su oni morali ići osobno to potvrditi

Tako da u ovoj državi lud zbunjenog
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 14:37   #111
zanimljivo,
ekipa provjerite vase uplate, ovo su brojevi racuna udruge i majke, ak ste uplatili na neki drugi racun, javite se

Udruga: 2360000-1102209843 (iban: HR0423600001102209843)
Majka: 2340009-3110426252 (iban stari: HR7023400093110426252, iban novi: HR3723400093216620831)
mirko77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 09:04   #112
Priča se nastavlja. U najgorem mogućem smjeru:

ŠOKANTNO PISMO Udruge Hrabro dijete: 'Ubili ste u narodu volju da pomognu, UBIJALI STE DJECU'
Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 23:50   #113
http://www.vecernji.hr/hrvatska/odbl...suca-kn-933153

Evo ovo je najnovija presuda.
Vidim da je ovdje prevladala neka nakaradna logika svi su krivi ali šta je to točno udruga Hrabro dijete skrivila? Koliko sam ja skontao, Atanasovska ih je optužila da su pare nestale s računa a sve pare su na računu, zamrznute dok se riješi sudski spor oko njih. Sudski spor u kojem dvoje beskrupuloznih ljudi traži da se novac namijenjen liječenju bolesne djece da njima za gradnju nekakve kuće.
Ali izgleda ima ipak i nešto malo pravde u ovoj zemlji.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 03:34   #114
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/hrvatska/odbl...suca-kn-933153

Evo ovo je najnovija presuda.
Vidim da je ovdje prevladala neka nakaradna logika svi su krivi ali šta je to točno udruga Hrabro dijete skrivila? Koliko sam ja skontao, Atanasovska ih je optužila da su pare nestale s računa a sve pare su na računu, zamrznute dok se riješi sudski spor oko njih. Sudski spor u kojem dvoje beskrupuloznih ljudi traži da se novac namijenjen liječenju bolesne djece da njima za gradnju nekakve kuće.
Ali izgleda ima ipak i nešto malo pravde u ovoj zemlji.
Zar nije inspekcija otkrila da je dio novca prebacen na privatne racune?
Hrvatska i pravda? Nemoj biti smijesan,evo jos malo i Paravinje na slobodi,a ubojice obitelji Zec,Pukanica,Hodakice..... I doktor Ivo izlazi ubrzo,pravda na hrvatski nacin.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 04:06   #115
U pitanju je par milijuna kuna.

Quote:
http://www.jutarnji.hr/borba-za-mili...jete-/1183511/
SLAVONSKI BROD - Županijski sud u Slavonskom Brodu prihvatio je žalbu udruge Hrabro dijete i naložio da se odblokira njezin račun, koji je odlukom novogradiškog Općinskog suda od veljače privremeno blokiran zbog tužbe koji su protiv udruge, optužujući je za malverzacije novcem od humanitarne akcije za Noru Šitum, podnijeli roditelji te djevojčice koja je umrla u američkoj bolnici
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 04:28   #116
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
..ali šta je to točno udruga Hrabro dijete skrivila?
Netransparentni su, ne mogu skupljati novac za operaciju polumrtvog djeteta i onda taj novac prenamijenivati po svojoj volji za druge namjene (poljoprivredne aktivnosti i slicne gluposti) itd..

SOA-ina operativka vodi prljavu medijsku bitku za milione da bi netransparentno pomagala djeci kroz udrugu HD. Ta udruga smrdi na paravan i imati ce jos puno toga za objasnjavati.

Zadnje uređivanje mirko77 : 16.04.2014. at 04:39.
mirko77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 14:21   #117
Quote:
mirko77 kaže: Pogledaj post
Netransparentni su, ne mogu skupljati novac za operaciju polumrtvog djeteta i onda taj novac prenamijenivati po svojoj volji za druge namjene (poljoprivredne aktivnosti i slicne gluposti) itd..

SOA-ina operativka vodi prljavu medijsku bitku za milione da bi netransparentno pomagala djeci kroz udrugu HD. Ta udruga smrdi na paravan i imati ce jos puno toga za objasnjavati.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/Lazn...-Afrike-931206

Gle čuda i ova je bivša agentica,ti agenti sve neki šljamovi.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 22:47   #118
Meni ova priča nekako smrdi. Ne znam, novac je zajebana stvar. Ne vidim razloga zašto novci ne bi ostali udruzi Hrabro dijete, a institucije kojima je posao da iste nadziru kontroliraju kamo je novac otišao.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 08:57   #119
Ostatkom novca trebaju upravljati udruga pod kontrolom neke državne institucije, a ne roditelji koji mijenjaju priču svaki puta prvo da bi gradili neku kuću sa sobama u ZG, pa po najnovijem da bi novac prosljedili fondaciji Ana Rukavina... mislim pametnom dosta
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 10:19   #120
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Meni ova priča nekako smrdi. Ne znam, novac je zajebana stvar. Ne vidim razloga zašto novci ne bi ostali udruzi Hrabro dijete, a institucije kojima je posao da iste nadziru kontroliraju kamo je novac otišao.

imamo kronični problem,
sa institucijama i sistemom.
ne rade
i brzo se kvare
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.