Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 23:52   #121
Ono jučer je bilo prejadno za gledanje
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 12.01.2017., 23:58   #122
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Ne znam di je glupača našla tih 21, ako je mislila na Šešeljevu SRS oni imaju 22 zastupnika u parlamentu

SRS je dobila oko 9% na zadnjim izborima što je nekih cca 90-ak tisuća glasova kod njih. Inače, Dveri su puno ekstremnija partija od SRS pa njih ne spominje, kod njih je išao Ivan Pernar.

Ontopic: intervju predsjednice je bio teški one man show, doslovno ni jedno škakljivo pitanje, samo hvalite me usta moja i napamet naučene fraze kao da je u predizbornoj kampanji.
Seselj je dobio 8.1% glasova, tj 306.000 glasova... 22 mandata u skupstini od 250... nisu Dveri ekstremnije od SRS, Seselj je ipak najekstremniji...

Pogledao sam malo intervju... kakav slinavi novinar, neki Dujmovic, prvi put ga vidim... sto laze da je rehabilitovan Milan Nedic... nije...

Kolinda je po mom sudu jedna usedlana PR masina... toliko su joj odgovori nabiflani... kao da su nauceni napamet, nema nikakve prirodnosti, misli i promisljanja koje prate izgovorene reci, vidi se da je sve to ustimovano jos pre emisije...

Pola vremena prica o Srbiji... wtf nije bas da nije aktuealna tema, ali pobogu... ako se vec toga i dohvatila, i spocitava nivo ophodjenja i dijaloga... kako je ne pita za cokoladice... koji je to nivo...

Najludje mi je ono negiranje da nema ustastva... kao da je neko sa marsa pao... kao sto ovde ima nazovi cetnika... to mora da se cisti, a ne da se zatvaraju oci...
DzonziBG is offline  
Old 12.01.2017., 23:59   #123
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ono jučer je bilo prejadno za gledanje
Je slazem se, pogotovo kad je pricala koga sve Hrvatska ima po diplomatskoj mrezi, I ja sam se zgrozio ko I ti.....
A valjda ce to rjesiti....
realist is offline  
Old 13.01.2017., 00:00   #124
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
TEME DANA - Hoće li predsjednica Grabar-Kitarović uspjeti opravdati i objasniti svoj posjet SAD-u?
Gost: Prof. dr. sc. Nedeljko Bosanac, umirovljeni profesor Pravnog fakulteta u Osijeku
https://www.youtube.com/watch?v=0kj6-o1NxBA
----------

Čovjek je objasnio. HDZovci promoviraju Kolindu u svetinju i estradnu figuru.

Pogledajte tu emisiju. Toplo preporučavam.
Profesor čita Forum.hr
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 13.01.2017., 00:03   #125
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Naša predsjednica je jučer u intervju-u na HTV-u bila vrlo jasna, odlučna i dostojanstvena. Njen rad za dobrobit ove zemlje nikad nije bio upitan. Lijevi mediji i ostali leftardi nikad neće biti zadovoljni njenim radom jer ne mogu preboljeti što je pobijedila njihovog Josipovića i maknula bistu njihovog Tite!
Sastavni dio političkog promišljanja jest kritiziranje ili stavljanje određenih postupaka pod povećalo.
U svemu tome je sasvim ljudski biti kritičniji prema osobama i strankama koji nisu dio osobnih preferenci.

Ti si ovima koji su suprotni tvojim prreferencijama udjelila epitet leftardi.
Netko sa druge strane političke vage koristi druge pridjeve:
Quote:
fortinbras kaže:

ključaj temu

zar postoji još netko s više od dvije moždane stanice tko može precjednicu doživljavati u ikakvom pozitivnom svjetlu
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...ostcount=10003

U svemu tome je jako važno u vlastitim subjektivnostima potražiti dašak objektivnosti jer se bez toga gubi smisao demokratske rasprave pa više ne vrijede ista pravila za sve...

Želim zapravo reći da je ovog puta lijeva strana političkog spektra potpuno izgubila i najmanji tračak objektivnosti vezano za diplomatsku misiju naše predsjednice u Americi.

Naravno da se to dogodi i promišljateljima na desnom spektru ali nikad u ovakvom obimu.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Old 13.01.2017., 00:05   #126
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Primjeren postupak???
Ajmo vidjeti sto kaze zakon:

Clanak 11. Zakona o Zastavi I grbu RH
Zastava Republike Hrvatske ističe se:
1. stalno na zgradama svih državnih organa;
2. u dane praznika Republike Hrvatske;
3. u dane žalosti u Republici Hrvatskoj i vije se za trajanja žalosti na pola stijega
Po tebi je Oluja bila dan zalosti????

A posto je prostor veleposlanstva strani teritorij u odnosu na drzavu gdje se nalazi,sukladno tome u tim prostorima vaze zakoni konkretan primjer RH.
I za to da zovu u MVP????

Evidentna je opstrukcija Predsjednice, to se vidi po ovoj harangi pojedinih medija,
al treba samo malo pricekati da se malo karte otvore,ko I sa kojim ciljem je iza toga...
Posto se diplomati cesto stavljaju u kontekst loseg rada, po mom misljenju je problem tu negdje u tim sferama...samim tim I igrama utjecaja koji ti pojedinci promoviraju.
Naravno da onda Kolinda ne pase.....al bumo vidjeli....

Nesto ce se otvoriti vrlo brzo.....al isto tako smusen PR Predsjednice je dao
povoda da se sve ovo odigra,iako nekako mislim da bi se vec nesto naslo...
ona im je tu samo dala stofa da udare....
hoćemo li im lizati dupe ili pokazati muda?
to je politička odluka i nije na veleposlaniku da je donosi nego na političarima...
dk1 is offline  
Old 13.01.2017., 00:08   #127
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
***Kolinda je po mom sudu jedna usedlana PR masina... toliko su joj odgovori nabiflani... kao da su nauceni napamet, nema nikakve prirodnosti, misli i promisljanja koje prate izgovorene reci, vidi se da je sve to ustimovano jos pre emisije... ***
pa nije išla u živo
snimljeno je prije
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 13.01.2017., 00:09   #128
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
***Želim zapravo reći da je ovog puta lijeva strana političkog spektra potpuno izgubila i najmanji tračak objektivnosti vezano za diplomatsku misiju naše predsjednice u Americi.
***
oooo
stigli smo već do - diplomatske misije
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 13.01.2017., 00:10   #129
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Što se tiče diplomacije I stier i plenković su blago retardirani jer nisu u stanju sredit situaciju u istoj. Čini se sve više i više da je Pusić bila pogubnija po RH diplomaciju nego srbske granate po Vukovar i trebat će jako dugo da se to popravi.
Napisala sam već da mi je smrdilo da nešto u diplomaciji ne štima, čim je ona osobno morala ići i to u nižem rangu, a nakon njenih dodatnih pojašnjenja se to pokazalo i točnim. No ono da tamo imamo budaletinu koja pita da li da na Dan pobjede spustimo zastavu na pola koplja je ipak bilo too much i za najpesimističniju procjenu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 13.01.2017., 00:13   #130
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
hoćemo li im lizati dupe ili pokazati muda?
to je politička odluka i nije na veleposlaniku da je donosi nego na političarima...
O cemu ti pises covjece???
Pa nije rijec o politickom stavu nego o tome da neko pita kako da stavi zastavu na drzavni praznik!!!!

Neko ne cita zakon....ne pricamo o stavu prema Seselju ili neznam cemu...ZAKON!!!! Clanak 11.
realist is offline  
Old 13.01.2017., 00:16   #131
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
pa nije išla u živo
snimljeno je prije
Naravno da nije uzivo... mislio sam na vec unapred precizirana pitanja, na koja je rafalom ispaljivala odgovore, kao streberka iz prve klupe sto odgovara za peticu...

Ono sto vredi kod Kolinde je vizuelni utisak... lepuskasta je i dobro drzeca za svoje godine, pristojno se oblaci i doteruje... kad je uporedim sa npr Mesicem koji izgleda kao kradljivac konja sa vasara, ili sa grobarem Nikolicem... to je nemerljivo prijatnija pojava...

Ali sama politika joj je toliko suplja i populisticka... sve sto kaze, proracunato je da se svidi sto vecem broju ljudi, a da joj protivnici mnogo ne zamere... recice bilo sta sto je u tom trenutku popularno...

Nacin na koji sa divljenjem spominje EU i NATO... neko ko ne zna o cemu se radi, pomislio bi da su to intergalakticke mirovne unije... ni jedna kritika, vidi se da je dovedena i montirana odatle, i da bespogovorno slusa sta joj tamo kazu... a prodaje price o nacionalnim interesima, kako ih ona satro brani...

Nije da ste i imali neki izbor... ali kad je slusam preciznije... vrlo tanko...
DzonziBG is offline  
Old 13.01.2017., 00:17   #132
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Napisala sam već da mi je smrdilo da nešto u diplomaciji ne štima, čim je ona osobno morala ići i to u nižem rangu, a nakon njenih dodatnih pojašnjenja se to pokazalo i točnim. No ono da tamo imamo budaletinu koja pita da li da na Dan pobjede spustimo zastavu na pola koplja je ipak bilo too much i za najpesimističniju procjenu.
a još nitko nikako da navede Kolindine rezultate dok je bila veleposlanica
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 13.01.2017., 00:18   #133
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
O cemu ti pises covjece???
Pa nije rijec o politickom stavu nego o tome da neko pita kako da stavi zastavu na drzavni praznik!!!!

Neko ne cita zakon....ne pricamo o stavu prema Seselju ili neznam cemu...ZAKON!!!! Clanak 11.
srbija je proglasila dan žalosti i tražila da se zastave spuste na pola koplja, veleposlanik hrvatske je obavijestio svoje šefove o neobičnom zahtjevu i šta je tu čudno?
dk1 is offline  
Old 13.01.2017., 00:23   #134
Ova se glupača ponaša ko šiparica kad je roditelji uhvate da puši sa društvom na klupi u parku pa se stane izmotavat i izmišljat nevjerovatne priče koje pas s maslom ne može polizati. Nisam pušila, to mi je Tamara dodala cigaru da joj pridržim dok ona izvadi kamenčić iz cipele...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 13.01.2017., 00:27   #135
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
a još nitko nikako da navede Kolindine rezultate dok je bila veleposlanica
Da, baš ćemo nju stavljati u isti koš s Goldsteinom s Titovom slikom i pol koplja ekipom.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 13.01.2017., 00:40   #136
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
srbija je proglasila dan žalosti i tražila da se zastave spuste na pola koplja, veleposlanik hrvatske je obavijestio svoje šefove o neobičnom zahtjevu i šta je tu čudno?
odaslao pitanje u Zagreb treba li, s obzirom da to čine neke države, i na zgradi RH u Beogradu spustiti zastavu na pola koplja!?

Kolega,to nije prenos stave,nego upit sta da radi...
Mislim da smo ovo apsolvirali...da ne duzimo...
realist is offline  
Old 13.01.2017., 00:43   #137
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Seselj je dobio 8.1% glasova, tj 306.000 glasova... 22 mandata u skupstini od 250... nisu Dveri ekstremnije od SRS, Seselj je ipak najekstremniji...

Pogledao sam malo intervju... kakav slinavi novinar, neki Dujmovic, prvi put ga vidim... sto laze da je rehabilitovan Milan Nedic... nije...

Kolinda je po mom sudu jedna usedlana PR masina... toliko su joj odgovori nabiflani... kao da su nauceni napamet, nema nikakve prirodnosti, misli i promisljanja koje prate izgovorene reci, vidi se da je sve to ustimovano jos pre emisije...

Pola vremena prica o Srbiji... wtf nije bas da nije aktuealna tema, ali pobogu... ako se vec toga i dohvatila, i spocitava nivo ophodjenja i dijaloga... kako je ne pita za cokoladice... koji je to nivo...

Najludje mi je ono negiranje da nema ustastva... kao da je neko sa marsa pao... kao sto ovde ima nazovi cetnika... to mora da se cisti, a ne da se zatvaraju oci...
Sorry za brojku glasova kolega, malo sam pobrkao nešto, hmm, moram ti priznat jebeno je to 300 tisuća glasova jednoj takvoj partiji, inače ja i dalje mislim da su Dveri ajme radikalnije od SRS-a. Sam Šešelj kaže da nikada ne bi dozvolio nikome iz svoje stranke da ikoga tuku od gay osoba ali da on osobno smatra da je to odredjena vrsta bolesti, e sad usporedi sa ovim klerofašistima iz Dveri...
MaurS is offline  
Old 13.01.2017., 01:00   #138
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Sorry za brojku glasova kolega, malo sam pobrkao nešto, hmm, moram ti priznat jebeno je to 300 tisuća glasova jednoj takvoj partiji, inače ja i dalje mislim da su Dveri ajme radikalnije od SRS-a. Sam Šešelj kaže da nikada ne bi dozvolio nikome iz svoje stranke da ikoga tuku od gay osoba ali da on osobno smatra da je to odredjena vrsta bolesti, e sad usporedi sa ovim klerofašistima iz Dveri...
Dveri su ultrakonzervativna klerikalna stranka... sa potpuno anahronim pogledom na svet... nastali su iz SPC, i tu su negde u tom krugu... po defaultu su protiv gay populacije...

Seselj je dokazana bitanga i zlocinac... od nakazne ideologije velike srbije u nekim nebuloznim granicama, preko zlocina njegovih na frontu... zreo za mentalno posmatranje, iako je stravicno inteligentan...

Kad gledate vi sa strane Hrvatske, najlakse je pricati o cetnickim vojvodama Nikolicu i Vucicu, ali dosta je to kompleksnija prica, koju necu sad ovde da otvaram...

Ove svadje i prejebavanje svaki drugi dan... to je toliko jadno... i nema nevinih, obe strane cvetaju u tome... Kolinda pola emisije drobi o Srbiji... kome to uopste treba, kakav rat, kakve pizdarije... nabacuju se jedni drugima kao ping pong jbt...
DzonziBG is offline  
Old 13.01.2017., 01:05   #139
Ne razumiješ baš.

Da Kolinda ima ikakve rezultate vrijedne spomena u zadnje dvije godine onda bi lajala o tome, jer je bolesno poremećeni narcis. Al kako nema onda mora dizat srpske teme sa rezervne klupe. A njeno vjerno HDZ biračko stado i zločinci koji imaju interesa od HDZ-a to ili puše ili zarađuju (poene, lovu, zlato...) na tome što drugi puše.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 13.01.2017., 01:12   #140
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ne razumiješ baš.

Da Kolinda ima ikakve rezultate vrijedne spomena u zadnje dvije godine onda bi lajala o tome, jer je bolesno poremećeni narcis. Al kako nema onda mora dizat srpske teme sa rezervne klupe. A njeno vjerno HDZ biračko stado i zločinci koji imaju interesa od HDZ-a to ili puše ili zarađuju (poene, lovu, zlato...) na tome što drugi puše.
Ne mislim da je bolesno poremecena, nego da je kalkulant...

Sa drugim se slazem... prvi alarm da stvari ne stimaju na domacem planu je kad pocne lavez na komsije... ko je tu poceo, ko napada, ko se brani... nemoguce je razmrsiti... posle nekog vremena je i nebitno...

Toliko ima gorucih zivotnih problema, ali posto nemaju odgovor, onda najbolje dodje da se zaspinuje sa strahom i pretnjama... to onda odvoji plebs na neko vreme od pravih pitanja, jer su ratne traume jos prevelike, i najlakse je zaigrati na emocije...

Da se ti uhvatis u kolo sa jednim idiotom poput Vulina... pa po cemu si onda bolji... ona juce drobi o nekoj pristojnosti, a pravi dramu oko jebenih cokoladica...

To je filozofija palanke... odavno su napisane ironicne komedije o takvom ponasanju...
DzonziBG is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.