Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Star Trek Fan Club

Star Trek Fan Club Resistance is futile.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2010., 01:27   #1341
Btw, meni ne bi smetalo da umjesto staza sad na hrtu budu Heroji ili Lost... ?? Predpostavljam da se neki neće slagati.
Java Junkie is offline  
Old 22.08.2010., 13:02   #1342
Quote:
fatigue kaže: Pogledaj post
uuuuuuuu ni blizu
najjaci je picard... dokazano najbolji
make it so
Picard je uvjerljivo najjači. Nisam gledao TOS pa ne mogu ocijeniti Kirka, ali ako je barem približno dobar kao Denny Crane u fenomenalnoj seriji Boston Legal onda je i Kirk visoko. Archer se može jedino s Katicom boriti za predzadnje mjesto jer je i Sisko bolji od njih oboje.
tpakrac is offline  
Old 23.08.2010., 07:12   #1343
Quote:
trekkie kaže: Pogledaj post
jučerašnji Jutarnji, TV prilog Studio
Da, pronašao sam i vidio kako će HRT uistinu prikazivati Stargate: Universe. Koje budale, umjesto da otkupe Stargate SG-1.

Osim toga, HRT je od SF serija otkupio još i izvrsni Fringe, te Warehouse 13, dok je Nova TV otkupila V. Još mi pada na pamet kako je RTL otkupio Burn Notice (iako non-SF, riječ je o izvrsnoj seriji, Michael Westen legenda. )


Daljnja rasprava OVDJE. mod.

Zadnje uređivanje Billek : 23.08.2010. at 13:16.
general Martok is offline  
Old 23.08.2010., 15:46   #1344
Quote:
riba87 kaže: Pogledaj post
ne bih htio spojlat ali samo bih vam htio skrenut pozornost na zadnju scenu zadnje serije sa augmentima i soongom, bit će u pon ja mislim,,, ugl meni najbolesnija scena ikad u ST-u ( a mogu reć da sam pogledao sve serije i filmove i da imam već 23 godine tako da me ne može sve fascinirat). scena u kombinaciji sa dramatičnom muzikom kad soong shvati da je zajebo s augmentima i krene radit Datu uf uf uf
Genijalna scena. Iako bih izdvojio i onaj legendarni Tuvokov ples u Voyageru, to je isto bilo za antologiju.
tpakrac is offline  
Old 24.08.2010., 12:02   #1345
Quote:
tpakrac kaže: Pogledaj post
Genijalna scena. Iako bih izdvojio i onaj legendarni Tuvokov ples u Voyageru, to je isto bilo za antologiju.
to je bilo više smiješno, ovo sa soongom ej bilo za naježit se
nova preporuka: epizoda Observer effect (za tjedan dana) !!! jebenica, u rangu sa najboljim serijama...
riba87 is offline  
Old 24.08.2010., 12:23   #1346
Quote:
riba87 kaže: Pogledaj post
to je bilo više smiješno, ovo sa soongom ej bilo za naježit se
nova preporuka: epizoda Observer effect (za tjedan dana) !!! jebenica, u rangu sa najboljim serijama...
Potpis.
Java Junkie is offline  
Old 24.08.2010., 12:32   #1347
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
Potpis.
moram stavit još jednu preporuku: epka Babel one - politika alfa kvadranta i otkrivanje novog neprijatelja !!! ko DS9 ali još bolje !!! zadnja scena issssssssssssssss!!
riba87 is offline  
Old 24.08.2010., 12:41   #1348
Quote:
riba87 kaže: Pogledaj post
moram stavit još jednu preporuku: epka Babel one - politika alfa kvadranta i otkrivanje novog neprijatelja !!! ko DS9 ali još bolje !!! zadnja scena issssssssssssssss!!
Da, definiivno. Ironično, ta epizoda je najmanje gledana epizoda u originalnom emitiranju.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Old 24.08.2010., 16:18   #1349
konacno jedna zanimljiva epizoda s vulkancima
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 24.08.2010., 16:51   #1350
Mene nešto zanima, Tuvok je često spajao umove, je govorio bi da je opasno ali bi to radi

Danas u seriji govori zaprepašteno Sovalu da ne može vjerovat da je to poduzeja taj sramotni čin spajanja umova

Jeli spajanje umova Vulkanska sramota
Skripta is offline  
Old 24.08.2010., 17:00   #1351
Gledala sam sinoć tj.jutros reprizu. Fantastična epizoda.

Odličan Archer u razgovoru sa Klingoncima,. Baš sam se nasmijala. I kad sam mislila da mi ništa više ne može potvrditi da je Archer najboljši kepten, dogodi se ovakva scena...

Ali, već sada mi, pomalo, situacija sa T&T ide na jetra.... Nek lijepo sjednu i razriješe situaciju...

Jedva čekam današnju reprizu...
__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Old 24.08.2010., 17:03   #1352
Ove dvije zadnje epizode solidne i moram reć da mi je drago da su više malo odahnuli od svih tih vremenskih putovanja
Skripta is offline  
Old 24.08.2010., 19:05   #1353
Quote:
Skripta kaže: Pogledaj post
Mene nešto zanima, Tuvok je često spajao umove, je govorio bi da je opasno ali bi to radi

Danas u seriji govori zaprepašteno Sovalu da ne može vjerovat da je to poduzeja taj sramotni čin spajanja umova

Jeli spajanje umova Vulkanska sramota

Društva se razvijaju. U 22 st. Vulkanskom društvu je sramota, ali gledaj do kraja i sve će ti biti jasno.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Old 24.08.2010., 20:09   #1354
Ova današnja epizoda. I naredne dvije su vrhunske.Trebalo je malo više ovakvih epizoda s Vulkancima.
Hercegbosanac is offline  
Old 24.08.2010., 20:30   #1355
Ma sve epizode Enterprisea su vrhunske, nijedna mi nije bila dosadna, osim prve dvije na početku prve sezone, ali da ih sad opet idem gledat uživao bih u njima.
tpakrac is offline  
Old 24.08.2010., 20:32   #1356
Quote:
vjeko1701 kaže: Pogledaj post
Društva se razvijaju. U 22 st. Vulkanskom društvu je sramota, ali gledaj do kraja i sve će ti biti jasno.
Yep, to su t epizode, pricao o njima prije, poznata osoba koja se pojavljuje i u TOS-u
Ken is offline  
Old 24.08.2010., 20:43   #1357
Već je bila na monitoru al se još nije uživo pojavila.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Old 24.08.2010., 20:47   #1358
svidjela mi se troepizodna priča o augmentima, međusobno nadmudrivanje Archera i Soonga, igra mačke i miša zaista uzbudljivo...Augmente čak smatram pomalo tragičnim likovima, stvoreni od ljudskog roda a zatim odbačeni i prezreni od istog...možda ih ne treba žaliti, ipak su oni, prema kolektivnom mišljenju čovječanstva krivi za Eugeničke ratove i smrt 30-ak milijuna ljudi...no opet, i sam čovjek je djelomično kriv za te događaje igrajući se Boga i manipulirajući životom u samoj njegovoj srži...ta tematika je prilično intrigantna i nemam jedinstveno mišljenje. Ja osobno ipak pozdravljam napredak znanosti i eventualnu upotrebu genetičkog inženjerstva u medicinske svrhe, pitanje je samo-gdje je prihvatljiva granica? ova pitanja su već danas itekako aktualna i vjerujem da će se u budućnosti oko njih mnogo polemizirati, vrijeme će pokazati kako će čovječanstvo iskoristiti mogućnosti suvremene znanosti...jedno je sigurno, a tome nas može poučiti i ova fiktivna priča o augmentima-u ničemu ne treba pretjerivati, tj. treba znati odrediti gdje prestaje područje medicinski opravdanog djelovanja, a počinje područje megalomanskih pokušaja čovjeka da utječe na tijek evolucije...

danas ponovno epizoda s Vulkana (nakon "Home") volim epizode koje se bave političko-društvenim zbivanjima na planetima Trek univerzuma, kao što se trenutačno ENT bavi situacijom na Vulkanu
trekkie is offline  
Old 25.08.2010., 07:17   #1359
Meni je žao što su ubili Forresta, Vaughn Armstrong stvarno nema sreće sa svojim brojnim likovima u Treku. Tek što se Forrest ustalio, oni ga ubiše.

Inače, Suraka glumi Bruce Gray, nama Trekijima poznat po ulozi admirala Chekoteea u TNG-u i Ds9-u, a široj publici najpoznatiji kao Sky Marshall Denies u filmu Starship Troopers.
general Martok is offline  
Old 25.08.2010., 12:26   #1360
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Meni je žao što su ubili Forresta, Vaughn Armstrong stvarno nema sreće sa svojim brojnim likovima u Treku. Tek što se Forrest ustalio, oni ga ubiše.

Inače, Suraka glumi Bruce Gray, nama Trekijima poznat po ulozi admirala Chekoteea u TNG-u i Ds9-u, a široj publici najpoznatiji kao Sky Marshall Denies u filmu Starship Troopers.
On je meni najgori lik u ENT-u (zajedno sa dr.Lucasom, mrzim tog glumca), zgadio mi se čim sa ga vidio, tako da mi nije nešto "žao".

Ova epizoda The forge je prepuna nelogičnosti. T'Pol i Arhceru na rukavima piše "NX-01 Enterprise" a onaj Syrann im ipak vjeruje da oni nemaju veze sa High Command-om. Da ne spominjemo Archerov kačket, koji ja hoću da imam.



A ispostavilo se da taj Arev zna jako puno o Enterprise-u.
Java Junkie is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.