Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2006., 22:39   #1
HIP- HOP?!!

ee ljudi ovak mene strasno zanima dal neko od vas zna za neki dobar plesni studio di se plese hip hop. zelim se upisat a ne znam di bi mogla!? thanxx
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 22:41   #2
i zaboravila sam napomenut..u ZG-u !
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 19:29   #3
jesi li tražila po internetu?
Znam da frendica moje sestre ide na taj hip-hop (te r'n'b, mtv šeme)
mogu je pitat ak se sjetim...
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 19:30   #4
Quote:
Limeni Nos kaže:
jesi li tražila po internetu?
Znam da frendica moje sestre ide na taj hip-hop (te r'n'b, mtv šeme)
mogu je pitat ak se sjetim...
jesam, nisam nasla nish kaj mi se svidja...aj pitaj pliz ak ti nije bed
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 10:41   #5
ejj nasla sam si di cu se upisat...odnosno frend mi je nasao tak da cu se otic upisat jos ovaj tjedan me happy hehe lolz
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 22:54   #6
Quote:
Stana kaže:
tebi treba break dance..hip-hop je kultura.....rap je mjuza i tako..
ne.. hip hop ima bas..

jbone, ja sam krenula ove godine isto ovdje u italiji..sanjala o tome,jedva nasla, mucila se tako kao ti pa negdje isceprkala na internetu. predobro je.. u pocetku bilo malo komplicirano pamtit sve one koreografije,poslije se naviknes.i zavisi tko poducava..mene neka zenska koja je prezakon al cula sam svakakvih iskustava iz raznih skola ovdje.. al znas sto, istovremeno sam upisala i trbusni ples koji me jos vise odusevio... inace volim plesat na sve.. nadam se da ces uzivati...
__________________

Sun’s splendor raises
Perhaps somewhere overseas
Roads for odyssey
maychee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 17:34   #7
Quote:
maychee kaže:
ne.. hip hop ima bas..

jbone, ja sam krenula ove godine isto ovdje u italiji..sanjala o tome,jedva nasla, mucila se tako kao ti pa negdje isceprkala na internetu. predobro je.. u pocetku bilo malo komplicirano pamtit sve one koreografije,poslije se naviknes.i zavisi tko poducava..mene neka zenska koja je prezakon al cula sam svakakvih iskustava iz raznih skola ovdje.. al znas sto, istovremeno sam upisala i trbusni ples koji me jos vise odusevio... inace volim plesat na sve.. nadam se da ces uzivati...
ey majci..i ja sam krenula ovaj tjedan, ma super mi je
koreografija nam je super, ja to fakat volim i ide mi dosta dobro, al ipak kod nekih moves se treba malo namucit ali practice makes perfect

isto nas poducava jedna zenska, skroz je simpa i looda

mislila sam i ja na trbusni, al sad mi je ovo bolje, a trbusni mozda upisem nesh kasnije

jel imate vi tamo kakve nastupe i tak to??
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 18:41   #8
Quote:
jbone kaže:
ey majci..i ja sam krenula ovaj tjedan, ma super mi je
di si nasla? i koji je prosjek godina ekipe? je sve to neka mladjarija ili ima i vremesnijih?
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 19:14   #9
Red face

Quote:
jbone kaže:
ey majci..i ja sam krenula ovaj tjedan, ma super mi je
koreografija nam je super, ja to fakat volim i ide mi dosta dobro, al ipak kod nekih moves se treba malo namucit ali practice makes perfect

isto nas poducava jedna zenska, skroz je simpa i looda

mislila sam i ja na trbusni, al sad mi je ovo bolje, a trbusni mozda upisem nesh kasnije

jel imate vi tamo kakve nastupe i tak to??
ja sam evo nasla vremena i za trbusni posto je jednom tjedno.. pa me to u potpunosti ispunjava.. tako zenstven i senzualan ples.. predivno...
sto se tice koreografija, da.. practice makes perfect.. meni je u pocetku tesko.. no kad ponovimo puno puta.. onda ja to jos doma plesuckam pa sam na iducem satu ko prava hip hoperica

nastupe imamo vec.. samo buduci da su neki full ozbiljni .. u nekim klubovima.. nije nas imala vremena pripremiti pa ce plesat ekipa od prosle godine anyway, mene bi mislim bila trema.. ne volim ja inace previse ucene korake, ja to sve po osjecaju.. al treba i ovo naucit... mislim,postoji ista koreografija otplesana na 500 nacina (svatko ima neki svoj stil, jel) .. inace, trajat ce do kraja skolske godine.. i onda cemo spremit nesto bas big... eto
__________________

Sun’s splendor raises
Perhaps somewhere overseas
Roads for odyssey
maychee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 09:58   #10
Quote:
maychee kaže:
ja sam evo nasla vremena i za trbusni posto je jednom tjedno.. pa me to u potpunosti ispunjava.. tako zenstven i senzualan ples.. predivno...
sto se tice koreografija, da.. practice makes perfect.. meni je u pocetku tesko.. no kad ponovimo puno puta.. onda ja to jos doma plesuckam pa sam na iducem satu ko prava hip hoperica

nastupe imamo vec.. samo buduci da su neki full ozbiljni .. u nekim klubovima.. nije nas imala vremena pripremiti pa ce plesat ekipa od prosle godine anyway, mene bi mislim bila trema.. ne volim ja inace previse ucene korake, ja to sve po osjecaju.. al treba i ovo naucit... mislim,postoji ista koreografija otplesana na 500 nacina (svatko ima neki svoj stil, jel) .. inace, trajat ce do kraja skolske godine.. i onda cemo spremit nesto bas big... eto
pa super meni je ples najbolji ispusni ventil..mi cemo imat neke nastupe brijem cak i izvan hrvatske, ali nista onak bogzna sta, tek toliko da se malo pokazemo ali ima jos vremena do toga, al ja jedva cekam
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 16:14   #11
Quote:
jbone kaže:
ejj nasla sam si di cu se upisat...odnosno frend mi je nasao tak da cu se otic upisat jos ovaj tjedan me happy hehe lolz
eejjj molim te reci mi di si se ti upisala?! ja biii istooo na hiphop...
pliz reci mi
-andrea- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 18:46   #12
Quote:
jbone kaže:
pa super meni je ples najbolji ispusni ventil..mi cemo imat neke nastupe brijem cak i izvan hrvatske, ali nista onak bogzna sta, tek toliko da se malo pokazemo ali ima jos vremena do toga, al ja jedva cekam
egzibicionist si svaka cast... mislim.. nije da ja ne mastam o tome... al odmah mislim i na tremu da ne bi bilo hehe ma.. valjda kad se to toliko uvjezba kasnije dodje spontano...
__________________

Sun’s splendor raises
Perhaps somewhere overseas
Roads for odyssey
maychee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 18:50   #13
Quote:
-andrea- kaže:
eejjj molim te reci mi di si se ti upisala?! ja biii istooo na hiphop...
pliz reci mi
imas na pp
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 18:50   #14
Quote:
maychee kaže:
egzibicionist si svaka cast... mislim.. nije da ja ne mastam o tome... al odmah mislim i na tremu da ne bi bilo hehe ma.. valjda kad se to toliko uvjezba kasnije dodje spontano...
ma trema je zadnja stvar na koju trebas mislit...samo misli na svoj gust
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 17:32   #15
eej cure,ja vec isto fakat dugo trazim nesto gdje bih se mogla bas ispucat i sve to,i pretrazila sam net,al nigdje ne mogu nac nekaj dobro...
moooolim vas kazite mi gdje vi plesete,i kolko je ekipa stara na toj vasoj poduci?
bit cu vam zahvalna
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 10:54   #16
imaš u jurišićevoj. kad ideš od trga prema trgu burze iza mcdonaldsa se nalazi. fora je. ja sam išla al ti je vikendom pa sam zato odustala i to zbog subote jer ti završava u 7. odnosno tebi ak si početnica tek počinje u 7. pa mi je to išlo na živce ić doma otuširat se, pa onda spremit pa van...al ok mislim..ne znam meni je bilo super i stvarno je i voditeljica zakon!!!
maryb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:24   #17
jel znate neki koji je mozda malo vise na zapadu zagreba?
ajde girlz helpajte
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:33   #18
fo shizzle ma nizzle, biatch.
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:03   #19
Quote:
maryb kaže:
imaš u jurišićevoj. kad ideš od trga prema trgu burze iza mcdonaldsa se nalazi. fora je. ja sam išla al ti je vikendom pa sam zato odustala i to zbog subote jer ti završava u 7. odnosno tebi ak si početnica tek počinje u 7. pa mi je to išlo na živce ić doma otuširat se, pa onda spremit pa van...al ok mislim..ne znam meni je bilo super i stvarno je i voditeljica zakon!!!
di je to, sta je to? i ekipa od koliko godina ide na to?
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 23:34   #20
Quote:
macka kaže:
di je to, sta je to? i ekipa od koliko godina ide na to?
e i mene zanima,al nitko nece nista rec
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.