Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2011., 13:13   #4081
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
vidiš meni ticker...24 tjedna trudna...po proračunu 2 ginekologa sam ostala trudna neposredno iza menge.

menga mi je osim 2 trudnoće zakasnila samo jednom u cijelih mojih 12 godina reproduktivnih
jedino što je neobično bilo i što je očito pogodovalo ovom poremećaju u plodnim danima je da su mi se zadnja dva ciklusa (prije začeća) sa normalnih 28 dana skratila na 25 dana.

u svakom slučaju sretno...nadam se da ćeš biti zadovoljna nakon pišanja testa
evo upravo sam dobila mengu, nadam se samo da nije fejk
habibic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 13:58   #4082
Quote:
habibic kaže: Pogledaj post
evo upravo sam dobila mengu, nadam se samo da nije fejk


super
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 13:58   #4083
zbunjena sam. počeli smo raditi na bebi prošli ciklus. u nedjelju trebam dobiti menstruaciju. ali već duže osjećam da je neću dobiti. u četvrtak poslijepodne sam napravila test, nakon dvije minute se pojavila crtica, slaba, ali vidljiva. nisam mogla izdržati do sutra ujutro, i sad maloprije sam opet išla napraviti test. sad se nakon minutu i pol pojavila još slabija crtica, skoro pa samo sjena, ali se u roku od 20min ta crta pretvorila u pravu veliku rozu crtu. ne znam šta da mislim. piše da se test ne čita nakon pet minuta. zašto? jooooooj, ne znam šta da mislim....
__________________
"The truest greatness lies in being kind, the truest wisdom in a happy mind."
ena1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 15:18   #4084
pričekaj nedjelju (sutra) i ponovi test ako vještica ne dođe
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 09:52   #4085
ponovila, ovaj put drugi test, plusić slab da slabiji ne može biti. a od vještice ni traga ni glasa.
__________________
"The truest greatness lies in being kind, the truest wisdom in a happy mind."
ena1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 10:02   #4086
Quote:
ena1986 kaže: Pogledaj post
ponovila, ovaj put drugi test, plusić slab da slabiji ne može biti. a od vještice ni traga ni glasa.
Ali je plusić..
Koliko ja čuh - test može biti lažno negativan ali ne i lažno pozitivan.
Narona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 11:48   #4087
Ne može biti lažno pozitivan, ali može biti i biokemijska ako se test radi prerano a M na kraju ipak dodje
Ali Ena imas tri pozitivna testa, ne brigaj ti si T
__________________
...svako nosi u sebi nekog svog malog Boga kom' se potajno moli...
Ivekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:08   #4088
Talking Kasni 3 dana

Moja djevojka je prije 10 dana otisla u Holandiju ...
Kad se vratila pocela mi se zalit da joj kasni menstruacija.
Dali to moze bit zato sto je promjenula klimu.. sta vi mislite jos o tome
Inace su joj veoma izrazeni simptomi da ce dobit menstruaciju!
Hunt3r_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:51   #4089
može. meni je znala kasnit na moru ili po povratku s mora, kak se potrefi.
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 08:55   #4090
Exclamation Trudnoća ili ne?!

Inače, maloljetan sam -.-'

S djevojkom sam već 9 mjeseci i menstruacija joj kasni već 3 dana. Prošlog mjeseca je dobila 6-tog, a inače dobija 9-tog. Seksali se jesmo, većinom bez kondoma. NIKAD nisam svršio u nju, i ne vidim kako može biti trudna. Starcima ništa ne smijemo reći, odlučili smo da sačekamo još danas, pa ako ne dobije, test ćemo kupiti sutra. Šta da radimo ako bude pozitivan? Pomozite! :/
Casanova7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:04   #4091
sutra je već danas.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:26   #4092
Question Šta dalje?

Ovako htjela bi zamolit za savjet, mengu bi trebala dobiti sutra, al situacija je takva da sam prije dva dana radila test na trudnoću i bila je blijeda crta, fakat blijeda al vidlo se da je nekaj tamo, dan poslije opet sam radila test samo drugi prooizvođa i opet ista situacija, e sada ja se stvarno nadam da jesam trudan al opet neželim se previše veselit da nebudem razočarana ako nije tako

Slijedeće kaj sam misla napravit je sutra izvaditi betu, vidjet kolka je i idući tjedan otići giniču dali je to ok? dali da napravim nešto drukčije? dal kada se vadi beta u poliklinici samo dođeš i kažeš ja bi vadio betu, platiš i to je to? kolko se čeka na nalaz? jel oni odmah mogu po vrijednostima znati koji bi to tjedan bio

Oprostite na ovolkim pitanjima al stvarno sam zbunjena

p.s Unaprijed hvala svima na odgovorima
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:26   #4093
Quote:
Casanova7 kaže: Pogledaj post
Šta da radimo ako bude pozitivan?

A što bi radio?
Što je učinjeno...učinjeno je.

A sad za ozbač...ako je test pozitivan... nadam se da vam neće pasti na pamet izvoditi kakva sranja i skrivati se od roditelja i zvati okolo naokolo kojekakve ginekologe za abortuse koji obavljaju posao u svojoj garaži.

Ako ste bili dovoljno zreli za jebačinu...onda budite dovoljno zreli i da se nosite s posljedicama.

U svakom slučaju... odlučili vi zadržati dijete ili ne... prvo što morate napraviti jest - reći roditeljima.
A onda neka oni odluče kaj će s vama jer vi kao maloljetnici nemate neko pretjerano pravo glasa.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:33   #4094
Ako su 2 testa bila pozitivna, vjerojatno si trudna. Pričekaj još koji dan, pa kad ti bude kasnila par dana odi ginu i on će ti dati uputnice za sve što trebaš vaditi.
A trudnoća će ti se brojati od datuma zadnje menge.
Držim fige da si trudna jer vidim da i ti to želiš
__________________
Sometimes, the greatest way to say something is to say nothing at all!
charm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:46   #4095
Dobit ce ona menstruaciju ak je tak kak si napisao..

__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:48   #4096
Betu možeš izvaditi npr. u poliklinici Sunce (na raskrižju kod NSK). Samo dođeš i kažeš da bi vadila betu, daš krv i rezultati su gotovi za 1h. Mislim da košta 160-170 kn. Meni ginekologica nije htjela dati uputnicu za vađenje bete ("to se daje samo ženama u postupku umjetne oplodnje" ) pa sam išla privatno.
Fleur Delacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:52   #4097
Ja bih na tvom mjestu napravila betu iz krvi, mislim da ju rade svi privat laboratoriji, nalaz gotov za koji sat. Ja sam vadila kod Saltzer laboratoriju na križanju Šubićeve i Zvonimirove i imala sam na mailu nalaz za cca 2 h, samo napomeneš da hoćeš da pošalju mailom. Sretno i želim ti veliku betu!!!!
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:59   #4098
Ja bih samo dodala, ako cura dobije menstruaciju, slijedeći put se ponašajte odgovornije i koristite u najmanju ruku kondom. Ne znam koliko vam je godina, no ako je djevojka seksualno aktivna, preporučam njoj pregled ginekologa te razgovor o daljnjoj kontracepciji. Prekinuti odnos nije dobra zaštitia od neželjene trudnoće.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 10:19   #4099
Meni je test pokazao blijedu crtu i tako 4 dana zaredom. Vadila sam betu odma prvi dan i znala sam da sam trudna al tek 5. test je pokazao dvije jednake crte Taj 5. test sam radila dan nakon očekivane menge
Ako imaš koju ovulacijsku trakicu-pišni nju, meni je ona pokazala odma dvi iste crte.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 10:34   #4100
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Meni je test pokazao blijedu crtu i tako 4 dana zaredom. Vadila sam betu odma prvi dan i znala sam da sam trudna al tek 5. test je pokazao dvije jednake crte Taj 5. test sam radila dan nakon očekivane menge
Ako imaš koju ovulacijsku trakicu-pišni nju, meni je ona pokazala odma dvi iste crte.
ja mengu tek sutra trebam dobit, tak da još malo trebam čekat, al stvar je u tome da do sada NIKADA, BAŠ NIKADA nije bila crta a sada ih ima kontrolnu i onu na trudnoći i to na dva različita testa dva dana za redom i ne ujutro neg popodne
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.