Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2020., 17:08   #921
Quote:
Al dente kaže: Pogledaj post
Aj ne laži, bjesomučno koristiš sve od navedenog

Ne znam komu se obraćaš s "vi", jer ja sam "ja"... Nije stvar samo u odricanju nego u odricanju od onoga po čemu pljuješ, u tvom konkretnom slučaju - znanosti i proizvodima koji su plod obrazovanja, truda i znanstvenih dostignuća.

Ti si lik koji piše, između ostalih debilana, doslovno o "željeznim kurcima". Misliš li da taj tvoj izmišljeni "On" to cijeni i da si za to dobio bodove? Misliš li da "On" drži da su struja, računala, mobiteli, internet i anestezija - zlo?
TI samo brigaj da ne završiš na kraju priče na željeznom kurcu! To neka ti je lajt motiv
Za mene se ne brini.
Znanost i njenji proizvodi su cilj i sredstva pravljenja od čovjeka roba i potpuna narkomana i ovisnika o matriksu.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2020., 17:30   #922
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
...
Znanost i njenji proizvodi su cilj i sredstva pravljenja od čovjeka roba i potpuna narkomana i ovisnika o matriksu.
zato i koristis kompjutor svakodnevno
a tko je posjekao ono divovsko drvece? s cim, kada? također, ako znas, mozes li napisati koliki je bio promjer tog divovskog drveca?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2020., 18:03   #923
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
zato i koristis kompjutor svakodnevno
a tko je posjekao ono divovsko drvece? s cim, kada? također, ako znas, mozes li napisati koliki je bio promjer tog divovskog drveca?
Istražuj sam. Ljenčino.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2020., 18:44   #924
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
TI samo brigaj da ne završiš na kraju priče na željeznom kurcu! (...)
... Eto lažnog propovjednika, lažnog proroka, navjestitelja smaka Svijeta i promicatelja religijskog fanatizma, u svom punom vulgarnom sjaju
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2020., 14:08   #925
Neki su znanstvenici pošteni , međutim žalosno je da je trenutno takva situacija da pošteni znanstvenici ne mogu doči do izražaja zbog znanstvenih masona protiv koji se bune i ti pošteni znanstvenici i masa naroda i sve više političara koji su na strani naroda .. vidimo kakva je situacja da se jedni lječnici bune protiv drugih lječnika ..
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2020., 22:18   #926
Najveci je problem sto tu ima puno sukoba interesa.
__________________
Ž
GnuUjnineStrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2020., 16:57   #927
Quote:
GnuUjnineStrine kaže: Pogledaj post
Najveci je problem sto tu ima puno sukoba interesa.
Sukobi me s nekim interesom, ako boga znaš!
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2020., 07:31   #928
Mogu probati..
__________________
Ž
GnuUjnineStrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2020., 20:01   #929
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Sukobi me s nekim interesom, ako boga znaš!
Ozbiljno pitaš ? Duhanska industrija, farmaceutske lobističke grupe, interesne grupe vezane za utjecaj klimatskih promjena... svaka grupa ima svoje "nepristrane" znanstvenike.
cestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2020., 05:32   #930
Quote:
cestar kaže: Pogledaj post
Ozbiljno pitaš ? Duhanska industrija, farmaceutske lobističke grupe, interesne grupe vezane za utjecaj klimatskih promjena... svaka grupa ima svoje "nepristrane" znanstvenike.
Za sve njih bandit radi?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2020., 07:46   #931
Quote:
cestar kaže: Pogledaj post
Ozbiljno pitaš ? Duhanska industrija, farmaceutske lobističke grupe, interesne grupe vezane za utjecaj klimatskih promjena... svaka grupa ima svoje "nepristrane" znanstvenike.
To je nazalost istina. Sve se danas vrti oko love i interesa.
__________________
Ž
GnuUjnineStrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 11:55   #932
Quote:
cestar kaže: Pogledaj post
Ozbiljno pitaš ? Duhanska industrija, farmaceutske lobističke grupe, interesne grupe vezane za utjecaj klimatskih promjena... svaka grupa ima svoje "nepristrane" znanstvenike.
Zaista. Nemam baš tako mali broj znanstvenih radova ali se još nisam sreo s nekim interesom. Daj da se i ja malo opskrbim.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.