Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2014., 09:18   #181
Quote:
Bongo kaže: Pogledaj post
Balkanci su opcenito dosta nepouzdani... Ako treba nasto napraviti (izvan posla), sto je rekao da ce napraviti, lako moguće da nista od toga.

Nasuprot tome, dogovori se nesto sa amerom ili britancem, i ako je pristao, to je to...

Ako se dogovoris sa Meksikancem , sanse da nebude nist od toga su vece od 90% , kaj mi je najcudnije sto uglavnom oni predlazu dogovor, a ja prihvatim .
Kad ih pitam zasto su takvi , kazu da oni u trenutku dogovaranja zaista misle da je to jako dobra ideja , ali dan poslije vise im se ne cini tako dobra ideja
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 10:31   #182
Od nekih zapadnih zemalja naj više poslovnih kontakata imam sa Italijom... uh, talijani ... rokovi-nepoznanica, obećanje ludom radovanje-česta pojava, kad dođeš do njih sve divno i krasno i super i sve može ako treba sutra... a onda se sav sretan vratiš i misliš kako si napravio super posao i skužiš da barem pola onog što su tvrdili nije ni divno ni krasno i da ne može ni sutra ni prekosutra... eventualno za 3 tjedna takvi su, barem talijani sa kojima sam ja imao posla...
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 11:24   #183
ja isto dosta radim sa talijanima i živi kaos s njima nikad na zelenu granu
dok s turcima zadnje dvije godine je pravi gušt raditi i sve ispoštuju prema dogovoru čak i malo više od očekivanog
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 19:09   #184
Na ovu temu se dade nadovezati interesantan paradoks: Svaka je generalizacija netočna.
Cico štos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 11:40   #185
Quote:
Bongo kaže: Pogledaj post
Balkanci su opcenito dosta nepouzdani... Ako treba nasto napraviti (izvan posla), sto je rekao da ce napraviti, lako moguće da nista od toga.
To nažalost vrijedi i za posao.
r2d2x2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.