Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2011., 12:38   #41
Ok, odluka je onda donesena... uzimat ću ga . Hvala svima.. A moja profesorica to neće znati, ha ha.
__________________
...
whitetiger88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 16:11   #42
Quote:
whitetiger88 kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima.

Danas mi je profesorica rekla da ako to uzmem da više neće raditi sa mnom i uspoređivala je to sa doppingom i da bi to bilo nepošteno prema drugim natjecateljima! A kad sam izlazio sa sata, korepetitorica mi je rekla ''ma uzmi, ne mora znati''. Ma bolje da uzmem...


Pitaj je jel smiješ piti čajeve ili će ti i to zabraniti jer ne bi bilo pošteno prema drugima?

Samo ti popij persen ako ti pomaže, on se ionako sastoji od mente, matičnjaka i valerijane, koje inače ljudi piju ko čajeve. Evo ja redovito pijem matičnjak jer mi je baš fin za piti i odgovara mi, a po tvojoj profesorici ispada da se drogiram.

Ja sam persen znala popiti prije ispita na faksu (jer se baš za vrijeme ispita ne mogu tražiti pišat jer sam se nalila sa čajem) i meni je pomagao.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 21:32   #43
meni je pomogao prvih 2-3 puta, a nakon toga sam imala užasne žgaravice u nula bodova efekta..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 06:30   #44
Malo te smiri, zaspi se ukoliko nisi toliko živčan, ali ne sad neki wow efekt.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2021., 10:19   #45
Sta je bolje- persen ili magnezij noc? Trenutno pijem normabel od 5 mg za spavanje i to mi pomaze ali ne zelim se navuci na to, dobilas sam Sanval od doktorice ali citajuci cuda od nuspojava i sve sto su ljudi prosli sa tim tabletama, ne usudim se piti ih. Htjela bih probati nesto na prirodnoj bazi. Cajevi ne dolaze u obzir, probala sam sa maticnjakom ali osim sto sam po 3-4 puta u toku noci morala na wc, nikakav ucinak na mene nema.
lady darla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2021., 19:57   #46
Quote:
lady darla kaže: Pogledaj post
Sta je bolje- persen ili magnezij noc? Trenutno pijem normabel od 5 mg za spavanje i to mi pomaze ali ne zelim se navuci na to, dobilas sam Sanval od doktorice ali citajuci cuda od nuspojava i sve sto su ljudi prosli sa tim tabletama, ne usudim se piti ih. Htjela bih probati nesto na prirodnoj bazi. Cajevi ne dolaze u obzir, probala sam sa maticnjakom ali osim sto sam po 3-4 puta u toku noci morala na wc, nikakav ucinak na mene nema.

Ne poznajem magnezij noc.
Postoji persenosan, to je persen za spavanje.
Petsen je na prirodnoj bazi, ali kad ga uzimas redovito, nema više toliko učinka ko od početka.
Ne mozes postati ovisan...
Sanval i normabel su jaci od persena...
Dita Von Teese is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2021., 18:06   #47
Helex je najjači.

Znala sam si tu i tamo cugnuti Normabel 5 mg. I ovisno o tome koliko sam bila živčana bi ili ne bi zaspala. Persen mi je preslab. Dugo ga nisam popila. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2021., 10:45   #48
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Ne poznajem magnezij noc.
Postoji persenosan, to je persen za spavanje.
Petsen je na prirodnoj bazi, ali kad ga uzimas redovito, nema više toliko učinka ko od početka.
Ne mozes postati ovisan...
Sanval i normabel su jaci od persena...
Znam da su sanval i normabel jaci, ali imaju i dosta nuspojava a i izazivaju ovisnost. Probala sam sa valerijanom, ali bas nema ucinka, probat cu sa tim persenom san. Hvala na odgovoru
lady darla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.