Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2006., 10:17   #81
Čestitke!

Quote:
sibi kaže:
Ma isti tata Samo još mora nabaciti dugu frčkava zurku!
Sad definitivno imamo povod za naći se. Još si dobio nasljednika

Inače moja je mlađa kćer završila na zaraznoj i tamo je od petka. Mama je s njom (samo jedna informacija - dnevno se uzima 300 kn za boravak majke s djetetom). U početku uopće nisu znali što joj je. Na kraju se ispostavilo da ima streptokoknu infekciju na nozi, celulitis crvene boje koji se još zove "crveni vjetar". Obično to stariji ljudi imaju, vrlo rijetko djeca.

Ipak ti je bila prilika da se posvetim starijoj. Kako je bila tužna, ja sam joj dopustio da spava u našem krevetu. Ma super je, kako je ful vezana za mamu ovo je bila prilika da malo više vremena provedem s njom, pa mi je tako pjevala u krevetu, pričala kako bi htjela plesati, ići na gimnastiku...
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:39   #82
Quote:
sibi kaže:
sretno novopečenom tati i hrabroj mami
__________________
mi smo mali ali znamo kako se drugarstvo sadi...
lara_roko_luka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:45   #83
Quote:
sibi kaže:

Presladak je, pile malo

čestitke roditeljima
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 16:31   #84
Quote:
sibi kaže:
Evo i ja sam dobio člansku iskaznicu. 4100 i 52, Marko, jucer u 10.05.
Za sad mi ide dobro, niš ne radim osim što nosim stvari u bolnicu...
Čestitaaaaaaaammmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrav mami i sinu
Law is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 08:43   #85
Čestitam sibi! Uživaj!
:cheers:

Jesi na lešo?
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 12:45   #86
Fala svima.

Eto već smo neprespavali dvije noći, ali nije frka još se držimo.

Mali je prefantastičan . Kad krene spavat ne zna stati....
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 15:32   #87
Ej, tek sad vidim ovo. Welcome to the club, Sibi I ne brini radi ne spavanja, bit će gore
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 13:43   #88
Quote:
sibi kaže:
Evo i ja sam dobio člansku iskaznicu. 4100 i 52, Marko, jucer u 10.05.
Za sad mi ide dobro, niš ne radim osim što nosim stvari u bolnicu...
Svaka čas majstore. Čestitam!!!
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 18:56   #89
Najprije cestitke novopečenom tatici.
Ja sam jedna mama, i drago mi je vidjeti kako uživate biti očevi, ali moram primijetiti da većina vas ima djevojčice tj. princeze u koje ste do neba zaljubljeni.
Isto je i s mojim suprugom: prvo imamo sina i pomagao je u svemu od prvog dana, izrađivao igračke, ljuljačku, odlazio s njim u šetnju da ja odmorim, igrao se grubih igara koje su mene nervirale, ali otkad smo dobili curicu on se totalno rastopi čim je vidi, a to su primijetili svi oko nas, da takav nikad nije bio sa sinom. Voljela bih pročitati post nekog oca koji ima samo sina, tj. sinove iz kojeg će se iščitavati jednako obožavanje. Vjerujem da takvih ima.
suska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:06   #90
Joooooj evo od jutra peglam i tek sam sad završio. Uff...

Mali je sladak ko bombonica. Najžešće mi je kad blene negdje u daljinu a niš ne vidi. Još nas ne kuži, jedino mamu po mirisu al onda odmah ogladni, a kad ga ja primim odmah zaspi.

Kad su vaša djeca postala interaktivna?
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 12:34   #91
Moram te malo razočarati, još ćeš se načekati dok se sinek ne bude loptal s tobom i gledal tekmu!

Ma brzo će to doći, kroz par mjeseci dok počne gledati (i smijati se) ćeš već moći raditi mu face i već će shvatiti da je tata - onaj za zajebanciju, a mama ona koja me hrani i njeguje.
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 12:48   #92
Čestitam, sibi

A maloj bubanoj držimo fige.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:07   #93
Quote:
sibi kaže:


čestitke svima, nek vam je sa srećom
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 14:17   #94
Fala!!!

Usput mislim da ću ući u povijest kao rekorder u broju opranih i opeglanih tetra pelena, šveđanskih pelena, benkica, onih malih gaza za bljuvanje (jel zna neko stručni naziv za to?), slinčeka, odjela za razgibavanje (stretch suit)....

Čovječe, mali ima više odjeće od mene!!!

Idem dalje peglat . Aj bok...

Al je mali žestok.
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 14:33   #95
Quote:
sibi kaže:
Idem dalje peglat . Aj bok...
Šibi, možda smo ponosni tateki, ali ipak nismo papučari, ostavi se tog peglanja i upali telkač, otvori pivu i otfrlji nogomet.

Ma zezam se, vidim da si se ozbiljno posvetio obitelji, ja još uvijek nisam u životu peglao, nema besmislenijeg posla. Ali zato obožavam kuhati, a za pranje suđa sam kupio suđericu Šta nemaš za početak neki baka servis? Dovedi punicu doma, i daj joj peglu u ruke
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 14:42   #96
Gle radije sam peglam nego da mi PUNICA visi nad glavom.

Ma nije tako loše samo još me jebu oni ćoškovi na gazama kad se izvitopere a znaju da moraju stajat pod pravim kutem. I kao, svi mi se čude da to ne mora bit tako precizno. Mislim kako će to onda izgledat kad se složi.

Zato peglam sad da mogu navečer gladat tekmu i popit gajbu pive (jer čovjek ožedni od tolike vrućine - psssst to mi je izgovor ženi da mogu pit pivo) . Nisi valjda mislio da peglam đabe
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 10:24   #97
Quote:
vorpatril kaže:
čestitam

natulumari sad sa frendovima, kad bebač dođe doma, sudim po sebi btw., samo sam sjedio pored kinderbeta i gledao kako spava. Čekao najmanji trzaj da je primim u ruke.
Joj!

Mi čekamo curicu, baš me zzanima hoće li i MM tako...
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 10:27   #98
Quote:
sibi kaže:
Gle radije sam peglam nego da mi PUNICA visi nad glavom.


Quote:
sibi kaže:
Ma nije tako loše samo još me jebu oni ćoškovi na gazama kad se izvitopere a znaju da moraju stajat pod pravim kutem. I kao, svi mi se čude da to ne mora bit tako precizno. Mislim kako će to onda izgledat kad se složi.
Ne bit tak picajzlast, dosadit će ti

Stvarno lijepo od tebe da tak pomažeš ženi. Sigurno joj je teško stajat/ sjedit i peglat, a za bebača mora bit speglano. Super si! Moram te pohvalit!

Khm, mogu te rentat za par mjeseci?
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 11:43   #99
Quote:
Dora K kaže:




Ne bit tak picajzlast, dosadit će ti

Stvarno lijepo od tebe da tak pomažeš ženi. Sigurno joj je teško stajat/ sjedit i peglat, a za bebača mora bit speglano. Super si! Moram te pohvalit!

Khm, mogu te rentat za par mjeseci?

Bumo se dogovorili, pa ljudi smo, kaj ne?
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 11:44   #100
Čuj kad sibi radi meksičnu klopu onda svi komadi mesa moraju biti iste veličine . Čovjek je vježbama na faksu iz organske kemije stajao svih osam sati pored aparature i sve pošteno do kraja sintetizirao (bio je jedini). Po meni nema pedantnijeg čovjeka od njega, tako da me peglanje tih pelena zapravo ne čudi

Otfuram jutros stariju u vrtić i ona uleti svojim frendicama, ali se onda sjeti i bris natrag poljubiti tatu
Držim mlađu jutros u rukama, gledam što ću doručkovati, stavim je na kuhinjsku ploču i ona gleda voće u posudi i pokaže prstom "ba", dobro doručkovat ćemo bananu, nakon toga pokaže prstom i kaže "ja" ok može i jabuka Odlazimo ja i starija u vrtić, a ona viče za nama "pa-pa" Sad joj je sve "ee, ee", samo pokazuje prstom i viče "ee ee".
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.