Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2013., 14:32   #1201
Evo jedne perspektive RS-a i konkurencije:

http://www.youtube.com/watch?v=hqLjeO8Y4kw
Dr.Ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 15:01   #1202
Quote:
Dr.Ninja kaže: Pogledaj post
Evo jedne perspektive RS-a i konkurencije:

http://www.youtube.com/watch?v=hqLjeO8Y4kw
I što kaže?
Za nas što ne šprehamo dojč, da pogodim, pobjednik je garant Polo?

Edit:
Koliko sam skužio iz videa i prema komentarima pobjednik je Polo, ofkors (valjda u potrošnji ulja na 100km), Clio je tek četvrti?

Ah AutoBild, oličenje objektivnosti, na njihovm testovima se već zna, ako je Made in Germany, platz 1 je zagarantiran i prije testa.

Zadnje uređivanje JKD01 : 12.05.2013. at 15:07.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 16:37   #1203
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
I što kaže?
Za nas što ne šprehamo dojč, da pogodim, pobjednik je garant Polo?

Edit:
Koliko sam skužio iz videa i prema komentarima pobjednik je Polo, ofkors (valjda u potrošnji ulja na 100km), Clio je tek četvrti?

Ah AutoBild, oličenje objektivnosti, na njihovm testovima se već zna, ako je Made in Germany, platz 1 je zagarantiran i prije testa.
U potpunosti se slazem
robee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 18:05   #1204
Ajde da barem u jednoj usporedbi Polo GTI bude pobjednik...

Tamo gdje su kriteriji objektivni, obično je dijelio posljednje mjesto s Corsom OPC
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 00:04   #1205
Pomno gledajući ovaj test, Clio RS, za razliku od konkurencije, najbolje savladava zavoje i to bez premca, a Peugeot 208 GTI i Fiesta ST najgore se ponašaju u zavojima, ( po meni njbitnijja vrlina/mana), e sada da mi je još razumjeti njemački ...

Nevezano uz ovaj uradak AutoBilda, čitam članak u novom autoklubu o testu novog Captura i kažu da su ga testirali sa novim 1.2 Tce motorom 120 KS i EDC mjenjačem i da je ubrzanje 10,0 sec.

, a Clio GT u spec. piše 9,9 sec.
Marius-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 00:12   #1206
Mislim da ti se to čini, jer u konačnici imaju bolje vrijeme na stazi.....nekako mi se čini da su sa ta dva auta dosta brže uletavali u zavoje
mustang01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 00:34   #1207
Po nekim testovima koje sam gledao/čitao gdje je bio RS ,208GTi i Fiesta ST, GTi ih je šio pogotovo Clia ! Sve manje i manje mi se sviđa taj RS sada,kada su ga ljudi stvarno počeli voziti,kada nisu prepisani novinski materijali i kada pretplaćeni novinari ne govore po špranci koju su dobili,a 208 GTi mi se sve više sviđa...

U novom RS -u uz najbolju volju nemogu probaviti selo veselo unutrašnjost sa crvenim umecima Po meni ga i na tom području 208 pegla poprilično,jer je tamo umjerenije i skladnije izvedena ta crvena kombinacija(koja je po meni apsolutno nepotrebnatakođer,eventualno da siceve i crvene šavove ostave i to je to taman)...

Zadnje uređivanje DrVelečasni : 13.05.2013. at 00:40.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 01:05   #1208
je, i meni se čini da su novog RS-a usrali, dok je Clio 197/200 bio vozački biser.......sad mi se čini (barem po testovima) da su Fiesta ST i 208 gti zabavniji i bolji u vožnji......
mustang01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 10:32   #1209
Quote:
mustang01 kaže: Pogledaj post
je, i meni se čini da su novog RS-a usrali, dok je Clio 197/200 bio vozački biser.......sad mi se čini (barem po testovima) da su Fiesta ST i 208 gti zabavniji i bolji u vožnji......
Mislim da je to manje više istina,ali opet je meni najveći minus na RS-u usrani EDC,jer večina nas prosječnih vozača neće primjetiti te sitne razlike među modelima. Ono što primjetim je mjenjač u Renaultu koj mi se ne sviđa i pomalo jadna oprema za RS-a u usporedbi sa GTi-jem koj je stvarno napucan opremom,a još je jeftiniji nego RS.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 10:44   #1210
clio sport nikada nije bio bolji auto nego što je danas, to se može zaključiti iz glavne premise kojom su se vodili oni koji su stvarali ovu liniju modela.
posljednji ovako "uspio" športski clio bio je reno clio williams s početka 90-tih.

modeli koji su bili između ove dvije linije šport su postizali na račun udobnosti i praktičnosti.

ali drago mi je vidjeti da pežo sa 208 GTI-jem ponovno jaše.
aboriđin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 11:47   #1211
Quote:
aboriđin kaže: Pogledaj post
modeli koji su bili između ove dvije linije šport su postizali na račun udobnosti i praktičnosti.
Da, da, Clio II RS i Clio III RS sa cup ovjesom su olicenje udobnosti.
mrachni hajduk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 16:42   #1212
Quote:
aboriđin kaže: Pogledaj post
clio sport nikada nije bio bolji auto nego što je danas, to se može zaključiti iz glavne premise kojom su se vodili oni koji su stvarali ovu liniju modela.
posljednji ovako "uspio" športski clio bio je reno clio williams s početka 90-tih.

modeli koji su bili između ove dvije linije šport su postizali na račun udobnosti i praktičnosti.

ali drago mi je vidjeti da pežo sa 208 GTI-jem ponovno jaše.
o čem ti ,aj nama debilima pojasni pliz. Hvala.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 16:43   #1213
Quote:
mrachni hajduk! kaže: Pogledaj post
Da, da, Clio II RS i Clio III RS sa cup ovjesom su olicenje udobnosti.
Pa kad sjediš u salonu u Cliu 3 RS Cup auto je vrlo udoban
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 20:51   #1214
O, vidim ja, da se Renault raspištoljio glede cijena, to se bacaju cifre 14o, 170 tk, ... za Clia, he, hebeš ti takvu umjetnost, morat će se oni malo prizemniti ...

Barem za 30% za svaki model Clia!

Clio RS - 30% = 130.000,00 kn.
Clio GT - 30% = 104.000,00 kn.
Marius-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 21:19   #1215
Da, najbolje da ti prodaju RS-a za 130.000 kn... Ovo je nerealno
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 21:35   #1216
auto sa 1.6 turbo motorom,sportskim ovjesom,recaro sicevima, 17 cola felgama za 130 000 kn??? hahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahah
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 22:15   #1217
Ma pusti frajera vidiš da konstanto trola oko cijena,dobro mi je neko reko kad sam se ja osvrto na njega.
Jebote zacrto si je u glavi neke svoje ideje i očekuje da to bude tak...

130000 kuna za novi model RS.Da u snovima ili za par godina na nekoj jebenoj akciji,pa pogledaj za kolko se prodavo prošli RS na zalazu,a on bi takve cijene za novi model
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 23:14   #1218
Quote:
Bajica 1 kaže: Pogledaj post
auto sa 1.6 turbo motorom,sportskim ovjesom,recaro sicevima, 17 cola felgama za 130 000 kn??? hahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahah
Di su recaro sicevi na novom RS-u? Ja ih vidio nisam ,a bogami niti Brembo kočnice....
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 23:28   #1219
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Di su recaro sicevi na novom RS-u? Ja ih vidio nisam ,a bogami niti Brembo kočnice....
Pa sa cup ovjesom dolaze recaro sicevi,kaj ne??
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 12:12   #1220
Quote:
Bajica 1 kaže: Pogledaj post
Pa sa cup ovjesom dolaze recaro sicevi,kaj ne??
Inače moje pitanje je bilo ironija,ali da pojasnim . Renault Clio RS Cup ,non Cup više NE DOLAZE sa Recaro sicevima i NE DOLAZE sa Brembo kočnicama. Ne,ne nema toga više. Ušteda je prevladala,jer se morao razvijati jebeni EDC mjenjač koj je govno nad govnima,ali glavno da se izbacila prava špera,glavno da se izbacio Recaro,glavno da se izbacio Brembo,a što je najgore ništa od toga se nemože nadoplatiti,ne postoji.

Priča se da će biti neke kao žešće izvedbe RS-a koje će vjerojatno biti goli pištolj,pa će unutra uspjet uštedit tolko da bubnu Recaro i Brembo,ali to je zasad rekla kazala.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.