Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 17:55   #1521
Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Još se može i zaraditi.
u ovoj ulici pogotovo
Rue des Commerçants
__________________
Any reference in this notice to a person of the male sex must be deemed also to constitute a reference to a person of the female sex.
MerchantBanker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 17:57   #1522
Sve je bookirano. Let €160, smještaj €120 za dva noćenja, sve za dvije osobe. Nije loše!
LulOz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:00   #1523
Quote:
Cromwell81 kaže: Pogledaj post
Ja stvarno mislim koristit couchsurfing. Malo gledam i cini mi se da ima dosta ekipe koja radi u EU-u, pa da odmah pokupim informacije od ljudi u kojem DG-u valja raditi a u kojem bas i ne... Treba mislit unaprijed.
Mislip koristit CS kod ljudi koji rade u EU? Više ti ovisi o poslu/šefu, nego o DG-u, može ti ispasti da radiš kao konj, a i da planduješ.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:04   #1524
Quote:
LulOz kaže: Pogledaj post
Sve je bookirano. Let €160, smještaj €120 za dva noćenja, sve za dvije osobe. Nije loše!
what! koje su to kombinacije? kakav smjestaj?
zhirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:49   #1525
Evo i ja se prijavljujem: 5/6 u 9:40
Rezervirala Austrian let iz Zagreba 4.6 i povratak 6.6.
mayaswebshop is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:26   #1526
Quote:
zhirafica kaže: Pogledaj post
what! koje su to kombinacije? kakav smjestaj?
Ryanair iz Budimpešte i BnB za smještaj. Puno jeftinije nego hotel, pogotovo u EU kvartu. Barem ono što sam ja danas uspio pronjuškati. Proguglaj Brussels BnB.
LulOz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:57   #1527
Ja sam se pomirio da ću bit u minusu, da sam malo kasniji termin mislim da bi bilo znatno lakše ući u budžet :I
Mostly_Harmless is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:07   #1528
Ja ću bookirat hotel Chelton bez doručka. OK je cijena i bio sam u tom hotelu i mogu reći da je sasvim OK pa i više od OK
ante21000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:12   #1529
Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Još se može i zaraditi.
ovaj markulin samo na zaradu misli... prava je sreća što nisi žensko, ne bi odolio zavrtit koju kunu i na njoj
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:19   #1530
Quote:
Cromwell81 kaže: Pogledaj post
Ja stvarno mislim koristit couchsurfing. Malo gledam i cini mi se da ima dosta ekipe koja radi u EU-u, pa da odmah pokupim informacije od ljudi u kojem DG-u valja raditi a u kojem bas i ne... Treba mislit unaprijed.
to uopće nije loša ideja ionako ti zbilja treba samo kauč za prespavat, pola prvog dana ionako ode na put, sutradan AC do 17.00, poslije pivo i obilazak grada, a prekosutra ujutro ionako već putuješ...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:22   #1531
EPSO/AD/244/12

After carefully checking the results of Croatian language test, it has been established that all candidates have failed.
The Selection Board has decided to cancel the competition EPSO/AD/244/12.
Candidates will be informed, most likely, mid-September to end-October, year to be decided.
__________________
Any reference in this notice to a person of the male sex must be deemed also to constitute a reference to a person of the female sex.
MerchantBanker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:24   #1532
šta je sad MB-a spopalo
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:34   #1533
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
šta je sad MB-a spopalo
Ops, pardon, to je trebalo ići samo interno kolegama iz Selection Boarda...
__________________
Any reference in this notice to a person of the male sex must be deemed also to constitute a reference to a person of the female sex.
MerchantBanker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:48   #1534
moze li netko objasniti koji je to sistem BnB? Bio sam dojma da je to kao apartmani kod nas ili mali hotel bez rucka i gluparija ali vidim na oglasima da pod to spadaju i sobe u privatnim kucama? Kako bi bilo uobicajeno? iskustva?
zvonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:26   #1535
Unos:
https://docs.google.com/forms/d/1SJ_...RljLE/viewform

Pregled:
https://docs.google.com/spreadsheet/...2c&usp=sharing

Vec ima dosta uparenih, to jest onih koji imaju isti datum. Samo nas par smo soleri
Anyhoo, bump-am spreadsheet.
the_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 00:04   #1536
Ne rade linkovi. Da probam popraviti:

Unos:
https://docs.google.com/forms/d/1SJ_...RljLE/viewform

Pregled:
https://docs.google.com/spreadsheet/...2c&usp=sharing
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 00:07   #1537
ok. sad jedno pitanje za ove koji su vec bili - spletom okolnosti ja nakon bruxellesa ne idem nazad u zg, već za london, i onda par dana kasnije iz londre za zg.
mislite li da će mi ovo raditi probleme kod trazenja povrata novca jer let nije direkt zg-bxl-zg ili oni daju 350 eura neovisno o rutama koje si uzeo, dok god se pojavis tamo u AC na vrijeme?
pretpostavljam da im je bitno da ides najjeftinijom opcijom da bi ti sami nasli let?
enlighten me, pliz
zhirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 00:52   #1538
Quote:
zhirafica kaže: Pogledaj post
ok. sad jedno pitanje za ove koji su vec bili - spletom okolnosti ja nakon bruxellesa ne idem nazad u zg, već za london, i onda par dana kasnije iz londre za zg.
mislite li da će mi ovo raditi probleme kod trazenja povrata novca jer let nije direkt zg-bxl-zg ili oni daju 350 eura neovisno o rutama koje si uzeo, dok god se pojavis tamo u AC na vrijeme?
pretpostavljam da im je bitno da ides najjeftinijom opcijom da bi ti sami nasli let?
enlighten me, pliz
daju neovisno o rutama i tome koliko ti potrosila. dobijes 350 evra i to je to
pahuljasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 02:20   #1539
Jel imaju neke druge knjige (osim Baneta), nesto o ovoj drugoj fazi AC-a, npr. primjere na kojima mozemo vjezbati?
Cromwell81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 07:53   #1540
Quote:
MerchantBanker kaže: Pogledaj post
Ops, pardon, to je trebalo ići samo interno kolegama iz Selection Boarda...
potpuno te razumijem, ja sam jedno vrijeme imala zamišljenog muža Gojka
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.