Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Dali prakticirate nudizam?
Da, uvijek, obično na javnoj nudističkoj plaži! 18 23.38%
Da, većinom na skrivenim, manje posjećenim nude plažama 19 24.68%
Da, ali samo ponekad, kad sam/smo potpuno sam/a/i 20 25.97%
Ne, ali o tome razmišljam/o 1 1.30%
Ne, ni pod razno! 19 24.68%
Glasovatelji: 77. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2005., 11:15   #21
Quote:
alia kaže:

Ja sam za nudizam, ali skriveni. S bivšim sam zadnjih godina ljetovala po zabačenim plažama, tako da mi se svidio taj osjećaj slobode.
Ali mislim da još nisam spremna za nudističku plažu.

Same for me. Volim osjećaj golog tijela u vodi.
Ali sam unatoč svemu sramežljva, čak ni topless ne volim na plažama gdje ima više ljudi.
Inače volim zabačene plaže, na kojima nema puno kupača...
Uf, kada će to ljeto...
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:45   #22
par puta bi otišli negdi na neku "plažu" (u navodnicima je jer se to plažom ne bi moglo ni nazvat već hridima i kamenjarom) skrivenu di nema žive duše i jako mi se svidilo plivat u moru ono baš potpuno gola.....super ....al mislim da baš ne bi pred drugima ni ja ni zakoniti.....niti bi tila svašta gledat po plažama....kad je golotinja drugih u pitanju...eto ja sam kliknila na "bi ali samo kad smo sami"
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:48   #23
Quote:
dodouprolazu kaže:
skidas se na obicnoj plazi? Pa kako te nije sram a istovremeno osudjujes dojenje na javnom mjestu? Kao da je tvoja guzica ljepsa od bebe koja jede
sram te bilo.. natravno da je ljepša
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:05   #24
Quote:
Zmijica kaže:
Septi, zasto ne bi vodila malenu?
Tebi nije bilo dobro onda?
pa ne sjecam se da mi nije bilo dobro, ali nije bilo ni nest sto sam sama zeljela
sjecam se da smo se te jedne godine druzili sa nekom famlijom ciji se tata cijelo vrijeme ceskao i pipkao, i da mi je to smetalo

a za princezu - ne svidja mi se ideja da gomile starih drkadzija gledaju njeno golo tijelo
dijete raste i razvija se, neugodo joj je predamnom nekad, a kamoli javno

plus sto nju ne bi izlozila prisilnom gledanju
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:08   #25
Quote:
Septembar kaže:
pa ne sjecam se da mi nije bilo dobro, ali nije bilo ni nest sto sam sama zeljela
sjecam se da smo se te jedne godine druzili sa nekom famlijom ciji se tata cijelo vrijeme ceskao i pipkao, i da mi je to smetalo

a za princezu - ne svidja mi se ideja da gomile starih drkadzija gledaju njeno golo tijelo
dijete raste i razvija se, neugodo joj je predamnom nekad, a kamoli javno

plus sto nju ne bi izlozila prisilnom gledanju
Znaš, kad je riječ o (pravim) nudističkim plažama gdje se kupaju (pravi) istinski nudisti, nitko ti malenu neće gledati na način o kojem ti govoriš. Pravi nudisti ne idu na nudističke plaže zbog erotike. To je jedna od najvećih zabluda onih koji se ne prekticiraju kupati na takvim mjestima.
Naravno, izuzetaka ima ali ima ih i na plažama gdje su obučeni....
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:13   #26
znam ja to

mozda i jesam paranoicna zbog poplave skrivenog pedofilstva, al ne bih riskirala

kad odraste nek izabere sama
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:26   #27
glasala sam za skrivene nudisticke plaze gdje nema nigdje nikoga.
nema nista lijepse od osjecaja kad si gol u vodi
na normalnim plazama sam inace vecinom bez gornjeg dijela.
sjecam se da sam jednom bila na javnoj nudistickoj plazi i sta me je iznenadilo to je da su tamo nudisti bili vecinom od 50god pa nadalje.
dali sam ja mozda bila na nekoj penzijonerskoj nudistickoj plazi ili su stvarno vecinom starje osobe na javnim nudistickim plazama
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:26   #28
Quote:
Natch kaže:
samo s deckom. al da nema zive duse na par kilometara, on je stidljiv.
Eh jadnik.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 15:19   #29
Quote:
Septembar kaže:
znam ja to
mozda i jesam paranoicna zbog poplave skrivenog pedofilstva, al ne bih riskirala
kad odraste nek izabere sama
slažem se

ja se sijećam trauma iz djetinjstva kad se moja mama skidala na plaži, a ja 10m dalje umirala od srama 'to nije moja mama'
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 16:51   #30
Quote:
joujou kaže:
slažem se

ja se sijećam trauma iz djetinjstva kad se moja mama skidala na plaži, a ja 10m dalje umirala od srama 'to nije moja mama'
tako je i meni bilo kad je mama bila u toplesu na plazi. ja bi joj stalno govorila da me je sram
uvijek bi isli na one dijelove gdje su sve zene u toplesu, obicno na kraju plaze.
mene su navikli odmalena i bez gacica, a o gornjem dijelu da i ne govorim, ali mama je ipak mama.

dok nisam dosla u pubertet, onda sam se navikla i ja biti sa sisama i bez grudnjaka

sad mi je jako neobicno bit na plazi s gornjim dijelom. volim bit gola, ali je to malo teze izvesti, a da ne ides na nudisticku plazu. najbolje je kad imas neko plovilo, pa imas bolji pristup osamljenim plazama.

bila sam i na nudistickoj plazi. nerviraju me muskarci koji bulje, legnu do tebe i tako to. a jednom me i neka stara njemica napala, jer nisam skinula prve minute majicu i hlace
Clea is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 20:26   #31
Quote:
prometej kaže:
Znaš, kad je riječ o (pravim) nudističkim plažama gdje se kupaju (pravi) istinski nudisti, nitko ti malenu neće gledati na način o kojem ti govoriš. Pravi nudisti ne idu na nudističke plaže zbog erotike. To je jedna od najvećih zabluda onih koji se ne prekticiraju kupati na takvim mjestima.
Naravno, izuzetaka ima ali ima ih i na plažama gdje su obučeni....
U pravu si, vise ce takvih pogleda dobiti na plazi "za sve"
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 00:29   #32
Quote:
dodouprolazu kaže:
U pravu si, vise ce takvih pogleda dobiti na plazi "za sve"
Jednom sam baš ljetovala među nudistima i valjda sam bila jedini seljo koji je gledao išta što inače ne gleda na obučenim ljudima Nakon dva dana skroz sam zaboravila da je oko mene hrpa golih ljudi
Ne da mi se ić na nudističke plaže, tak da se uglavnom kupam u toplesu, ali skidam se svakom prilikom. Bit skroz gola, a pogotovo u moru, meni je nenadjebiv užitak
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 19:16   #33
Ja i draga danas bili na plaži

Prvo ovogodišnje sunčanje. Naravno, skroz nude

Sunce prži, skoro smo pocrvenili

Temperatura mora ali ugrijati će se brzo kako je krenulo. Jedva čekamo ljetoooooooooooooo!!!!!!!!!!
__________________
Sve što je lijepo ima kraj... Samo kobasa ima dva kraja
Whistler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 20:47   #34
Prvi put sam probala skrovito i potpuno sama, bilo je apsolutno fantasticno, kao prvi orgazam
Odmah sam skuzila da je grehota izbjeci tako lijepe plaze samo zato sto su prenapucene golacima, pa je vec drugi pokusaj golog kupanja bio vec sutradan odlazak medju rulju na nudisticku i nisam se pokajala! Naprotiv, i ovo je bio vrlo uzbudljiv osjecaj, kako sam se prvi put hrabro dala milovati pogledima i sama po prvi put iz tinejdzerske radoznalosti posvuda zagledala Ubrzo je to postalo sasvim normalno - kako i treba bit'...
Jos jedna nuz-pojava (pomalo off-topic) odlaska na plaze je ubrzana odluka da se pocnem skroz depilirati - kako se tamo ima sta vidjeti, brzo sam odvagala svoje pro i contra (i odlucila pro). Trece veliko uzbudjenje je bilo kada sam skupila hrabrost da se prvi put potpuno ogoljena pokazem na plazi - pogotovo sto je to bilo usred ljetovanja, pa mi se jasno ocrtavao neosuncani trokutic (reakcije redovitih posjetitelja plaze su bile priceless).
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 23:22   #35
Ponekad, na nekim stijenama
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 16:02   #36
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Prvi put sam probala skrovito i potpuno sama, bilo je apsolutno fantasticno, kao prvi orgazam
Odmah sam skuzila da je grehota izbjeci tako lijepe plaze samo zato sto su prenapucene golacima, pa je vec drugi pokusaj golog kupanja bio vec sutradan odlazak medju rulju na nudisticku i nisam se pokajala! Naprotiv, i ovo je bio vrlo uzbudljiv osjecaj, kako sam se prvi put hrabro dala milovati pogledima i sama po prvi put iz tinejdzerske radoznalosti posvuda zagledala Ubrzo je to postalo sasvim normalno - kako i treba bit'...
Jos jedna nuz-pojava (pomalo off-topic) odlaska na plaze je ubrzana odluka da se pocnem skroz depilirati - kako se tamo ima sta vidjeti, brzo sam odvagala svoje pro i contra (i odlucila pro). Trece veliko uzbudjenje je bilo kada sam skupila hrabrost da se prvi put potpuno ogoljena pokazem na plazi - pogotovo sto je to bilo usred ljetovanja, pa mi se jasno ocrtavao neosuncani trokutic (reakcije redovitih posjetitelja plaze su bile priceless).
daj iskopaj svaku boziju temu o nudizmu ikad
koliko puta mozes ponoviti istu stvar
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 17:16   #37
Odmah ban.




+1
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 10:43   #38
ne fala. Malo mi se zgadio život pri zadnjem susretu s njima. Ovaj...nudističkim plažama mislim.
Bliski susret mog nosića s ogromnom golom guzicom pod vodom me izliječio od pokušaja grupnog nuditiziranja.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 03:56   #39
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
daj iskopaj svaku boziju temu o nudizmu ikad
koliko puta mozes ponoviti istu stvar
Mogu vise puta ali to sam uradila samo jednom (na onom drugom mjestu je uslijedilo izvinjenje), posto LJES-ovci ne citaju nuzno kokosinjac
Ako treba izvinjenje i ovdje, molim
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 02:17   #40
Super mi je bit u moru bez ičeg, ali to prakticiram izrazito rijetko, na nekim skrovitijim stijenama, a na javne FKK plaže ne bih, hvala. Naime, moj prvi doživljaj s nudizmom (kao još balavi tinejdžer) bio je izrazito traumatičan. Bila je jedna prekrasna glatka stijena s sjajnim ulazom u more i puno hlada, a k tome i odlično zaklonjena. Uočio sam ju davno, ali uočile ju i neke dvije babe pa nije bilo šanse da zauzmeš mjesto ak ne dođeš u devet ujutro barem, a to mi je bilo neizvedivo. Ali jednog dana - hurra, stijena prazna. Valjda babe otputovale. I ništ, skočim brzo dolje, ostavim stvari, i odlučim konačno isprobati kupanje bez ičeg. Užitak! Ali....shit....dok sam ja plivao, evo baba....fućka se njima za moje stvari, rasprostrle se ko i svakog dana (one se na sreću nisu skidale). Približivši se obali, vidjeh...o užasa...da je jedna od njih moja susjeda koja je tih godina svako popodne visila kod moje bake na kavi. Smrznuh se. Nije bilo šanse da izađem pred nju, no way. Mislil sam se pritajit dok ne uđu u more pa onda izać i šmugnut, al ne...babe se samo sunčale taj dan, bila bura i dosta hladna voda
Sat i pol sam ostao u jebenom moru, nadajući se (i bi tako na sreću) da mora doć trenutak kad odlazi kuhat ručak Sat i pol....
Kašljao sam ostatak godine.
__________________
lundov parkić
lund is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.