Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 23:18   #1
Sitnice koje vas oduševe

Da ne bi sve bilo tako crno i negativno otkrijte nam što zamjećujete na drugima odnosno suprotnom spolu (ili istom, kako tko voli).
Kad ste u tramvaju, šetate ulicom, sjedite u kafiću i ostale svakodnevne situacije.

Evo ja uvijek pogledam dečka koji nosi knjigu i još pokušavam vidjeti koji je naslov.



Aj sad vi
Aliera is offline  
Old 22.03.2010., 23:23   #2
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post
Da ne bi sve bilo tako crno i negativno otkrijte nam što zamjećujete na drugima odnosno suprotnom spolu (ili istom, kako tko voli).
Kad ste u tramvaju, šetate ulicom, sjedite u kafiću i ostale svakodnevne situacije.

Evo ja uvijek pogledam dečka koji nosi knjigu i još pokušavam vidjeti koji je naslov.



Aj sad vi
odusevi me kad vidim kakvog komada da lezi kraj mene u petrovoj 3
odusevile su me forumasice koje su se odazvale humanitarnoj akciji od prije tjedan , dva i uljepsale nam dan
odusevi me svaka curka koja pokaze da ima veliko srce
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 22.03.2010., 23:23   #3
evo ja ću za svog sadašnjeg dečka i dan kad smo se upoznali (pošto druge dečke ne gledam xD):
dok smo šetali gradom stalno me 'štitio' rukom. ako ljudi prolaze lagano bi me dodirnuo i privukao sebi.
bacao je taj dan fore na svoj i moj račun, cerili smo se skupa cijelo vrijeme.. mislila sam da mu se neće dati šetati (ti gradski dečki ),
shvatila sam da je normalan i drag dečko.
nije se puno promijenio od tada, vidim da je dosta brižan oko nekih stvari. zna puknut od bijesa na nešto, ali mi to ne smeta jer obično je opravdana ljutnja.
razmišlja na način na koji nam oboje paše. i tako...to su sitnice koje me oduševljavaju kod njega.

znam da je tema možda namijenjena onim kratkim susretima sa drugim spolom u gradu ili na kavi ali lajava sam pa... heh.. šta ću
coolinesay is offline  
Old 22.03.2010., 23:32   #4
Tip koji dovede psa/mačku/:bilokojudruguživotinju: u veterinara, tepa životinji i izgleda strašno zabrinuto (ukoliko se radi o nekakvoj bolesti životinje i sl.). Ili ako pak udomi životinju.

Možda malo glupo, ali eto, obožavam životinje, pa kad vidim muškarca koji brine o jednoj (ili više), odmah puno više kotira.
marina085 is offline  
Old 22.03.2010., 23:41   #5
Kad ženska sluša dobru glazbu,ima oko za dobre filmove,knjige i umjetnost
I tako
Chansomps is offline  
Old 22.03.2010., 23:48   #6
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
odusevi me kad vidim kakvog komada da lezi kraj mene u petrovoj 3
odusevile su me forumasice koje su se odazvale humanitarnoj akciji od prije tjedan , dva i uljepsale nam dan
odusevi me svaka curka koja pokaze da ima veliko srce
Moram priznati da ne znam koja je akcija i o čemu se radi, ali svakako za humanitarce dobra srca.

Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
znam da je tema možda namijenjena onim kratkim susretima sa drugim spolom u gradu ili na kavi ali lajava sam pa... heh.. šta ću
Samo ti piši.

Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Možda malo glupo, ali eto, obožavam životinje, pa kad vidim muškarca koji brine o jednoj (ili više), odmah puno više kotira.
Definitivno, takve osobe odmah imaju veeeliki plus. Moram dodati u moj potpis i dečke koji šetaju pse.

Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Kad ženska sluša dobru glazbu,ima oko za dobre filmove,knjige i umjetnost
I tako
Što sve to?
Aliera is offline  
Old 22.03.2010., 23:52   #7
Kad se u busu digne starijoj osobi

Kad izlazim iz menze, a onda kao neće ući, drži vrata, ja izađem pa onda uđe...

Mislim, neke sitnice koje ništa ne znače, a uljepšaju dan... mada su samo u prolazu napravljene..
Urbanna is offline  
Old 22.03.2010., 23:55   #8
mene uvijek odusevi kad netko razumije da mi se u odredenom trenutku ne razgovara i kad lijepo sjedimo u tisini i gledamo se.
Zoey is offline  
Old 23.03.2010., 00:00   #9
Ja ću napisat šta me oduševi kod svoje ljubavi, a pošto je on suprotni spol, držim se i teme, jel

1. Kad se brine o životinjicama/specifična situacija: vozi se u autu, isprid njega iskoči mačić, a on zakoči odma da ga ne zgazi
2. Kad se svađamo, i onda me odjednom poljubi/zagrli
3. Kad pomaže ljudima oko sebe bez da traži išta zauzvrat
4. Njegova fascinacija svemirom, zvijzdama i znanošću općenito..to me jako pali
5. Kad ostavi zadnji bombon iz vrećice za mene (ne, nemam 12..već 20 godina )
...... mogla bi ovako nabrajat do sutra ......


A kod ostalih ljudi: ljubaznost, dobrota i osmijeh..Jer je to danas jako teško naći..
Vevaaa is offline  
Old 23.03.2010., 00:02   #10
primjetim lijep osmijeh, a najveća sitnica ( iako to i nije ) je kad je ta osoba duhovita i zna primiti šale na svoj račun, ali i vratiti
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Old 23.03.2010., 00:03   #11
odusevi me kad ima "inteligentni" humor, i kad je prizeman i neufuran
i kad ima napete lijepooblikovane ruke i nadlaktice
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 23.03.2010., 00:05   #12
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
2. Kad se svađamo, i onda me odjednom poljubi/zagrli
Ovo i moj radi. Obožavam to.

marina085 is offline  
Old 23.03.2010., 00:07   #13
Quote:
zuzu24 kaže: Pogledaj post
primjetim lijep osmijeh, a najveća sitnica ( iako to i nije ) je kad je ta osoba duhovita i zna primiti šale na svoj račun, ali i vratiti
samo bi još dodao komunikativnost in pozitivnu vibru
Yakhouba is offline  
Old 23.03.2010., 00:08   #14
Kad me nasmijava, kad ga nasmijavam, kad ima lipe ruke(šake), kad mogu brbljat o bilo svemu bez neugoda, a isto tako kad moožemo šutit bez nelagode!
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 23.03.2010., 00:10   #15
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Ovo i moj radi. Obožavam to.

Hihi
Vevaaa is offline  
Old 23.03.2010., 00:24   #16
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
2. Kad se svađamo, i onda me odjednom poljubi/zagrli
i ja ću ovo quotati......moj isto ovo čini..a ja se odma rastopim

kod svoga momka još volim to šta me uvik pita oću li s nama u šetnju vodit i svoju pasicu :cerek. ...šta mi svako malo kupi čokoladu bez nekog razloga, šta mi nakon pola sata razgovora na mobitel prije spavanja još i poruku pošalje , kad konobar pita šta ćemo naručit on prvo mene pusti da naručim, kad smo u shopping centru i idmeo u kino, a on kaže 'ajde ajde znam da želiš u new yorkera, imaš 15minuta' ...i oduševljava me svaki put iznova njegov osmijeh, obožavam kad se smije!!!

a kod druig muškaraca - uvik su me oduševljavali momci koji bi mi otvorili vrata npr na faksu i držali ih dok ja ne prođem pa tek onda oni....to me uvik oduševi...samo šta su sad takvi rjeđi
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 23.03.2010., 00:25   #17
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post

Što sve to?
Pa ono,sve je to nekako povezano-ako sluša dobru/kvalitetnu glazbu sve ostalo je

Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
1. Kad se brine o životinjicama/specifična situacija: vozi se u autu, isprid njega iskoči mačić, a on zakoči odma da ga ne zgazi
To mu se često događa-da mu mačić izleti pred auto,ha?


E da,čudan humor mi je
Chansomps is offline  
Old 23.03.2010., 00:30   #18
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
To mu se često događa-da mu mačić izleti pred auto,ha?

lol, ne..možda sam se krivo izrazila...al da, dogodilo se par puta..mačići ga jednostavno obožavaju


..ili su suicidalni
Vevaaa is offline  
Old 23.03.2010., 00:31   #19
A masovnog topljenja ovdje...

A sitnica koja me uvijek oduševi; kad u roku odmah skuži moj čudni smisao za humor.
Draiman is offline  
Old 23.03.2010., 00:39   #20
Quote:
Draiman kaže: Pogledaj post
A masovnog topljenja ovdje...

A sitnica koja me uvijek oduševi; kad u roku odmah skuži moj čudni smisao za humor.

Ae. Dajte ljudi nemojte puno u romantiku i slične vode.
Uozbiljite se.


Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Pa ono,sve je to nekako povezano-ako sluša dobru/kvalitetnu glazbu sve ostalo je
Kako to saznaš, odmah je ispitaš jel?
Aliera is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger